Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Jackson nie żyje
Listoholik
Unregistered

 
Post: #141
 
...wreszacie zrozumiałem co i jak...
Icon_neutral2
29.06.2009 10:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #142
 
Akurat wiedziałem o tej chorobie i co za tym idzie o przyczynach 'zmiany koloru skóry'. Trochę denerwujące są wypowiedzi na forach o tym, jakim to dziwakiem był Jackson, bo miał taką fanaberię i zmienił kolor skóry ;//

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
29.06.2009 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #143
 
Właśnie znalazłem w sieci utwór Tribute to MJ. Nagrał go The Game z udziałem Chrisa Browna, Diddy'go, Polow Da Don'a, Mario Winans'a, Usher'a i Boyz II Men. Nie specjalnie coś mi mówią te nazwy (nazwiska) Icon_wink2 aaktt pewnie coś o nich wie Icon_smile2 i może nawet coś napisze ...
Pewnie nie zwróciłbym uwagi na ten utwór, a nawet może nie dosłuchałbym do końca... A dziś nawet pokusiłem sie o znalezienie tekstu i słucham utworu chyba ze 3-4 raz - ma coś w sobie...
jakby ktoś chciał poznać to wystarczy kliknąć: The Game - Better On The Other Side

a co tam wklejam tekst:

The Game - Better on the other side

[Diddy talking]
I remember the first time i seen you moonwalk,
I believed I could do anything,
you made the world dance,
you made the music come to life

[Chris brown - Chorus]
This the type of song that make the angels cry,
i look up in the sky and i wonder why?
why you had to go, go
I know its better on the other side,
you were chosen from the sky
never gon let you go

[The Game]
Whos Michael Jackson,
Your Michael Jackson,
Im Michael Jackson,
We all Michael Jackson,
I guess what Im asking is everybody bow their head for a legend dont breathe for a second,
now let the air out, grab the hand of somebody you care about,
so you can hear my message, my confession,
someone tell Usher, i seen the moonwalk, i guess the young thriller touched him, like he touched me, like he touched you,
so carry on his legacy, something i must do, so i trust you lighting candles, concrete visuals, me and my brothers listen to jackson 5 in the living room,
first thing i did when i heard was call puff,
cos him and Mike tried to stop the beef between us,
who was us? Me and fifty, that beef is dead, him and Mike Jackson gonna take us to the ledge.

[Chorus]
This the type of song that make the angels cry,
i look up in the sky and i wonder why?
why you had to go, go
I know its better on the other side,
you were chosen from the sky
never gon let you go

As Im pouring out this liquor candles start to flicker,
when list (?) my air ones, MJ was my nier.
Not the one that play ball, the one with the hollywood star,
and since im a hollywood star im gonna tell you my story,
never had a family that close, never see Barry Gordy walking through interscope,
just like me they always had Mike in a scope,
no matter what you say,
im gonna love him and hes still dope,
let me take you back to 85 when i was in a zone, dancing for my momma thriller jacket with all the zippers on,
now im doing 90 bout to crash in this Aston,
listening to Outcast, Im sorry Mrs Jackson
anything i can ever do to better you your son was our king so we wont Corretta you,
Im writing this letter to all the Jackson kids, we all Jackson kids, time to let us through.

This the type of song that make the angels cry,
i look up in the sky and i wonder why?
why you had to go, go
I know its better on the other side,
you were chosen from the sky
never gon let you go

edit:
po raz 6 czy 7 już Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.06.2009 12:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #144
 
i nie mów, że ten utwór ma dopiero 3 dni?
30.06.2009 12:29 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #145
 
no tam gdzie znalazłem to widnieje data 26.06! wiem, że to trochę ciężko sobie wyobrazić [szczególnie tekst], ale tak to wygląda... Może ktoś, coś wie...?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.06.2009 01:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #146
 
Yacy napisał(a):...The Game z udziałem Chrisa Browna, Diddy'go, Polow Da Don'a, Mario Winans'a, Usher'a i Boyz II Men. Nie specjalnie coś mi mówią te nazwy (nazwiska) Icon_wink2
Nie słuchałeś korespondencji Wojtka Żórniaka Icon_wink2

.
30.06.2009 06:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #147
 
No nie, słuchałem!!! Ale zdecydowanie bardziej dla niego samego, dla tego jak mówi, a nie dla tego o kim mówi Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.06.2009 08:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #148
 
stavanger napisał(a):
Yacy napisał(a):...The Game z udziałem Chrisa Browna, Diddy'go, Polow Da Don'a, Mario Winans'a, Usher'a i Boyz II Men. Nie specjalnie coś mi mówią te nazwy (nazwiska) Icon_wink2
Nie słuchałeś korespondencji Wojtka Żórniaka Icon_wink2
ha! dokładnie! to samo chciałem odpisać! Icon_mrgreen Icon_lol

przecież chociażby Boyz II Men, Mariah Carey czy Billy Ray Cyrus to byli giganci tamtych czasów Icon_mrgreen .
30.06.2009 10:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #149
 
ku3a napisał(a):przecież chociażby Boyz II Men, Mariah Carey czy Billy Ray Cyrus to byli giganci tamtych czasów
ale z tych wymienionych tylko BIIM pojawia sie w tym utworze :roll: Akurat ta dwójka, która się nie pojawia jest mi jakoś tam znana Icon_razz

i przy okazji, znalazłem taką krótką informację o tym utworze:

Tribute To MJ.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby ten kawałek pojawił się za kilka dni, ale nie minęły jeszcze dwadzieścia cztery godziny od śmierci Michaela Jacksona, a już możemy słuchać pierwszego hołdu dla Króla.

Około godziny 19.00 [26.06.2009] naszego czasu raper The Game zamieścił na swoim Twitterze link do piosenki, którą przygotował wspólnie z Chrisem Brownem, Diddym, Polow DA Donem, Usherem i Boyz II Men. Przed 22.00 zainteresowanie nią było tak duże, że link przestał być aktywny. Internauci, którzy zdążyli ściągnąć utwór, zamieścili go już jednak ponownie w sieci.

Kawałek ma wymowny tytuł "Better On The Other Side" i powstał w zaledwie 15 godzin. To dosyć osobista, pełna wspomnień "wiadomość" muzyków do ich idola


Oczywiście komentarze pod utworem są w większości bardzo krytyczne: że dla kasy, że dla sławy, że kto pierwszy ten lepszy i wręcz takie, które ocierają się o rasizm Icon_confused2
A i się podoba...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.06.2009 10:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #150
 
Yacy napisał(a):ale z tych wymienionych tylko BIIM pojawia sie w tym utworze :roll:
o jeja, wiem, wspomniałem sobie po prostu stare czasy Icon_smile2.
Yacy napisał(a):Oczywiście komentarze pod utworem są w większości bardzo krytyczne: że dla kasy, że dla sławy, że kto pierwszy ten lepszy
przyznam, że taka była właśnie i moja pierwsza myśl...
30.06.2009 10:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #151
 
Utwór taki jak to utwór z tego środowiska. Niezbyt, niezbyt.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.06.2009 10:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #152
 
saferłel napisał(a):Utwór taki jak to utwór z tego środowiska. Niezbyt, niezbyt.

nie slyszalem ale sądząc po skladzie artystów raczej żygowiny...

Moim zdaniem, utwor powinna nagrać królowa. Albo siostra....
30.06.2009 10:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #153
 
Yacy napisał(a):no tam gdzie znalazłem to widnieje data 26.06! wiem, że to trochę ciężko sobie wyobrazić [szczególnie tekst], ale tak to wygląda... Może ktoś, coś wie...?
Tak, to się pojawiło kilka godzin po śmierci Michaela w sieci, ale mnie osobiście nie przekonało. Słychać bardzo w tym utworze pośpiech, nie jest dopracowany, no i chociaż nie wątpię w szczerość ich intencji, to myślę, że chcieli wykorzystać okazję na łatwy hit Icon_wink2

saferłel napisał(a):Utwór taki jak to utwór z tego środowiska. Niezbyt, niezbyt.
Widzę, że działają szufladki Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.06.2009 11:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #154
 
aaktt napisał(a):Widzę, że działają szufladki

szufladki, do których rzuca się kule białe, czarne i zielone.
oblicz pradopodobiństwo, że do każdej szufladki wpadnie tylko jedna kula Icon_wink2
30.06.2009 12:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #155
 
O nie! PRAWDOPODOBIEŃSTWO!
A myślałem, że ostatnią lekcją matmy mam już za sobą Icon_razz
jszmiles napisał(a):Moim zdaniem, utwor powinna nagrać królowa
O tak, Doda byłaby idealna Icon_mrgreen
30.06.2009 12:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #156
 
Listoholik napisał(a):oblicz pradopodobiństwo, że do każdej szufladki wpadnie tylko jedna kula Icon_wink2
ech, piękne czasy... Policzyłbym sobie jakieś zadanka z prawdopodobieństwa warunkowego albo z logarytmów, albo jakieś tożsamości trygonometryczne - moje ulubione działy Icon_smile2.
30.06.2009 12:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #157
 
a całki podwójne? równania różniczkowe? czy dowód twierdzenia Moivre'a-Laplace'a też? Icon_wink2
30.06.2009 12:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #158
 
Icon_razz
za całkami nie przepadałem, ale za to przebieg zmienności funkcji - miodzik Icon_mrgreen .

(ale dobra, to lekko nie na temat Icon_razz)
30.06.2009 12:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #159
 
dokładnie, nie na temat, ale miodzik jest miodzikiem, i żaden inny temat tego nie zmieni Icon_razz
30.06.2009 12:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #160
 
widzieliście Leszczyńskiego?
http://wp.tv/i,Leszczynski-nie-plakal-po...,klip.html

to, że pieprzy głupoty już od dawna i stara się za wszelką cenę być alternatywny i kontrowersyjny, wiemy; ale nazywanie fanów Jacksona hipokrytami i sprzedawanie ludziom kłamstw to przegięcie Icon_neutral2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.06.2009 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie żyje Eric Carmen Szymek79 0 56 12.03.2024 04:00 PM
Ostatni post: Szymek79
  Nie żyje Shane MacGowan Szymek79 0 72 03.12.2023 11:48 AM
Ostatni post: Szymek79
  Nie żyje Janusz Grudziński neo01 0 106 03.10.2023 02:31 PM
Ostatni post: neo01
  Nie żyje Toto Cutugno Szymek79 0 73 22.08.2023 11:00 PM
Ostatni post: Szymek79
  Nie żyje Tina Turner. Szymek79 5 248 25.05.2023 01:20 PM
Ostatni post: neo01
  Jeff Beck nie żyje Szymek79 0 235 12.01.2023 11:56 AM
Ostatni post: Szymek79
  Maxi Jazz nie żyje Szymek79 0 185 25.12.2022 12:44 AM
Ostatni post: Szymek79
  Nie żyje DJ Shog kacper130700 1 238 16.12.2022 02:29 PM
Ostatni post: TuneHunterz
  Christine McVie nie żyje Szymek79 1 298 03.12.2022 08:33 PM
Ostatni post: Konrad
  Nie żyje Coolio, autor słynnego Gangsta's Paradise EVENo 0 204 29.09.2022 01:31 PM
Ostatni post: EVENo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości