Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 50 MICHAEL JACKSON
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #201
 
Listoholik napisał(a):1. Give In To Me [(1991) Dangerous]
No cóż nie spodziewałem się, ale czuję ogromna satysfakcję Icon_biggrin3 Zdecydowanie prowadzi we wszystkich moich statystykach Icon_wink2 , genialnie ze i dla Ciebie jest to najważniejszy utwór MJ... Icon_biggrin3 Icon_biggrin3



E.... tam zwycięstwa kto więcej trafił, nr 5 to wcale nie było wahanie , od początku wiedziałem ze nie gustujesz w płytach przed swoimi narodzinami Icon_lol

"Rockin' Robin" , wstyd Kolego .
Do zapoznania "Got To Be There" Icon_wink2 Icon_mrgreen
04.07.2009 12:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #202
 
Ładne zakończenie topu! Mamy podium zgodne w 2/3 ale niestety nie Twój nr 1, bo to u mnie jest tuż za podium... A co na 1 to kiedyś zdradzę Icon_razz

Slash daje radę w tym utworze. Ale czy aż tak, ze by go w Trójce opisywać jako feat.? no nie wiem...

Dzieki za ten trudny top... I pytanie standardowe: co dalej? Hey? Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.07.2009 12:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #203
 
Yacy napisał(a):I pytanie standardowe: co dalej?

głosowanie trwa w innym temacie Icon_smile2
04.07.2009 12:42 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #204
 
Listoholik napisał(a):tym, którzy ‘koślawo’ typowali i nic niestety nie trafili też dziękuję! Ważne, że byliście:
jakie ładne pocieszenie Icon_wink2
Numer jeden u mnie raczej by nie wygrał, ale na podium być może by się załapał.
Bardzo ciekawe zestawienie i komentarze. Czekam na kolejny Top Icon_cool2
04.07.2009 10:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #205
 
No tak, innego wyniku po prostu być nie mogło. Racja.
Ciekawe, że rockowy numer, trochę nie Michealowy, bo posiadający wiele cech silnie kwitnącej sceny hard rocka jest jego najlepszym kawałkiem. Najlepszym numerem króla popu nie jest popowa piosenka. Zabawne Icon_wink

Dzięki za top...czekam też na następny, przy okazji zastanawiam się czy samemu robić czy nie tego Michaela....zobaczymy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.07.2009 10:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #206
 
Ja podchodzę do tego nagrania z pewną rezerwą mimo wszystko Icon_wink2
Jest mroczne, intrygujące, ciekawe, ale jednocześnie zupełnie nie w moim stylu. To bardziej taki kawałek w stylu LP3. Nie mniej jednak świetny top, cieszę się, że zaprezentowałeś nam swoje typy Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.07.2009 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #207
 
Bardzo mi się podoba top. Niemniej jednak są pewne utwory, które zostały wypromowane teledyskami. mimo iż same w sobie utwory te nie są powolające

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
06.07.2009 01:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #208
 
Konrad napisał(a):(...) są pewne utwory, które zostały wypromowane teledyskami. mimo iż same w sobie utwory te nie są powolające

jeśli ktoś jest wzrokowcem, to z pewnością korzysta z dobrodziejstw MTV i migające mu obrazki przed oczami dużo dla niego znaczą..

a każdy artysta ma w swoim dorobku niepowalające utwory, nawet Michael Icon_razz
06.07.2009 01:22 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #209
 
Listoholik napisał(a):jeśli ktoś jest wzrokowcem, to z pewnością korzysta z dobrodziejstw MTV i migające mu obrazki przed oczami dużo dla niego znaczą..

Oczywiście, jest to kwestia indywidualna.

Listoholik napisał(a):a każdy artysta ma w swoim dorobku niepowalające utwory, nawet Michael

zgadza się

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
06.07.2009 01:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #210
 
Mi teledyski na pewno też pomagają w wyborze, zwłaszcza jeśli są genialne, a wiele z nich w przypadku Michaela właśnie takimi jest! Ale fakt, że chodzi głównie o utwór, nie o towarzyszące mu obrazki Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.07.2009 02:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #211
 
Od rana podchodzę do rozpoczęcia topu Michaela, nawet wstępnie wybrałem już mniej więcej utwory, które się w nim raczej nie znajdą, ale wciąż tych, które mają być jest za dużo, a słuchając każdego dochodzę do wniosku, że musi być super-wysoko Icon_frown Jak to zrobiłeś, że tak szybko dokonałeś selekcji i wyboru?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.07.2009 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #212
 
Facet ma ponad 30 lat na karku, zna Jacksona od połowy swojego życia więc chyba wszystko jasne Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.07.2009 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #213
 
samo się zrobiło... może Michael mi pomógł... Icon_confused2
po prostu posłuchałem 2 razy wszystkich płyt i wybierając utwory okazało się, że jest ich 63, pomyślałem: nawet fajna liczba.
i nic nie musiałem wyrzucać, z niczego rezygnować: Top 50 + nieszcześliwa 13-tka
07.07.2009 10:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #214
 
Mi się już Jackson 5 i The Jacksons nie zmieści, zresztą musiałbym przeciągnąć to jeszcze trochę w czasie, bo nie znam ich całych dyskografii, tylko wybrane płyty.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.07.2009 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #215
 
Top 10 zebrane w jednym miejscu:


10. Man In The Mirror [(1987) Bad]
09. Earth Song [(1995) HIStory]
08. Will You Be There [(1991) Dangerous]
07. Beat It [(1982) Thriller]
06. Billie Jean [(1982) Thriller]
05. Smooth Criminal [(1987) Bad]
04. Dirty Diana [(1987) Bad]
03. Thriller [(1982) Thriller]
02. Liberian Girl [(1987) Bad]
01. Give In To Me [(1991) Dangerous]
08.07.2009 11:43 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #216
 
pierwsza 10 tka mogła byc też taka u mnie, może zamiast Will You Be There dałbym Who is it,

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
09.07.2009 11:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #217
 
wyniki czołówki obejrzałem dopiero teraz.
szkoda, że nie typowałem, ciekawe jak by mi poszło.
10.07.2009 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości