Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20
Polsko na liście się zaczyna robić. Sam nie wiem czy to dobrze czy źle. Jeśli chodzi natomiast o Lipali, ten kawałek chciałem wrzucić już w pierwszym reaktywowanym notowaniu ale jakoś o nim zapomniałem. Notowanie jeszcze takie rozgrzewkowe więc wszystko może się zmienić już za tydzień.

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 01. 02. Amy Mcdonald - Mr Rock & Roll
02. 02. 02. Calvin Harris - I'm Not Alone
03. 05. 02. Ronan Keating - Time After Time
04. 07. 02. Oceana - Cry Cry
05. 06. 02. The Pussycat Dolls - Jai Ho
06. 03. 02. Alesha Dixon - Breathe Slow
07. 09. 02. David Guetta feat. Kelly Rowland - When Love Takes Over
08. 04. 02. Ania Wyszkoni - Czy Ten Pan I Pani
09. NE. 01. Gosia Andrzejewicz - Otwórz Oczy
10. 08. 02. Antoine Clamaran - Gold

11. 10. 02. Rob Thomas - Her Diamonds
12. 11. 02. Beyonce - Halo
13. 15. 02. Archive - Bullets
14. 12. 02. PIN - Konstelacje
15. NE. 01. Lipali - Upadam
16. 13. 02. Pink - Please Don't Leave Me
17. 16. 02. Basia - A Gift
18. 19. 02. U2 - Magnificent
19. 14. 02. Bajm - P.S. Zabierz Mnie Tam
20. NE. 01. Łukasz Zagrobelny - Mówisz I Masz


WYPADLI:
Lady Gaga - Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)
Empire Of The Sun - We Are The People
Depeche Mode - Wrong
26.06.2009 10:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Lipali - o to się pewna osoba bardzo ucieszy Icon_wink Mnie też się nawet podoba. Dwóch pozostałych rzeczy nie znam, ale nigdy nie przepadałem za tymi artystami. Nie wiem co robi na szczycie Amy, ale skoro nie masz ograniczeń czasowych na liście....no to ok. Mi się to nagranie bardzo podoba i jest najlepsze z całej 10-tki oprócz numeru 2. Archive ciekawe w tym zestawie się prezentuje na tle reszty piosenek.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 11:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 113
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Cytat:Lipali - o to się pewna osoba bardzo ucieszy Icon_wink
Icon_razz

bardzo się cieszę z Lipali Icon_mrgreen . mój ulubiony kawałek z tego notowania.
26.06.2009 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
saferłel napisał(a):Dwóch pozostałych rzeczy nie znam, ale nigdy nie przepadałem za tymi artystami.
Szczerze mówiąc ja tych artystów też nie trawię. Natomiast te piosenki mi się jakoś wyjątkowo spodobały.
saferłel napisał(a):skoro nie masz ograniczeń czasowych na liście....
Staram się dawać nowe kawałki, ale bywają też stare.
Cytat:bardzo się cieszę z Lipali Icon_mrgreen . mój ulubiony kawałek z tego notowania.
Jak zobaczyłem że ostatni post w tym temacie napisałeś od razu przyszło mi na myśl "oho...będzie łomot...wątpie żeby on sobie coś znalazł dla siebie". Zaskoczyłeś mnie muszę przyznać. Icon_razz
26.06.2009 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #5
 
W górę idzie David Guetta z Kelly Rowland, co mi się podoba. No i najwyższa nowość. Powiem tak, że jestem chyba jednym z nielicznych na tym forum którzy lubią utwory Gosi Andrzejewicz. Pewnie to dlatego że trzy lata temu jedna z jej piosenek pomogła mi podjąć decyzję o zakończeniu pewnej znajomości, która miała na mnie negatywny wpływ. Przesłucham ten utwór i pewnie w jednym z najbliższych notowań będzie premiera.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
26.06.2009 07:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
kolej_grzesiek napisał(a):Pewnie to dlatego że trzy lata temu jedna z jej piosenek pomogła mi podjąć decyzję o zakończeniu pewnej znajomości, która miała na mnie negatywny wpływ. Przesłucham ten utwór i pewnie w jednym z najbliższych notowań będzie premiera.
No no no. Icon_wink2 Piosenki potrafią działać na ludzi. Aczkolwiek poprzednie jej piosenki działały jedynie tak, że powodowały odruchy wymiotne. Icon_wink2 Ciekawe czy tak też będzie z tą piosenką później.
26.06.2009 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 113
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Paweł napisał(a):Zaskoczyłeś mnie muszę przyznać. Icon_razz
wiesz, jak debiutuje kawałek, który był u mnie 2 razy na pierwszym, to muszę się z tego faktu ucieszyć Icon_wink2.
27.06.2009 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
Ja jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na obecność dużej ilości polskich piosenek na liście. Icon_smile2 Rzadko się to zdarzało na mojej liście.
28.06.2009 03:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
Paweł napisał(a):Ja jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na obecność dużej ilości piosenek na liście.
Icon_lol jest dwadzieścia i zawsze tyle było Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.06.2009 01:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Zjadłem jedno słowo. Icon_razz Ale chyba można mi to wybaczyć patrząc na godzinę wysyłania tamtego posta. Icon_wink2
28.06.2009 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
Zastanawiam się czy lubię jakiś kawałek z tej listy, ale nic takiego nie widzę. Przeraziła mnie za to zdrowo Małgorzata Andrzejczuk debiutująca w top 10.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.06.2009 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #12
 
Paweł napisał(a):WYPADLI:
Empire Of The Sun - We Are The People
Depeche Mode - Wrong
szkoda, że dwa fajne utwory wypadły z listy Icon_frown
Paweł napisał(a):03. 05. 02. Ronan Keating - Time After Time
u mnie do szczytu nie dotarł, ale fajnie by go było na nim zobaczyć u Ciebie Icon_razz
lider fajny
28.06.2009 07:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
aaktt napisał(a):Przeraziła mnie za to zdrowo Małgorzata Andrzejczuk debiutująca w top 10.
Jak pisałem wyżej nie lubię też tej artystki. Każdej jej nagranie wzbudza u mnie odruch wymiotny. Natomiast bywają czasem takie nagrania, które mimo wszystko wpadają w ucho. Jednym z takich kawałków jest właśnie ten. Sam nie wiem czemu, ale podoba mi się. Icon_smile2
michal91d napisał(a):szkoda, że dwa fajne utwory wypadły z listy Icon_frown
Jeśli chodzi o EOTS to i tak dobrze że weszli do listy. Nie jest to jakiś wspaniały kawałek który uwielbiam.
"Wrong" od jakiegoś czasu zaczęło mnie wkurzać.
michal91d napisał(a):u mnie do szczytu nie dotarł, ale fajnie by go było na nim zobaczyć u Ciebie Icon_razz
Złote przeboje na szczycie...kto by pomyślał. Icon_mrgreen
michal91d napisał(a):lider fajny
Kawałek długo jeszcze posiedzi pewnie na liście, ale co do podium już nie byłbym taki pewien w następnych notowaniach. Icon_wink2
28.06.2009 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
Nie ryzykowałbym mimo wszystko nazywając ją artystką Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.06.2009 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
Wykonawczynią "muzyki". Icon_wink2
29.06.2009 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości