Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30 ton lista przebojów
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 

27 sierpnia 2005

1 2 Goya – „Mój...”

2 –1 Krzyszto Kiljański – „I Don't Know Where Life's Going”
Krzysztof mówi o sobie, że jest leniwym wokalistą. „Przy goleniu nie śpiewam zdecydowanie. Dla przyjaciół i rodziny tak, ale przy wyjątkowych okazjach” – wylicza piosenkarz. Za to na scenie się nie obija...

3 1 Anna Maria Jopek – „Don't speak”
Choć od premiery płyty „Secret” minęło zaledwie kilka tygodni, Anna Maria Jopek przygotowuje się do wydania nowego albumu. Krążek „Niebo” pojawi się w sklepach jesienią. Jak mówi wokalistka, będzie niejako rozwinięciem płyty „Bosa”.

4 1 Crazy Frog – „Axel F.”
Gdyby pierwotne plany twórców „Gliniarza z Beverly Hills” doszły do skutku, Eddie Murphy byłby znacznie mniej znany kinowej publiczności. Początkowo w tytułowej roli chciano obsadzić... Sylvestra Stallone.

5 5 Crazy Frog – „Popcorn”
Dzwonki do telefonów, płyta, gra komputerowa... Niewykluczone, że Szalona Żaba doczeka się też filmu o swoich przygodach. A wtedy... wtedy popcorn będzie jak znalazł!

6 5 Aventura – „Obsession”
Piosenki Aventury śpiewane są po hiszpańsku – nie bez powodu. „To jest bardzo emocjonalny język. Słowa po hiszpańsku brzmią mocno i namiętnie. Podobnie jak po francusku.” – tłumaczy Anthony, wokalista.

7 1 Kazik – „Los się musi odmienić”
Kazik prezydentem? Posłem? Senatorem? Muzyk nie jest entuzajastą takich pomysłów. „Ja bym sobie musiał głowę wymienić, żeby się w towarzystwie polityków w minimalnym stopniu komfortowo czuć” – mówi Staszewski.

8 –2 Amy Diamond – „What's In It For Me”
Pierwszym poważnym występem Amy był udział w programie telewizyjnym „Gwiazdki”, co miało miejsce pięć lat temu. Wprawdzie wokalistka od tamtego czasu niewiele wyrosła, za to jest gwiazdą dużego formatu...

9 [nowość] The Black Eyed Peas – „Don't Lie”
Taboo zamierza otworzyć szkołę dla młodych talentów. Muzyk The Black Eyed Peas zamierza uczyć w niej m.in. tańca breakdance oraz komponowania i tworzenia muzyki w domu przy pomocy komputera. Szkoda, że nie będzie polskiej filii...

10 3 Flabby / Carla Boni – „Mambo italiano”
Mambo nie jest ani wynalazkiem ani specjalnością Włochów. Co innego spaghetti i pasty – te mieszkańcy Italii jedzą w ilościach przyprawiających mieszkańców innych części Europy o zawrót głowy. Cóż, w końcu i Polacy mają schabowego...

11 –9 Brodka – „Miałeś być”
Popularność to nie tylko męczące wypisywanie autografów i wywiady. Są też plusy... „Przede wszystkim zdobyłam niezależność finansową. Mówiąc prozaicznie, stać mnie teraz na rzeczy, o których kiedyś mogłam tylko pomarzyć” – opowiada Brodka.

12 0 Mandaryna – „Ev'ry Night”
Najnowsza płyta Mandaryny „Mandaryna.com2me” ukazała się w dwóch wersjach. Tę drugą, oprócz limitowanego nakładu, wyróżnia trójwymiarowa okładka i... zupełnie inny tytuł – „Mandarynkowy sen”. Dla fanów Marty rozpoczął się sezon polowań...

13 –6 Coldplay – „Speed of sound”
Część nowej płyty Coldplay powstawała „na raty” – nie mogąc zapanować nad terminarzem, każdy z muzyków nagrywał swoje partie osobno. „Doszło do sytuacji, w której nie stanowiliśmy zespołu, lecz grupę muzyków sesyjnych” – śmieje się Guy Berryman, dodaj

14 [nowość] Nelly – „N Dey Say”
Swoją przygodę z muzyką Nelly rozpoczął przed dziewięciu laty, zakładając z czwórką szkolnych kolegów formację St. Lunatics. Po pewnym czasie członkowie grupy zadecydowali, że zamiast na siłę nagrywac płytę, lepiej „wypchnąć” na scenę samego Nelly'ego.

15 –6 Akon – „Lonely”
Debiutancka płyta Akona nosi tytuł „Trouble” czyli „Kłopot”. Nie bez powodu. „Mam nawyk rapowania o tym co mnie spotkało, a kłopoty były moją specjalnością – zarówno w szkole, jak i po jej ukończeniu” – wyjaśnia muzyk.

16 [nowość] Ben Moody / Anastacia – „Everything Burns”
Anastacia rozstała się ze swym chłopakiem Patrice Bouedebilą. Piosenkarka przyznała, że nie służą jej romanse z telewizyjnymi prezenterami. Ma doświadczenie – poprzednik Patrice'a też pochodził „z branży”...

17 1 The Killers – „Somebody told me”
The Killers to zespół, jaki pojawia się w jednym z teledysków grupy New Order. Nazwa spodobała się Brandonowi Flowersowi, który nazwał tak swoją kapelę. „Chciałbym, żeby nasza grupa dorównała doskonałością ich wymyślonemu zespołowi” – mówi lider „Zabójców”

18 1 Hurt – „Załoga G”
Muzyka pod publiczkę? Zdaniem Maćka Kurowickiego, zespołowi daleko do takich praktyk. „Pisząc piosenki, nigdy nie zastanawiamy się nad tym, co ktoś o nich pomyśli. Jesteśmy szczerzy” – mówi lider grupy.

19 3 PIN – „Bo to co dla mnie”
Wokalista grupy PIN, Andrzej Lampert, jest dwukrotnym laureatem „Szansy na sukces”. Z ciepłego przyjęcia przez sopocką publiczność wróżyć można, że sukces – choć z opóźnieniem – tym razem do niego przyjdzie...

20 100 Zakopower – „Kiebyś Ty...”
Autorką teledysku do „Kiebyś Ty...” jest Anna Maliszewska, która ma na koncie klipy T.Love i Reni Jusis. „Pokazała górali w glanach i z irokezem. Nowocześnie” – zgodnie chwalą jej pracę muzycy Zakopower.

21 0 Audioslave – „Be Yourself”
„Początkowo myśleliśmy o graniu pod szyldem Rage Against The Machine” – zdradza Tim Commerford z Audioslave. „Uznaliśmy jednak, że RATM musi umrzeć. Prawdę mówiąc nie było nam z tym wcale tak ciężko...” – dodaje z uśmiechem muzyk.

22 100 Kasia Kowalska – „Domek z kart”
Aytorytetem dla Kasi Kowalskiej nie jest żaden ceniony artysta, polityk czy naukowiec, a jej... tata. „Cenię go za to, że jest niepoprawnym optymistąâ€ – wyjaśnia wokalistka.

23 [nowość] In–Grid – „Mamma Mia”
„Mamma mia” to wbrew pozorom wcale nie kolejna wersja hitu Abby a zupełnie nowa piosenka In–Grid. Utwór jest zapowiedzią nowego albumu Włoszki, który nosił będzie tytuł „Voila”.

24 [nowość] Bon Jovi – „Have a nice Day”
Nowy album Bon Jovi, zatytułowany „Have a Nice Day”, ukaże się 19 września. Amerykańska premiera krążka połączona będzie ze specjalnym koncertem w Nowym Jorku, który transmitowany będzie do... 100 kin na terenie Stanów Zjednoczonych.

25 –9 Kobranocka – „Mówię Ci, że...”
Kobranocka w tym roku świętuje dwudzieste urodziny. „Mówię ci, że...” – cover piosenki Tiltu – jest zwiastunem nowej płyty, przygotowanej z tej okazji. Krążek, który przechodzi końcowe studyjne „szlify” nosił będzie tytuł „Sterowany jest ten świat”.

26 4 D'angelo – „Brown Sugar”
„Anioły” – to jak się okazuje nazwa bardzo ogólna – dzielą się one bowiem w zależności od sprawowanych funkcji. Najczęściej spotykane to Serafiny – anioły miłości, światła i ognia.

27 100 Shakira – „La tortura”
Płyta „Fijacion Oral” nie bez powodu opatrzona jest numerkiem. Shakira planuje drugą część albumu – tym razem anglojęzyczną. Krążek „Oral Fixation 2” ukaże się w listopadzie. Zimowe ferie znowu w rytmach latino?

28 –11 Kombii – „Pokolenie”
Jedność – tego zdaniem Grzegorza Skawińskiego brakuje obecnie polskim zespołom. „Teraz, wydaje mi się, każdy sobie rzepkę skrobie. W latach 80–tych czuliśmy w tym estradowym gronie pewną solidarność” – mówi muzyk.

29 –6 Green Day – „Holiday”
Już wkrótce premiera kolejnego singla Green Day. Piosenka „Jesus of Suburbia” raczej nie trafi do stacji radiowych – składa się z pięciu części i trwa – bagatela – 9 minut.

30 –2 The Pussycat Dolls – „Don't Cha”
Skład The Pussycat Dolls na przestrzeni lat zmieniał się, nie brakło też gości specjalnych. Na liście pań, które zasiliły szeregi grupy znaleźć można m.in. Britney Spears, Pink, Gwen Stefani czy aktorkę Christinę Applegate.


3 września 2005

1 0 Goya – „Mój...”

2 0 Krzysztof Kiljański – „I Don’t Know Where Life’s Going”
Krzysztof Kiljański jest daleki od typowania swoich idoli. „Musiałbym wymienić ich grubo ponad setkę. Często wracam do Petera Gabriela, Bruce’a Hornsby’ego czy Marka Cohna” – opowiada wokalista.

3 9 Mandaryna – „Ev’ry Night”
Mandaryna jest bardzo zadowolona ze swojej drugiej płyty, a najbardziej z... faktu, że mogła w ogóle ją nagrać. „Dwa lata temu jeszcze nie myślałam, że w ogóle cokolwiek nagram” – śmieje się wokalistka.

4 –1 Anna Maria Jopek – „Don’t speak”
Choć koleżanki „po fachu” prześcigają się w staraniach o to, by być zawsze piękną i młodą, Anna Maria nie boi się starości. „Marzę nawet o tym, by dożyć sędziwych lat i być wreszcie taką mądrą, spokojną kobietąâ€ – mówi piosenkarka.

5 0 Crazy Frog – „Popcorn”
Pierwsza wersja utworu „Popcorn” trwała pół minuty. Pod koniec lat 60., kiedy powstała, była za krótka aby stać się przebojem. Dziś, w dobie telefonów komórkowych, jest nawet... za długa, bo nie mieści się w pamięci starszych modeli...

6 2 Amy Diamond – „What’s In It For Me”
Amy nie próżnuje – w przerwie między koncertami zajęła się kręceniem teledysku do piosenki „Shooting Star”. Swoją drogą, mogłaby w wolnej chwili zająć się sprawą polskiej premiery swojego albumu, bo o tym jak na razie cicho...

7 –3 Crazy Frog – „Axel F. ”
Jak na razie nic nie wiadomo na temat dzieciństwa Szalonej Żaby. Wprawdzie podręczniki do biologii zgodnie podają, że młode żaby to kijanki, jednak nie mówią, czy potrafią one śpiewać...

8 1 The Black Eyed Peas – „Don’t Lie”
Fergie zdradziła kilka dni temu, jaki sposób ma na nią jej chłopak – Josh Duhamel. „Traktuje mnie jak królową, podaje mi śniadania do łóżka i gotuje mi fantastyczne obiady” – wyznała piosenkarka. Tylko pozazdrościć...

9 14 In–Grid – „Mamma Mia”
„Kiedyś śpiewałam po włosku, ale nagranie „Tu es foutu” całkowicie zmieniło moje spojrzenie na język francuski” – mówi In–Grid. „Francuski jest bardziej melodyjny, do tego śpiewając w tym języku, całkowicie maskuję swoją prawdziwą naturę” – dodaje.

10 –4 Aventura – „Obsession”
Na własne potrzeby muzycy Aventury używają języka „hiszpangielskiego”, który jest mieszanką hiszpańskiego i angielskiego. „Śpiewamy i często używamy go na co dzień między sobą. W charakterze slangu” – tłumaczy Anthony.

11 –1 Flabby / Carla Boni – „Mambo italiano”
Obok pizzy i spaghetti, włoskim produktem eksportowym byli na początku XX wieku mafiosi. Początkowo gangsterzy opanowali Sycylię, z czasem inne części Włoch i, niestety, resztę świata...

12 –5 Kazik – „Los się musi odmienić”
Pierwszy zespół Kazika – Poland – działał zaledwie rok. Grupa rozpadła się, kiedy dwóch muzyków wyjechało do Australii, a trzeci... do innego zespołu. Staszewski nie poddał się jednak i założył Novelity Poland. Z tego składu powstał późniejszy Kultu...

13 17 The Pussycat Dolls – „Don’t Cha”
Piosenka „Don’t Cha” jest zapowiedzią „pełnometrażowej” płyty The Pussycat Dolls. Album zatytułowany po prostu „PCD” pojawi się na sklepowych półkach już 19 września.

14 11 Kobranocka – „Mówię Ci, że... ”
Nowym członkiem Kobranocki jest gitarzysta Jacek Moczadło. Zastąpił Jacka Niestryjewskiego, który zagrał w tylko jednym utworze na nowej płycie. „To już czwarty Jacek w tym zespole!” – śmieje się Andrzej „Kobra” Kraiński, lider grupy.

15 9 Bon Jovi – „Have a nice day”
Pasją Jona Bon Jovi jest od kilku lat aktorstwo. „Nie bawię się w to dla pieniędzy. Już jestem bogaty i sławny i może dlatego zacząłem dostrzegać piękno w małych z pozory rzeczach. Lubię grać, po prostu” – wyjaśnia muzyk.

16 –3 Coldplay – „Speed of sound”
Muzycy Coldplay nie mają wyszukanych hobby. „Kiedyś graliśmy w kręgle, ale w końcu uznaliśmy, że to dobre dla dzieci. W czasie wolnym od studia i koncertów wszyscy gramy w nogę” – zdradza Chris Martin.

17 –6 Brodka – „Miałeś być”
Monika nie ma nałogów, ale przyznaje się do słabości do... ciuchów. „Uwielbiam kupować ubrania. Idę do sklepu, szaleję, a potem mam do siebie pretensje. Zawsze obiecuję sobie, że to był ostatni raz” – opowiada.

18 [nowość] Craig David – „All the way”
„Do popularności początkowo trudno się przyzwyczaić” – mówi Craig David, wspominając pierwsze miesiące po wydaniu debiutanckiej płyty. „Japonia, Australia... Co chwila jeździłem na koncerty w miejsca, o których wcześniej mogłem tylko marzyć” – opowiada

19 [nowość] Pin – „Bo to co dla mnie”
Andrzej Lampert przyznaje, że do napisania utworu „Bo to co dla mnie” zainspirowało go życie. „Piosenka mówi o miłości Prawdziwej i Niespełnionej” – mówi muzyk, dodając, że nie zdradzi, kogo ma na myśli...

20 [nowość] Green Day – „Wake me up when september ends”
„Jeśli nie masz żadnego pomysłu, nagraj cośâ€â€“ to motto przyświecało muzykom Green Day podczas nagrywania ostatniego albumu. „Wszystko co zrobiliśmy zainspirowało następny krok na tej płycie” – tłumaczy Mike Dirnt.

21 100 Joanna Zimmer – „I Believe”
Sesje fotograficzne dla kolorowych gazet nie krępują Joanny. Wokalistka zdążyła się do nich przyzwyczaić – jako nastolatka zarabiała na nagranie płyty demo pracując jako modelka.

22 –5 The Killers – „Somebody told me”
The Killers pochodzą z Las Vegas i zapewniają, że to całkowicie „normalne” miasto. „Oprócz tego co widzisz w kinie, są jeszcze przedmieścia, miejsca, gdzie toczy się normalne życie. I tego już nigdzie nie pokazująâ€ – śmieją się muzycy.

23 [nowość] Texas – „Get Away”
Nowy album grupy Texas nosi tytuł „Red Book” – nie przypadkowo. „Nazwałam tę płytę od koloru mojego pamiętnika. To w nim notuję swoje przemyślenia i w nim powstają moje piosenki” – tłumaczy Sharleen Spiteri, wokalistka zespołu.

24 [nowość] James Blunt – „You’re Beautiful”
James Blunt – do niedawna zawodowy żołnierz – nie miał w swoim życiu wiele wspólnego z muzyką. Jak sam mówi, jedyne melodie jakie pamięta z dzieciństwa, to „Sto lat” i „Cicha noc”...

25 –4 Audioslave – „Be Yourself”
Dla Toma Morello przez długi czas inspiracją byli DJ–e. „Tylko oni łączyli nieorganiczne elementy w całkiem już organiczne instrumenty, tworzyli coś z pozoru z niczego” – opowiada muzyk.

26 100 Łzy – „Pierwsza łza”
Wolna od niedawna Ania Wyszkoni jest niestety znów... zajęta. Kolorowa prasa donosi, że wybrankiem wokalistki Łez jest... menedżer zespołu. Kto wie, może wkrótce Łzy będą rodzinnym interesem?

27 1 Kombi – „Pokolenie”
Choć wiele osób hasło „kombi” kojarzy z typem nadwozia, muzycy nigdy nie mieli na myśli samochodu. „Chodziło o to, że byliśmy zespołem, który był dosyć eklektyczny, to znaczy wszystko to, co graliśmy było mieszanką różnych stylów” – tłumaczy Grzegorz

28 [nowość] System Of Dawn – „Lost in hollywood”
Serj nie będzie miał własnego studia w domku przy nowozelandzkiej plaży. Artysta oferował 600 tysięcy dolarów za porośniętą krzakami działkę, ale lokalne władze uznały, że sprzedaż posesji nie leży w interesie Nowej Zelandii...

29 0 D’angelo – „Brown Sugar”

30 –1 Green Day – „Holiday”
Na płycie „American Idiot” Green Day starali się odejść od swojego dotychczasowego stylu. „Chciałbym, żeby mój zespół był utożsamiany z dobrą muzyką, nie z jedną piosenkąâ€ – tłumaczył po premierze Mike Dirnt. Chyba się udało...


12 listopada 2005

1 0 Depeche Mode – „Precious”

2 0 Lipnicka&Porter – „Hold On”

3 +5 Sistars – „Inspirations”

4 +1 Urszula – „Dziś już wiem”

5 0 Robbie Williams – „Triping”

6 RE(2) Virgin – „Znak pokoju”

7 0 Świetliki – „Filandia”

8 +2 Patrycja Markowska – „Gdy zgasną światła”

9 0 Anna Maria Jopek – „Gdy mówią mi”

10 -4 James Blunt – „You`re Beautiful”

11 0 Rod Stewart – „Thanks For The Memory...”

12 0 Olga Szomańska/Przemysław Branny/Fermata – „Niech mówią, ze to nie jest milość”

13 0 Bon Jovi – „Welcome To Wherever You Are”

14 0 Wilki – „Niech mówi serce”

15 -1 Pati Yang – „All That Is Thirst”

16 -12 Goya – „Mój...”

17 -6 Możdżer/Danielsson/Fresco – „Asta”

18 -1 Ringside – „Tired Of Being Sorry”

19 +6 Coldplay – „Fix You”

20 +2 The Killers – „Somebody Told Me”

21 +2 Flabby – „Mambo Italiano”

22 +5 Maria Peszek – „Moje miasto”

23 -5 A-ha – „Celice”

24 -5 Sugababes – „Push The Button”

25 +3 TATU – „All About Us”

26 0 Green Day – „Wake Me Up When September Ends”

27 -14 Crazy Frog – „Popcorn”

28 RE(3) Gorillaz – „Dare”

29 -14 Ann Winsborn – „La La Love On My Mind”

30 -27 Andrzej Piaseczny – „Z głębi duszy”


19 listopada 2005

1 0 Depeche Mode – „Precious”

2 0 Madonna – „Hung Up”

3 +6 Anna Maria Jopek – „Gdy mówią mi”

4 -2 Lipnicka&Porter – „Hold On”

5 +3 Patrycja Markowska – „Gdy zgasną światła”

6 +15 Flabby – „Mambo Italiano”

7 0 Świetliki – „Filandia”

8 -5 Sistars – „Inspirations”

9 0 Jean Michel Jarre – „Mury”

10 -5 Robbie Williams – „Triping”

11 -7 Urszula – „Dziś już wiem”

12 +12 Sugababes – „Push The Button”

13 -7 Virgin – „Znak pokoju”

14 0 Rammstein – „Benzin”

15 0 Dorota Miśkiewicz – „Poza czasem”

16 -6 James Blunt – „You`re Beautiful”

17 +1 Ringside – „Tired Of Being Sorry”

18 -3 Pati Yang – „All That Is Thirst”

19 -2 Możdżer/Danielsson/Fresco – „Asta”

20 -8 Olga Szomańska/Przemysław Branny/Fermata – „Niech mówią, ze to nie jest milość”

21 +1 Maria Peszek – „Moje miasto”

22 0 Anastacia – „Pieces Of A Dream”

23 -12 Rod Stewart – „Thanks For The Memory...”

24 -5 Coldplay – „Fix You”

25 RE(3) Celine Dion – „Tous les secretes de ton coeur”

26 RE(3) Santana feat. Michelle Branch – „I`m Feeling You”

27 0 Katie Melua – „Nine Million Bicycles”

28 -3 TATU – „All About Us”

29 -9 The Killers – „Somebody Told Me”

30 0 Alanis Morissette – „Crazy”


26 listopada 2005

1 0 Depeche Mode

„Precious”

2 0 Madonna

„Hung Up”

3 0 Anna Maria Jopek

„Gdy mówią mi”

4 +17 Maria Peszek

„Moje miasto”

5 -1 Lipnicka&Porter

„Hold On”

6 +3 Jean Michel Jarre

„Mury”

7 +5 Sugababes

„Push The Button”

8 0 Kate Bush

„King Of The Mountain”

9 0 Strachy Na Lachy

„Dzień dobry, kocham Cię”

10 +18 T.A.T.U.

„All About Us”

11 +5 James Blunt

„You`re Beautiful”

12 +3 Dorota Miśkiewicz

„Poza czasem”

13 +7 Olga Szomańska/Przemysław Branny/Fermata

„Niech mówią, że to nie jest miłość”

14 -7 Świetliki

„Filandia”

15 +3 Pati Yang

„All That Is Thirst”

16 +1 Ringside

„Tired Of Being Sorry”

17 -7 Robbie Williams

„Tripping”

18 -5 Virgin

„Znak pokoju”

19 -14 Patrycja Markowska

„Gdy zgasną światła”

20 23 RE(2) Goya

„Mój...”

21 0 Hey

„Mimo wszystko”

22 +4 Santana feat. Michelle Branch

„I`m Feeling You”

23 -15 Sistars

„Inspirations”

24 0 Coldplay

„Fix You”

25 -14 Urszula

„Dziś już wiem”

26 -4 Anastacia

„Pieces Of A Dream”

27 0 Katie Melua

„Nine Million Bicycles”

28 0 Eurythmics

„I`ve Got a Life”

29 0 Tomasz Stańko, Dorota Miśkiewicz

„Blue Velvet”

30 -11 Możdżer/Danielsson/Fresco

„Asta”



10 grudnia 2005

1 0 Madonna

"Hung Up"

2 +1 Hey

"Mimo wszystko"

3 +1 Katie Melua

"Nine Million Bicycles"

4 +2 Anna Maria Jopek

"Gdy mówią mi"

5 0 Maria Peszek

"Moje miasto"

6 +12 Tom Novy feat. Lima

"Take It"

7 +1 Beata

"Teraz płynę"

8 +22 Olga Szomańska/Przemysław Branny/Fermata

"Niech mówią, że to nie jest miłosc

9 -2 Strachy Na Lachy

"Dzień dobry, kocham Cię"

10 0 Grzegorz Turnau

"Czas błękitu"

11 +4 Urszula

"Dziś już wiem"

12 +1 Melanie C

"First Day Of My Life"

13 -1 Enya

"Amarantine"

14 -4 Jean Michel Jarre

"Mury"

15 +7 Sugababes

"Push The Button"

16 0 +10 Ringside

"Tired Of Being Sorry"

17 +3 Robbie Williams

"Tripping"

18 -1 Pati Yang

"All That Is Thirst"

19 0 Mattafix

"Big City Life"

20 0 Maryla Rodowicz/Sławek Uniatowski

"Będzie to co musi być"

21 -19 Depeche Mode

"Precious"

22 2 -8 James Blunt

"You're Beautiful"

23 RE(4) Bon Jovi

"Welcome To Wherever You Are"

24 2 RE(4) Crazy Frog

"Popcorn"

25 -9 Red Emprez

"My Possession"

26 -1 Coldplay

"Fix You"

27 RE(4) Wilki

"Niech mówi serce"

28 RE(2) Świetliki

"Filandia"

29 -20 Szymon Wydra i Carpe Diem

"Bezczas"

30 -7 T.A.T.U.

"All About Us"
24.06.2009 05:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
30 ton lista przebojów - michaltarka34 - 23.06.2009, 01:43 PM
RE: 30 ton lista przebojów - prz_rulez - 29.11.2012, 07:42 PM
RE: 30 ton lista przebojów - Adam1992 - 30.11.2012, 05:06 PM
RE: 30 ton lista przebojów - 1981 - 30.11.2012, 02:18 AM
RE: 30 ton lista przebojów - Adam1992 - 30.11.2012, 05:05 PM
RE: 30 ton lista przebojów - Dobromiera - 30.11.2012, 05:11 PM
RE: 30 ton lista przebojów - Adam1992 - 30.11.2012, 05:12 PM
RE: 30 ton lista przebojów - prz_rulez - 26.03.2016, 02:36 AM
RE: 30 ton lista przebojów - prz_rulez - 26.03.2016, 10:44 AM
[] - prz_rulez - 23.06.2009, 04:22 PM
[] - Fresh - 23.06.2009, 05:32 PM
[] - abd3mz - 23.06.2009, 05:55 PM
[] - prz_rulez - 23.06.2009, 06:45 PM
[] - stavanger - 23.06.2009, 09:51 PM
[] - AKT! - 23.06.2009, 10:09 PM
[] - prz_rulez - 23.06.2009, 10:49 PM
[] - furbul - 23.06.2009, 11:00 PM
[] - prz_rulez - 23.06.2009, 11:51 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 12:07 AM
[] - AKT! - 24.06.2009, 12:14 AM
[] - 1981 - 24.06.2009, 02:39 AM
[] - michal91d - 24.06.2009, 10:28 AM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 11:14 AM
[] - AKT! - 24.06.2009, 12:49 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 01:18 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 01:49 PM
[] - AKT! - 24.06.2009, 02:51 PM
[] - Fresh - 24.06.2009, 02:59 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 03:01 PM
[] - AKT! - 24.06.2009, 03:08 PM
[] - adr - 24.06.2009, 03:25 PM
[] - furbul - 24.06.2009, 03:29 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 03:30 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 03:45 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 03:59 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:22 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:26 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:32 PM
[] - furbul - 24.06.2009, 04:34 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:35 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:45 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:52 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:02 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:22 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:25 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:31 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:34 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:48 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:50 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:50 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009 05:51 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:51 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:55 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:57 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:58 PM
[] - 1981 - 24.06.2009, 06:11 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 06:38 PM
[] - jszmiles - 24.06.2009, 11:53 PM
[] - stavanger - 25.06.2009, 12:02 AM
[] - furbul - 25.06.2009, 12:07 AM
[] - adr - 25.06.2009, 01:51 AM
[] - prz_rulez - 25.06.2009, 02:45 AM
[] - stavanger - 25.06.2009, 06:00 AM
[] - furbul - 25.06.2009, 01:17 PM
[] - Tomekk - 25.06.2009, 02:29 PM
[] - prz_rulez - 25.06.2009, 03:35 PM
[] - Tomekk - 25.06.2009, 03:47 PM
[] - adr - 25.06.2009, 11:02 PM
[] - dero92 - 29.06.2009, 04:08 PM
[] - michaltarka34 - 20.07.2009, 06:29 PM
[] - michaltarka34 - 20.07.2009, 06:31 PM
[] - michaltarka34 - 20.07.2009, 06:32 PM
[] - michaltarka34 - 20.07.2009, 06:35 PM
[] - AKT! - 20.07.2009, 06:39 PM
[] - tadzio3 - 22.07.2009, 11:02 AM
[] - Miszon - 23.07.2009, 02:43 PM
[] - tadzio3 - 23.07.2009, 04:51 PM
[] - saferłel - 23.07.2009, 10:18 PM
[] - dero92 - 24.07.2009, 09:14 PM
[] - furbul - 24.07.2009, 09:15 PM
[] - saferłel - 24.07.2009, 11:06 PM
[] - andm01 - 25.07.2009, 08:27 PM
[] - dero92 - 26.07.2009, 12:32 PM
[] - prz_rulez - 26.07.2009, 12:55 PM
[] - andm01 - 26.07.2009, 01:16 PM
[] - tadzio3 - 28.07.2009, 11:05 AM
[] - saferłel - 29.07.2009, 08:26 AM
bez tematu - michaltarka34 - 01.08.2009, 01:56 PM
[] - michaltarka34 - 01.08.2009, 02:11 PM
[] - michaltarka34 - 01.08.2009, 03:01 PM
[] - michaltarka34 - 02.08.2009, 02:01 PM
[] - 1981 - 02.08.2009, 02:05 PM
[] - michaltarka34 - 03.08.2009, 12:11 PM
[] - AKT! - 03.08.2009, 03:10 PM
[] - michaltarka34 - 04.08.2009, 05:02 PM
[] - AKT! - 04.08.2009, 05:22 PM
[] - michaltarka34 - 04.08.2009, 07:28 PM
[] - michaltarka34 - 08.08.2009, 05:50 PM
[] - michaltarka34 - 08.08.2009, 05:52 PM
[] - michaltarka34 - 08.08.2009, 05:54 PM
[] - furbul - 09.08.2009, 10:19 PM
[] - adr - 10.08.2009, 12:06 AM
[] - AKT! - 10.08.2009, 01:08 AM
[] - furbul - 10.08.2009, 11:05 AM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 01:06 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 01:08 PM
[] - tomas585 - 10.08.2009, 01:24 PM
[] - furbul - 10.08.2009, 01:25 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 01:30 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 01:34 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 02:04 PM
[] - furbul - 10.08.2009, 02:19 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 04:06 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 04:25 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 04:27 PM
[] - AKT! - 10.08.2009, 05:06 PM
[] - 1981 - 10.08.2009, 05:08 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 06:55 PM
[] - tomas585 - 10.08.2009, 07:12 PM
[] - furbul - 10.08.2009, 07:27 PM
[] - michaltarka34 - 11.08.2009, 11:02 AM
[] - michaltarka34 - 11.08.2009, 11:04 AM
[] - ku3a - 11.08.2009, 11:28 AM
[] - michaltarka34 - 11.08.2009, 11:51 AM
[] - AKT! - 11.08.2009, 01:40 PM
[] - ku3a - 11.08.2009, 01:41 PM
[] - furbul - 11.08.2009, 08:47 PM
[] - AKT! - 11.08.2009, 09:10 PM
[] - saferłel - 11.08.2009, 09:10 PM
[] - furbul - 11.08.2009, 09:48 PM
[] - saferłel - 11.08.2009, 10:01 PM
[] - AKT! - 11.08.2009, 10:34 PM
[] - saferłel - 11.08.2009, 10:58 PM
[] - michaltarka34 - 11.08.2009, 11:46 PM
[] - tadzio3 - 12.08.2009, 02:28 PM
[] - dero92 - 14.08.2009, 10:04 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 12:47 AM
[] - tadzio3 - 18.08.2009, 12:30 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 12:44 PM
[] - tadzio3 - 18.08.2009, 01:06 PM
[] - dero92 - 18.08.2009, 05:00 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 06:06 PM
[] - AKT! - 18.08.2009, 08:00 PM
[] - tadzio3 - 18.08.2009, 08:29 PM
[] - AKT! - 18.08.2009, 08:31 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 10:11 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 10:21 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 10:34 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 10:43 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 10:45 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 10:52 PM
[] - AKT! - 18.08.2009, 10:56 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 11:04 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 11:17 PM
[] - tadzio3 - 19.08.2009, 10:53 AM
[] - prz_rulez - 19.08.2009, 11:18 PM
[] - tadzio3 - 20.08.2009, 10:52 AM
[] - furbul - 20.08.2009, 12:02 PM
[] - tadzio3 - 20.08.2009, 12:07 PM
[] - saferłel - 20.08.2009, 04:25 PM
[] - dero92 - 20.08.2009, 06:53 PM
[] - prz_rulez - 20.08.2009, 11:20 PM
[] - michaltarka34 - 22.08.2009, 10:33 AM
[] - furbul - 26.08.2009, 06:28 PM
[] - prz_rulez - 26.08.2009, 09:45 PM
[] - furbul - 26.08.2009, 09:51 PM
[] - michaltarka34 - 27.08.2009, 02:46 PM
[] - tadzio3 - 28.08.2009, 12:47 PM
[] - furbul - 28.08.2009, 01:08 PM
[] - prz_rulez - 28.08.2009, 02:58 PM
[] - michaltarka34 - 29.08.2009, 09:46 AM
[] - michaltarka34 - 04.09.2009, 12:48 PM
[] - ku3a - 04.09.2009, 01:42 PM
[] - tadzio3 - 04.09.2009, 03:06 PM
[] - furbul - 04.09.2009, 04:02 PM
[] - tadzio3 - 04.09.2009, 04:33 PM
[] - furbul - 04.09.2009, 04:35 PM
[] - michaltarka34 - 05.09.2009, 02:50 PM
[] - michaltarka34 - 05.09.2009, 03:13 PM
[] - furbul - 10.09.2009, 11:51 PM
[] - prz_rulez - 11.09.2009, 10:21 AM
[] - tadzio3 - 15.09.2009, 12:49 PM
[] - Gary - 15.09.2009, 03:53 PM
[] - stavanger - 15.09.2009, 05:42 PM
[] - tadzio3 - 16.09.2009, 01:11 PM
[] - prz_rulez - 16.09.2009, 03:02 PM
[] - tadzio3 - 16.09.2009, 03:23 PM
[] - michaltarka34 - 20.09.2009, 10:43 AM
[] - michaltarka34 - 23.09.2009, 01:11 PM
[] - michaltarka34 - 18.10.2009, 03:40 PM
[] - 1000MHz - 18.11.2009, 12:13 PM
[] - tomas585 - 18.11.2009, 02:58 PM
[] - michaltarka34 - 03.12.2009, 05:36 PM
[] - michaltarka34 - 11.12.2009, 05:08 PM
[] - christianus - 29.12.2009, 11:15 PM
[] - christianus - 30.12.2009, 10:55 PM
[] - Tkk_Bolly - 01.01.2010, 03:29 PM
[] - 1000MHz - 25.02.2010, 06:34 PM
[] - mike - 25.02.2010, 10:31 PM
Prowadzący listę - TuneHunterz - 29.06.2010, 02:48 PM
[] - ku3a - 29.06.2010, 03:31 PM
[] - TuneHunterz - 29.06.2010, 05:25 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wakacyjna Lista Przebojów / Energetyczna Lista Przebojów (Radio RSC) kacper130700 54 1 602 02.08.2021 06:58 PM
Ostatni post: kacper130700

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości