Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Listoholik
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #41
 
Yacy napisał(a):wydawało mi się, że mam być tylko "adminem technicznym" - nie mam zamiaru nikogo ostrzegać ani banować!
nie orientuję się jaki jest zakres obowiązków Junior Admina i jeśli nie należy do nich ostrzeganie/banowanie, to nic mi do tego, ale sama w sobie ta opcja jest na pewno, być może należy do uprawnień tylko i wyłącznie Admina ['nie-Junior'], nie wiem.
Yacy napisał(a):nie bardzo rozumiem czego tyczyło sie to zdanie i za co - do tego momentu - miałby być ban? Czegoś co zostało napisane w innym temacie?
trochę tak, trochę tego, co się ogólnie działo wcześniej [nie tego dnia, ogólnie, 'zawsze' Icon_wink2]
biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie tamten topic [jakby innych nigdy i nigdzie nie było], to odrobinę się pospieszyłam, ale już ciut niżej pasowałoby to zdanie jak ulał.
Yacy napisał(a):Ale jak juz pisałem - nie mam czasu, ani chęci zajmować się takimi sprawami... Porównywać posty z kilku tematów i dociekać kto zaczął...
Rozczarowani?
no trochę. ale, jak już wspomniałam, nie wiem jaki jest zakres obowiązków Junior Admina, więc się w tej sprawie nie wypowiem.


Listoholik napisał(a):kocham was wszystkich jak braci
like a desert needs rain
like a town needs a name
I need your love
...
25.06.2009 10:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #42
 
Paweł napisał(a):możesz wpisać np. wartość ostrzeżenia 3 i wtedy od razu wylatuje
nie mam info od Konrada, ale max wartośc widzę ... 1 Icon_wink2

uzi napisał(a):ale, jak już wspomniałam, nie wiem jaki jest zakres obowiązków Junior Admina
to tak jak ja :roll:

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.06.2009 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #43
 
Yacy napisał(a):nie mam info od Konrada, ale max wartośc widzę ... 1 Icon_wink2
Nie wiem jak to dokładnie tu z tym jest, ale wiem że normalnie da się więcej.
Yacy napisał(a):to tak jak ja :roll:
Bez obrazy ale po co Ci w takim razie junior admin? Icon_razz
25.06.2009 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
uzi napisał(a):
Listoholik napisał(a):kocham was wszystkich jak braci
like a desert needs rain
like a town needs a name
I need your love
...

O tak, ten utwór był u mnie wysoko.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2009 10:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #45
 
Wartość ostrzeżenia jest odzwierciedleniem restrykcji nałożonej na upomnianego użytkownika. W zależności od liczby posiadanych ostrzeżeń użytkownik może zostać pozbawiony możliwości wypowiadania się lub wejścia na forum. Ostateczną karą dla uciążliwego użytkownika może być ban. Przedział liczbowy ostrzeżeń ustala administrator, podobnie jak czas jego trwania. Przykład: 1/3/6 oznacza, że użytkownik ma 1 ostrzeżenie na swoim koncie, zablokowanie możliwości pisania postów po wartości ostrzeżeń: 3, zablokowanie możliwości wejścia na forum po wartości ostrzeżeń: 6.

czyli chyba admin ustala "kredyt" dla konkretnego przypadku i jak się osiągnie max, to się wylatuje.

to bardzo dziwne, że osoba odpowiedzialna za forum nie jest informowana o szczegółach swoich obowiązków O.o
[to ciekawe co było na szkoleniu... :roll:]
25.06.2009 10:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
saferłel napisał(a):
uzi napisał(a):
Listoholik napisał(a):kocham was wszystkich jak braci
like a desert needs rain
like a town needs a name
I need your love
...
O tak, ten utwór był u mnie wysoko.
A teraz ja padłem Icon_mrgreen

Wiecie... Moim zdaniem pewne osoby na forum przesadzają... Dziwi mnie to zwłaszcza, że poza tym wydają się być bardzo inteligentne... Może warto by było nie dawać żadnych ostrzeżeń lub też banów a po prostu ustalić jakieś zasady dyskusji? Bo takie sytuacje są naprawdę niefajne, to forum wydawało mi się taką ostoją, gdzie można miło spędzić parę lub więcej minut bez tego wszechobecnego internetowego chamstwa ale coraz częściej jest zgoła inaczej...
26.06.2009 12:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #47
 
prz_rulez napisał(a):Może warto by było nie dawać żadnych ostrzeżeń lub też banów a po prostu ustalić jakieś zasady dyskusji?
haha Icon_smile co tu jest jeszcze do ustalania? przecież zasady są ustalone - regulamin jest przy wejściu do każdego działu. Icon_smile [ewentualnie można by coś zmienić, poszerzyć, może wyjaśnić... ale to już sprawa admina, raczej. chyba, że po uzgodnieniu z userami, to byłoby jeszcze fajniej. Icon_smile]
ale co zrobić, kiedy użytkownik nie przestrzega regulaminu? no niestety, ale wygląda na to, że na tym forum odpowiedź brzmi: olać. a z tego wynika, że regulamin też można olać. czyli tak, jakby go tu w ogóle nie było.

zasady zobowiązują. Icon_cool2
a jak nie, to należy się kara. jak przekroczysz prędkość, to jest mandacik, jak okradniesz sąsiadów, to idziesz do więzienia, jak nie wrócisz przed północą do domu, to masz szlaban, itd. jest wina - jest kara.
dlaczego nie tutaj?

________
nie piję teraz do Listoholika ani do nikogo innego, mówię ogólnie.
26.06.2009 04:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #48
 
uzi napisał(a):wygląda na to, że na tym forum odpowiedź brzmi: olać. a z tego wynika, że regulamin też można olać.

wydaje mi się, że obrażasz to forum
i jego adminów

nie wiem, dlaczego Ci tak bardzo zależy na tym, żeby mnie z tego forum za wszelką cenę wyrzucić :?:


_________________
najlepiej, jak ty byś była adminką, wtedy pewnie pobanowałabyś wszystkich, zostałabys tylko sama z Pawełkiem i tylko z nim toczyła rozmowy Icon_mrgreen
26.06.2009 05:08 PM
Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #49
 
Bo jesteś tylko zbędnym elementem tego forum. Icon_mrgreen
26.06.2009 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #50
 
Niektórzy to jednak lubią się pokłócić.... :roll:
26.06.2009 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #51
 
Paweł napisał(a):Bo jesteś tylko zbędnym elementem tego forum.

ty za to jesteś nieodzownym jego atrybutem, podobnie jak nieodzowna jest łyżka do butów, gdy człowiek chce założyć buty a nie chce sie schylać Icon_razz2
26.06.2009 05:18 PM
Cytowanie selektywne
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #52
 
Listoholik napisał(a):wydaje mi się, że obrażasz to forum
i jego adminów
pierwszy raz się z tobą zgodzę.
bo masz rację, wydaje ci się.
Listoholik napisał(a):nie wiem, dlaczego Ci tak bardzo zależy na tym, żeby mnie z tego forum za wszelką cenę wyrzucić
szczerze mówiąc, to bardziej bym się ucieszyła, gdybyś przestał pisać to, za co należy się ban, niż z tego, że byś tego bana dostał.
Listoholik napisał(a):najlepiej, jak ty byś była adminką
hłe hłe, już od dawna mam taki podpis pod nickiem Chytry
Listoholik napisał(a):wtedy pewnie pobanowałabyś wszystkich, zostałabys tylko sama z Pawełkiem i tylko z nim toczyła rozmowy
mieć na forum aż jednego usera to nie jest satysfakcja dla admina. ;]
a tak w ogóle, to nigdy nie chciałabym być administratorem forum. za duża odpowiedzialność, w tym prawna [!]... nie, dziękuję. ;]
26.06.2009 05:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #53
 
uzi napisał(a):hłe hłe, już od dawna mam taki podpis pod nickiem Chytry

niedoczekanie, nieletni odpadają w przedbiegach, najpierw musisz zdać co najmniej egzamin dojrzałości Icon_razz
26.06.2009 05:22 PM
Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
Paweł, daj już dzisiaj spokój. Najpierw MJ, teraz znów czepiasz się bez powodu. Dajcie wszyscy spokój...dzisiaj chociażby. Ta dyskusja jest po prostu już głupia. Nic z jej nie wynika, tylko jakieś dziwaczne stwierdzenia pokroju: ''najlepiej byś była adminką'' etc... :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 05:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #55
 
Listoholik napisał(a):niedoczekanie, nieletni odpadają w przedbiegach, najpierw musisz zdać co najmniej egzamin dojrzałości
eyyyy... ale co niedoczekanie? podpisu sobie nie można ustawić?
mogę sobie napisać "President of the United States" i co? O.o
saferłel napisał(a):Ta dyskusja jest po prostu już głupia. Nic z jej nie wynika
no ja bym chciała, żeby z niej coś wyniknęło.
26.06.2009 05:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #56
 
uzi napisał(a):mogę sobie napisać "President of the United States" i co?

właśnie z takiego podpisu nic nie wyniknie, tzn. coś wyniknie, ale juz nie będę pisał co o tym sądzę Icon_wink2
26.06.2009 05:27 PM
Cytowanie selektywne
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #57
 
Listoholik napisał(a):właśnie z takiego podpisu nic nie wyniknie, tzn. coś wyniknie, ale juz nie będę pisał co o tym sądzę
wyniknie z tego, że jestem zua i niedobra, bo się podaję za prezydenta USA. [Obrazek: biggrin.gif]


[ja nie mogę, jak ktoś będzie mi chciał dać bana i nie będzie wiedział jakie dać uzasadnienie, to proszę napisać "bo ustawiła sobie podpis "Administratorka"." [Obrazek: biggrin.gif]]
26.06.2009 05:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
uzi napisał(a):jak nie wrócisz przed północą do domu, to masz szlaban
Zależy gdzie Icon_mrgreen Poza tym szlaban może być zastąpiony ostrymi krzykami... No, ale to taka dygresja.
26.06.2009 05:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #59
 
Ludzie Jeśli macie coś do siebie to wyjaśnijcie to sobie na GG ,AQQ czy na czym tam chcecie ale nie róbcie cyrku na forum , bo to już się robi śmieszne ba nawet żałosne


PS. Wiem że jestem nowy i macie to w głębokim poszanowaniu to co pisze , Ale takie jest moje zdanie .
26.06.2009 05:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #60
 
prz_rulez napisał(a):No, ale to taka dygresja.
słuszna, ale to był tylko przykład. Icon_wink2
26.06.2009 05:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości