Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Jackson nie żyje
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #41
 
Zgadzam się z uzi. Jackson w pewnym stopniu sam sobie zniszczył życie, ale nie do końca. Od wielu lat był przecież uzależniony od środków przeciwbólowych. Do tego dochodzą choroby(np. Vitiligo, które było przyczyną zniay koloru skóry).
A trasa koncertowa... Byłem przekonany, że do niej nie dojdzie. MJ był strasznie zadłuzony i zdecydował się na nią w desperacji, aby poprawić sytuację materialną. Myślałem, że zostanie w ostatniej chwili odwołana i wytłumaczona pogarszającym się stanem zdrowia. Wydaje mi się, że stres go wykończył. Smutny koniec wielkiego człowieka. Lata 80te należały do niego. W pamięci fanów na pewno nie umrze...
26.06.2009 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #42
 
furbul napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Parędziesiąt minut temu była mi dana wątpliwość przyjemność słuchania tego, co na temat śmierci Jacksona i jego samego myślą moja babcia i jej znajoma. I utwierdzam się w przekonaniu, że ludzie nie znający się na rzeczy nie powinni się wypowiadać na dane tematy...
saferłel napisał(a):Wiesz, kontrowersyjny artysta zawsze dostanie po pupie, szczególnie od pewnych mało tolerancyjnych, a wręcz zacofanych w myśleniu grup społecznych. Trzeba umieć patrzeć na człowieka przez pryzmat wyzbyty od wszelkich uprzedzeń, szczególnie, że przecież Michael to był dobry człowiek. Wierzę w to. To jest smutne, ale za kilka pokoleń - mam nadzieję - będziemy żyli w lepszym świecie.
Czyli każdy człowiek powinien bezkrytycznie wielbić Jacksona, tak? A ktoś, kto ma inne zdanie na jego temat niż Wy jest od razu pozbawiony tolerancji i zacofany. Icon_confused2 Pozwolę sobię nie zgodzić się z tym..

Jesli ma inne zdanie i nie jest pozbawionym taktu idiotą powinien w dzień jego smierci wcale sie nie wypowiadać. Nieprawdaż?
26.06.2009 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #43
 
na iTunes UK Top 100 Songs 1/4 listy jest wypełniona piosenkami MJ, rano ok godz. 10 były tylko 2 piosenki w top90, teraz najwyżej jeden z utworów znajduje się na #12 (Man In The Mirror).

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
26.06.2009 03:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Nie zgadzam się z Wami. Wcale nie jest lepiej, że odszedł teraz. To głupie wybiegać w przyszłość i myśleć, że by się stoczył jeszcze bardziej. Nikt nie wie jakby wyglądała ta trasa. Może dałby genialne show, nagrał nowy album, który pewnie dostałby słabe recenzje od cholernych fanów głębokiej alternatywy, ale znów byłoby o nim głośno. Znów odżyłby dzięki temu. Ale dyskusja o tym nikomu już nie pomoże. To znów byłaby przepychanka między fanami, a osobami z ''boku''. Nic, stało się. Żyjemy dalej i wypatrujemy wielkich talentów pop w imię MJ.

Też spodziewam się, że w niedługim czasie MJ powróci na kilka tygodni na listy przebojów. Sugeruję, że można spodziewać się jakiejś jego pozycji w czołowej 10-tce płyt w UK w najbliższym czasie. Last.fm też podskoczy nieźle do góry itp..

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 04:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #45
 
W Niemczech wyprzedano w sklepach wszystkie plyty Michael'a.

Jest w kazdej piątce iTUnes na swiecie i zajmuje prawie wszystkie miesca w pierwszej 20 na Amazonie... niesamowite!!
26.06.2009 04:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #46
 
@jszmiles: Jasne, że to prawda. Pisałem o tym w swoim przedostatnim poście.

@saferłel: Nie jest lepiej, że umarł teraz. Ja tak nie uważam. Śmierć to śmierć. Zawsze zasmuca. Osobiście życzyłem mu jak najdłuższego życia.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.06.2009 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Znów pobuszowałem w necie i teraz już pod wpływem kolejnych informacji mogę stwierdzić, że Jackson powalczy o swój kolejny numer 1 w UK. To pewne. I z albumem i z singlem jakimś.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 04:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #48
 
saferłel napisał(a):Wcale nie jest lepiej, że odszedł teraz. To głupie wybiegać w przyszłość i myśleć, że by się stoczył jeszcze bardziej. Nikt nie wie jakby wyglądała ta trasa. Może dałby genialne show, nagrał nowy album, który pewnie dostałby słabe recenzje od cholernych fanów głębokiej alternatywy, ale znów byłoby o nim głośno. Znów odżyłby dzięki temu.
jakoś trudno mi uwierzyć, że "ozdrowiałby" dzięki nowej trasie, płycie. może wsparcie i entuzjazm fanów podniosłyby go na duchu, ale nie sądzę, żeby przez to polepszył się jego stan fizyczny. przecież było z nim coraz gorzej. cudowne ozdrowienie? no właśnie, jedyne co by mogło sprawić, że nie załamałby się fizycznie, to cud.
26.06.2009 04:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #49
 
saferłel napisał(a):Znów pobuszowałem w necie i teraz już pod wpływem kolejnych informacji mogę stwierdzić, że Jackson powalczy o swój kolejny numer 1 w UK. To pewne. I z albumem i z singlem jakimś.

oj la roux by sie zdenerwowała Icon_wink2

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
26.06.2009 04:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
chyba ''zdenerwowaLI'' Icon_wink2 Sądzę, że ich album jest mniej dobry niż sporo rzeczy z dyski MJ, więc... Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 04:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #51
 
uzi napisał(a):to może lepiej, że odszedł teraz... to nie byłoby przyjemne ani dla niego, ani dla fanów, ani dla nikogo, patrzeć, jak coraz słabiej się trzyma, jak się stacza...


dlaczego mnie to nie dziwi, że tylko ty masz na tym forum takie pokrętne zdanie Icon_eek2

pouśmiercaj zaraz swoich rodziców, dziadków, może lepiej jak teraz umrą, niż za jakieś 20/30 lat, gdy bedą "słabiej się trzymać" będąc przykutymi do łóżek czy do wózków ;/
26.06.2009 05:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #52
 
Listoholik napisał(a):dlaczego mnie to nie dziwi, że tylko ty masz na tym forum takie pokrętne zdanie
i wcale nie musisz się z nim zgadzać.
Listoholik napisał(a):pouśmiercaj zaraz swoich rodziców, dziadków, może lepiej jak teraz umrą, niż za jakieś 20/30 lat, gdy bedą "słabiej się trzymać" będąc przykutymi do łóżek czy do wózków ;/
please, nie wyolbrzymiaj tego co powiedziałam.

nie wiem, może nie zrozumiałeś [choć to wcale skomplikowane nie było], ale wcale nie chodziło mi o to, że "cieszę się, że umarł".
26.06.2009 05:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #53
 
uzi napisał(a):może nie zrozumiałeś

tak, to ja zazwyczaj nic nie rozumiem z tego co piszesz... i na tym zakończmy rozmowę!
26.06.2009 05:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
A może chociaż nie w tym temacie?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 05:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #55
 
właśnie miałem napisać to co Safarłel, macie specjalny temat do wymiany uszczypliwości na który jeśli ktoś nie chce tego czytać to nie musi zaglądać, więc chociaż tutaj sobie darujcie.
na każdą śmierć jest za wcześnie. Nikt nie wie co byłoby dalej.
ja osobiście nigdy nie wierzyłem w to co się o nim mówiło, dużo ważniejsze było dla mnie to jakim był muzykiem. I choć to nigdy nie były do końca moje muzyczne klimaty, to mam do niego wielki szacunek.
Stworzył kawał naprawdę dobrej muzyki.
Tyle.
26.06.2009 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #56
 
bear napisał(a):I choć to nigdy nie były do końca moje muzyczne klimaty, to mam do niego wielki szacunek.
Stworzył kawał naprawdę dobrej muzyki.

dokładnie.
26.06.2009 05:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wojtek
Unregistered

 
Post: #57
 
bear napisał(a):właśnie miałem napisać to co Safarłel, macie specjalny temat do wymiany uszczypliwości na który jeśli ktoś nie chce tego czytać to nie musi zaglądać, więc chociaż tutaj sobie darujcie.
na każdą śmierć jest za wcześnie. Nikt nie wie co byłoby dalej.
ja osobiście nigdy nie wierzyłem w to co się o nim mówiło, dużo ważniejsze było dla mnie to jakim był muzykiem. I choć to nigdy nie były do końca moje muzyczne klimaty, to mam do niego wielki szacunek.
Stworzył kawał naprawdę dobrej muzyki.
Tyle.
W pełni popieram
26.06.2009 05:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #58
 
wojtek napisał(a):
bear napisał(a):właśnie miałem napisać to co Safarłel, macie specjalny temat do wymiany uszczypliwości na który jeśli ktoś nie chce tego czytać to nie musi zaglądać, więc chociaż tutaj sobie darujcie.
na każdą śmierć jest za wcześnie. Nikt nie wie co byłoby dalej.
ja osobiście nigdy nie wierzyłem w to co się o nim mówiło, dużo ważniejsze było dla mnie to jakim był muzykiem. I choć to nigdy nie były do końca moje muzyczne klimaty, to mam do niego wielki szacunek.
Stworzył kawał naprawdę dobrej muzyki.
Tyle.
W pełni popieram
ja też popieram Icon_wink2
26.06.2009 05:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #59
 
no dobra miałem coś napisać... ale skoro
bear napisał(a):dużo ważniejsze było dla mnie to jakim był muzykiem. I choć to nigdy nie były do końca moje muzyczne klimaty, to mam do niego wielki szacunek.
Stworzył kawał naprawdę dobrej muzyki.
to ja tylko dopiszę - popieram!

Może jeszcze... pewnie jestem z jedną kilku osób na tym forum, które mogą pamietać premierę teledysku do THRILLERA... Był taki program JARMARK w piątkowy wieczór, ok. 21:00 prowadzony przez Szewczyka, Zientarskiego i Pijanowskiego. Zapowiedź TEGO WYDARZENIA zaczęla sie chyba jeszcze poprzedniego dnia... Własciwie nie wiem czemu taką rangę nadano tej prezentacji... Reklamy wtedy nie było, więc nikt na tym zarobić nie mógł......
No i faktycznie było to niesamowite kilkanaście minut. Pamiętajcie, że to było w roku 1983!!! i porównanie do późniejszych clipów pewnie już nie wywołuje takich emocji...

pees przed mometem zobaczyłem, że Thriller nie był nr 1 na lp3... Zaskoczenie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.06.2009 06:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
Yacy napisał(a):pees przed mometem zobaczyłem, że Thriller nie był nr 1 na lp3... Zaskoczenie...
Smells Like Teen Spirit też nie było...
26.06.2009 06:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie żyje Eric Carmen Szymek79 0 50 12.03.2024 04:00 PM
Ostatni post: Szymek79
  Nie żyje Shane MacGowan Szymek79 0 68 03.12.2023 11:48 AM
Ostatni post: Szymek79
  Nie żyje Janusz Grudziński neo01 0 99 03.10.2023 02:31 PM
Ostatni post: neo01
  Nie żyje Toto Cutugno Szymek79 0 68 22.08.2023 11:00 PM
Ostatni post: Szymek79
  Nie żyje Tina Turner. Szymek79 5 244 25.05.2023 01:20 PM
Ostatni post: neo01
  Jeff Beck nie żyje Szymek79 0 224 12.01.2023 11:56 AM
Ostatni post: Szymek79
  Maxi Jazz nie żyje Szymek79 0 178 25.12.2022 12:44 AM
Ostatni post: Szymek79
  Nie żyje DJ Shog kacper130700 1 229 16.12.2022 02:29 PM
Ostatni post: TuneHunterz
  Christine McVie nie żyje Szymek79 1 295 03.12.2022 08:33 PM
Ostatni post: Konrad
  Nie żyje Coolio, autor słynnego Gangsta's Paradise EVENo 0 200 29.09.2022 01:31 PM
Ostatni post: EVENo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości