Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luxtorpeda - Anno Domini MMXX
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #1
Luxtorpeda - Anno Domini MMXX
1 października br. ukaże się piąty studyjny album jednej z najciekawszych kapel na krajowym rynku hard rockowych i cięższych brzmień, czyli zespołu Luxtorpeda pt. "Anno Domini MMXX".
A że mam go już w swoich rękach (i odtwarzaczu), to na końcu wrzucam (ukrytą) krótką recenzję, tak żeby kto nie chce nic w tym momencie wiedzieć na temat tej płyty i woli poczekać do czasu gdy ta pojawi się, że tak to ujmę na otwartym rynku, niech jej nie czyta. Icon_twisted

[Obrazek: anno-domini-mmxx-w-iext62860948.jpg]

Tracklista:

1. Progres Nie Problem
2. Instrumentalnie
3. Bonędza City
4. Ekoplan
5. Cel
6. Hołd
7. Na Czworakach
8. Kod Genetyczny DDA
9. Matarapatytaparatam
10. Opty Pesy
11. List
12. Sęk

Krótki opis w/w albumu: (Click to View)

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
21.09.2020 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #2
RE: Luxtorpeda - Anno Domini MMXX
Ekoplanu nawet jestem ciekaw. Icon_wink
21.09.2020 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #3
RE: Luxtorpeda - Anno Domini MMXX
Bo myślisz, że to coś w Twoich klimatach, no może?

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
21.09.2020 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 076
Dołączył: Dec 2009
Post: #4
RE: Luxtorpeda - Anno Domini MMXX
Sundrajta napisał(a):Gdybym to ja wybierał single zespołowi, to na pierwszy ogień posłałbym w bój - "Hołd".
I właśnie ten utwór wybrał też Piotr Kaczkowski w swojej premierowej audycji w radiu rock serwis. Zabrzmiał bardzo zacnie.
A płytę zamówiłem w Empiku.

WOLNE MEDIA!!!
21.09.2020 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 996
Dołączył: Sep 2017
Post: #5
RE: Luxtorpeda - Anno Domini MMXX
Jaram się i czekam Icon_biggrin

Radio Epsilon
21.09.2020 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #6
RE: Luxtorpeda - Anno Domini MMXX
Szkoda, że płyty nie ma na streamingach Icon_rolleyes
06.10.2020 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 996
Dołączył: Sep 2017
Post: #7
RE: Luxtorpeda - Anno Domini MMXX
(06.10.2020 09:45 PM)mateusz91 napisał(a):  Szkoda, że płyty nie ma na streamingach Icon_rolleyes

Szkoda, ale tutaj żalu nie mam, mają takie prawo. Bardziej dziwi, że nawet singla żadnego nie ma w internecie, co by sobie można chociaż legalnie próbkę wysłuchać. Pełne nastawienie na ultrasów, co na pewno kupią.

Album mam z Chomika, ale jeszcze nie słuchałem.

Radio Epsilon
06.10.2020 10:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #8
RE: Luxtorpeda - Anno Domini MMXX
No właśnie i nie można wrzucić singla (czy tam zwykły kawałek z płyty) do naszych cotygodniowych list. Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
06.10.2020 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 076
Dołączył: Dec 2009
Post: #9
RE: Luxtorpeda - Anno Domini MMXX
Spokojnie... Niedawno odbyły się zdjęcia do "Hołdu". Pewnie niedługo coś wskoczy (też na to bardzo czekam).
A płyta naprawdę świetna, na tą chwilę nie wiem czy nie najlepsza w dyskografii jak dla mnie.

WOLNE MEDIA!!!
07.10.2020 11:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
RE: Luxtorpeda - Anno Domini MMXX
płyta na streamingach ma być w ciągu dwóch tygodni, wcześniej ma być na yt zespołu.

i tak szybko, bo słyszałem, że były rozważania o kilku miesiącach poślizgu!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.10.2020 09:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 996
Dołączył: Sep 2017
Post: #11
RE: Luxtorpeda - Anno Domini MMXX
No do niedawna od Luxi nie było za wiele na Spotify, a teraz są nawet te koncertówki (i 44 dni z występu na którym byłem Icon_biggrin)

Radio Epsilon
08.10.2020 09:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Luxtorpeda - Omega neo01 18 842 08.06.2022 04:53 PM
Ostatni post: kajman
  Luxtorpeda - MYWASWYNAS adameria 19 3 853 14.05.2016 08:44 AM
Ostatni post: adameria

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości