Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie 200 notowań mrsap's chart
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Podsumowanie 200 notowań mrsap's chart
Wreszcie udało mi się znaleźć czas, by dokończyć to podsumowanie.
Zastanawiałem się nad tym w jaki sposób je tutaj odsłonić i w końcu uznałem, że skoro to podsumowanie 200 notowań, to wypadałoby przedstawić 200 miejsc. Zacznę od drugiej setki w pięciu odsłonach, a potem przejdę do pierwszej.
Niższe pozycje odsłonię dopiero na samym końcu plebiscytu.

Ten post przeznaczę na końcowe wyniki.

A za kilkanaście minut pierwsza odsłona Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
13.10.2007 12:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Kolejno po nazwie utworu i wykonawcy: liczba tygodni na liście, najwyższa pozycja, punkty (za 1 miejsce 50 pkt, 2 - 49, ... n - 51-n)

200 SLITHER - Velvet Revolver 18 9 476

Rozpoczynamy od mocnego uderzenia. Ten utwór z pewnością uzyskałby lepszy wynik, gdyby nie to, że pojawił się na liście dosyć późno. Był na liście w czasach, gdy największe szanse miały utwory, które szybko wpadają w ucho. Ten z pewnością do takich nie należy, ale i tak poradził sobie na tyle dobrze, że znalazł się w tym podsumowaniu.

199 LAND OF CONFUSION - Disturbed 17 6 476

Disturbed zachwycił mnie płytą "Ten Thousand Fists" wydaną w 2005 roku. Oczywiście odbiło to się echem na liście i na wyższych miejscach znajdzie się więcej utworów z tej płyty. Ten na pewno należy do moich ulubionych. Był ostatnim wielkim przebojem z "Ten Thousand Fists" na liście, bo kolejny singiel - utwór tytułowy - poradził sobie bardzo słabo...

198 BOHEMA - Wilki 16 11 477

W tym podsumowaniu zdecydowanie przeważają zagraniczne utwory, ale co jakiś czas będą się pojawiać także polskie. To z pewnością jeden z najważniejszych polskich utworów ostatnich lat i największy przebój Wilków na mojej liście.

197 THE WICKED END - Avenged Sevenfold 15 6 477

Zespół jednym znany lepiej, innym - gorzej. W 2006 roku wygrali wszystkie możliwe klasyfikacje. Ten utwór na liście był głównie w roku 2007 i mimo że znalazł się wśród 200 najlepszych, to jednak z pewnością mógł osiągnąć więcej, bo na pewno nie ustępuje znacząco "M.I.A.", które wciąż świetnie sobie radzi...

196 JOKER AND THE THIEF - Wolfmother 15 6 479

To spora niespodzianka. Po klęsce szlagierowego singla Wolfmother, "Woman", trudno było przypuszczać, że któryś z kolejnych singli odniesie taki sukces, ale jednak się udało. W roku 2006 było jeszcze sporo tego typu niespodzianek...

No niestety na razie musze skończyć, pozostałe 15 utworów pojawi się jeszcze dziś...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
13.10.2007 12:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
mrsap napisał(a):n - 51-n


do jakiego przedziału należy n? Icon_wink2
13.10.2007 02:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Listoholik napisał(a):
mrsap napisał(a):n - 51-n

do jakiego przedziału należy n? Icon_wink2
No, wiadomo przecież Icon_razz
n jest liczbą naturalną i w zasadzie tyle wystarczy, bo moja lista nigdy nie miała więcej niż 50 miejsc. Ewentualnie można uściślić, że należy do przedziału <1;50>

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
13.10.2007 03:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Niestety wczoraj się nie wyrobiłem, więc nadrabiam to dzisiaj.

195 WHY DO YOU LOVE ME? - Garbage 15 4 479

Tak wysoka pozycja tego utworu to wielki sukces, bo przebywała ona na liście w czasach, gdy nastąpił zasyp piosenek activerockowych. Później już żaden utwór tego zespołu nie pojawił się na liście...

194 RISE RIVER RISE - Corrosion Of Conformity 16 10 480

Zupełnie niespodziewany sukces zespołu Corrosion Of Conformity na mojej liście. Co prawda skończyło się tylko na dziesiątym miejscu, ale to i tak bardzo dobry wynik. Oczywiście nigdy bym tego nie usłyszał, gdyby nie audycja Active Rock Show.

193 SANG REAL - Dredg 17 8 480

Utwór, do którego często wracam do dziś. Szczególnie często słuchałem go po przeczytaniu "Kodu Leonarda Da Vinci" Icon_wink2
193 miejsce nie odzwierciedla możliwości tego utworu. Pierwszy singiel z najnowszej płyty Dredg poradził sobie znacznie lepiej...

192 DESECRATION SMILE - Red Hot Chili Peppers 17 7 480

Nowa płyta RHCP nie jest już taką kopalnią hitów jak poprzednie, ale i tak każda piosenka z tej płyty, która weszła na moją listę, dochodziła do pierwszej dziesiątki.
"Desecration Smile" szybko mi się znudziło, ale znów zaczęło się podobać, gdy było już na wylocie. Może gdyby chwyciło mnie dwa tygodnie wcześniej, ostateczny wynik byłby bardziej okazały...

191 THE BEAUTIFUL OCCUPATION - Travis 12 1 1 481

Hit początków listy. Jak widać jest to pierwszy utwór w tej dwusetce, który dotarł do miejsca pierwszego. Nie był to przypadek, bo płyta "12 Memories" do dziś pozostaje moją ulubioną tego zespołu.
"The Beautiful Occupation" to jeden z najlepszych numerów z tej płyty, choć kiedy wychodził na singlu, było to dla mnie spore rozczarowanie. Już wtedy na płycie dostrzegałem trzy potencjalne hity. Ostatecznie tylko jeden z nich wyszedł na singlu i skończyło się na rewelacyjnym wyniku, ale o tym później Icon_wink2

190 MASS DESTRUCTION - Faithless 15 7 482

Spora niespodzianka. Faithless nigdy nie należał do moich ulubionych zespołów. Co więcej, ten rodzaj muzyki średnio mnie interesuje i teraz nawet nie zagłębiam się w ostatnie dokonania zespołu Faithless. Ale temu utworowi udało się wykorzystać czas upalnego lata i dzięki temu znalazł się w tym zaszczytnym gronie.

189 TARANTULA - The Smashing Pumpkins 15 4 482

Tym razem coś nowszego. Jedyny utwór The Smashing Pumpkins, który gościł na mojej liście. Wynik mógłby być znacznie lepszy, gdyby nie to, że ten utwór bardzo szybko mi się znudził. Następny singiel z tej płyty ma kłopoty z załapaniem się do poczekalni...

188 ANIMAL - R.E.M. 15 5 483

Kolejna niespodzianka. "Animal" trafił na świetne czasy R.E.M. na mojej liście. Pojawił się tuż po wielkim hicie, jakim niewątpliwie był "Bad Day". Nie był u mnie tak długo jak w poczekalni LP3, ale wynik osiągnął znacznie lepszy. W tej chwili praktycznie w ogóle do tego nie wracam.

187 PLANETS - Adema 18 6 484

Zespół Adema ze swoją przedostatnią płytą "Planets" pojawił się na mojej liście ze sporym opóźnieniem. Na początku 2005 roku był na liśćie singiel zapowiadający płytę, "Barricades In Time", który w tym podsumowaniu z trudem załapał się do pięćsetki. Dopiero prawie rok później odkryłem całą płytę i od razu kilka utworów mnie chwyciło. Po tym pierwszym - tytułowym - na liście były jeszcze trzy, ale żaden nie osiągnął takiego sukcesu jak ten przepiękny kawałek. Z pewnością nie raz wrócę do niego w listopadowe wieczory...
Ostatnio wyszła nowa płyta Ademy, ale po pierwszym przesłuchaniu zupełnie mi się nie spodobała. Zresztą podobnie jak singiel "Cold And Jaded", który zaliczył haniebny epizod w poczekalni Icon_wink2

186 SMILE LIKE YOU MEAN IT - The Killers 19 11 485

Największy przebój z płyty "Hot Fuss" na mojej liście. To trochę zasługa tego, że poprzednie single do mnie wcześniej nie dotarły (z wyjątkiem "Somebody Told Me", który mi się jednak aż tak nie spodobał). Później dopiero The Killers dotarli do Polski, ale porónywalny sukces na mojej liście odnieśli dopiero rok temu...

185 FELL IN LOVE WITH A GAME - Blindside 17 5 486

Wokalista Blindside "świetnie" potrafi drzeć mordę, ale na szczęście na ostatniej płycie było tego zaskakująco mało. "Fell In Love A Game" to ich pierwszy przebój na mojej liście. Później nieźle radził sobie też utwór "When I Remember", ale załapał się tutaj tylko do trzeciej setki...

184 RUNNING UP THAT HILL - Placebo 17 9 490

Znów coś z najnowszych czasów listy. Ci co śledzą moją listę znają dokładnie historię tej piosenki. Przypomnę tylko, że spadła ona dość szybko, ale później miała drugi oddech i udało się wejść nawet do dziesiątki, co za pierwszym razem się nie powiodło.
To z pewnością jeden z moich ulubionych utworów Placebo, a ten zespół ma w tym podsumowaniu bardzo silną reprezentację. Prawie jak reprezentacja Polski w piłkę nożną Icon_mrgreen

183 HEAL IN TIME - Dark New Day 15 6 490

Gdyby nie Sebastian Grabowski, który wypromował ten utwór w Active Rock Show, pewnie w ogóle on by się tutaj nie znalazł. Ale wyszło jak wyszło i... "Heal In Time" stał się największym przebojem Dark New Day na mojej liście. Ten zespół to znakomity dowód na to, że nu metal jeszcze żyje i ma się dobrze Icon_wink2

182 OUT OF EXILE - Audioslave 19 11 491

Ostatni singiel z drugiej płyty Audioslave. Poprzednie trzy radziły sobie na liście znacznie lepiej, ten nawet nie doszedł do pierwszej dziesiątki, ale to i tak olbrzymi sukces w porówaniu z ostatnią płytą Audioslave...

181 WHAT'S YOUR NUMBER - Cypress Hill 18 13 492

Kolejna sensacja. Kiedyś tego typu utwory radziły sobie na mojej liście bardzo dobrze. Teraz pewnie wynik byłby dużo słabszy, ale czym byłaby lista, gdyby się nie zmieniała Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
14.10.2007 01:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Z 1 częśći lubię tylko Boheme, reszte albo nie znam albo znam ale nie podoba mi się.
Kolejne miejsca to radość z pojawienia się Garbage z ich dyskotekowo-rockowym WDYLM?. Szkoda, że później nie było ich piosenek na liście, bo mieli świetne single.
RHCP i Pumpkins też bardzo lubię a to świeżutkie pozycje Icon_wink
R.E.M-owski Animal oczywiście nie zawiódł mnie i byłem zakochany w tym kawałku też.
The Killers, Audioslave, Placebo - co dwie pozycje trafia się super kawałek Icon_wink Oczywiście plusy za te nagrania, szczególnie Audioslave.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.10.2007 04:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
saferłel napisał(a):co dwie pozycje trafia się super kawałek
Bo pozostałych nie znasz. Może niedługo udostępnię te mniej popularne.

saferłel napisał(a):, że później nie było ich piosenek na liście, bo mieli świetne single
U mnie walczyło "Bleed Like Me" i nawet się nie załapało do czołowej sześćdziesiątki. Ostatni singiel za to mnie zupełnie nie rusza...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
14.10.2007 07:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Na razie jest ciekawie, ale czekam na reszte miejsc. Cieszę się z obecności "Tarantuli" na liście.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.10.2007 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
180 QUOTE - Evans Blue 20 4 492

Przepiękna ballada jednego z najciekawszych debiutantów na rockowej scenie za Oceanem w ciągu ostatnich lat.
Wkrótce udostępnie ten utwór (jak i również kilka innych z tego zestawienia) na swoim chomiku.

178 HEY YA! - Outkast 16 9 494

Hit z początków istnienia listy. Podbił serca ludzi na całym świecie. Również na mojej liście zostawił swój ślad...

178 I GET IT - Chevelle 16 9 494

Na tej samej pozycji uplasował się utwór z zupełnie innej epoki Icon_wink2 Nowa płyta Chevelle na początku bardzo mi się podobała, ale wyniki jakie osiąga na liście, są dużo słabsze niż wyniki utworów z poprzedniej płyty. Czekam na kolejny singiel...

177 COLORS - Crossfade 19 8 494

Największy przebój na mojej liście jednego z najważniejszych debiutantów 2005 roku w USA. Druga płyta tego zespołu okazała się być totalną klapą... To było dla mnie rozczarowanie roku 2006.
Niestety największy przebój Crossfade, "Cold", nie załapał się na moją listę, bo za późno go poznałem...

176 GETTING AWAY WITH MURDER - Papa Roach 17 5 495

Wbrew pozorom nie jest to największy przebój Papa Roach na mojej liście. Płyta o tym samym tytule znalazłaby się w mojej czołówce płyt 2004 roku. Kolejna, "The Paramour Sessions" też była bardzo dobra, ale utwory radziły sobie o wiele słabiej. Najlepszy, "Forever", doszedł zaledwie do drugiej dziesiątki...

175 REVELATIONS - Audioslave 16 3 497

Jedyny utwór z ostatniej płyty Audioslave, który sprostał oczekiwaniom... Wyniki pozostałych można przemilczeć...

174 DIARY OF JANE - Breaking Benjamin 19 1 (1) 498

Oczekiwania względem tej płyty były spore, ale "Phobia" okazała się być płytą godną swoich poprzedniczek. Pierwszy singiel, "Diary Of Jane", był jednym z hitów lata 2006. Ostatni singiel, "Until The End", niestety nie poradził już sobie tak dobrze jak dwa pierwsze...

173 ATTACK - System Of A Down 18 7 501

Największy przebój z płyty "Hypnotize" na mojej liście. To spora niespodzianka, szczególnie że nie wyszedł on na singlu. Zaskakujaco słaby wynik zaliczył szlagierowy singiel, "Lonely Day", który uplasował się w połowie trzeciej setki...
Nieco lepiej radziły sobie single z "Mezmerize"...

172 SHED SOME LIGHT - Shinedown 16 8 503

Najbardziej nastrojowy utwór Shinedown z ostatniej płyty poradził sobie na mojej liście znakomicie. Mogło być lepiej, gdybym nie wstrzymywał się z wrzuceniem go na listę... Dziś wracam do niego po kilku miesiącach przerwy i zastanawiam się czemu nie doszedł on do miejsa pierwszego... Na szczęście udało się to innemu utworowi z tej płyty.

171 LIFE FOR RENT - Dido 14 3 510

Komercyjny hit z początków listy. Jednak do dziś bardzo lubię tę piosenkę, jak i również wszystkie dokonania Dido i... czekam na jej nową płytę, która jakoś nie może się ukazać...

170 WHAT I'VE DONE - Linkin Park 14 3 512

Linkin Park świetnie pokazał w tym roku jak można zdegradować się z jednego z najlepszych rockowych zespołów, do podrzędnego przeciętniaka grającego jak wszyscy... Ten singiel wypadł jeszcze całkiem przyzwoicie, ale robi wrażenie tempo w jakim spadał. Ciekawe jak poradzi sobie na liście najjaśniejszy punkt "Minutes To Midnight", który debiutuje w tym tygodniu.

169 RZEKA - Ptaky 17 10 513

Bardzo dawno nie słyszałem tego utowru, ale jak na polski zespół, Ptaky odniosły spory sukces na mojej liście.

168 TEENAGERS - My Chemical Romance 20 7 513

Płyta "The Black Parade" zapisała się na dobre w historii mojej listy. Ten singiel spełnił swoje zadanie i podtrzymał dobrą serię My Chemical Romance. Ciekawe jak poradzi sobie następny singiel, "Mama", który uważam za znacznie lepszy niż "Teenagers".

167 GONE - Pearl Jam 14 4 513

Pearl Jam powrócił rok temu z niezłą płytą. "Come Back" i "Life Wasted" znalazły się w trzeciej setce podsumowania. "Gone" nie jest jednak najwyżej notowanym utworem Pearl Jam w podsumowaniu 200 notowań.

166 REPLY - Staind 20 7 515

Ostatnia płyta Staind odniosła na mojej liście olbrzymi sukces. Ten utwór był szóstym utworem z tej płyty, który pojawił się na liście i nie był w stanie poprawić wyniku czterech pierwszych...

165 SCARS - Papa Roach 17 3 515

Bardzo przebojowy singiel Papa Roach poprawił wynik szlagieroweogo "Getting Away With Murder". Jednak wynik mógłby być znacznie lepszy...

164 STAND UP - Trapt 18 10 517

Trapt znany jest głównie ze znakomitej pierwszej płyty, na której znalazł się m.in. wielki hit "Headstrong". Jednak tamtą płytę poznałem za późno, by utwory z niej weszły na moją listę. Na płycie "Someone In Control" też znalazło się kilka świetnych utworów. Najlepiej poradził sobie pierwszy singiel - "Stand Up".

163 WHEN YOU WERE YOUNG - The Killers 15 1 (4) 517

Aż cztery tygodnie na pierwszym miejscu to olbrzymi sukces The Killers. Jednak "When You Were Young" bardzo szybko spadło z listy i w związku z tym nie udało się wejść nawet do 150-tki podsumowania. To najniżej notowany w tym podsumowaniu utwór, który był na miejscu pierwszym więcej niż dwa razy. Tuż za setką znalazł się wciąż aktualny przebój Arctic Monkeys, "Fluorescent Adolescent", który na pierwszym miejscu był dwa razy. Niżej są już tylko pojedyncze numery jeden...

162 AUTUMNSONG - Manic Street Preachers 13 2 519

Jak do tej pory jest to największy przebój z najnowszej płyty Manic Street Preachers. Oczywiście może jeszcze poprawić swoją pozycję, ale wątpię, żeby udało się wejść do setki... Ciekawe czy uda się któremuś z kolejnych singli i niesingli z tej płyty...

161 THE JETSET LIFE IS GONNA KILL YOU - My Chemical Romance 15 1 (2) 520

Pierwszy wielki przebój My Chemical Romance na mojej liście. Właściwie to od tego utworu zaczął się mój... romans z tym zespołem Icon_mrgreen Na pierwsze miejsce "The Jetset Life..." wskoczył z miejsca 17, i do tego po spadku... Na liście był krótko, bo kiedy odnosił największe sukcesy, pojawił się nowy singiel MCR zapowiadający płytę "The Black Parade", ale o tym później Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
15.10.2007 11:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
troche spozniony, ale juz jestem i teraz postaram sie juz byc ciagle na biezaco z podsumowaniem. Bardzo jestem ciekaw wynikow i nie ukrywam, ze mam nadzieje, ze wyciagne z niego kilka kawalkow z ktorymi moglbym sie zapoznac i ktore mi sie spodobaja.
formula moich komentarzy bedzie taka jak byla sprawdzona w dotychczasowych watkach tego typu i mi samemu sie podobala, czyli pod kazdym utworem ocena w skali 1-10 i czasem jakis komentarz.

no to jedziemy.

200 SLITHER - Velvet Revolver 18 9 476
7

199 LAND OF CONFUSION - Disturbed 17 6 476
8

198 BOHEMA - Wilki 16 11 477
9

197 THE WICKED END - Avenged Sevenfold 15 6 477
7

196 JOKER AND THE THIEF - Wolfmother 15 6 479
nie znam

195 WHY DO YOU LOVE ME? - Garbage 15 4 479
9

194 RISE RIVER RISE - Corrosion Of Conformity 16 10 480
nie znam

193 SANG REAL - Dredg 17 8 480
nie znam

192 DESECRATION SMILE - Red Hot Chili Peppers 17 7 480
7

191 THE BEAUTIFUL OCCUPATION - Travis 12 1 1 481
nie pamietam jak to leci

190 MASS DESTRUCTION - Faithless 15 7 482
10
rzeczywiscie niespodzianka, ze sie pojawilo w tym zestawieniu, ale jak widac z mojej oceny nie mam nic przeciwko temu Icon_mrgreen

189 TARANTULA - The Smashing Pumpkins 15 4 482
8

188 ANIMAL - R.E.M. 15 5 483
nie pamietam tego

187 PLANETS - Adema 18 6 484
nie znam

186 SMILE LIKE YOU MEAN IT - The Killers 19 11 485
nie znam

185 FELL IN LOVE WITH A GAME - Blindside 17 5 486
nie znam

184 RUNNING UP THAT HILL - Placebo 17 9 490
9

183 HEAL IN TIME - Dark New Day 15 6 490
nie znam

182 OUT OF EXILE - Audioslave 19 11 491
nie znam

181 WHAT'S YOUR NUMBER - Cypress Hill 18 13 492
7

180 QUOTE - Evans Blue 20 4 492
nie znam

178 HEY YA! - Outkast 16 9 494
9

178 I GET IT - Chevelle 16 9 494
nie znam

177 COLORS - Crossfade 19 8 494
nie znam

176 GETTING AWAY WITH MURDER - Papa Roach 17 5 495
nie znam

175 REVELATIONS - Audioslave 16 3 497
6

174 DIARY OF JANE - Breaking Benjamin 19 1 (1) 498
nie znam

173 ATTACK - System Of A Down 18 7 501
7
to rzeczywiscie niespodzianka, ze to jest u Ciebie najwiekszy przeboj z "Hypnotize". To jest znakomity kawalek na rozpoczecie albumu. U mnie jednak na liscie go nie bylo. Za duzo wtedy bylo innych ich kawalkow w czolowce Icon_mrgreen

172 SHED SOME LIGHT - Shinedown 16 8 503
6

171 LIFE FOR RENT - Dido 14 3 510
6

170 WHAT I'VE DONE - Linkin Park 14 3 512
8

169 RZEKA - Ptaky 17 10 513
wiem, ze znam, ale nie pamietam jak leci

168 TEENAGERS - My Chemical Romance 20 7 513
5

167 GONE - Pearl Jam 14 4 513
6

166 REPLY - Staind 20 7 515
nie znam

165 SCARS - Papa Roach 17 3 515
nie znam

164 STAND UP - Trapt 18 10 517
nie znam

163 WHEN YOU WERE YOUNG - The Killers 15 1 (4) 517
9

162 AUTUMNSONG - Manic Street Preachers 13 2 519
9

161 THE JETSET LIFE IS GONNA KILL YOU - My Chemical Romance 15 1 (2) 520
nie znam
16.10.2007 12:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #11
 
Cytat:Hit z początków istnienia listy. Podbił serca ludzi na całym świecie. Również na mojej liście zostawił swój ślad...
Jak ja nie lubiłem/nie lubie tej piosenki Icon_evil a jak jeszcze weszło na 1 miejsce LP3...

.
16.10.2007 12:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Na mojej liście było 14 spośród dotychczasowych 40 pozycji, czyli całkiem niezły wynik Icon_smile2 Szczególnie miło mnie zaskoczyła pozycja 194 Icon_smile2
Chociaż spośród tych kawałków tylko "slither" (i może jeszcze "revelations") zmieściłby się w moim top200.

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
16.10.2007 09:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
160 SOONER OR LATER - Breaking Benjamin 16 4 522

Pierwszy wielki przebój Breaking Benjamin na mojej liście. Szkoda, że nie poznałem ich wcześniej, bo pewnie "So Cold" poradziłoby sobie jeszcze lepiej... Debiut był trochę opóźniony i stąd tylko 16 tygodni na liście...

159 RUN AWAY - Staind 16 5 523

Kolejny utwór z ostatniej płyty Staind. To jeden z dwóch niesinglowych, które gościły u mnie. Ciekawe jak by sobie radziły utwory z poprzednich płyt Staind... Ciekaw jestem, czy ktoś pamięta na przykład utwór "So Far Away", który przez jeden tydzień gościł w poczekalni LP3, albo ich pierwszy przebój "It's Been Awhile".

158 BREAK THE LINE - Guano Apes 18 8 526

Sukces tego utworu to spora niespodzianka, szczególnie że nigdy nie miałem go na mp3, ale dzięki świetnemu wynikowi na LP3 załapał się u mnie do Top 200.

157 LEAVE BEFORE THE LIGHTS COME ON - Arctic Monkeys 14 1 (1) 526

Pierwszy numer jeden Arctic Monkeys na mojej liście. Potem bardzo szybko spadł, ale pokazał, że tego typu muzyka może odnosić u mnie sukcesy.

156 SYSTEM - Coma 15 1 (2) 526

Ten utwór przekroczył z kolei barierę dla polskich piosenek, które wcześniej przez rok nie gościły na liście. Potem posypały się sukcesy kolejnych piosenek z tej płyty z "Listopadem" na czele...

155 WAITING GAME - The Cooper Temple Clause 19 6 530

Sukces tej piosenki jest sporą niespodzianką. Zazwyczaj gościła ona w drugiej dzieisątce listy i tylko raz wystrzeliła do pierwszej dziesiątki, ale aż 19 tygodni spędzonych na liście pozwoliło jej załapać się na tak wysokie miejsce w tym podsumowaniu.

154 VAMPIRE HEART - HIM 18 8 531

Utwór ten pochodzi z najbardziej krytykowanej płyty zespołu HIM. Ja przyłączam się do tej krytyki, ale kilka utworów na tym krążku, wyraźnie się wybija. Ten w szczególności. Szkoda, że nowy singiel HIM mnie nie zachwycił do tej pory...

153 QUESTION! - System Of A Down 18 7 532

Jeden z największych sukcesów SOAD u mnie na liście. Wynik nie jest co prawda powalający, ale to głównie dlatego, że starsze płyty tego zespołu podobają mi się zdecydowanie bardziej niż te dwie najnowsze...

152 ROSETTA STONED - Tool 18 6 532

Płyta "10,000 Days" ma w tym podsumowaniu bardzo silną reprezentację. "Rosetta Stoned" co prawda nie doszło nawet do pierwszej piątki, ale i tak osiągnęło bardzo dobry wynik.

151 WITHERED - Atomship 16 5 532

Utwór, który kojarzy mi się z początkami Active Rock Show na antenie Rock Radia Mazowsze w 2005 roku. Gdy pojawiał się u mnie na liście, był już weteranem ARL, ale mimo to udało się osiągnąć kapitalny wynik.

150 ROUGH LANDING, HOLLY - Yellowcard 19 9 537

Obecność zespołu Yellowcard w trzeciej pięćdziesiątce podsumowania jest niespodzianką, ale ten kawałek natrafił na odpowiedni okres (wiosna/lato 2006) i dzięki temu osiągnął znakomity wynik.

149 THE WIDOW (I'LL NEVER SLEEP ALONE) - The Mars Volta 18 8 546

Ten utwór bardzo długo utrzymywał się w okolicach dziesiątego miejsca, ale nie udało mu się przedrzeć wyżej niż na ósmą pozycję. Jak pierwszy raz to usłyszałem na antenie Antyradia, byłem zachwycony. Rzadko się zdarza, żeby jakaś piosenka aż tak mi wpadła w ucho już za pierwszym razem. Dziwię się, że tak słabo sobie poradziła...

148 LET GO - Red 18 6 551

Wielki hit Active Rock Listy. U mnie też świetnie sobie poradził i stał się jednym z przebojów lata 2006.

147 HOLLOW - Submersed 18 2 552

Gdybym poznał ten utwór wcześniej, to pewnie byłby w pierwszej trzydziestce tego podsumowania, a tak został prześcignięty nawet przez dwie piosenki z tej świetnej płyty Submersed...

146 FALL TO PIECES - Velvet Revolver 18 7 560

Największy przebój VR u mnie na liście. Jednak nigdy to nie była moja ulubiona piosenka tego zespołu, a teraz nawet za nią nie przepadam...

145 YOU RUN - Submersed 16 1 (2) 560

Wejście tego utworu na pierwsze miejsce było sporą sensacją. Submersed z tym singlem poradził sobie z całą czołówką tego okresu (Audioslave, Queens Of The Stone Age, Cold...).
Zadecydował o tym głównie wspaniały klimat tej piosenki. Mam nadzieję, że zespół Submersed nie zatracił go na nowej płycie...

144 LIVE FOR TODAY - 3 Doors Down 18 7 561

3 Doors Down zawsze sobie świetnie radził u mnie. Każdy z utworów osiągał nawet więcej niż na to zasługiwał Icon_wink2 Jedynie "Away From The Sun" szybko spadło ze względu na słabą promocję w mediach... Icon_evil
To mój ulubiony utwór z "Seventeen Days", ale były takie, które radziły sobie lepiej...

143 INFRA-RED - Placebo 18 3 562

Z tego utworu też wycisnąłem ile się dało. Już pod koniec pobytu na liście nie wzbudzał we mnie większych emocji, a najnowsza płyta Placebo mimo wszystko pozostanie dla mnie rozczarowaniem... Za długo męczyłem niektóre utwory Icon_wink2

142 JOLENE - The White Stripes 17 3 564

Z tym utworem sytuacja jest podobna. Nie uważam go za jakiś wybijający się utwór tego zespołu i nigdy nie uważałem. Mimo to udalo się osiągnąć tak znakomity rezultat. The White Stripes jeszcze pojawi się w tym podsumowaniu dwukrotnie. Jednak nie pojawi się ich największy przebój i mój ulubiony utwór, któy był na liście w pierwszym notowaniu i praktycznie tylko spadał...

141 CAN'T STAND ME NOW - The Libertines 17 4 565

To jeden z dwóch utworów tego zespołu, który się u mnie pojawił. Duży wpływ na tak dobry wynik miała promocja w Trójce. W tej chwili uwielbiam do niego wracać i kojzrzy mi się z bardzo dobrym muzycznie okresem na LP3 i na mojej liście.

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=mrsap

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
18.10.2007 07:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
160 SOONER OR LATER - Breaking Benjamin 16 4 522
nie znam

159 RUN AWAY - Staind 16 5 523
nie znam

158 BREAK THE LINE - Guano Apes 18 8 526
7

157 LEAVE BEFORE THE LIGHTS COME ON - Arctic Monkeys 14 1 (1) 526
8

156 SYSTEM - Coma 15 1 (2) 526
8

155 WAITING GAME - The Cooper Temple Clause 19 6 530
nie znam

154 VAMPIRE HEART - HIM 18 8 531
nie znam

153 QUESTION! - System Of A Down 18 7 532
7
pomimo tego, ze byl to singiel nie osiagnal nic na mojej liscie, nawet nie wszedl do dwudziestki. Nigdy nie moglem sie w niego wkrecic.

152 ROSETTA STONED - Tool 18 6 532
nie pamietam tego teraz

151 WITHERED - Atomship 16 5 532
nie znam

150 ROUGH LANDING, HOLLY - Yellowcard 19 9 537
nie znam

149 THE WIDOW (I'LL NEVER SLEEP ALONE) - The Mars Volta 18 8 546
nie znam

148 LET GO - Red 18 6 551
nie znam

147 HOLLOW - Submersed 18 2 552
nie znam

146 FALL TO PIECES - Velvet Revolver 18 7 560
8

145 YOU RUN - Submersed 16 1 (2) 560
nie znam

144 LIVE FOR TODAY - 3 Doors Down 18 7 561
nie znam

143 INFRA-RED - Placebo 18 3 562
10
jakze by inaczej Icon_mrgreen

142 JOLENE - The White Stripes 17 3 564
9

141 CAN'T STAND ME NOW - The Libertines 17 4 565
nie znam

jak tak dalej bedzie to chyba bede podawac tylko te utwory ktore znam...
18.10.2007 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
ku3a napisał(a):ak tak dalej bedzie to chyba bede podawac tylko te utwory ktore znam...
Ja właśnie z tego względu zaczekam do top100 i wtedy zobaczę ile z tego będę znał Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.10.2007 09:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #16
 
A ja do TOP10.Icon_wink2
19.10.2007 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Tym razem zgodność tylko 6/20, czyli w sumie 20/60. U mnie były kawałki z miejsc 153, 152, 151, 149, 147 i 146. Zdecydowanie największe sukcesy odnosił ten pierwszy (doszedł do pierwszego), natomiast 151 i 149 poradziły sobie znacznie poniżej oczekiwań... Na szczęście zarówno Atomship jak i Mars Volta doczekały się u mnie dużych sukcesów z innymi utworami Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
19.10.2007 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
140 EX'S AND OH'S - Atreyu 19 5 566

Atreyu nagrali jeden wielki hit, "Right Side Of The Bed". Niestety później nie udało im się stworzyć nic na miarę tamtego przeboju. "Ex's And Oh's" to singiel z ich przedostatniej płyty, który świetnie sobie radził na mojej liście w 2006 roku.

139 CHANGE THE WORLD - P.O.D. 16 3 570

Zdecydowanie największy przebój P.O.D. na mojej liście. "Payable On Death" to moja ulubiona płyta tego zespołu, za którym nigdy jednak jakoś specjalnie nie przepadałem...

138 BEHIND THOSE EYES - 3 Doors Down 17 6 571

Kolejny wielki hit 3 Doors Down na mojej liście. Ten utwór na pewno na zawsze pozostanie w cieniu takich hitów jak "Here Without You" czy "Let Me Go", ale... w sumie się nie dziwię Icon_mrgreen

137 PRECIOUS - Depeche Mode 16 3 572

Ten utwór odniósł olbrzymi sukces, bo był na mojej liście w czasach, gdy trudno było wejść do pięćdziesiątki bez mp3-ki na moim komputerze (zresztą te czasy trwają do dziś, ale początki zawsze są najtrudniejsze...)
A wtedy ten utwór znałem tylko z LP3, której w tamtym okresie słuchałem bez większego zapału...

136 EVERYTHING - Alanis Morissette 17 6 574

W przypadku Alanis Morissette o sukcesie mógł zadecydować sentyment do jej utworów z 1998 roku, ale nie tylko, bo "Everythning" też wtedy mi się bardzo podobało. A jak jest teraz? Dawno nie sprawdzałem...

135 SOMEWHERE ONLY WE KNOW - Keane 16 2 574

Pierwszy wielki hit zespołu Keane poradził sobie znakomicie na mojej liście. Co prawda nie dotarł do pierwszego miejsca, ale prawie... Niestety utwory z ostatniej płyty nie radziły sobie aż tak dobrze, a bynajmniej nie jest ona słaba...

134 WELL ENOUGH ALONE - Chevelle 18 1 (1) 580

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem ten utwór, już wiedziałem że Chevelle powrócił w wielkim stylu. Pierwsze odsłuchanie płyty "Vera Sena" też na pewno nie było rozczarowaniem. Niestety na tym podsumowaniu wyraźnie widać jaka przepaść dzieli najnowszą płytę od "This Type Of Thinking..."

133 HOLIDAY - Green Day 25 9 581

Wielki przebój wakacji 2005 u mnie był przebojem wiosny. Pojawił się na liście już na samym początku roku, a powrócił na nią jeszcze jesienią... W ten sposób udało się osiągnąć świetny wynik - 25 tygodni na liście. A gdyby tak policzyć czas od debiutu do wypadnięcia, to pewnie byłby rekord. Godny rywal byłby chyba tylko jeden. Zresztą ten utwór jeszcze jest na liście Icon_wink2

132 AMERIKA - Rammstein 21 6 581

"Amerika" na początku długo nie mogła się przebić, ale wystrzeliła, gdy pojawiła się na LP3.

131 JAMBI - Tool 17 2 581

Trzeci singiel z "10,000 Days" poradził sobie słabiej niż dwa wcześniejsze, ale mimo to nie mogło go tutaj zabraknąć.

130 GUARDED - Disturbed 21 8 582

Pierwszy przebój Disturbed na mojej liście. Kolejne radziły sobie lepiej, ale ten był dobry na przetarcie szlaków Icon_wink2

129 IMAGINE - A Perfect Circle 17 4 588

Przepiękny cover Johna Lennona trafił na świetny jesienno-zimowy okres, ale spadł z listy zdecydowanie za szybko.

128 I DARE YOU - Shinedown 18 2 590

Przepiękny utwór z ostatniej płyty Shinedown. Na liście przeżywał wzloty i upadki, ale w końcu udało się dojść aż do drugiego miejsca.

127 FRIEND - Archive 16 1 (1) 591

Hit początków listy. Można przypuszczać, że po sukcesie "Again", ten utwór został sztucznie dowartościowany, ale to nie prawda. To zupełnie inny utwór niż Again i podobał mi się zupełnie... inaczej Icon_mrgreen

126 GET OUT - Archive 17 1 (2) 592

"Get Out" na samym finiszu wyprzednilo "Friend" o jeden punkcik. Jednak ten jeden punkcik przełożył się w tym przypadku na jedno pierwsze miejsce więcej.

125 AMAZING - George Michael 17 2 598

Jedna z największych niespodzianek. Ten utwór swego czasu bardzo mi się podbał i stąd taka wysoka pozycja. Później już było różnie...

124 ONE IN THE SAME - Sinch 17 1 (1) 598

Utwór ten pochodzi ze świetnej płyty Sinch, "Clearing The Channel". Z tamtej płyty trzy utwory doszły u mnie do pierwszego miejsca.

123 I JUST DON'T KNOW WHAT TO DO WITH MYSELF - The White Stripes 20 11 600

Dla niektórych to największy przebój TWS, a u mnie nawet nie dotarł do pierwszej dziesiątki...

122 TAKING OFF - The Cure 17 1 (3) 600

Drugi singiel ze świetnej ostatniej płyty zespołu The Cure nie był co prawda na pierwszym miesjcu tak dlugo jak pierwszy, ale trzy tygodnie to też świetny wynik. Szkoda, że tak słabo sobie poradził na LP3.

121 M.I.A. - Avenged Sevenfold 16 3 602

W podsumowaniu 201 notowań byłaby to już pierwsza setka... Ale akurat tego zespołu w niej i tak nie zabraknie.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
22.10.2007 01:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
140 EX'S AND OH'S - Atreyu 19 5 566
nie znam

139 CHANGE THE WORLD - P.O.D. 16 3 570
nie pamietam teraz tego

138 BEHIND THOSE EYES - 3 Doors Down 17 6 571
chyba nie znam

137 PRECIOUS - Depeche Mode 16 3 572
10

136 EVERYTHING - Alanis Morissette 17 6 574
8

135 SOMEWHERE ONLY WE KNOW - Keane 16 2 574
nie znam

134 WELL ENOUGH ALONE - Chevelle 18 1 (1) 580
nie znam

133 HOLIDAY - Green Day 25 9 581
8

132 AMERIKA - Rammstein 21 6 581
9

131 JAMBI - Tool 17 2 581
7

130 GUARDED - Disturbed 21 8 582
6

129 IMAGINE - A Perfect Circle 17 4 588
nie pamietam teraz tej wersji

128 I DARE YOU - Shinedown 18 2 590
nie znam

127 FRIEND - Archive 16 1 (1) 591
5

126 GET OUT - Archive 17 1 (2) 592
6

125 AMAZING - George Michael 17 2 598
8

124 ONE IN THE SAME - Sinch 17 1 (1) 598
nie znam

123 I JUST DON'T KNOW WHAT TO DO WITH MYSELF - The White Stripes 20 11 600
10

122 TAKING OFF - The Cure 17 1 (3) 600
nie pamietam tego

121 M.I.A. - Avenged Sevenfold 16 3 602
10

mam nadzieje, ze wkrotce podpasiesz troche swojego chomika Icon_smile2
22.10.2007 07:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
139 CHANGE THE WORLD - P.O.D. 16 3 570 - to zdecydowanie największy gniot P.O.D. potem SLEEPING AWAKE

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
22.10.2007 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podsumowanie notowań 401-800 mrsap 21 3 653 11.07.2020 02:40 PM
Ostatni post: ku3a
  Podsumowanie 400 notowań mrsap 59 19 414 20.02.2013 01:42 PM
Ostatni post: ku3a
  blog mrsap.blogspot.com mrsap 12 12 791 26.06.2008 10:40 AM
Ostatni post: ku3a
  Wszystkie notowania mrsap's chart mrsap 3 1 807 05.07.2007 09:58 AM
Ostatni post: tadzio3

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości