Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20
[scroll]MICHAEL JACKSON 1958 - 2009 [*][/scroll]
[center]Wspomnienie tygodnia
[/center]


Smutno się wątek zaczął, ale związek z listą ma to taki, że piosenka w linku powyżej wręcz zafascynowała mnie przez ostatni tydzień. Zastanawiałem się czy dać ją na listę ale stwierdziłem, że skupię się na nowościach.
Jeśli chodzi o nowości.. miałem bardzo duży problem z wyborem nowości... na jedno miejsce pchały się średnio 4 piosenki. Dalej polsko na liście. Dodam, że na wejście na listę miały największe szanse Golec u Orkiestra z "Góralskim Tangiem" i jeden z najnowszych kawałków Paulli. Przy układaniu listy zaskoczyła mnie wysoka pozycja David Guetty i niska Gosi Andrzejewicz, bo w rzeczywistości te piosenki bym chyba zamienił ze sobą. Wypadek przy pracy.. może chwilowy. Icon_wink2
A! Polecam kawałek zespołu Rotary z najnowszej płyty. Mało osób zna ten zespół a myślę, że piosenkę "Na jednej z dzikich plaż" zanuci każdy.
Awans tygodnia to zdecydowanie chwalony tutaj Lipali, spadek tygodnia to zespół PIN, który mi się podobał ledwie 3 tyg. Szczerze szkoda mi spadających utworów i bardzo chętnie zrobiłbym TOP 23, ale reguły to reguły. Może jeszcze wejdą Icon_wink2 Dzisiaj Basia leciała z tym nagraniem w Lecie z Radiem. Na miesiąc przed koncertem U2 awansuje o 3 oczka, a Openerowiczom życzę wielu muzycznych wrażeń połączonych z brakiem pogodowych wrażeń. Pozdrawiam!

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 02. 03. Calvin Harris - I'm Not Alone
02. 04. 03. Oceana - Cry Cry
03. 01. 03. Amy Mcdonald - Mr Rock & Roll
04. 03. 03. Ronan Keating - Time After Time
05. 07. 03. David Guetta feat. Kelly Rowland - When Love Takes Over
06. 06. 03. Alesha Dixon - Breathe Slow
07. NE. 01. Urszula - Wstaje Nowy Dzień
08. 15. 02. Lipali - Upadam
09. 05. 03. The Pussycat Dolls - Jai Ho
10. 08. 03. Ania Wyszkoni - Czy Ten Pan I Pani

11. 09. 02. Gosia Andrzejewicz - Otwórz Oczy
12. NE. 01. Deadmau5 & Kaskade - I Remember
13. 10. 03. Antoine Clamaran - Gold
14. 11. 03. Rob Thomas - Her Diamonds
15. 18. 03. U2 - Magnificent
16. 13. 03. Archive - Bullets
17. 12. 03. Beyonce - Halo
18. NE. 01. Rotary - Pomyśl O Mnie Jeden Raz
19. 16. 03. Pink - Please Don't Leave Me
20. 14. 03. PIN - Konstelacje


WYPADLI:
Bajm - P.S. Zabierz Mnie Tam
Łukasz Zagrobelny - Mówisz I Masz
Basia - A Gift
03.07.2009 03:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
A ja po twoich wypowiedziach, miałem do tej pory przekonanie, że Jacksona traktujesz dosyć żartobliwie i bez szacunku. Mam nadzieję, że to ''Heal'' nie jest zagraniem pod publiczkę....

Na liście mam ciągle tym samych faworytów, bo i też nikt dramatycznie dobry nie przybył.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.07.2009 06:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Ja bym powiedział inaczej: to taka trochę "radiowa" lista, utwory, które w większości nie wzbudzają achów i ochów, ale też nie powodują wymiotów.
03.07.2009 07:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
saferłel napisał(a):A ja po twoich wypowiedziach, miałem do tej pory przekonanie, że Jacksona traktujesz dosyć żartobliwie i bez szacunku. Mam nadzieję, że to ''Heal'' nie jest zagraniem pod publiczkę....
Czy zagraniem to nie wiem ale wszystko co napiszę jest pod publiczkę. Może nazwę to inaczej...dla publiki. Icon_razz
Nie wiem co znaczy u Ciebie ten zwrot "zagranie pod publiczkę". Nie wiem w ogóle skąd Ci się wziął mój brak szacunku do Jacksona, nic ci o braku szacunku przecież nie mówiłem. Spodobał mi się ten kawałek, nadal sądzę, że większość pozostałych jest lipna. I tyle w tym temacie.
prz_rulez napisał(a):Ja bym powiedział inaczej: to taka trochę "radiowa" lista
No przecież pisałem już wcześniej bla bla że komercha itd. Icon_razz
04.07.2009 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #5
 
Wczoraj usłyszałem w radiu #2. Jest tak nijaki, że naprawdę nie rozumiem ani dlaczego grają go w radiu, ani dlaczego jest na Twojej liście tak wysoko Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.07.2009 12:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
A ja nie rozumiem, co robi u Ciebie połowa utworów, których nigdy nie strawię. Zupełnie nie rozumiem, czemu Ci się tak podoba. Są po prostu różne gusta. Icon_wink2
04.07.2009 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
Nie. Nijakość ma to do siebie, że wciska się tam, gdzie gustu brakuje.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.07.2009 10:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
Jak rozróżniasz to że coś jest nijakie a coś jest dobre? Bo mi tam się to podoba i nie wiem czemu ma to być nijakie. Icon_eek2
05.07.2009 02:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
4, 6, 8, 9 to moi faworyci. No cóż pozostaje tylko mieć nadzieję, iż autor nie zawiesi po raz kolejny listy.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
06.07.2009 01:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
Mam nadzieję że nie. Obecna forma listy mało czasu mi zajmuje więc myślę, że przetrwa. Icon_smile2
06.07.2009 12:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
Re: Paweł TOP 20
Paweł napisał(a):A! Polecam kawałek zespołu Rotary z najnowszej płyty. Mało osób zna ten zespół a myślę, że piosenkę "Na jednej z dzikich plaż" zanuci każdy.
Poznałem już wcześniej i moim zdaniem jest cieniutki. A fakt, że każdy zanuci Dzikie plaże (ja potrafię jeszcze te bizonowskie, które są moim zdaniem zdecydowanie lepsze) nie świadczy o jakości tej piosenki. Chyba każdy zanuci Wlazł kotek, a chyba nie powiesz, że to dzieło wybitne (no ja w każdym razie nie chciałbym poznawać innych piosenek wykonywanych przez jakegoś wykonawcę wlazł kotka).
Ogólnie na Twojej liście nie ma utworu, który by mi się podobał (z tych, które znam), a jest kilka, które uważam za koszmary.
06.07.2009 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Dzisiaj tyle rzeczy popisaliście razem z Rafałem na forum, że już przygotowałem się na coś ostrego i przez chwilę czytając ten post pomyślałem, że intencją twojej wypowiedzi było coś w stylu: ''Piosenki łatwe do zanucenia nie są dobre''....no chyba, że mam prawo wyciągać tak daleko idące wnioski Icon_wink2 ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.07.2009 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
kajman napisał(a):A fakt, że każdy zanuci Dzikie plaże (ja potrafię jeszcze te bizonowskie, które są moim zdaniem zdecydowanie lepsze) nie świadczy o jakości tej piosenki.
To był taki chwyt reklamowy. Icon_razz
No cóż...różnimy się gustami. Icon_smile2 Jak z chyba każdym tutaj.
06.07.2009 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):pomyślałem, że intencją twojej wypowiedzi było coś w stylu: ''Piosenki łatwe do zanucenia nie są dobre''....no chyba, że mam prawo wyciągać tak daleko idące wnioski ?
Raczej piosenki łatwe do zanucenia nie muszą być dobre i w mojej opinii w większości nie są, ale nie jest to zdecydowana większość.
Paweł napisał(a):No cóż...różnimy się gustami. Jak z chyba każdym tutaj.
Myślę, że są osoby, z którymi masz tutaj dosyć podobne gusty, nawet jeżeli nie wynika stąd zbytnia zgodność piosenek na listach.
07.07.2009 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości