Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archiwalne playlisty polskich stacji radiowych
BeautifulDay Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2022
Post: #1
Archiwalne playlisty polskich stacji radiowych
Witam wszystkich!

To mój pierwszy post na forum. Od jakiegoś czasu obserwuję forum i znalazłem tu całkiem sporo przydatnych mi informacji o muzyce, teraz się zarejestrowałem bo mam okazję się odwdzięczyć i podzielić tym co ostatnio przypadkiem znalazłem w czeluściach internetu.

Pod tym linkiem:

https://worldradiohistory.com/UK/Music-and-Media/

w odpowiednich podfolderach dekad i roczników znajdują się wszystkie wydania brytyjskiego magazynu Music & Media w formacie pdf.

Był w tym magazynie taki dział "Station Reports" (o ile się nie mylę w latach 1990-1999, ale lat 80-tych i 2000 nie sprawdzałem). Drukowali w nim nowości w playlistach stacji radiowych różnych europejskich krajów, w tym Polski.

Jest tam całkiem sporo lokalnych stacji radiowych, (polskiego radia i prywatnych) Trójka, a także Radio Zet i RMF FM.
Niektóre stacje są nieregularnie, ale i tak jest to ogromne źródło wiedzy o tym co było grane w Polsce.

Gdzieś to już zapostowałem (wspominam, bo tu na forum widzę całkiem sporo tych samych nicków co w tamtym "gdzieś" Icon_biggrin ) ale postanowiłem także i tu wstawić w oddzielnym temacie, bo może komuś się przyda i może podyskutujemy Icon_smile

Pozdrawiam!
03.10.2022 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ClubZone - Playlisty (Music Box Polska) kacper130700 28 1 576 08.08.2021 12:01 AM
Ostatni post: kacper130700

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości