Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Comy
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Comy
Prosiłbym aby ktoś się jednak zlitował i wrzucił "System". Co by nie mówić, to jeden z ich najbardziej znanych numerów.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.10.2020 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Comy
No "System" i "Pierwsze wyjście..." powinny być bezapelacyjnie.

WOLNE MEDIA!!!
10.10.2020 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Comy
A mi brakuje 100 tysięcy. Nie żebym mocno tęsknił, ale to utwór mocno mi się z nimi kojarzący.
10.10.2020 06:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Comy
Jest przecież.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.10.2020 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Comy
No ja szukałem cyframi. Ale skoro jest to dobrze.
10.10.2020 07:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 932
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Comy
Pomogę wam, bo jeszcze mam taką możliwość:
System

http://rateyourmusic.com/~meni
10.10.2020 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Comy
To jeszcze tylko "Pierwsze wyjście z mroku" i będzie można głosować - ktoś jeszcze chętny na darmowe punkty? Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
10.10.2020 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Comy
Wystarczy je do zgłoszenie, by mieć punkty z tego co pamiętam?

Ja nie mogę uczciwie nic więcej dodać.
10.10.2020 10:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Comy
(10.10.2020 10:15 PM)Kalypson napisał(a):  Wystarczy je do zgłoszenie, by mieć punkty z tego co pamiętam?

Ja nie mogę uczciwie nic więcej dodać.
może
Ocalenie
?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.10.2020 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Comy
pomożemy
Pierwsze wyjście z mroku

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
10.10.2020 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Comy
O widzę, że co poniektórzy już zagłosowali, a ja nie wyobrażam sobie tego topu bez takich killerów jak:
Ocalenie
Pożegnanie z Bajką


I po całej dyskusji na temat zespołu, faktycznie muszę się z niektórymi tezami zgodzić, bo zawsze byłem zdziwiony, że kapela z takim dorobkiem nie osiągnęła nawet w Polsce sukcesu choćby na miarę Lady Pank!
Ale coś w tym jest, że oni chyba za bardzo dali się ponieść pewnej konwencji i później nie potrafili się wydobyć z tej pułapki. Przesłuchałem trzy ich najważniejsze albumy i po tych wszystkich wątpliwościach, spokojnie ich muzykę można określić mianem patos rock, a więc na swój sposób jednak byli prekursorami nowego stylu i także za to ich uwielbiam... Icon_twisted
Bowiem osobiście uważam, iż na ostatniej płycie widać już promyk nadziei, że Roguc i reszta wychodzą z kryzysu i najgorsze lata mają już szczęśliwie za sobą, tylko niepokojące jest to, że wciąż nie z własnym autorskim materiałem? Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
12.10.2020 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Comy
Taa, wyszli z kryzysu i zawiesili działalność.

Fajnie, że dodałeś swoje propozycje, ale przecież nie trzeba czekać tak długo...

WOLNE MEDIA!!!
12.10.2020 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Comy
Sierpień
Meluzyna
12.10.2020 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Comy
neo01 napisał(a):Taa, wyszli z kryzysu i zawiesili działalność.
A może to, że była to płyta z coverami, świadczy o tym, że jednak nie wyszli z kryzysu (twórczego)?

Ja na pewno na zawsze zapamiętam niesamowite 2 koncerty: jeden z jesieni 2006 (promocja drugiej płyty), który był najdłuższym koncertem, na jakim byłem w życiu (trwał prawie 3,5h - i to mimo, że mieli tylko 2 płyty w repertuarze i nie zagrali żadnego coveru!) - to było niesawite przeżycie, totalne katharsis duchowe i fizyczne (człowiek doszedł już po prostu do kresu swych sił i je potem przekroczył, a oni jeszcze grali... I potem, już przy w połowie pustej publice, na ostatni bis po bisach, zagrali jeszcze wybłagany przez kilku ludzi "Listopad", czyli kolejne 10 minut dołożyli).
Drugi, na promocję "Hipertrofii", koncert na którym gotowali zupę Icon_razz , na którym doświadczyłem z kolei poczucia wspólnoty, jakie mi się nie zdarzyło nigdy wcześniej i potem na koncercie (najbliżej było chyba na którymś koncercie Lao Che, a tak to chyba tylko na... spotkaniu animatorów muzycznych na Oazie Icon_wink2 ) - ten magiczny moment, kiedy na "100 tysiącach..." publika nagle, sama z siebie, usiadła na podłodze, a Roguc z gitarzystą też siedli, na krawędzi sceny i zagrali bardzo kameralnie do tego siedzącego milcząco tłumu, który nagle na "chroni nas Bóg" ryknął z całych sił wnosząc do góry ręce - nawet teraz, opisując to, mam ciarki na ciele.
Opisywałem zresztą oba te koncerty tutaj (i tam) na forum.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2020 05:18 PM przez Miszon.)
12.10.2020 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Comy
No no no... Nie spodziewałem się aż tylu propozycji, szczególnie że wystarczy jedno zgłoszenie aby dostać punkty Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
12.10.2020 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Comy
Brakuje mi Fantazji i Nie ma Joozka. Może ktoś wspomoże? Icon_smile
12.10.2020 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Comy
neo01 napisał(a):Fajnie, że dodałeś swoje propozycje, ale przecież nie trzeba czekać tak długo...
Akurat nie miałem innego wyjścia, bo chciałem przesłuchać początkowe płyty (których dotąd nie znałem) i dopiero dzisiaj kończyłem odsłuchy, a i tak "Hipertrofia" przeraziła mnie swoją długością (dwupłytowym wydawnictwem) i ją zostawiam na później. Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
12.10.2020 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Comy
No i jeszcze obowiązkowa plejka do topu Comy: Icon_arrow

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
12.10.2020 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kondziowsky Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 206
Dołączył: Jun 2020
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Comy
Będzie ciężko
12.10.2020 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 118
Dołączył: Dec 2014
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Comy
To tytuł? Icon_biggrin
12.10.2020 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości