Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 48 z 12.10.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
vingoe napisał(a):Hmmm... czemu tu nie ma nic co by mnie cieszyło? Wszystko spada Icon_smile2
No chyba jednak kilka utworów awansuje Icon_mrgreen
14.10.2007 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):1. Jopek dziwnym trafem zniknęła z mojego dysku zanim zdążyłem posłuchać tych 2 kawałków co są na czele u ciebie :/ A więć musze wszystko robić again.
2. Robie szerokie oczy na takie egzotyki jak numer 3.
3. Placebo i Michael spadają Icon_sad, ale już posiedzieli trochę. Ale spada też Recoil Icon_smile
4. Faktycznie dużo kawałków spada i dotyka to dobrych kawałków (Runing Up..) jak i słabych (Me And Mrs Jones).
5. TWS i Grzegorz Turnau dobijają do 30 tyg niedługo Icon_smile....no może w przypadku tego 2 jest niedługo.
6. 2 singiel TWS z płyty radzi sobie przeciętnie, ostro spadł.
7. Fair To Midland musze zgrać wreszcie album...singiel niezły.
1. Może to było przeznaczenie, więc się zastanów. Chociaż ja chciałbym, żeby z tymi utworami zapoznało się jak najwięcej osób.
2. Jaka tam egzotyka :?: Akurat ona łączy klimaty afrykańskie z bardzo różną muzyką. Egzotyka to Mory Kante, Khadja Nin', Ladysmith Black Mambazzo i trochę w mniejszym stopniu Miriam Makeba i Osibissa. A wszystko to bardzo lubię i cenię.
3. Recoil zyskał w moich oczach, ale inni byli jeszcze silniejsi. Placebo też nadal bardzo mocny.
4. No cóż, akurat obydwa covery uznaję za znakomite i będą wysoko w podsumowaniach.
5. Podejrzewam, że Turnau już długo u mnie nie pociągnie, bo zaczyna brakować oparcia.
6. Bo jest moim zdaniem znacznie słabszy i od 1 i od Rag and bone.
7. Album też dobry i akurat singiel mieści się gdzieś w środku.
14.10.2007 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
Re: kajman30 nr 48 z 12.10.07
19. N. 1 THE FIRST PINK YELL - Calfornia Stories Uncovered
jestem ciekawy jak poradzi/poradził sobie ten kawałek w walce z moim nr 1 z NL3 ? Jestem tak samo bardzo ciekawy jak bardzo jestem zdziwiony że ten utwór zaszedł tak wysoko. Myślę że teraz już możesz napisać co w nim takiego jest? Bo to że go zaproponowałem nie znaczy że jest dla mnie the best Icon_smile2 Raczej wolalbym aby wygrał Jeff. Myślę że 24 minuty przed końcem zabawy nie ma to zdanie znaczenia Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.10.2007 11:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #24
 
kajman napisał(a):1. McCartney zaskakująco dobrze po poprzednim kryzysie, ale czołówka jest tak silna, że będzie ciężko trafić wyżej. Gary Moore z kolei powinien pójść za ciosem.
2. Zdecydowanie jednak tamten bardziej mi się podoba, a ten jak sobie poradzi to trudno mi powiedzieć. Może zaskoczy...
3. Nie mogę się przekonać? 14 miejsce to tak mało?
4. Tak się czaił no i w końcu wystrzelił. Gino zresztą zawsze budzi we mnie mieszane uczucia, bo miewa piosenki, które bardzo mi się podobają i takie, których nie jestem w stanie słuchać.
1. u mnie Gary mocno w dół
2. o gustach się nie dyskutuje, może wrzucę oryginał na Chomika...(chodzi o NIghtmoves)
3. mało - u mnie nr 1 Icon_biggrin3
4. a ja chyba jestem dla niego bezkrytyczny, bo to już 6 piosenka z jego ostatniej płyty
15.10.2007 08:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
Re: kajman30 nr 48 z 12.10.07
Yacy napisał(a):19. N. 1 THE FIRST PINK YELL - Calfornia Stories Uncovered1. jestem ciekawy jak poradzi/poradził sobie ten kawałek w walce z moim nr 1 z NL3 ?
2. Jestem tak samo bardzo ciekawy jak bardzo jestem zdziwiony że ten utwór zaszedł tak wysoko.
3. Myślę że teraz już możesz napisać co w nim takiego jest? Bo to że go zaproponowałem nie znaczy że jest dla mnie the best Icon_smile2 Raczej wolalbym aby wygrał Jeff. Myślę że 24 minuty przed końcem zabawy nie ma to zdanie znaczenia Icon_smile2
1. Już wiadomo, że wygrał, do czego i ja się przyczyniłem, szczególnie, że JW odwaliłem już na początku.
2. Ja też przyznam się, że nie sądziłem, że zajdzie tak wysoko, chociaż u mnie był 3 (ale przegrał w półfinale z Antimatterem).
3. Przede wszystkim ma świetny klimat i z żelazną konsekwencją (jak mi się wydaje) realizowane są wszystkie założenia, przez co utwór jest bardzo spójny. Każdy dźwięk jest na swoim miejscu, nie ma żadnych załamań, żadnych zgrzytów, zagrania pod publiczkę. Może to mało przekonujące argumenty, ale wbrew pozorom o to co napisałem, wcale nie jest łatwo.
15.10.2007 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
caligoola napisał(a):
kajman napisał(a):1. McCartney zaskakująco dobrze po poprzednim kryzysie, ale czołówka jest tak silna, że będzie ciężko trafić wyżej. Gary Moore z kolei powinien pójść za ciosem.
2. Zdecydowanie jednak tamten bardziej mi się podoba, a ten jak sobie poradzi to trudno mi powiedzieć. Może zaskoczy...
3. Nie mogę się przekonać? 14 miejsce to tak mało?
4. Tak się czaił no i w końcu wystrzelił. Gino zresztą zawsze budzi we mnie mieszane uczucia, bo miewa piosenki, które bardzo mi się podobają i takie, których nie jestem w stanie słuchać.
1. u mnie Gary mocno w dół
2. o gustach się nie dyskutuje, może wrzucę oryginał na Chomika...(chodzi o NIghtmoves)
3. mało - u mnie nr 1 Icon_biggrin3
4. a ja chyba jestem dla niego bezkrytyczny, bo to już 6 piosenka z jego ostatniej płyty
1. Tak to już bywa, że u jednego w górę, u drugiego w dół, ale jednak na Twojej liście chyba jeszcze jest.
2. No tak, to faktycznie miał prawo być cover, ale o tym nie pomyślałem. Faktycznie ciekawe to będzie porównanie. Przy okazji tego przypomniało mi się, że muszę przesłuchać jeszcze New body and soul. I właśnie zaczynam to czynić. Początek wygląda znakomicie.
3. No fakt, ale jak się porówna moją listę z innymi, to tam jakoś trudno to dostrzec. A utwór jest naprawdę znakomity, ale to samo mogę powiedzieć co najmniej o 30.
4. Z tej płyty znam jedynie to, co jest u mnie na liście. Pisałem o jego wcześniejszych dokonaniach, gdzie moim zdaniem czasami zdarzało mu się zbytnio upopawiać.
P.S. do 2. Wszystko wskazuje, że na kolejnej liście w 50 będę miał jego 3 utwory łącznie z Twoim, który też powinien się załapać.
15.10.2007 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #27
 
Cytat:2. No tak, to faktycznie miał prawo być cover, ale o tym nie pomyślałem.
A wiesz czyj był oryginał?
16.10.2007 09:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
caligoola napisał(a):
Cytat:2. No tak, to faktycznie miał prawo być cover, ale o tym nie pomyślałem.
A wiesz czyj był oryginał?
Wszedłeś mi na ambicję. Wygląda mi na to, że Michaela Franksa.
17.10.2007 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #29
 
kajman napisał(a):
caligoola napisał(a):
Cytat:2. No tak, to faktycznie miał prawo być cover, ale o tym nie pomyślałem.
A wiesz czyj był oryginał?
Wszedłeś mi na ambicję. Wygląda mi na to, że Michaela Franksa.
No dobrześ przeszukał internet Icon_lol A nagroda w Chomiku Icon_wink2
17.10.2007 08:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
caligoola napisał(a):
kajman napisał(a):
caligoola napisał(a):
Cytat:2. No tak, to faktycznie miał prawo być cover, ale o tym nie pomyślałem.
A wiesz czyj był oryginał?
Wszedłeś mi na ambicję. Wygląda mi na to, że Michaela Franksa.
No dobrześ przeszukał internet Icon_lol A nagroda w Chomiku Icon_wink2
Wielkie dzięki! Dowiedziałem się, że w tym samym roku utwór o bardzo podobnym tytule (Night moves) nagrał Bob Seger.
18.10.2007 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości