Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top The Rolling Stones
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 652
Dołączył: May 2008
Post: #89
RE: Mychartsowy Top The Rolling Stones
Artur.O napisał(a):Mi najbardziej pasuje właśnie druga połowa lat 60. (można naciągnąć do 1971 i wydania "Sticky Fingers") jeśli chodzi o Włóczykiji - okres ich największego eklektyzmu, pomysłowości w zakresie aranżacyjnym, oraz najładniejszych melodii. Od pewnego momentu w latach 70. grali mniej więcej ciągle to samo, czasem eksperymentując z nowszymi nurtami i odnawiając produkcję.
yep

ale przede wszystkim szukam u nich piosenek; brzmienie jest drugorzędne w tej przepastnej dyskografii

natomiast pierwsze płyty rzeczywiście były dość naiwne; jestem za połową odsłuchów i na razie dwa numery z "out of our heads", które nie są "satisfaction" wylądowały u mnie na szarym końcu

natomiast ich okres psychodeliczny od "aftermath" po "beggars banquet" to jest ich creme de la creme; no i "let it bleed"; "sticky fingers" i "exile" to już nie moja bajka do końca, ale wciąż dobre płyty, lubię też funkujący klimat "some girls"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.09.2020 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top The Rolling Stones - AKT! - 30.09.2020 10:53 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości