Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bearlista 76, 2.7.2009
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #1
Bearlista 76, 2.7.2009
Znów podtytuł godny niektórych polskich portali. Zapewne większość śledzących moją listę było pewnych, że "Ashtray heart" przebojem wdarło się na szczyt. Nic z tych rzeczy. Na szczycie mam bowiem wreszcie utwór, który ma potencjał by rozdawać tutaj karty przez wiele tygodni. I jak by tego było mało, Dream Theater pojawia się z kolejnym nagraniem, tym razem z rewelecajnym coverem zapomnianej grupy Zebra.
To nie jedyny cover debiutujący u mnie w tym notowaniu. "Wouldn't it be good" wzbudza skrajne emocje, na tym forum chyba jeszcze nigdzie się nie pojawił. A mi się podoba na tyle, że postanowiłem wybrać na swoją listę coś spoza płyty. Idealny kawałek na lato.
A lato myślę że będzie w tym roku należało właśnie do tych dwóch kapel: Dream Theater i Placebo.
Bo lato stało się już faktem. Ulicami snują się niewiasty odziane w śladowe ilości ubrań... Aż chce się żyć i chce się oddychać.
Krótko o pozostałych nowościach:
Archive - musiałem bardzo niechlujnie przesłuchiwać tę płytę za pierwszym razem, jeśli nie zauważyłem takiego utworu...
Poza tym: bardzo ostatnio rozpieszczany przeze mnie Elbow, świetny Chickenfoot, oraz dobijający się tutaj od wielu tygodni Kasabian.

Bearlista 76, 2.7.2009

1 3 3 Dream Theater "The best of times"
2 1 5 Elbow "Weather to fly"
3 4 3 Placebo "Ashtray heart"
4 6 11 Votum "Away"
5 2 7 Riverside "Egoist hedonist"
6 8 14 The Raconteurs "Carolina drama"
7 5 15 Placebo "Battle for the sun"
8 21 3 Riverside "Left out"
9 20 7 IQ "The province"
10 7 7 Cloud Cult "May your hearts stay strong"
11 12 7 Cree "Przywiązanie"
12 22 3 Satellite "Afraid of what we say"
13 11 33 Cree "Nagle ktoś"
14 16 7 Steven Wilson "Salvaging"
15 9 4 Koniec Świata "1980"
16 14 25 Jean Lubera i Piotr Nalepa "Czarno - czarny film"
17 15 31 Marillion "Happiness is the road"
18 19 5 Votum "Train back home"
19 17 14 KruK "Reality (it's a foolish cry)"
20 32 2 Wilki i Kasia Kowalska "Cień w dolinie mgieł"
21 10 7 Gaba Kulka "Niejasności"
22 13 7 Archive "Day that you go"
23 28 4 Believe "Memories"
24 N 1 Dream Theater "Take your fingers from my hair"
25 37 2 Artur Rojek "Mój tata generał"
26 29 4 The Decemberists "Sleepless"
27 N 1 Placebo "Wouldn't it be good"
28 18 7 Levellers "The cholera well"
29 34 3 Manic Street Preachers "Facing page : top left"
30 N 1 Archive "Collapse/Collide"
31 27 5 Kings Of Leon "Notion"
32 24 7 Marillion "Asylum satellite"
33 36 4 Blackmore's Night "Far far away"
34 23 9 Cisza Jak Ta "W naszym niebie"
35 25 10 Placebo "For what it's worth"
36 48 2 KruK "Before he'll kill you"
37 40 4 Eric Clapton & Steve Winwood "Presence of the lord"
38 30 4 Eels "My timing is off"
39 33 36 Balcar i Styczyński "Modlitwa"
40 26 12 Metallica "All nightmare long"
41 49 2 The Pineapple Thief "Bitter day"
42 35 5 Dolores O'Riordan "The journey"
43 50 2 Cloud Cult "The ghost inside our house"
44 42 48 Katie Melua "What I miss about you"
45 47 2 Eliza Lumley "Bullet proof... I wish I was"
46 46 3 Maria Mena "I was made for lovin' you"
47 41 14 Katie Melua "Toy collection"
48 N 1 Elbow "Some riot"
49 N 1 Chickenfoot "Oh yeah"
50 N 1 Kasabian "Fire"


wypadły:
31. Radiohead "Last flowers" (10)
38. Lao Che "Klus Mitroh" (3)
39. U2 "Cedars of Lebanon" (8)
43. Kasia Nosowska "Na całych jeziorach ty" (2)
44. Eliza Lumley "Creep" (6)
45. Kings Of Leon "Reverly" (12)


Nieszczęśliwa 18:
The Mars Volta "Since we've been wrong"
Bill Callahan "Too many birds"
Lidia Jazgar i Galicja "Serce wierne"
Blue October "Say it"
Dregd "Ireland"
Sarah McLachan "Don't give up on us"
Archangelica "Light transmission"
Tweenfield "Afterwords"
Guns'n'Roses "Madagascar"
Mirosław Czyżykiewicz "Myszka Miki"
Stanisław Sojka "Wieje"
Kings Of Leon "Manhattan"
Metallica "Cyanide"
Fleet Foxes "Your protector"
Matt Elliott "Bomb the stock exchange"
Eskimo Joe "Foreign land"
29.06.2009 02:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #2
 
Odkurzone dziś inne niż zwykle, ale inaczej być nie mogło...
Wybrałem niezbyt wyszukany zestaw utworów MJ, ale też nie zamierzam pozować na oddanego fana opłakującego swojego mistrza i wielkiego znawcę Jego twórczości, bo znam ją tylko powierzchownie. Micheal to nie był muzyk z mojej bajki, jednak zawsze byłem pod wielkim wrażeniem Jego charyzmy, wrażliwości, autentyczności...
A to co czuję po Jego śmierci to żal, że nie urodziłem się 15lat wcześniej, nie dorastałem w czasach gdy muzyka pop była - przede wszystkim dzięki niemu - na takim poziomie, nieosiągalnym dla dzisiejszych jednosezonowych gwiazdeczek...

Lista odkurzonych nr 23, 2.7.2009

1 N 1 Michael Jackson "Gone too soon"
2 N 1 Michael Jackson "Earth song"
3 N 1 Micheal Jackson & Freddie Mercury "There must be more life than this"
4 N 1 Michael Jackson "We are the world"

5 2 4 U2 "Wake up dead man"
6 1 7 Myslovitz "Uciekinier"
7 3 6 Myslovitz "Czerwony notes błęktitny prochowiec"
8 4 2 Myslovitz "Noc"
9 10 2 Wilki "Cień w dolinie mgieł"
10 N 1 Michael Jackson & Slash "Give in to me"
11 5 2 Artur Rojek "Cisza i wiatr"
12 N 1 Michael Jackson "Black or white"
13 7 3 The Cure "Purple haze"
14 6 3 Gaba Kulka "Space dye vest"
15 N 1 Zebra "Take your fingers from my hair"
16 N 1 Kiss "I was made for loving you"

17 9 5 Lao Che "Astrolog"
18 8 4 Band Of Horses "Funeral"
19 11 5 Blackmore's Night "Wish you were here"
20 N 1 Michael Jackson & Paul McCartney "Say say say"

wypadły:
12. Edyta Bartosiewicz "Niewinność" (4)
13. The Gathering "Saturnine" (2)
14. Lenny Valentino "Jesteśmy dla siebie wrogami" (1)
15. U2 "All I want is you" (2)
16. Tool "Schism" (3)
17. Myslovitz i Jerzy Stuhr "Kraina miłości" (1)
18. Sojka "Somebody" (1)
19. Guns'n'Roses "One in a milion" (3)
20. El Dupa "Prohibicja" (1)
29.06.2009 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
fajna nowość na 50. u mnie też będzie szedł w górę ten utwór, już niebawem Icon_smile



pees.
jestem strasznie ciekawy, czy Gone too sun jest Twoim prywatnym numerem 1, jeśli chodzi o Michaela Jacksona?
29.06.2009 03:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Oj bardzo fajna, ale ta z 48 jeszcze lepsza Icon_wink Rozpieszczaj ich dalej Icon_smile Widzę, że tutaj również duży sukces odnosi nowe Placebo, nawet z b-sidem wchodzi. Moje wyniki przy tym są bardzo skromne Icon_wink Wziąłem się za Riverside w końcu i sądzę, że twoja 5-tka chyba najlepsza na płycie. Spory spadek zalicza Kulka, forum cię wyklnie Icon_lol Ciekawy zapis tytułu piosenki MSP, tak jest na płycie? Odkurzony Michael w solidnej porcji i na poziomie. On miał tyle hitów, że tak naprawdę nie warto pisać, że to mało wyszukany zestaw. Co do muzyki pop to faktycznie te jedno sezonowe gwiazdy teraz rządzą, ale może przyjdzie jakaś nowa gwardia? Jest kilka obiecujących rzeczy, ale to raczej ta odmiana popu, która nie ma szans przeniknąć do świadomości setek tysięcy fanów. Ale chyba ktoś musi, żeby porządek w naturze został zachowany....skoro królowa i król odeszli (jedna artystycznie, drugi ciałem i duchem)...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.06.2009 03:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
bear napisał(a):Zapewne większość śledzących moją listę było pewnych, że "Ashtray heart" przebojem wdarło się na szczyt.
ja tak właśnie myślałem Icon_razz.
jeśli chodzi o "Wouldn't It Be Good", to w sobotę przez przynajmniej kwadrans siedziałem ze Stelmim przy sąsiednich komputerach i puszczał różne fragmenty ze swojej audycji, żeby spisać na stronę co było emitowane, a ja większość tych utworów odgadywałem (chociaż audycji nie słuchałem). a potem puścił coś i spytał czy to znam. słucham, słucham, no i tez dobrze odpowiedziałem - właśnie "Wouldn't It Be Good" Icon_smile2. coby sobie nie myślał, że my na forum to tak tylko słuchamy tego na Liście leci Icon_wink2.
cieszę się z Chickenfoota.
"Carolina" do góry! Icon_biggrin3
bear napisał(a):40 26 12 Metallica "All nightmare long"
łoj niedobrze...
bear napisał(a):1 N 1 Michael Jackson "Gone too sun"
"Gone Too Soon" Icon_smile2
(ale można by ew. nagrać "Gone To Sun" Icon_mrgreen )
akurat "Gone Too Soon" i "Earth Song" nigdy nie należały do moich ulubieńców jeśli chodzi o twórczość Michaela. ogólnie jednak cieszę się, że tak wygląda odkurzacz.
29.06.2009 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
bear napisał(a):A lato myślę że będzie w tym roku należało właśnie do.... jednej kapeli: Dream Theater
Icon_wink2 Icon_mrgreen

bear napisał(a):1 3 3 Dream Theater "The best of times"
Fantastycznie, aj czułem ze tak będzie. ale nie chciałem zapeszać Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Ciesze się że mamy wspólny utwór na podium.
bear napisał(a):24 N 1 Dream Theater "Take your fingers from my hair"
a tu kolejna przeurocza i jakże miła dla mnie niespodzianka. Wygląda na to ze płyta wyszła im średnio , ale za to bonusy genialnie Icon_lol
bear napisał(a):9 20 7 IQ "The province"
he he to notowanie jest tylko dla mnie Icon_mrgreen Icon_lol . Zdarza się ze utwór musi złapać drugi oddech , odzyskać świeżość , aby zaskoczył tak jak powinien. I wcześniej tak wysoko chyba nigdy nie byli, no to trzymam kciuki, ponieważ teraz podniosłeś poprzeczkę niewiarygodnie wysoko....
bear napisał(a):8 21 3 Riverside "Left out"
ten utwór prawdopodobnie jest moim nr 3 jak na razie, po "Hybrid Times' i "Hiperactive", ale kolejność się ciągle tasuje, a na kogo wypadnie...to się zobaczy. Icon_wink2

W odkurzonych to było do przewidzenia, dużo świetnego Michaela , m.in z tym który wyszedł Mu (do spółki ze Slashem) rewelacyjnie moim zdaniem czyli "Give in to me''
29.06.2009 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #7
 
bear napisał(a):1 3 3 Dream Theater "The best of times"
Tak Icon_exclaim Icon_biggrin3
bear napisał(a):24 N 1 Dream Theater "Take your fingers from my hair"
bear napisał(a):27 N 1 Placebo "Wouldn't it be good"
Cały czas przesłuchałem tylko "podstawowe" wersje...
bear napisał(a):49 N 1 Chickenfoot "Oh yeah"
Dziwię się dlaczego tak fajny, rockowy utwór nie zadebiutował jeszcze na LP3 :roll:

[Obrazek: Kaczy93.gif]
29.06.2009 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #8
 
Kaczy1993 napisał(a):Dziwię się dlaczego tak fajny, rockowy utwór nie zadebiutował jeszcze na LP3 :roll:
Moze dlatego ze jest "tylko fajny"
Mnie to już zupełnie nic nie dziwi, tyle świetnych utworów przepadło z kretesem ze ho ho..
29.06.2009 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #9
 
bear napisał(a):Zapewne większość śledzących moją listę było pewnych, że "Ashtray heart" przebojem wdarło się na szczyt.
ku3a napisał(a):ja tak właśnie myślałem .
no ja też, ładnie tak koloryzować :?: Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Spory spadek zalicza Kulka, forum cię wyklnie
ten spadek jest zły, ale ja nikogo nie będę wyklinał Icon_razz
29.06.2009 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #10
 
Listoholik napisał(a):jestem strasznie ciekawy, czy Gone too soon jest Twoim prywatnym numerem 1, jeśli chodzi o Michaela Jacksona?
usłyszałem ten utwór pierwszy raz w piątek u Niedźwiedzia, od tego czasu za mną chodzi. Chyba nie potrafię odpowiedzieć jaki jest mój ulubiony utwór MJ, nigdy nad tym się nie zastanawiałem.
Jest kilka bardzo przeze mnie lubianych, ale to trochę za mało bym i ja układał swój top. Będę się jednak uważnie przyglądał waszym topom i przez ten czas moja czołówka powinna się ukształtować.
ku3a napisał(a):akurat "Gone Too Soon" i "Earth Song" nigdy nie należały do moich ulubieńców jeśli chodzi o twórczość Michaela
"Earth song" to był pierwszy utwór, jaki sam sobie puściłem po Jego śmierci... i na pewno należy do grona tych kilku moich ulubionych
ku3a napisał(a):"Carolina" do góry!
jedno dodatkowe, nieplanowane przesłuchanie na pewno Gawędziarzom nie zaszkodziło Icon_wink2
saferłel napisał(a):Spory spadek zalicza Kulka, forum cię wyklnie
Tomekk napisał(a):ten spadek jest zły, ale ja nikogo nie będę wyklinał
nic nie poradzę, że już trochę mi się przejadła...
saferłel napisał(a):Ciekawy zapis tytułu piosenki MSP, tak jest na płycie?
o ten dwukropek chodzi? tak zapisałem za pierwszym razem i tak zostało.
Aro napisał(a):24 N 1 Dream Theater "Take your fingers from my hair"
a tu kolejna przeurocza i jakże miła dla mnie niespodzianka. Wygląda na to ze płyta wyszła im średnio , ale za to bonusy genialnie
z bonusów tak bardzo to podoba mi się tylko ten, cover King Crimson już im tak dobrze nie wyszedł... świetny utwór, w oryginale też, i nigdy wcześniej o tej Zebrze nie słyszałem... Icon_redface2
Aro o IQ napisał(a):Zdarza się ze utwór musi złapać drugi oddech , odzyskać świeżość , aby zaskoczył tak jak powinien. I wcześniej tak wysoko chyba nigdy nie byli, no to trzymam kciuki, ponieważ teraz podniosłeś poprzeczkę niewiarygodnie wysoko....
przyznam że już w pewnym momencie myślałem, że ten utwór się u mnie wypalił, że już tylko będzie obsuwał się w dół... a tu nagle taki niespodziewany zwrot akcji Icon_razz i zupełnie nie mam pojęcia, jak to się może dalej potoczyć. (najwyżej jak dotąd byli na 12)
Aro napisał(a):8 21 3 Riverside "Left out"
ten utwór prawdopodobnie jest moim nr 3 jak na razie,
u mnie powoli wyrasta na nr1.
Kaczy1993 napisał(a):dlaczego tak fajny, rockowy utwór nie zadebiutował jeszcze na LP3
Aro napisał(a):Mnie to już zupełnie nic nie dziwi, tyle świetnych utworów przepadło z kretesem ze ho ho..
mnie też to już nie zaskakuje...
Tomekk napisał(a):ładnie tak koloryzować
OK, już nie będę Icon_wink2 ale w sumie napisałem prawdę, wybór utworu spoza płyty to chyba jest jakaś niespodzianka Icon_wink2
29.06.2009 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
bear napisał(a):15 9 4 Koniec Świata "1980"
uuu, już w odwrocie
bear napisał(a):21 10 7 Gaba Kulka "Niejasności"
Też mocno w dół
bear napisał(a):40 26 12 Metallica "All nightmare long"
I to...
bear napisał(a):4 N 1 Michael Jackson "We are the world"
Tu chodzi o wersję, gdy śpiewa sam?
bear napisał(a):19 11 5 Blackmore's Night "Wish you were here"
Jeszcze sięutrzymało Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
01.07.2009 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #12
 
Lista płyt nr 4, 2.7.2009

1 2 4 Riverside "Anno domini high definition" (2009)
2 3 2 Dream Theater "Black clouds & silver linings" (2009)
3 1 4 Placebo "Battle for the sun" (2009)
4 9 2 Archive "Controlling crowds" (2009)
5 5 3 KruK "Before he'll kill you" (2009)
6 4 4 Elbow "The seldow seen kids" (2008)
7 N 1 The Pineapple Thief "The dawn raids volume I/II" (2009)
8 10 4 Votum "Time must have a stop" (2008)
9 6 4 Manic Street Preachers "Journal for a plague love" (2009)
10 N 1 The Mars Volta "Octahedron" (2009)

wypadły:
7. The Decemberists "The hazards of love" (3)
8. Cloud Cult "Feel good ghosts" (2)
02.07.2009 08:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #13
 
No brawo!!! Mnie się teraz również z płyt najlepiej słucha Riverside.Jadąc do Polski w słuchawkach ''Anno Domini...'' grało mi najczęściej.

Przez chwilę produkuję się z Polski stąd podejrzewam mogę mieć zaległości co do Beneluksu. Korzystam z Orange na kartę więc raczej muzyki w sieci nie posłucham. Ale e-migrant będzie działał.
03.07.2009 03:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Nosowska z Wilkami tego jeszcze nie było

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
06.07.2009 02:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #15
 
Konrad napisał(a):Nosowska z Wilkami tego jeszcze nie było

jaka Nosowska?
późno już, piszesz bzdury Icon_mrgreen
06.07.2009 07:31 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
bear napisał(a):"Earth song" to był pierwszy utwór, jaki sam sobie puściłem po Jego śmierci... i na pewno należy do grona tych kilku moich ulubionych
Miałem tak samo i również jest to jeden z ulubionych jego kawałków. Na pewno w top 3. I po za tym to jest jeden z zaledwie dwóch utworów, kóre trafiły do top 10 mojej listy, ale chyba to się teraz zmieni Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
06.07.2009 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
Re: Bearlista 76, 2.7.2009
Numer 1 jakoś nie zdołał mnie przekonać do siebie. Jest dobry, ale jak dla mnie ma trochę słabszych momentów.
Cieszy Placebo na 7, IQ na 9 i CC na 10, czyli koniec top10 bardzo mi pasuje poza Riverside (tutaj nie wiem, bo nie znam).
Film na szczęście zwolnił tempo spadku. Może uda mu się powrócić (kolejny raz) na forumową.
Akurat to co robią ostatnio Wilki i Kasia zniechęca mnie do poznania tego utworu.
Z nowości nie znam Samego riota, pozostałe w sumie na plus. Najbardziej pasuje mi C/C, natomiast to chyba najsłabszy cover Placebo, który znam. Wprawdzie materiał do przeróbki przeciętny, ale z jeszcze gorszego Dadiego zrobili perełkę.
No i jeszcze debiutuje w top30 jak dla mnie najciekawszy Manic z ostatniej płyty (a może nie tylko).
08.07.2009 05:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
saferłel napisał(a):skoro królowa i król odeszli (jedna artystycznie, drugi ciałem i duchem)...
Pewnie oberwę, ale skoro tacy byli król i królowa to nic dziwnego, że pop jest w tak miernej kondycji. Icon_wink2
08.07.2009 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #19
 
kajman napisał(a):cy byli król i królowa


cy cy cy cyklady na cykladach Icon_mrgreen
08.07.2009 05:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):cy byli król i królowa
cy cy cy cyklady na cykladach Icon_mrgreen
Oj, połowa tacy mi zniknęła. Icon_evil
08.07.2009 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  bearlista bear 24 4 618 06.10.2012 03:17 PM
Ostatni post: thestranglers
  Bearlista 91, 11.10.2009 bear 25 5 618 17.10.2009 10:06 PM
Ostatni post: Yacy
  Bearlista 90, 4.10.2009 bear 13 2 855 10.10.2009 12:49 PM
Ostatni post: emigrant
  Bearlista 89, 27.9.2009 bear 14 4 428 03.10.2009 10:37 AM
Ostatni post: saferłel
  Bearlista 88, 20.9.2009 bear 12 3 126 24.09.2009 05:10 PM
Ostatni post: emigrant
  Bearlista 87, 14.9.2009 bear 20 4 082 17.09.2009 10:09 PM
Ostatni post: bear
  Bearlista 86, 6.9.2009 bear 16 4 144 13.09.2009 03:49 PM
Ostatni post: michal91d
  Bearlista 85, 31.8.2009 bear 23 4 710 06.09.2009 01:24 PM
Ostatni post: bear
  Bearlista 80, 27.7.2009 bear 15 4 048 26.08.2009 11:43 PM
Ostatni post: Konrad
  Bearlista 79, 23.7.2009 bear 14 3 008 26.07.2009 11:06 PM
Ostatni post: emigrant

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości