Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Listoholik
Listoholik
Unregistered

 
Post: #21
 
Paweł napisał(a):Myślisz że ja go nie prosiłem?

nie prosiłeś. przed chwilą dopiero dostałem prywatną wiadomość.

uzi napisał(a):trolli się nie ignoruje, tylko banuje.

i po co rozdmuchujesz ten temat, po co znów do niego wracasz? i wpisujesz kolejne komentarze?
bardzo śmieszne, dwóch niezrównaważonych dzieciaków chce mnie usunąć z forum, ja już skończyłem temat wczoraj, zostawiając was w spokoju, ale wy wracacie dziś (specjalny wątek na mój temat jako początek pracy magisterskiej w przyszłości?), a boska uzi znów wstawia swoje gadki, normalnie uciśnieni i pokrzywdzeni przez Listoholika, biedacy, współczuję wam bardzo.
25.06.2009 02:40 PM
Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #22
 
Cytat:nie prosiłeś. przed chwilą dopiero dostałem prywatną wiadomość.
Prosiłem wiele razy.
W takim razie przyjmij prośbę i się do niej dostosuj i zakończmy ten temat. Ok?
25.06.2009 02:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #23
 
Paweł napisał(a):Prosiłem wiele razy.

chyba w modlitwach do anioła stróża.
25.06.2009 02:47 PM
Cytowanie selektywne
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #24
 
Listoholik napisał(a):i po co rozdmuchujesz ten temat, po co znów do niego wracasz? i wpisujesz kolejne komentarze?
hymmmmm, no nie wiem, bo chcę coś wyjaśnić?...
Listoholik napisał(a):dwóch niezrównaważonych dzieciaków
nom, już stoję pod twoim domem z pistoletem i czekam aż wyjdziesz.
"what's my name? Mark Chapman!"
Listoholik napisał(a):chce mnie usunąć z forum
jeśli nie potrafisz się opanować, to tak.
Listoholik napisał(a):normalnie uciśnieni i pokrzywdzeni przez zListoholika, biedacy, współczuję wam bardzo.
nam nie współczuj, to ja tobie współczuję.
naprawdę, szczere wyrazy współczucia.
25.06.2009 02:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #25
 
Czy dotarło do Ciebie pytanie czy mam powtórzyć jeszcze raz? (do Listoholika)
25.06.2009 02:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Ten konflikt moim zdaniem zaszedł zbyt daleko i nie sądzę, aby w jakikolwiek sposób dało się go załagodzić. Nie pomogą żadne wyjaśnienia, przeprosiny, bany, zakazy....Nie pierwszy, nie drugi i nie trzeci raz wchodzicie sobie w drogę. Na około 100 osób 10 ma wybuchowe charaktery, a dwie z nich spotykają się na forum i proszę, bomba gotowa. Ja wiem jak idiotycznie potrafi zachowywać się Paweł Icon_wink (sorry, no ale sam na własnej skórze tego doświadczyłem :/), wiem jak wredny potrafi być Rafał Icon_wink (no musisz przyznać kolego, że czasem przesadzasz z ''adorowaniem'' Lady Gagi ;P). Sukcesem byłoby po prostu nie komentowanie siebie nawzajem i ignorowanie. Już było to pisane parę razy i jak widać nie poskutkowało, a więc po prostu wszystko w ich rękach. Od innych nic już nie zależy (dlatego nie wiem po co pewne osoby tak machinalnie tutaj swoimi ''tradycyjnymi'' komentami się tu włączają :/)''All In Mind''

Ja wiem, że te kłótnie wynikły też z tego, że Listoholik mocno pojechał kilka razy po muzyce z listy/list. To chyba każdy widzi. Sam bym po prostu odpisał: 'Spierdzielaj, nie podoba się to nie'', ale wszystko leży w kwestii temperamentu, rozwijania dalszej dyskusji, umiejętności tłumienia kłótni w zalążku itp. W dodatku na forum jest kilka ''grup'' i to wiąże się też z tymi w/w czynnikami. Dochodzi na tej linii czasem do spięć. Sam wiem jak to jest, ale chyba nigdy zbyt daleko się nie zapędzam. Większość też nie. Inteligentna, ostra dyskusja bez fajerwerków na koniec.

Oczywiście odnosząc się bezpośrednio do tematu absolutnie nie widzę sensu banowania Rafała Icon_neutral2 Rozwiążcie to między sobą, najlepiej na forum. Dobrze jak dyskusja jest jawna by wszystko można było sobie wyjaśnić ''otwarcie'' i by potem nie powoływać się na jakieś ''spory z gg'', ''kłótnie z pw''. Ja jestem ogólnie zdania by brudów na forum nie prać po kątach, nawet jak nie uczestnicy w tym 89 osób. Paweł ma wybuchowy charakter i trochę się zagalopował w tym temacie. Myślę, że trochę racji jest w tym co napisał w jedynym swoim poście tutaj Konrad ''aaktt''.

A tak w ogóle to faktycznie inny Konrad, nasz admin nie reaguje zbyt szybko na wiele kwestii związanych z forum, ale ponieważ nie wiem gdzie tkwić może sedno tego problemu, na razie nie piszę o tym w jakiś natarczywy sposób.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2009 03:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #27
 
saferłel napisał(a):Nie pomogą żadne wyjaśnienia, przeprosiny, bany, zakazy....
czyli co? jesteś przeciwny stosowaniu regulaminów?
czy jak?
saferłel napisał(a):Ja wiem jak idiotycznie potrafi zachowywać się Paweł Icon_wink (sorry, no ale sam na własnej skórze tego doświadczyłem :/), wiem jak wredny potrafi być Rafał Icon_wink (no musisz przyznać kolego, że czasem przesadzasz z ''adorowaniem'' Lady Gagi ;P)
i nie trzeba już ani słowa więcej, po nawiasach można rozpoznać kogo bronisz. Icon_smile
saferłel napisał(a):Sukcesem byłoby po prostu nie komentowanie siebie nawzajem i ignorowanie.
no i padłam. [Obrazek: biggrin.gif]
chcesz powiedzieć, że na forum nie chodzi o to, żeby rozmawiać, dogadywać się i jeśli zajdzie potrzeba, to starać się rozwiązywać problemy [korzystając przy tym z założeń regulaminu]; tylko najlepiej siedzieć cichuteńko i nikomu nie przeszkadzać?
hej, mam pomysł: umówmy się wszyscy i na trzy cztery dodajmy wszystkich do ignorowanych, hm? Icon_smile

nie no, naprawdę nie rozumiem.
saferłel napisał(a):nie wiem po co pewne osoby tak machinalnie tutaj swoimi ''tradycyjnymi'' komentami się tu włączają :/
bo pewnym osobom trochę przeszkadza obojętność 'władzy' na takie sytuacje. :/
saferłel napisał(a):Ja wiem, że te kłótnie wynikły też z tego, że Listoholik mocno pojechał kilka razy po muzyce z listy/list.
po muzyce niech sobie jeździ, nie widzę przeszkód. jak mi powie, że U2 to syf, to się nie obrażę.
tu chyba nie chodzi o 'obrażanie' muzyki.
saferłel napisał(a):W dodatku na forum jest kilka ''grup''
a dokładnie: administratorzy, moderatorzy i zwylki userzy [tu: wirtuoz, koneser, bywalec]. Icon_lol
[sory, nie mogłam się powstrzymać. Icon_lol]
saferłel napisał(a):absolutnie nie widzę sensu banowania Rafała
jeśli nawet nie od razu ban, to ostrzeżenie[/-a].
nie no, jak powiesz, że nie widzisz potrzeby przydzialania mu ostrzeżeń, to padnę trupem ze śmiechu. Icon_lol [chociaż znając Ciebie, to sądzę, że mógłbyś tak powiedzieć. Icon_wink2 Icon_lol]
saferłel napisał(a):Paweł ma wybuchowy charakter i trochę się zagalopował w tym temacie.
Paweł jest be, a Listoholik cacy.
saferłel napisał(a):nasz admin nie reaguje zbyt szybko
na tę kwestię nie reaguje wcale.
25.06.2009 05:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):Nie pomogą żadne wyjaśnienia, przeprosiny, bany, zakazy....
czyli co? jesteś przeciwny stosowaniu regulaminów?
Nie, nie o to mi chodzi. Sądzę po prostu, że niektórych spraw nie da się uspokoić, przynajmniej nie w ten sposób.
uzi napisał(a):i nie trzeba już ani słowa więcej, po nawiasach można rozpoznać kogo bronisz.
Patrząc ogólnie, muszę uczciwie przyznać, że Paweł zachowywał się gorzej niż Listoholik :/ I mam na myśli tu długi okres czasu i różne sytuacje, zanim np. ty dołączyłaś na forum. Kilka razy miał on podobne wyskoki, już razy ostra dyskusja się z tego wynikała, nie tylko z Listoholikiem. To specyficzny gość. Przynajmniej to wnioskuje z niektórych jego zachowań na forum, z gg. Sam kiedyś totalnie na mnie najechał, co było wręcz żenujące. Natomiast z Listoholikiem ''problemów'' nie mam, ja nie mam. Teraz widzę, że on głównie wzbudza kontrowersję tym, że potrafi ostro jechać po muzyce, potem ktoś ten temat zaczyna podsycać i dopiero wtedy zaczyna się ''pogadanka'', piaskownice, dzieci itp...
uzi napisał(a):chcesz powiedzieć, że na forum nie chodzi o to, żeby rozmawiać, dogadywać się i jeśli zajdzie potrzeba, to starać się rozwiązywać problemy [korzystając przy tym z założeń regulaminu]; tylko najlepiej siedzieć cichuteńko i nikomu nie przeszkadzać?
hej, mam pomysł: umówmy się wszyscy i na trzy cztery dodajmy wszystkich do ignorowanych, hm? Icon_smile
Icon_confused2
Czy jeszcze nie doszłaś do wniosku, że odnoszę się tylko i wyłącznie do tych dwóch osób i ich specyficznej sytuacji? To one mają sobie nie wchodzić w paradę, skoro nic nie da się zrobić. Widać, że nie potrafią sobie pewnych rzeczy wyjaśnić. Nie da się.
uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):nie wiem po co pewne osoby tak machinalnie tutaj swoimi ''tradycyjnymi'' komentami się tu włączają :/
bo pewnym osobom trochę przeszkadza obojętność 'władzy' na takie sytuacje. :/
Nie masz wrażenia, że wplatałaś się w ten konflikt i sama dorzucasz drwa do ognia?
uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):Ja wiem, że te kłótnie wynikły też z tego, że Listoholik mocno pojechał kilka razy po muzyce z listy/list.
po muzyce niech sobie jeździ, nie widzę przeszkód. jak mi powie, że U2 to syf, to się nie obrażę.
tu chyba nie chodzi o 'obrażanie' muzyki.
Właśnie o to chodzi, od tego się zaczyna. Przynajmniej ja to tak widzę. A dalej to już każdy tak samo jest winny w tych przepychankach.
uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):W dodatku na forum jest kilka ''grup''
a dokładnie: administratorzy, moderatorzy i zwylki userzy [tu: wirtuoz, koneser, bywalec]. Icon_lol
[sory, nie mogłam się powstrzymać. Icon_lol]
Znając twoją skłonność do ''nie powstrzymywania się'' można zrozumieć czemu ta dyskusja ciągle się toczy, ale tak naprawdę każdy mógłby się powstrzymać - tylko w odpowiednim dziale, na odpowiedni temat.
uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):absolutnie nie widzę sensu banowania Rafała
jeśli nawet nie od razu ban, to ostrzeżenie[/-a].
nie no, jak powiesz, że nie widzisz potrzeby przydzialania mu ostrzeżeń, to padnę trupem ze śmiechu. Icon_lol [chociaż znając Ciebie, to sądzę, że mógłbyś tak powiedzieć. Icon_wink2 Icon_lol]
W takim razie ty i Paweł też powinniście go dostać.
O ostrzeżeniu nic nie wspomniałem, piałem o banie tak w ogóle. I czy ta uwaga ''znając ciebie, to sądzą...'' znów ma odnosić się do tego, że jestem po stronie Rafała?
uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):Paweł ma wybuchowy charakter i trochę się zagalopował w tym temacie.
Paweł jest be, a Listoholik cacy.
Z moich postów nic takiego nie wynika. Nikt cacy nie jest, ale posługując się twoją terminologią, to Paweł może być bardziej ''be'', ale czy to powód do dumy dla Rafała? - Nie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2009 05:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #29
 
uzi, nie mogła wysiedzieć, tylko musiała wypowiedź saferłala pociąć i podorzucać swoje 3 grosze, i oczywiście poszła po najmniejszej lini oprou, co zrozumiała to zrozumiała, a że zrozumiała mało, to i głupiutko odpisała... ale ja tobie też był dał bana, albo chociaż ostrzeżenie za ten atak, za dolewanie oliwy do ognia, za to wypowiadanie się personalnie cały czas o mnie, jakieś głupie wartościowanie, by ty i tak zawsze wiesz lepiej, co ktoś inny chciał napisać.. wiesz, jesteś małą podłą wredną zołzą, i nic tego nie zmieni, czy saferłal, czy inna osoba, będzie mnie bronić, czy bronić Pawła, czy wręcz przeciwnie, będzie nam próbował pokazać, że jednak piszemy coś źle i tak nie powinniśmy. Ty zawsze będziesz dorzucać swój ferment........ że niby taka świętość zapatrzona w regulaminy, a to co masz z zachowania na koniec roku? Icon_wink2


a ostatni U2 to syf! Icon_razz
25.06.2009 05:34 PM
Cytowanie selektywne
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #30
 
Ja się bardzo dziwię, że ta dyskusja nadal się toczy. Każdy upiera się przy swoim, a ostatecznie nikt nie ma racji, bo idzie tylko o to, że się nie lubicie. Pozaznaczajcie sobie nawzajem opcję "ignoruj", albo poproście o zbiorowe ostrzeżenie, bo ja osobiście nie widzę powodu, dlaczego miałby je dostać wyłącznie Rafał, skoro wszyscy się w to mieszacie i wszyscy w pewnych momentach przeginacie.

Nie wyrażam zgody do cięcia mojej wypowiedzi na części i wciskania mi rzeczy, których nie napisałem (tu ukłon w stronę uzi). Nie zamierzam też kontynuować tej dyskusji. Miłego dnia!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.06.2009 05:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #31
 
aaktt napisał(a):Nie wyrażam zgody do cięcia mojej wypowiedzi na części i wciskania mi rzeczy, których nie napisałem (tu ukłon w stronę uzi).

a ja biję ukłon dla mistrza za trafną "puentę" Icon_smile2
Miłego Dnia i ogromnej ilości utworów Lauryn Hill w głośnikach Icon_wink2
25.06.2009 05:46 PM
Cytowanie selektywne
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #32
 
saferłel napisał(a):Sądzę po prostu, że niektórych spraw nie da się uspokoić, przynajmniej nie w ten sposób.
w jaki? ostrzeżeniami/banami/w ogóle przestrzeganiem regulaminu?
wszystko się da.
saferłel napisał(a):odnoszę się tylko i wyłącznie do tych dwóch osób i ich specyficznej sytuacji
też mi specyficzna sytuacja...
saferłel napisał(a):Nie masz wrażenia, że wplatałaś się w ten konflikt i sama dorzucasz drwa do ognia?
to niech ktoś to zgasi.
[poprosiłabym o ostrzeżenie dla siebie, ale ich tu nie ma... szkoda... Icon_smile]
saferłel napisał(a):A dalej to już każdy tak samo jest winny w tych przepychankach.
bez względu na to kto kogo obraża a kto nie? spoko.
saferłel napisał(a):Znając twoją skłonność do ''nie powstrzymywania się'' można zrozumieć czemu ta dyskusja ciągle się toczy, ale tak naprawdę każdy mógłby się powstrzymać - tylko w odpowiednim dziale, na odpowiedni temat.
łooooomaaaaaaatkoooooooo, w ogóle się nie spodziewałam komentarza do tego fragmentu, a już na pewno nie takiego Icon_lol
paranoja Icon_lol
saferłel napisał(a):W takim razie ty i Paweł też powinniście go dostać.
jeśli kogoś obraziłam, to proszę bardzo.
saferłel napisał(a):I czy ta uwaga ''znając ciebie, to sądzą...'' znów ma odnosić się do tego, że jestem po stronie Rafała?
no w sumie, tak.
saferłel napisał(a):Z moich postów nic takiego nie wynika.
jak to nie? ciągle czytam, że Paweł jest taki nie taki, porywczy czy coś tam, że to on się nie umie opanować [nie cytuję], a Listoholik 'no cóż, może troszkę przegiął, ale Paweł mógł nie zaczynać; w ogóle jest w porządku i nie wiem co do niego macie bo jest fajny' [też nie cytuję, ale tak to widzę]
saferłel napisał(a):Paweł może być bardziej ''be'', ale czy to powód do dumy dla Rafała?
[o, no właśnie.]
a kto tu mówi o dumie? O.o

no dobra, widzę, że niezbyt obiektywnie to oceniasz, za wszelką cenę bronisz Listoholika, bo Ci się nie naraził i go lubisz. Twoja sprawa. szkoda, że się znowu nie dogadamy, i to w dość ważnej sprawie.


[ech, 'muszę być w opozycji z założenia', taki już mój los Icon_wink2]
25.06.2009 05:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #33
 
Listoholik napisał(a):co zrozumiała to zrozumiała, a że zrozumiała mało, to i głupiutko odpisała...
o panie, mądrości naszego forum, guru nasz wspaniały i wodzu.
zamknijże się.
prosi cię o to prostaczka, która nie jest w tanie pojąć jak wielka jest twoja mądrość i jak potężny ten rozum, z którym niegodnam dyskutować.


Cytat:ale ja tobie też był dał bana, albo chociaż ostrzeżenie za ten atak, za dolewanie oliwy do ognia, za to wypowiadanie się personalnie cały czas o mnie, jakieś głupie wartościowanie
hę? jakie wartościowanie?
o tobie mowa i o tobie się wypowiadam. dziwne? O.o
Cytat:by ty i tak zawsze wiesz lepiej, co ktoś inny chciał napisać..
nie, dlatego dopytuję.
Cytat:wiesz, jesteś małą podłą wredną zołzą
wiesz, że za takie teksty jest ban? [tylko, o zgrozo, nie tu! Icon_neutral3]
Cytat:że niby taka świętość zapatrzona w regulaminy
nie, nie mam obsesji na tym punkcie, ale boli mnie to, że kiedy potrzeba regulaminu, to wtedy go nie ma.
Cytat:a to co masz z zachowania na koniec roku? Icon_wink2
nie twój interes.


aaktt napisał(a):Nie wyrażam zgody do cięcia mojej wypowiedzi na części i wciskania mi rzeczy, których nie napisałem
komu wciskam, że coś napisał?
nie wmawiam, że ktoś coś miał na myśli tylko pytam. jak pojawi się taki znaczek -> ? to będzie znaczyło, że nie wiem i chcę wiedzieć, okej?

a tnę cytaty bo mi tak wygodnie i będę tak robić dalej. nikt mi nie zabroni. po to chyba jest opcja cytowania selektywnego.
25.06.2009 06:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
uzi napisał(a):no dobra, widzę, że niezbyt obiektywnie to oceniasz, za wszelką cenę bronisz Listoholika, bo Ci się nie naraził i go lubisz. Twoja sprawa. szkoda, że się znowu nie dogadamy, i to w dość ważnej sprawie.

Rafał zaczął, bo przystawił się do muzyki jaka panuje na liście, poleciały słowa typu ''chłam'' itp...Gdyby to zostawić i nie babrać się dalej z nim, to faktycznie on byłby tutaj winny. Jednak nie patrząc na to kto zaczął, kto jakich słów użył, o jakiej skali rażenia, to ostatecznie wszyscy sobie nieźle podokuczali. To jest suma tego wszystkiego co stało się na przestrzeni ostatnich kilkunastu godzin. Ja napisałem tylko, że on chyba ogólnie nie sprawiał nigdy tylu problemów co Paweł. Tyle. Faktycznie nie mam z nim na pieńku na żadnym polu i cenię sobie to, ale nie mam podstawy by z tego powodu go bronić. Wygłaszam swoje zdanie, może ono wydawać się bardzo pro-Listoholikowe Icon_razz2, ale jak widać moje doświadczenia z oboma userami tego forum to sprawiły. Wiem na co każdego z nich stać.
I nigdzie nie napisałem, że kogokolwiek popieram w tej sytuacji i uważam, by nie miał on swojej winy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2009 06:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #35
 
saferłel napisał(a):Wygłaszam swoje zdanie, może ono wydawać się bardzo pro-Listoholikowe Icon_razz2, ale jak widać moje doświadczenia z oboma userami tego forum to sprawiły.
no widzisz, moje doświadczenia wskazują na coś innego. Icon_wink2


proszę Cię, przejrzyj sobie jeszcze raz topic z listą Pawła i się zastanów kto prowokował cały czas, kto obrażał, kto się przypieprzał nie wiadomo do czego, popatrz sobie. i oceń.
25.06.2009 06:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #36
 
Nie będę się opowiadał za żadną ze stron (swoją opinię zachowam dla siebie) ale jedno jest pewne: Administracja powinna w jakiś sposób zareagować na tę sytuację.

[Obrazek: Kaczy93.gif]
25.06.2009 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #37
 
Chwileczkę... chyba wszyscy się dobrze nie zrozumieliśmy. Wyjaśnię raz jeszcze.

Postanowiłem wrócić tu na forum. Nie chciałem wdawać się w żadne konflikty, po prostu chciałem z powrotem postować swoją listę...skromnie. Nie chciałem się z nią obnosić, jej reklamować, zbytnio się rozpisywać na forum. Po prostu - chciałem ją robić dla siebie. Niestety jak widać w moim dziale tylko jak ogłosiłem wiadomość o powrocie Listoholik wkroczył w mój dział i zrobił z mojego działu kurnik. W większości jego posty nie były związane z muzyką....właściwie były o niczym...takie gadanie by pojechać jakie to z nas dzieci są. Chciałem porozmawiać o muzyce, ale Listoholik skutecznie do tego nie doprowadził...

Zdenerwowałem się tym, postanowiłem coś z tym zrobić. Opcja 'ignoruj' nie pomoże bo po co mi co drugi post z napisem, że użytkownik dodany do listy ignorowanych bla bla bla, a i tak jak wywołuje takie kłótnie to co mam zignorować wszystkich?

Jeśli chodzi o ostrzeżenia, jestem gotów sam dać sobie ostrzeżenia. Może czasem wyraziłem się zbyt ostro. Ja chcę tylko w spokoju postować swoją listę nie będąc regularnie jechany przez tą samą osobę która ma jakieś wąty do tego że niby jestem dzieckiem, że nie znam się na muzyce, że daję jakiś chłam. Daję to co lubię...nieważne czy to jest przebój 1979 roku, 1999 roku czy 2009 roku. Uznaję że coś mi się podoba i daję. Ma prawo swoją opinię wyrazić no ale nie w taki sposób.

Ja proponuję poczytać jego niektóre posty. Niestety wiele z nich sprawiło mi przykrość. Wiem, że nie powinienem po prostu na to reagować i by tego konfliktu nie było, ale jak nie ja to ktoś inny odpowiada i powstaje inna kłótnia.

Proponuję Listoholikowi o nie wchodzenie do mojego działu, a jeśli już to normalne komentowanie. Ja od tej pory uznaję, że nic się nie stało, wracam do normalnego "życia" na tym forum. Nie będę reagować na takie zaczepki a tylko na merytoryczne komentarze.

No i na koniec chciałem przeprosić wszystkich za po części wywołanie takiego chaosu, konfliktu. Administrację mimo to prosiłbym o zastanowienie się nad chociażby wprowadzeniem ew. kar dla użytkowników. Nawet jeśli forum jest miejscem zwykłych wymian poglądów, myśli i jest miejscem pokojowym użytkowników to zawsze taki punkt nie zaszkodzi w regulaminie.

Tyle ode mnie, niniejszym wolałbym, żeby ten spór został zażegnany, ew. kontynuowany jako wątek nt. dawania ogólnie kar dla użytkowników.

Pozdrawiam, Paweł.
25.06.2009 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #38
 
Kaczy1993 napisał(a):jedno jest pewne: Administracja powinna w jakiś sposób zareagować na tę sytuację.
mam Admin w profilu, więc coś powinienem napisać...
Konrad się wypowiedział - wiem trochę lakonicznie i nie tak jakby sie tego większość spodziewała...
Ja ze swej strony moge powiedzieć, że do dziś do przedpołudnia nawet nie wiedziałem, ze istnieje taka sytuacja na Forum... Bo może nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że są użytkownicy, którzy nie mają wakacji... Icon_wink2 Ja już od dłuższego czasu nie mam możliwości czytania całego Forum... I "niestety" takie wymiany zdań mogą mi umknąc...
Z powodu braku czasu, z powodu, że jakoś nie czuję sie na siłach oceniać, w którym momencie ktoś kogoś obraził, a w którym jeszcze nie, no i przede wszystkim z takiego powodu, że wydawało mi się, że mam być tylko "adminem technicznym" - nie mam zamiaru nikogo ostrzegać ani banować!
Tym bardziej, że patrząc na wątek Paweł TOP 20 i dochodząc do tego
co uzi napisał(a):[ech, dlaczego to forum nie sotsuje warnów, banów...? :roll:]
nie bardzo rozumiem czego tyczyło sie to zdanie i za co - do tego momentu - miałby być ban? Czegoś co zostało napisane w innym temacie? Może tak. Ale jak juz pisałem - nie mam czasu, ani chęci zajmować się takimi sprawami... Porównywać posty z kilku tematów i dociekać kto zaczął...
Rozczarowani? Przykro mi...

Może trzeba w sposób demokratyczny wybrać innego Admina Juniora...? Kogoś kto ma ochote i czas zajmować sie takimi sytuacjami... Ja po prostu chcę od czasu do czasu poczytać i popisać o muzyce. Normalnie na więcej mnie czasowo nie stać. Tyle...
Pomijam już fakt, że znalezienie sposobu w jaki ostrzega sie użytkowników zajęło mi coś około pół godziny Icon_wink2 W dodatku do końca jeszcze nie kumam tego systemu ostrzeżeń...

Dodawanie nowego ostrzeżenia
Użytkownik:
Wartość: :roll:
Powód


Moze nie uważałem na szkoleniu dla adminów... Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.06.2009 09:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #39
 
Yacy, z tą wartością chodzi o to, że jeśli np. za 3 ostrzeżenia dostaje się bana na ileś to możesz wpisać np. wartość ostrzeżenia 3 i wtedy od razu wylatuje. Jeśli wpiszesz 2 to jeszcze wpiszesz jedno ostrzeżenie i wylatuje itd.
25.06.2009 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Listoholik
Unregistered

 
Post: #40
 
nie wiem, dlaczego aż tak bardzo jesteś zainteresowany wyrzucaniem z forum kogokolwiek? :->

ja nie wyrzuciłbym z forum nikogo, kocham was wszystkich jak braci Icon_mrgreen
25.06.2009 10:13 PM
Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości