Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 45 (13.10.07) + Lista płyt...1...nie ostatnia
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 45 (13.10.07) + Lista płyt...1...nie ostatnia
Z pewnością wydarzeniem ostatniego tygodnia było pojawienie się na świecie pierwszej od czterech lat płyty zespołu Radiohead. Ja też tak jak masa fanów (ponad milion) już ,,zakupiłem'' ten album z oficjalnej strony i posłuchałem. Rozczarowany jest jestem, nie pałam też absolutnym uwielbieniem, ale Radiohead to firma, która zawsze czymś zaskoczy i zawsze znajdziemy w niej coś genialnego. Efekty widać już w tym notowaniu. Najwyższą nowością utwór 15 Step czyli opener nowej płyty. Powiedzmy, że to jest promujący singiel Icon_razz2 bo w sumie na taki prawdziwy trzeba będzie pewnie około 3-4 miesięcy poczekać.
Lider? Ah tak zapomniałbym. Kaznodzieje ciągle na czele. Czy to zaskoczenie? Sam myślałem, że ulegną Dyniom (zachowały drugie miejsce), ale jednak to utwór naprawdę magiczny, kocham Manic Street Preachers Icon_smile 7 tydzień to również rekord pod względem bycia na samym topie jeśli chodzi o moją listę.
Rush wskoczył na podium, aż z 10 miejsca co na czołówkę jest nie lada osięgnięciem.
A więc to już 3 singiel tej Kanadyjskiej formacji, który był/jest w moim top 7 - świetnie!
Kings Of Leon to weteran w czołówce...kto wie czy nie zamiesza w ostatecznym podsumowaniu. Niby ciągle się tylko tego 4,5 miejsca trzyma, ale ile już!
Jedynym kawałkiem, który wszedł do 10 jest Sex Changes grupy Dresden Dolls.

Druga dziesiątka to wspomniane już Radiohead jako 1 nowośc i druga nowość, którą jest równie świeżutki Bloc Party z dyskotekowym Flux.
Bruce i Duran Duran po wysokich skokach również znaleźli się w ścisłej czołówce listy.
Stereophonics i Kaiser Chiefs solidarnie trzymają się obok siebie.


W kolejnej dziesiątce jedna nowość. Agains Me! z kawałkiem Trash Unreal. Płyta zyskuje bardzo dobre noty i mi również się podoba. Nie ma to nic wspólnego z tym, że Butch Vig jest jej producentem Icon_wink
Znów odrobinę poruszył się Mark Knopfler....ale na niego jeszcze przyjdzie czas (piszę to myśląć oczywiście o Punish The Monkey) Editors we wstępnej fazie układania byli nawet znów na początku 20, ale konkurencja nie dała im długo cieszyć się awansem...a w konsekwencji nawet drobny spadek mamy.
Zdziwić może spadek moich ukochanych Małpek. Wszystko to jednak wina konkurencji (a nie ja niektórzy mogą sobie pomyśleć moje zniechęcenie się do tego kawałka bo nie jest singlem jednak).

Katie Melua, która po 1 przesłuchanie troszkę skreśliłam nabiera siły i pewnie za tydzień spokojnie pójdzie w górę.
Coraz mocniej spada Ash (to chyba przez to, że zbyt dużo tego słuchałem zanim wprowadziłem na charta)
Charmer, jak narazie najsłabszy z singli KOL debiutuję spokojnie w drugiej części listy....ale czy tak samo nie debiutowało Fans?
Marillion myślę dojdzie do 20 tyg. z drugim singlem z płyty Somewhere Else.

Tym razem ostatnia 10 to faktycznie najsłabsza część, moje wspaniałem listy Icon_biggrinIcon_biggrin
Mówiąc poważniej to naprawdę w tym tyg. większości z tych kawałków dałem odpocząć od mojego playera i sądzę, że kilak z nich (jak zwykle zresztą heh) pożegna się z listą za tydzień, więc można się wielu nowości za tydzień spodziewać.

ZANIM JEDNAK ZOBACZYCIE NOWE NOTOWANIE DLP zapraszam do obejrzenia listy płyt.
W sumie tak myślałem czy wzorem Kuby nie wprowadzić czegoś takiego, dostałem od niego pozytywny znam, że czemu nie, wiec cóż mi szkodzi. Słucham dużo wiec to na pewno ma z tej strony sens, tylko, że za tydzień będzie to wyglądało zupełnie inaczej, tylko wybitne płyty mogą wytrwać z 3,4 tyg. A więc nie będzie to rodzaj charta tylko może takie zapoznanie się z moim ulubieńcami z ostatniego tygodnia, najlepszymi płytami jakie znam, które najwyżej oceniam i najwięcej słucham

W pierwszym...no dobrze nazwijmy to notowaniu przeplatają się nowe pozycje ze starymi i pod tym względem tak powinno być zawsze.
Na czele nieprzerwanie od hmm 6,7 tygodni debiut Garbage. Jestem absolutnie zakochany w tej płycie, ale i ona już ma swoje lata u mnie, więc nie wiem ile posiedzi na szczycie, może to ostatni raz? Ogólnie dochodzę do wniosku, że rok 1995 jest kapitalny.
Na liscie są jeszcze No Doubt i The Smashing Pumpkins, właśnie z tego rocznika. Staram się jak najwięcej z niego słuchać...niedługo być może dołączy tu album Goo Goo Dolls - A Boy Named Goo - też 95 oczywiście.
Radiohead od środy nieprzerwanie razem z Roisin Murphy okupują mojego playera.
Jestem pod wrażeniem debiutu wokalistki Moloko, której wcześniej kompletnie nie znałem. Pop na najwyższym poziomie! Inny Pop, zremixowany zajmuję miejsce 4. To nowa kompilacja PSB, z remixami chłopców dla innych artystów min. Madonna, Rammstein, The Killers.
Jest oczywiście i nutka rocka w postaci jednej z najlepszych płyt jakie słyszałem w życiu - Gold Agains The Soul.

Lista płyt:


01 - Garbage - Garbage (1995)
02 - Roisin Murphy - Overpowered (2007)
03 - Radiohead - In Rainbows (2007)
04 - Pet Shop Boys - Disco 4 (2007)
05 - Manic Street Preachers - Gold Against The Soul (1993)
06 - The Smashing Pumpkins - Mellon Collie And The Infinite Sadness (1995)
07 - The Music - Welcome To The North (2004)
08 - No Doubt - Tragic Kingdom (1995)
09 - Annie Lennox - Songs Of Mass Destruction (2007)
10 - Garbage - Version 2.0 (1998)


Lista przebojów:

01. 01. 07. Manic Street Preachers - Indian Summer
02. 02. 06. The Smashing Pumpkins - That's The Way (My Love Is)
03. 10. 05. Rush - The Larger Bowl
04. 04. 03. UNKLE - Broken
05. 05. 12. Kings Of Leon - Fans
06. 09. 05. The White Stripes - You Don't Know What Love Is (You Just Do As You're Told)
07. 03. 05. Queens Of The Stone Age - Make It With Chu
08. 14. 03. The Dresden Dolls - Sex Changes
09. 06. 08. Interpol - Mammoth
10. 07. 11. Garbage - Tell Me Where It Hurts

11. 11. 06. Stereophonics - It Means Nothing
12. 12. 06. Kaiser Chiefs - The Angry Mob
13. 21. 02. Duran Duran - Falling Down
14. NE. 01. Radiohead - 15 Step
15. 08. 06. Sunset Rubdown - The Mending Of The Gown
16. 13. 07. David Gahan - Kingdom
17. 16. 05. Rufus Wainwright - Rules And Regulations
18. 24. 04. Bruce Springsteen - Radio Nowhere
19. NE. 01. Bloc Party - Flux
20. 26. 04. Foo Fighters - The Pretender

21. 15. 09. Animal Collective - Peacebone
22. 17. 03. Arctic Monkeys - Old Yellow Bricks
23. 18. 13. Arcade Fire - No Cars Go
24. 20. 04. UNKLE - Burn My Shadow
25. 27. 02. LCD Soundsystem - Someone Great
26. 28. 03. Mark Knopfler - True Love Will Never Fade
27. 25. 08. Editors - An End Has Start
28. NE. 01. Against Me! - Trash Unreal
29. 22. 07. Pet Shop Boys - Integral
30. 19. 08. Hard Fi - Suburban Knights

31. NE. 01. Katie Melua - If You Were A Sailboat
32. 23. 08. Ash - End Of The World
33. 29. 16. Arctic Monkeys - Flourescent Adolescent
34. 38. 02. Hard Fi - Can't Along (Without You)
35. NE. 01. Kings Of Leon - Charmer
36. 40. 02. Linkin Park - Shadow Of The Day
37. 30. 06. Blonde Redhead - SW
38. 34. 09. Kasia Nosowska - Nerwy I Wiktoriańscy Lekarze
39. 36. 07. Porcupine Tree - Sleep Together
40. 37. 17. Marillion - Thank You Whoever You Are

41. 31. 09. Korn - Evolution
42. 32. 15. Rush - Spindrift
43. 35. 06. James Blunt - 1973
44. 39. 09. The Coral - Who's Gonna Find Me
45. 33. 04. The Chemical Brothers - The Salmon Dance
46. 42. 15. Manic Street Preachers - Autumnsong
47. 41. 08. Graham Coxon & Paul Weller - This Old Town
48. 43. 04. Beirut - Nantes
49. 44. 10. Maps - You Don't Know Her Name
50. 47. 10. The Pigeon Detectives - Take Her Back
-----------------------------------------------------------------------------
51. 45. 11. Ash - Polaris
52. 46. 11. The Electric Soft Parade - Misunderstanding
53. 48. 14. The Waterboys - Everybody Takes A Tuble
54. 49. 16. The Smashing Pumpkins - Tarantula
55. 50. 12. Placebo - Running Up That Hill


Z listy wypadły:

z 51 - Marilyn Manson - Putting Holes In Happiness - po 4 tyg.
z 52 - Bright Eyes - Hot Knives - po 10 tyg.
z 53 - Grand Archives - Sleepdriving - po 9 tyg.
z 54 - Editors - Smokers Outside The Hospital Doors - po 16 tyg.
z 55 - The Hoosiers - Worried About Ray - po 11 tyg.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.10.2007 11:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
czy z płyty radiohead to będzie singlem?
w ogóle jakiś singiel jest przewidziany?


pozdroo_ Icon_smile2
13.10.2007 12:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Czytaj komentarz do listy to się dowiesz Icon_razz2

Eh...nie to nie jest singiel, ja go wybrałem jako singiel promujący Icon_razz2 Singiel tak jak napisałem pojawi się za kilka miesięcy przy fizycznej premierze płyty, tak mi się zdaję przynajmniej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.10.2007 12:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Lista płyt trochę róźni się od mojej, bo składa się w większości ze starszych płyt. To świadczy o moim lenistwie, bo ja ostatnio zdecydowanie za rzadko sięgam po starocie, a jak już sięgam, to obracam się w kręgu sprawdzonych zespołów. Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni.

Na liście głównej numer jeden niezmiennie bardzo dobry. Drugie miejsce u mnie nawet nie weszło do pięćdziesiątki i już czekam na następny singiel... Trzeciego nie znam, ale u mnie "Spindrift" dopiero zaczyna walczyć...
Spośród nowości znam tylko Katie. Jeszcze nie zapoznałem się z nową płytą Radiohead, ale już niedługo to uczynię. Tego Bloc Party też nie znam, ale ja i tak wolę wrzucić na listę od dawna zapowiadany na singla utwór "Song For Clay (Disappear Here)".

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
13.10.2007 12:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #5
 
Najnowsze dokonania Radiohead nie trafiają do mnie, no i ten singiel (nie-singiel) również to potwierdza. Z drugiej strony może też jak przesłucham z 20 razy to zacznie mi sie podobać Icon_razz

.
13.10.2007 01:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
Dobrze że zamieszczasz listę płyt...
saferłel napisał(a):03 - Radiohead - In Rainbows (2007)
Chyba jedna z najbardziej popularnych płyt w ciągu ostatniego tygodnia na tym forum. Nie słuchałem jej przyznam, ale w najbliższym czasie zamierzam przesłuchać. Oby na plus.
Szkoda że Indian Summer u Ciebie nadal na szczycie. U mnie awansował o kilka oczek w górę, ale nadal nie ma go w TOP 40. Icon_smile2
Widzę że Katie wreszcie weszła na Twoją listę.. a do mnie nadal to nie przemawia.
13.10.2007 02:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Paweł napisał(a):Dobrze że zamieszczasz listę płyt...
saferłel napisał(a):03 - Radiohead - In Rainbows (2007)
Chyba jedna z najbardziej popularnych płyt w ciągu ostatniego tygodnia na tym forum. Nie słuchałem jej przyznam, ale w najbliższym czasie zamierzam przesłuchać. Oby na plus.
Szkoda że Indian Summer u Ciebie nadal na szczycie. U mnie awansował o kilka oczek w górę, ale nadal nie ma go w TOP 40. Icon_smile2
Widzę że Katie wreszcie weszła na Twoją listę.. a do mnie nadal to nie przemawia.


Wreszcie za płytę się jakąś bierzesz, dobrze, dobrze Icon_razz2 Ale mi się zaczyna czasami wydawać, że jest ona popularna dlatego, że to Radiohead, a nie dlatego, że jest na niej zawarta absolutnie genialna muzyka Icon_wink

Skorou ciebie awansował Indian Summer i jest na liście to jaka w tym szkoda Icon_biggrin? Tylko się cieszyć, że chłopcy w najlepszej formie od 1996 roku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.10.2007 05:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Skorou ciebie awansował Indian Summer i jest na liście to jaka w tym szkoda Icon_biggrin?
Bo u mnie ten kawałek juz raczej nie ma szans na nic więcej...
saferłel napisał(a):Wreszcie za płytę się jakąś bierzesz, dobrze, dobrze Icon_razz2
Nie nie, nie całą. Nie mam w zwyczaju przesłuchiwać całych płyt. Chodziło mi o poszczególne kawałki z najnowszej płyty. Icon_razz
13.10.2007 05:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Hehe ale masz dziwne pomysły Icon_razz2
Cóż...ja polecić mogę 15 Step, Bodysnatchers, Nude, All I Need i Jigsaw... To najlepsze numery z tej płyty.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.10.2007 05:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Numer 1 fantastyczny. W Top10 jeszcze tylko dwa dobre utwory The White Stripes, Garbage a niśzych tabelach raz lepiej raz gorzej Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
13.10.2007 10:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #11
 
Przyznam szczerze, że też mi się marzy jakiś utwór Radiohead na liście. Z tego co zrozumiałem (na tyle na ile znam angielski Icon_biggrin3 ), to ma nie być singla. Nawet po ukazaniu się w grudniu tej płyty w formie fizycznej. A skoro tak, to kusi mnie by wytypować sobie "All I Need".
14.10.2007 01:39 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Hmm a gdzie czytałeś o tym, że singla nie będzie?
To by było dziwne, choć już tak postąpili w przypadku Kid A. W sumie i tak płyta sprzedaje się genialnie to singli mogłoby nie być...ale ja chce! Icon_biggrin

PS - hmm All I Need może być 2 ,,moim'' singlem Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.10.2007 11:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
super, ze zdecydowales sie na liste plyt!
czasem slucha sie jakiejs czesto i uwielbia sie ja, ale nie ma to odzwierciedlenia na liscie piosenek, bo np. nie ma tam wybitnych, wybijajacych sie kawalkow, a plyta jest znakomita jako calosc. Bez listy plyt nie pozostalby po tym slad. Zreszta dla mnie to zupelnie naturalne, zeby ustawiac w kolejnosci sluchane ostatnio plyty, bo zwykle slucham ich duzo. Bede sledzic jak bedzie sie rozwijac Twoja lista.
saferłel napisał(a):A więc nie będzie to rodzaj charta tylko może takie zapoznanie się z moim ulubieńcami z ostatniego tygodnia, najlepszymi płytami jakie znam, które najwyżej oceniam i najwięcej słucham
Ty tu rządzisz Icon_smile2
saferłel napisał(a):Katie Melua, która po 1 przesłuchanie troszkę skreśliłam nabiera siły i pewnie za tydzień spokojnie pójdzie w górę.
i niech to wystarczy za komentarz do wydawania kategorycznych opinii o czyms tylko po jednym przesluchaniu.
14.10.2007 01:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):i niech to wystarczy za komentarz do wydawania kategorycznych opinii o czyms tylko po jednym przesluchaniu.

Heh, rozumiem, że masz na myśli tą IRĘ, którą od razu skreśliłem Icon_smile Pisząc teraz ze szwajcarską prezycją: płyty sluchałem raz, ale ogólnie 3,4 kawałki z niej, po 2,3 razy nawet Icon_razz2
Zresztą z Katie to trochę inna sytuacja, bo If Were...skreśliłem po 1 przesłuchaniu, nie znając płyty, która to właśnie od razu chwyciła mnie po 1 przesłuchaniu jako całość Icon_smile I dzięki temu doceniłem też ten singlowy utwór.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.10.2007 04:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 395
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
No cóż, Radiohead jeszcze nie znam, ale pewnie poznam, do Bloc Party właśnie mnie zniechęciłeś, a z pozostałych 3 nanych mi nowości podoba mi się tylko Katie. A na liście nic, co by mnie tak mocniej ruszyło.
14.10.2007 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 395
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):i niech to wystarczy za komentarz do wydawania kategorycznych opinii o czyms tylko po jednym przesluchaniu.
Jeżeli chodzi o mnie, to ja często tak robię i prawie nigdy nie zdarza mi się zmiana opini w tej sprawie. Co innego, jak powiem sobie: Na razie nie (lub tak).
14.10.2007 05:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
niezłe nowości - oprócz Against Me! - Trash Unreal bo tego po prostu nie znam Icon_wink2
MSP u mnie walczą o wejście do poczekalni, ale szanse są. Co dalej - nie wiem. Bloc wybrałem jednak inny bo to mnie nie zdołało przekonac na tyle aby wejść. A Radiohead - może za tydzień, ale na pewno ten sam kawałek który jest u Ciebie.
Na liście płyt 2 x Garbage... musiałbym posłuchać płyty z 1995 roku bo nie bardzo w tej chwili kojarzę całość, ale Version 2.0 jest świetna. Ja mam dwupłytowe wydanie - r e w e l a c y j n e

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.10.2007 11:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Wow...dwupłytowe wydanie :O??
Możesz mi na PM coś o tym więcej napisać Icon_razz2 Ja za to mam dwupłytowe wydanie debiutu Icon_wink

Cieszy mnie, że Radiohead ma u ciebie jakieś perspektywy. A i Song For Clay u mnie prawdopodobnie się pojawi, tylko przez ten Flux nastąpi to trochę później myślę..

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.10.2007 07:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
saferłel napisał(a):Możesz mi na PM coś o tym więcej napisać Icon_razz2 Ja za to mam dwupłytowe wydanie debiutu Icon_wink
nie wiem czy to będzie takie łatwe bo ja w tej chwili siędzę trochę na kartonach. Już właściwie miałem się przeprowadzać ale musiałem "podziękować" ekipie fachowców i teraz czekam na drugą ekipę. Reasumując nie orientuję się w którym kartoniku są te płytki Icon_smile2 Jeśli wytrzymasz do początku grudnia tj. to możliwe.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.10.2007 09:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Hehe wytrzymam chyba, że ty znajdziesz czas do grudnia wpaść na TĄ STRONKĘ i zobaczyć która z poniższych płyt jest tą którą masz ;P
Podejrzewam, że to ta wersja gdzie są 4 dodatkowe tracki na drugim dysku, live tracki.
Eh szkoda, że uważasz ją za świetną....bo chętnie bym odkupił takie wydanieIcon_razz2
Jakbyś kiedyś chciał sprzedać jednak to ja 1 w kolejce Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.10.2007 02:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Półroczne podsumowanie płyt 2008 saferłel 21 6 676 12.07.2008 09:09 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości