Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Jackson nie żyje
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #21
 
Jego nagrania... chyba po każdych faktach puszczają nagrania Jacksona a fakty w większości są temu poświęcone.
26.06.2009 10:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #22
 
Wielka szkoda, dobrze chociaż że jego muzyka nie umarła z nim.....
26.06.2009 10:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #23
 
szkoda, bo arena o2 na niego czekala i gdansk. niestety drugiego koncertu w polsce juz nie zagra.
http://pl.spinner.com/2009/04/01/michael...-sierpniu/

RIP MJ

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
26.06.2009 11:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
To był prima aprilisowy żart :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 11:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #25
 
myślałem, ze tez wystąpi w Polsce, niektórzy mówili, ze poza UK miał być jeszcze w innych krajach, ale przez ten głupi żart to teraz nie wiem już.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
26.06.2009 11:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Parędziesiąt minut temu była mi dana wątpliwość przyjemność słuchania tego, co na temat śmierci Jacksona i jego samego myślą moja babcia i jej znajoma. I utwierdzam się w przekonaniu, że ludzie nie znający się na rzeczy nie powinni się wypowiadać na dane tematy...
26.06.2009 12:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Wiesz, kontrowersyjny artysta zawsze dostanie po pupie, szczególnie od pewnych mało tolerancyjnych, a wręcz zacofanych w myśleniu grup społecznych. Trzeba umieć patrzeć na człowieka przez pryzmat wyzbyty od wszelkich uprzedzeń, szczególnie, że przecież Michael to był dobry człowiek. Wierzę w to. To jest smutne, ale za kilka pokoleń - mam nadzieję - będziemy żyli w lepszym świecie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 12:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #28
 
pewnie jak niektórzy co pisali dziś rano na profilu MJ na last.fm, że teraz mali chłopcy są bezpieczni albo pedo. i pewnie piszą tak cały czas Icon_confused2

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
26.06.2009 12:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Tak, zauważyłem. Jednemu nawet w złości coś odpisałem...ale to nie ma sensu, nie ma sensu dyskutować z takimi ludźmi. Skoro nawet w takim momencie potrafią wkroczyć ze swoją gadką...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 12:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #30
 
saferłel napisał(a):Trzeba umieć patrzeć na człowieka przez pryzmat wyzbyty od wszelkich uprzedzeń
tak ...i przez pryzmat tego ze nigdy nie bedziemy sobie w stanie tak naprawde wyobrazic zycia ktore prowadzil. Nie wiemy o tym zyciu nic, znamy tylko naglowki z gazet.
OK - mamy wyobraznie, mozemy sobie jedynie probowac wyobrazic splatac pewnie wnioski na podstawie kilku faktow z jego zycia, albo porownywac ew. do pewnych sytuacji z wlasnego zycia rodzinnego. Ale malo kogo na to stac.

https://radio-orbit.pl/
26.06.2009 02:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #31
 
prz_rulez napisał(a):Parędziesiąt minut temu była mi dana wątpliwość przyjemność słuchania tego, co na temat śmierci Jacksona i jego samego myślą moja babcia i jej znajoma. I utwierdzam się w przekonaniu, że ludzie nie znający się na rzeczy nie powinni się wypowiadać na dane tematy...
saferłel napisał(a):Wiesz, kontrowersyjny artysta zawsze dostanie po pupie, szczególnie od pewnych mało tolerancyjnych, a wręcz zacofanych w myśleniu grup społecznych. Trzeba umieć patrzeć na człowieka przez pryzmat wyzbyty od wszelkich uprzedzeń, szczególnie, że przecież Michael to był dobry człowiek. Wierzę w to. To jest smutne, ale za kilka pokoleń - mam nadzieję - będziemy żyli w lepszym świecie.
Czyli każdy człowiek powinien bezkrytycznie wielbić Jacksona, tak? A ktoś, kto ma inne zdanie na jego temat niż Wy jest od razu pozbawiony tolerancji i zacofany. Icon_confused2 Pozwolę sobię nie zgodzić się z tym..
26.06.2009 02:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Nie o to chodzi. Pisałem ogólnie o tym jak ''powinno być''. Nie chodzi o wielbienie, ale o szacunek, szczególnie w takiej chwili.

Podejrzewam, że babcia Piotrka nawet nie miała kontaktu z muzyką Jacksona, a na osiedlowym sklepiku z warzywami usłyszała od sąsiadek ''różne-ciekawe-historie'' związane z Jacksonem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 02:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #33
 
Szacunku też nie możesz nikomu narzucić. Oczywiście o żadnej zmarłej osobie nie powinno się mówić w zły sposób, ale każdy człowiek inaczej postrzegać będzie Jacksona. Już pomijając sprawy osobiste, bo tego nikt do końca nie jest pewien. Jedni będą mówić, że był genialnym artystą, a inni mogą twierdzić wprost przeciwnie. I każdy ma do tego pełne prawo.
saferłel napisał(a):Podejrzewam, że babcia Piotrka nawet nie miała kontaktu z muzyką Jacksona, a na osiedlowym sklepiku z warzywami usłyszała od sąsiadek ''różne-ciekawe-historie'' związane z Jacksonem.
A tu przyznam Ci rację, ludzie nie powinni wypowiadać się na tematy, o których nie mają pojęcia.
26.06.2009 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
furbul napisał(a):Czyli każdy człowiek powinien bezkrytycznie wielbić Jacksona, tak? A ktoś, kto ma inne zdanie na jego temat niż Wy jest od razu pozbawiony tolerancji i zacofany. Icon_confused2 Pozwolę sobię nie zgodzić się z tym..
Nie nie, nie o to chodzi. Ale chodzi mi o to, że żeby o czymś dyskutować, powinno się mieć zielone pojęcie na ten temat, a jeśli się nie ma, to wyrażać to w sposób trochę mniej... pretensjonalny Icon_wink2
I nie chodzi tutaj o Michaela, chodzi o jakiekolwiek rozmowy.
saferłel napisał(a):Podejrzewam, że babcia Piotrka nawet nie miała kontaktu z muzyką Jacksona, a na osiedlowym sklepiku z warzywami usłyszała od sąsiadek ''różne-ciekawe-historie'' związane z Jacksonem.
No może nie do końca tak, ale pierwsze na pewno. A przecież tu o muzykę chodzi... (Fanatycy to jednak też dla mnie przesada, ale może dlatego, że obecnie nie mam takiego idola, za którym mógłbym płakać.)
26.06.2009 02:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #35
 
to niemożliwe Icon_cry
taki artysta Icon_frown
czemu tak nagle :?: :roll:

[*]
26.06.2009 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Niedługo się dowiemy. Ja ciągle mam nadzieję, że Michael po prostu nie wytrzymał presji i ukartował swoją śmierć, a teraz do końca życia będzie siedział gdzieś w samotności w Kordylierach....ale czy nawet to poprawiłoby mi humor? Nie sądzę :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 02:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #37
 
saferłel napisał(a):Ja ciągle mam nadzieję, że Michael po prostu nie wytrzymał presji i ukartował swoją śmierć,
gdyby tak było, to raczej nie planowałby trasy koncertowej...
26.06.2009 02:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #38
 
prz_rulez napisał(a):nie mam takiego idola, za którym mógłbym płakać

tu nie chodzi o idoli
a o to, że człowiek jest bezradny wobec śmierci...
kilka minut temu dostałem wiadomość, że zmarła babcia mojego Przyjaciela ;/
26.06.2009 02:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Ten człowiek miał tak zszarganą psychikę, że wszystko mogło się zdarzyć. Ostatnie lata to seria niepowodzeń, plotek, procesów, podupadał na zdrowiu...te występy to faktycznie była nadzieja, czekałem na nie z niecierpliwością. Co chwila pojawiał się nowy koncert 50 dat w O2 Area! Niesamowite. Nieludzkie wręcz...nie do wykonania? Miał być playback? Znów plotki....i tak cały czas. Życie w niepewności, zmienność nastrojów....Poczekajmy te kilka godzin i wszystko teoretycznie będzie jasne.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 02:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #40
 
furbul napisał(a):Czyli każdy człowiek powinien bezkrytycznie wielbić Jacksona, tak?
ja go nigdy szczególnie nie wielbiłam, paru kawałków przyjemnie się słucha... i to w zasadzie wszystko. ale to nie zmienia faktu, że jest mi naprawdę żal. Icon_frown czego by o nim nie powiedzieć, to jednak był ikoną, legendą, 'królem'... wielka szkoda... Icon_frown

może to głupio zabrzmi, ale to może lepiej, że odszedł teraz... to nie byłoby przyjemne ani dla niego, ani dla fanów, ani dla nikogo, patrzeć, jak coraz słabiej się trzyma, jak się stacza... jak sobie wyobrażacie tę planowaną trasę? przecież on był już w takim stanie, że nie dałby rady zaśpiewać, zatańczyć...
i niestety, sam sobie taki los zgotował... przez te wszystkie operacje, przeszczepy... po prostu się 'sypał'. chyba nikt by nie chciał patrzeć, jak coraz gorzej sobie razi [/radziłby]...

ale to naprawdę duży smutek, chyba dla wszystkich... Icon_frown


legenda nie umiera...
26.06.2009 03:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie żyje Eric Carmen Szymek79 0 46 12.03.2024 04:00 PM
Ostatni post: Szymek79
  Nie żyje Shane MacGowan Szymek79 0 66 03.12.2023 11:48 AM
Ostatni post: Szymek79
  Nie żyje Janusz Grudziński neo01 0 97 03.10.2023 02:31 PM
Ostatni post: neo01
  Nie żyje Toto Cutugno Szymek79 0 66 22.08.2023 11:00 PM
Ostatni post: Szymek79
  Nie żyje Tina Turner. Szymek79 5 241 25.05.2023 01:20 PM
Ostatni post: neo01
  Jeff Beck nie żyje Szymek79 0 216 12.01.2023 11:56 AM
Ostatni post: Szymek79
  Maxi Jazz nie żyje Szymek79 0 177 25.12.2022 12:44 AM
Ostatni post: Szymek79
  Nie żyje DJ Shog kacper130700 1 223 16.12.2022 02:29 PM
Ostatni post: TuneHunterz
  Christine McVie nie żyje Szymek79 1 292 03.12.2022 08:33 PM
Ostatni post: Konrad
  Nie żyje Coolio, autor słynnego Gangsta's Paradise EVENo 0 199 29.09.2022 01:31 PM
Ostatni post: EVENo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości