Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPF - Notowanie 30
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
furbul napisał(a):Bardzo dobrze. Podoba mi się singiel 'Bossy'. Znam go od dawna. Jednak moja piosenka-faworytka na albumie to 'I Don't Think So'. Lubię tę gitarkę w tleIcon_wink) A 'Lil Star' jest niesamowite Icon_biggrin3 W sumie dałem 3,5 gwiazdki.
Ja dałem 3.0, choć na początku to było raczej 2.5; dla porównania poprzedni album Kelis - "Tasty" dostał ode mnie aż 4.0! Jedna z lepszych płyt R&B minionej dekady.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.07.2009 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #22
 
Sprawdzę na pewno. W ogóle mam zamiar powoli poznać wszystkie płyty Kelis. Zacząłem od końca, czyli 'Tasty' jest najstępne w kolejce Icon_wink)

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
01.07.2009 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #23
 
najbardziej lubię jej: Caught Out There oraz Milkshake Icon_smile2

o Trick Me nie wspomnę, bo swego czasu spędziłem kilka godzin na parkiecie bawiąc sie przy tym kawałku Icon_mrgreen
01.07.2009 11:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #24
 
Milkshake faktycznie jest świetny Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
02.07.2009 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Oceny to subiektywna sprawa, każdy ustala jak chce. Jak się jednak trochę w tym posiedzi, to dochodzi się do wniosku, że ta ''5'' to nie jest już taka zwykła cyfra jak kiedyś Icon_lol
A, Konrad to przykład osoby, która chyba najlepiej pilnuje dziewictwa ''5'' spośród wszystkich forowiczów Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.07.2009 05:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
Icon_mrgreen i zapomniałeś dodać jeszcze, że zaniża skalę Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.07.2009 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Nie, zaniżanie skali to ja pisałem zawsze z przymrużeniem oka. W końcu sam napisałem, że ''oceny to subiektywna sprawa'' RYM ma jakiś podział ogólny (do którego wielu się dopasowuje, bo tak jest logicznie) gdyby się zastanowić, ale każdy przecież może na swój sposób.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.07.2009 06:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #28
 
OK, OK, ja też z przymróżeniem Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.07.2009 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości