Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30 ton lista przebojów
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 

23 lipca 2005

1 1 Amy Diamond – „What's In It For Me”

2 –1 Brodka – „Miałeś być”
W przyszłym roku Monika zdaje maturę a potem chce studiować... reżyserię. „Co prawda, do tej pory nakręciłam tylko „Dziady” według Brodki na lekcję polskiego, ale była to dla mnie wielka frajda” – opowiada wokalistka. Może kiedyś i Oscar się przydarzy

3 0 Kazik – „Los się musi odmienić”
Kazik w dzieciństwie nie sprawiał kłopotów wychowawczych, choć umiał walczyć o swoje. „Mama miała jakąś tam wizję, że mam być kimś tam, a ja wybrałem dla siebie drogę taką a nie innąâ€ – opowiada muzyk. Lepiej wybrać nie mógł...

4 3 The Black Eyed Peas – „Don't Phunk With My Heart”
The Black Eyed Peas znowu zaskakują. Zespół postanowił zamiast kolejnego singla wydać... dwa. Pierwszą piosenką jaka ukaże się na małym krążku będzie „Don't Lie”. Płytka druga przyniesie nagranie „Like That” z gościnnym udziałem Q–Tipa, Taliba Kweli,

5 –1 Coldplay – „Speed of sound”
Chris Martin z Coldplay tak bardzo chciał użyć w jednym z nowych utworów fragmentu muzyki grupy Kraftwerk, że postanowił napisać do lidera tej grupy. Problemem okazała się nieznajomość niemieckiego. Barierę językową pomogły przełamać... rysunki. Zgoda wydana.

6 –1 Anna Maria Jopek – „Don't speak”
Choć Anna Maria bardziej od No Doubt lubi Stinga, to nie pokusi się prędko o nagranie jego piosenki. „Z nim mam relację duchową i to jest dla mnie jakaś nabożna sprawa. No Doubt odmienna estetyka” – tłumaczy wokalistka.

7 –1 ATB – „Believe in me”
Fani ATB mogą już pakować plecaki – w te wakacje Andre wystąpi w naszym kraju dwukrotnie: 14 sierpnia zagra na plaży w Łebie, a sześć dni później będzie go można podziwiać we Wrocławiu.

8 6 Flabby / Carla Boni – „Mambo Italiano”
„Mambo Italiano” skomponował Bob Merrill – człowiek, który jak podają leksykony, ma na swoim koncie najweselsze piosenki w historii muzyki rozrywkowej. Korzystał z tego w latach 50–tych Guy Mitchell i raz za razem „zaliczałâ€ szczyty listy przebojów

9 3 Mini Mini Party – „Veo Veo”
Krokodyl Schnappi, wchodzący w skład załogi Mini Mini Party doczekał się pierwszego polskiego fanlistingu. Czym jest ten twór? To umieszczony w Internecie zbiór stron fanów małego krokodyla, który z dnia na dzień się rozrasta.

10 –1 Kayah – „Jutro rano”
Kayah lubi otrzymywać nagrody, ale nie traktuje ich jako potwierdzenia swojej doskonałości. „Muzyka to nie jest sport. Tu nie można wybrać, kto bardziej zasługuje na wyróżnienie, kto mniej” – mówi wokalistka, dodając, że nie lubi też „ścigać” się w muzyce.

11 –3 Mezo – „Ważne”
Popularność nagrania „Ważne” skłoniła Mezo i Tabba to wydania specjalnej edycji płyty „Wyjście z bloków”. Wydawnictwo zostanie rozszerzone o płytę z opolskim przebojem w kilku wersjach oraz krążek DVD z teledyskami. Biedni fani... będą.

12 18 U2 – „City Of Blinding Lights”
Zdaniem fanów, siłą U2 jest to, że nie zmieniają poglądów i tematów. Potwierdzają to sami muzycy. „Ciągle śpiewamy o tym samym. Trzeba jednak umieć ludzi zachęcić, aby po raz kolejny zechcieli słuchać o tym samym” – mówią. W tym doszli do perfekcji...

13 5 Crazy Frog – „Axel F.”
Zaczęło się niewinnie – od telefonicznego dzwonka. Po sukcesie płytowym, Szalona Żaba przymierza się do inwazji na rynek gier komputerowych. Pierwsza gra z jej udziałem pod koniec roku. Oj, sporo będzie „diiing ding ding ding”...

14 3 Hurt – „Załoga G”
Zdaniem Maćka Kurowickiego, nowa płyta zespołu jest dużo lepsza od wcześniejszych, głównie w warstwie tekstowej. „Ja się bardziej otworzyłem, napisałem bardziej osobiste teksty niż kiedyś. To chyba słychać...” – mówi wokalista Hurtu. Potwierdzamy...

15 1 Zakopower – „Kiebyś Ty...”
Lider Zakopower jest z wykształcenia... architektem. Ostatnio nie znajduje jednak wiele czasu by usiąść za pulpitem kreślarskim. „Jeżeli już, to pomagam tylko bratu” – zdradza Sebastian.

16 10 Goya – „Smak słów”
Magda Wójcik stara się być szczera w swoich piosenkach. „Tak jak w życiu jest mi obcy wulgarny czy mocno erotyczny sposób bycia, tak też i w tekstach nie epatuję tego rodzaju chwytami. Nie piszę też o polityce ani religii” – mówi wokalistka grupy GoYa.

17 4 Kombii – „Pokolenie”
Grzegorz Skawiński lubi filmy – ale pod warunkiem, że to... dramaty psychologiczne. „Nie lubię kina służącego tylko rozrywce, ludycznego. Uważam je za stratę czasu” – mówi wokalista i gitarzysta. Na „Shreka” taki nie pójdzie...

18 [nowość] Mandaryna – „Ev'ry Night”
Sława i pieniądze nie przewracają Mandarynie w głowie. Wokalistka twierdzi, że potrafi żyć bez luksusów. „Jeśli kiedyś będę musiała zamieszkać w zwykłym bloku, zrobię to” – zapewnia.

19 1 Audioslave – „Be Yourself”
Wokalista Audioslave Chris Cornell we wrześniu został ojcem. Trochę matematyki: córeczka Toni jest jego drugim dzieckiem ale pierwszym z drugą żoną. Z poprzednią ma drugie dziecko – pierworodną Lilian Jean. Wszystko jasne?

20 [nowość] Ewelina Flinta – „Nie ukończona historia”
Ewelina godzi się na sesje zdjęciowe, pod warunkiem, że nie będą zbyt śmiałe. „Jeśli mam mieć na biodrach pasek szerokości 20 centymetrów i prześwitującą siatkę na piersiach, to nie uważam tego za sesje w pełni ubranąâ€ – precyzuje wokalistka.

21 3 Michael Buble – „Home”
Michael kocha muzykę Sinatry, ale nie chce go naśladować. „Nie robię przedstawienia, nie wkładam kapelusza i nie siadam przy barze ze szklaneczką martini i cygarem. Muzyka wystarcza mi w zupełności” – mówi wokalista.

22 –3 Mariah Carey – „We belong together”
Po Janet Jackson, ofiarą krawców padła Mariah Carey. Podczas niedawnego telewizyjnego występu jej sukienka nie była w stanie osłonić piersi wokalistki. Refleksem wykazali się producenci programu, którzy... zgasili światło.

23 –10 Akon – „Lonely”
Mimo młodego wieku, Akon ma na swoim koncie spotkania z Temidą i – niestety – z więzienną celą. Pobyt w zakładzie karnym muzyk wykorzystał jednak w dobry sposób – skupił się na muzyce i, jak mówi, słychać to na jego płycie.

24 [nowość] Shakira – „La tortura”
Najnowszym marzeniem Shakiry jest... dwójka dzieci, najlepiej chłopiec i dziewczynka. „To wielki projekt mojego życia” – mówi o pomyśle piosenkarka, przyznając, że plan jak na razie pozostaje tylko na papierze...

25 100 Jem – „They”
Jem śpiewa i pisze piosenki odkąd skończyła 13 lat. Już wtedy miała świadomość, że to właśnie muzyka będzie jej sposobem na życie, dlatego nigdy nie rozstawała się z dyktafonem – w ten sposób zawsze mogła nagrywać nowe pomysły.

26 [nowość] Krzysztof Kiljański – „I Don't Know Where Life's Going”
O nowy albumie Krzysztof woli na razie nie mówić. „Wierzę przede wszystkim, że będzie to płyta z której będę zadowolony. Powinna się ukazać w przyszłym roku gdzieś między wiosną, a jesieniąâ€ – zdradza wokalista.

27 100 D'Angelo – „Brown Sugar”
D'Angelo powraca na scenę, choć nie z własną płytą. Piosenkarza będzie można usłyszeć na singlu „Go” rapera o pseudonimie Common. Będzie to pierwsze nagranie z udziałem D'Angelo od 2002 roku.

28 100 Green Day – „Holiday”
10 lat temu Green Day mieli poważne problemy ze... sławą. Nieznani dotąd muzycy nie bardzo wiedzieli jak sobie poradzić w nowej sytuacji. „Chcieliśmy tylko udowodnić, że nie zależy nam na sukcesie. I udało nam się to” – wspomina Mike Dirnt, basista kape

29 [nowość] Lech Janerka – „Ramydada”
Lech Janerka trochę odwykł od koncertów, stąd nie dziwi fakt, że jest nimi zmęczony. „Chcę uciec na wakacje” – zdradził kilka dni temu muzyk, dodając, że po odpoczynku zabiera się za nagrywanie nowej płyty.

30 –7 Raz Dwa Trzy – „Jutro możemy być szczęśliwi”
Adam Nowak stoi na stanowisku, że to muzyka kieruje człowiekiem, a ten jest tylko... instrumentem. „Najważniejszym celem artysty–muzyka jest otwarcie się na materię i jak najszybsze zabranie się z tej materii” – wyjaśnia lider Raz Dwa Trzy.


6 sierpnia 2005



1 0 Brodka – „Miałeś być”


2 26 Krzyszto Kiljański – „I Don't Know Where Life's Going”
Na razie Krzysztof Kiljański ma na swoim koncie wspólną piosenkę jedynie z Kayah. Nie wyklucza jednak kolejnych. „Jeżeli będę czuł, że odnajdę się w duecie z jakimkolwiek innym artystą, to z przyjemnością spróbuję” – zapewnia.

3 0 Kazik – „Los się musi odmienić”
Kazik wie o tym, iż jego muzyczne eksperymenty na zawsze pozostaną tylko eksperymentami. „Szarpię się w inne rejony, ale ja rockowcem pozostaję i z tego swojego łożyska nigdy tak naprawdę się nie wyrwę” – śmieje się artysta.

4 –2 Anna Maria Jopek – „Don't speak”
Anna Maria Jopek chciałaby mieć trzecie dziecko, pod warunkiem, że byłaby to dziewczynka. „Gdybym urodziła jeszcze trzeciego, to miałabym taką męską dominację w domu, że byłaby to chyba przesada”– tłumaczy piosenkarka.

5 0 Crazy Frog – „Axel F. ”
Płyta Szalonej Żaby jest już na ukończeniu. Album nosił będzie tytuł „Who Let The Frog Out” co po polsku należałoby przetłumaczyć na „Kto wypuścił Żabę?”. Co za szczęście, że nie jest to płyta Szalonego Pawia...

6 6 Aventura – „Obsession”
Anthony wierzy w potęgę słów. „Z rewolweru możesz strzelić raz i zabić jedną osobę. A moja piosenka może porazić miliony. To jest siła!” – opowiada lider Aventury. Patrząc na sukcesy grupy, trudno nie przyznać mu racji...

7 –1 Coldplay – „Speed of sound”
Piosenka „Speed of Sound” powstała latem ubiegłego roku. „Naszym zamiarem było zagrać w ten sposób, by wywołać uczucie czegoś nieprawdopodobnego i zarazem czegoś strasznego, co akceptujemy bez sprzeciwu” – wspomina Johnny Buckland.

8 –1 Mezo – „Ważne”
Następną płytę nagraną wspólnie z Tabbem Mezo określa jako „popowo–rapowąâ€. Muzyk przyznaje, że nie będzie ona spełnieniem jego marzeń. „Jaram się strasznie hip–hopem z lat 80. i 90. Chcę zrobić płytę w tym klimacie” – zdradza raper.

9 9 Goya – „Smak słów”
Magda Wójcik uważa się za „wyzwoloną tradycjonalistkę”. Jak to rozumieć? „W pewnych aspektach życia jestem wyzwolona, a w innych jestem tradycjonalistkąâ€ – wyjaśnia wokalistka.

10 100 Akon – „Lonely”
Samotność to jeden popularniejszych tematów piosenek. I jeden z najbardziej „skutecznych” na listach przebojów. Nie tak dawno przecież hitami były zarówno „Długość dźwięku samotności” Myslovitz jak i „Lonely” rapera Nany...

11 15 ATB – „Believe in me”
ATB jest jednym z założycieli SEAP. Pod tą nazwą kryje się szkoła Andre i spółki, w której kształcą się adepci sztuki didżejskiej. „Można powiedzieć, że jest to prawdziwa kuźnia talentów” – zachwala ATB.

12 –4 Flabby / Carla Boni – „Mambo italiano”
Swoją popularność mambo zawdzięcza kubańskiemu muzykowi Perezowi Prado. Samo nazwisko niewiele mówi, ale wiele osób przytaknie, kiedy dodamy, że to on skomponował „Mambo No. 5”, odkurzone nie tak dawno przez niejakiego Lou Begę...

13 7 Jem – „They”
Jem nie chce się zamykać w swojej muzyce. „Chciałabym w najbliższym czasie nagrać coś z muzykami hip–hopowymi, myślę, że wyszłoby z tego coś naprawdę ciekawego” – zdradza piosenkarka. Trzymamy kciuki...

14 –5 Amy Diamond – „What's In It For Me”
W wolnych chwilach Amy trenuje łyżwiarstwo figurowe. Różnokolorowe medale, jakie zdobią jej pokój nie pozostawiają złudzeń: także na tym polu odnosi spore sukcesy...

15 4 Polskie Radio – „Dzieci wiedzą lepiej”
Płyta „Dzieci wiedzą lepiej” ucieszy nie tylko słuchaczy audycji o tym tytule, ale także miłośników Grupy Mo Carta. Muzycy użyczyli swoich nagrań jako komentarzy do... komentarzy głównych bohaterów.

16 11 Łzy – „Przepraszam Cię”
Lato Łzy spędzają na deskach... ale nie windsurfingowych. „To dzięki koncertom wypracowaliśmy sobie naszą pozycję i dlatego gramy ich dosyć sporo” – mówi Adam Konkol. To się nazywa wdzięczność fanom!

17 –6 Mini Mini Party – „Veo Veo”
Nie lada sensacją było kilka lat temu pojawienie się krokodyla nad jeziorem Białym Włodawskim na lubelszczyźnie. Choć dowodów na istnienie gada nie znaleziono, rychło stał się on turystyczną atrakcją okolicy. Kto wie, może wujek Schnappiego?

18 –3 Mariah Carey – „We belong together”
Mariah postanowiła pójść w ślady Madonny i pisze książki dla dzieci. Seria nosić będzie tytuł „Automatyczna księżniczka” a tematyka opowiadań ma nawiązywać do zdarzeń z dzieciństwa gwiazdy.

19 [Nowość] The Killers – „Somebody told me”
Grupa The Killers nigdy by nie powstała, gdyby nie fakt wyrzucenia jej przyszłego lidera z synth–popowego zespołu Blush Response. Po tym przykrym doświadczeniu Brandon Flowers wiedział jedno: za drugim razem potrzebnych będzie więcej gitar. Miał nosa...

20 –7 Audioslave – „Be Yourself”
Początki pracy z Chrisem Cornellem były dla muzyków Audioslave dość trudne. „Po raz pierwszy mieliśmy wokalistę, który na miejscu wymyślał linię wokalnąâ€ – opowiada Tom Morello. Dziś już są przyzwyczajeni...

21 –17 U2 – „City Of Blinding Lights”
Podczas niedawnego występu w Mediolanie U2 nakręcili większą część materiału na koncertową płytę DVD. Krążek będzie wyjątkowy – w zdjęciach brało udział... 17 kamer i 130–osobowa ekipa.

22 –5 Hurt – „Załoga G”
Zespół Hurt nie kryje, że podczas nagrywania płyty korzystał z perkusji automatycznej. „Nie miało to być imitacją żywych bębnów. Zależało nam na takim „pojechanym” brzmieniu perkusji” – tłumaczy główny hurtownik, Maciek Kurowicki.

23 –2 Michael Buble – „Home”
Na koncertach Michael Buble daje z siebie wszystko. „Często wśród publiczności widzę znajome twarze z moich stron i myślę jak bardzo ci ludzie musieli pracować, żeby dostać wolne na mój występ. Nie mogę ich zawieść!” – tłumaczy wokalista.

24 100 Joana Zimmer – „I Believe”
Joana może mówić o dobrym wejściu na europejską scenę. Jak dotąd na Starym Kontynencie znalazło się aż 150 tysięcy chętnych do kupienia i przesłuchania singla „I Believe”.

25 100 Kombii – „Pokolenie”
Choć w latach 80–tych życie było prostsze, muzycy Kombii nie chcieliby do nich wracać. „Wbrew pozorom, nawet nam kreślili. Wiele tekstów było cenzurowanych a za tym nie można tęsknić” – mówi Grzegorz Skawiński.

26 –3 Gorillaz – „Feel Good Inc. ”
Goryle (Gorilla gorilla) to najwięksi przedstawiciele małp naczelnych. Prowadzą naziemny tryb życia, żywiąc się roślinami. Jak na wegetarian mają słuszne postury – dorosły goryl przy wzroście 170 cm waży nawet 150 kilogramów!

27 –11 Mandaryna – „Ev'ry Night”
Mandaryna wraz z mężem przeprowadziła się do nowego domu z ogrodem w niewielkiej podwarszawskiej miejscowości. Jak donosi prasa, sąsiedzi są zachwyceni Wiśniewskimi i... bacznie obserwują ich każdy ruch...

28 1 D'angelo – „Brown Sugar”
Na swojej ostatniej płycie D'Angelo zagrał na perkusji, gitarach i instrumentach klawiszowych. „Lubię grać. Po prostu. I lubię grać z ludźmi, którzy lubią grać, a takich nie brakuje” – mówił tuż po premierze muzyk.

29 –7 Backstreet Boys – „Incomplete”
Dla Nicka Cartera nadszedł okres próby. Za jazdę pod wpływem alkoholu sąd nałożył na niego udział w trzymiesięcznym programie antyalkoholowym. Artysta prawdopodobnie będzie musiał odwiedzać szkoły i wygłaszać pogadanki o szkodliwości napojów wyskokowych.

30 [nowość] Goya – „Mój... ”
Magda Wójcik cieszy się, że jej droga do sukcesu wiodła przez niezliczone konkursy i festiwale. „Jeśli próbuje się drogi na skróty, istnieje ryzyko, że nie będziemy gotowi na niektóre decyzje czy wybory” – mówi wokalistka.


13 sierpnia 2005

1 0 Brodka – „Miałeś być”

2 0 Krzysztof Kiljański – „I Don't Know Where Life's Going”
Kolejna płyta Krzysztofa ukaże się w przyszłym roku. Wokalista nie wie jeszcze, jaka będzie od strony muzycznej. „Wierzę przede wszystkim, że będzie to płyta z której będę zadowolony” – mówi dzisiaj. Poczekamy, usłyszymy...

3 2 Crazy Frog – „Axel F. ”
Temat „Axel F.” został napisany do filmu „Gliniarz z Beverly Hills” i z niego pochodzi też tytuł utworu. Główny bohater, policjant grany przez Eddiego Murphy nazywał się nie inaczej jak Axel Foley.

4 0 Anna Maria Jopek – „Don't speak”
Anna Maria lubi samoloty ...oglądać z ziemi, nie przepada zaś za podróżami w przestworzach. „Postawiona po locie na ziemi jestem tak bezgranicznie szczęśliwa, że mogę grać do upadłego” – mówi.

5 –2 Kazik – „Los się musi odmienić”
Na nowej płycie Kultu Kazik będzie tylko śpiewał. „Ja chciałem produkować tę płytę i realizować, ale zespołowe quorum uznało moje pomysły za niestosowne” – żali się muzyk. Premiera krążka na jesieni.

6 8 Amy Diamond – „What's In It For Me”
Kiedy rówieśnicy Amy korzystać będą z ostatnich dni wakacji, ona sama będzie bardzo zapracowana. Trzynastoletnia gwiazdka ma notes wypełniony terminami koncertów. O plaży może zapomnieć – przynajmniej do końca sierpnia...

7 23 Goya – „Mój... ”
Otaczają ją mężczyźni, ale to właśnie ona najwięcej do powiedzenia – pisząc teksty i komponując. „Pilnuję swojego miejsca w zespole dosyć zaborczo, ale oni też nie starają mi się go odebrać” – śmieje się Magda. Słaba płeć?

8 8 Łzy – „Przepraszam Cię”
Teledysk do „Przepraszam Cię” muzycy Łez oceniają bardzo wysoko. „Teledysk pasuje do tej piosenki i uważam, że jest jednym z lepszych klipów, jakie mamy” – mówi Adam, choć przyznaje, że poprawiłby co nieco. Ech, artyści...

9 –3 Aventura – „Obsession”
Anthony, nim trafił w szeregi przyszłej Aventury, śpiewał w... chórze kościelnym. „Kiedy otrzymałem propozycję wstąpienia do zespołu, byłem jeszcze dzieciakiem i bałem się, że rodzice mi nie pozwolą. No i nie pozwolili!” – wspomina.

10 2 Flabby / Carla Boni – „Mambo italiano”
Wbrew panującej modzie na bezkarne samplowanie, muzycy grupy Flabby zaprosili Carlę Boni, do wspólnego nagrania nowej wersji „Mambo Italiano”. Gwiazka włoskiej piosenki wystąpiła także w stylizowanym na lata 50–te teledysku do utworu.

11 [nowość] Crazy Frog – „Popcorn”
„Popcorn” to utwór skomponowany pod koniec lat 60–tych przez Gershona Kingsleya. W 1972 roku „prażona kukurydza” podbiła świat za sprawą grupy muzyków, którzy przyjęli nazwę Hot Butter, czyli... „gorące masło”.

12 –5 Coldplay – „Speed of sound”
Coldplay nie dorabiają ideologii do swoich tekstów, nie uważają się też za poetów rock'n'rolla. „W ogóle nie sądzę, żeby nasze teksty były specjalnie dobre” – mówi Chris Martin. Co ciekawe, opinii nie podziela krytyka oraz fani...

13 100 Shakira – „La tortura”
„La Tortura” to duet Shakiry z Hiszpanem Alejandro Sanzem, niegdyś współpracującym z Rickym Martinem. Nagranie promuje najnowszą płytę latynoskiej piosenarki, zatytułowaną „Fijacion Oral 1”.

14 –5 Goya – „Smak słów”
Znajomości? Zdaniem Magdy Wójcik to za mało by osiągnąć sukces. „Nic nie zastąpi ciężkiej pracy. W innym przypadku można stać się gwiazdką co najwyżej jednego sezonu” – mówi wokalistka zespołu Goya.

15 [nowość] Kobranocka – „Mówię Ci, że... ”
Zanim powstała Kobranocka, z inicjatywy Andrzeja Kraińskiego i Marka Michorzewskiego powstał w Toruniu zespół „Latający pisuar”. Nie mniej dziwnym od nazwy było miejsce narodzin grupy – tamtejszy szpital psychatryczny...

16 6 Hurt – „Załoga G”
W porównaniu z poprzednimi plytami, nowy album Hurtu jest krótszy. Maciek Kurowicki postrzega to jako zaletę: „Nie jest wcale sztuką nagrać byle jak w byle jakim studiu 15 kawałków” – przekonuje.

17 –6 Atb – „Believe in me”
Najnowsza płyta ATB nie bez kozery nosi tytuł „No silence”. Andre powrócił na niej do pomysłu z debiutanckiego krążka i nie oddzielił od siebie kolejnych utworów. I jak tu zrobić sobie przerwę na herbatę?

18 0 Mariah Carey – „We belong together”
Swoje muzyczne pomysły Mariah stara się na bieżąco nagrywać na dyktafon. Ale nie zawsze się udaje... „Często tak się zdarza, że kiedy go potrzebuję, to się okazuję, że akurat nie ma w nim kasety” – opowiada wokalistka.

19 –2 Mini Mini Party – „Veo Veo”
Najmłodszym wokalistą, który dotarł na listy przebojów jest niejaki Microbe. Pod tym pseudonimem krył się... trzyletni Ian Doody z piosenką „Groovy Baby”, która pojawiła się na brytyjskiej Top 40 w 1969 roku.

20 0 Audioslave – „Be Yourself”
Chris Cornell już nie skacze ze sceny podczas koncertów. Podczas jednego z występów, ochroniarz wziął lądującego w tłumie muzyka za szalejącego fana i... siłą zaczął wyciągać z sali. Lepiej nie kusić losu ponownie...

21 –13 Mezo – „Ważne”
Kasia Wilk, która w utworze „Ważne” zaśpiewała w chórkach, szykuje się do samodzielnego podboju sceny. Nie będzie jednak walczyć w pojedynkę – pomagają jej muzycy z zespołu „Kto to”, w którym na co dzień ćwiczy swój głos.

22 –3 The Killers – „Somebody told me”
Brandona Flowerssa i Dave'a Keuninga z grupy The Killers połączyła trzy lata temu fascynacja... Oasis. Choć trudno w to uwierzyć, zespół braci Gallagher był wtedy w Las Vegas kompletnie nieznany...

23 –8 Polskie Radio – „Dzieci wiedzą lepiej”
„Dzieci wiedzą lepiej” to przykład na to, że popularne przysłowie o tym, że dzieci i ryby głosu nie mają jest po prostu mylące. Na krążku aż roi się od przemyśleń, które od rozważań dorosłych różnią się jedną cechą: są – czasami do bólu – szczere...

24 3 Mandaryna – „Ev'ry Night”
Piosenka „Ev'ry Night” zakwalifikowała się do konkursu o „Bursztynowego Słowika”, jaki odbędzie się podczas festiwalu w Sopocie. Konkurencja jest spora, ale kto wie, może słowik zaśpiewa dla Marty?

25 4 Backstreet Boys – „Incomplete”
Z wydaniem nowej płyty najbardziej znany boysband świata nie spieszył się. „Chcieliśmy być pewni, że płyta znów wyniesie nas na szczyty, dlatego nie wyznaczyliśmy sobie limitu czasowego” – tłumaczy Howie Dorough. Jak na razie – pagórki...

26 100 Kasia Kowalska – „Domek z kart”
Mimo że Kasia z łezką w oku wspomina pierwsza płytę „Gemini”, to nie chciałaby znowu przeżywać jej nagrywania. „Nie miałam doświadczenia, nie wiedziałam, jak się nagrywa w studiu. Czasami to była wręcz rzeźnia” – wspomina.

27 –2 Kombii – „Pokolenie”
KombII zdają sobie sprawę z tego, że niektórym nie podoba się ich muzyka. „To naturalne” – mówi Grzegorz Skawiński. „Jeśli mi się czyjaś płyta nie podoba, to też nie udaję. A gdy coś jest wartościowe, to sam idę i składam najlepsze życzenia” – dodaje.

28 –5 Michael Buble – „Home”
Michael nie wyobraża sobie życia bez śpiewania. „Śpiewam co dzień, przy goleniu i przy jedzeniu” – śmieje się wokalista. „Czasem tylko wydaje mi się, że ktoś mnie zaraz uszczypnie, obudzę się i okaże się że wcale nie umiem śpiewać” – dodaje.

29 –8 U2 – „City Of Blinding Lights”
Nazwa U2 wywodzi się od amerykańskiego samolotu szpiegowskiego, zbudowanego na w połowie lat 50–tych zamówienie CIA. Aparatura umieszczona na jego pokładzie robiła zdjęcia obiektom oddalonym o 480 km od samolotu.

30 –2 D'angelo – „Brown Sugar”
D'Angelo udziela się nie tylko wokalnie. W marcu ukazała się kolekcja nagrań poświęcona pamięci Duke'a Ellingtona. Na krążku „Red Hot + Indigo” znaleźć można nagranie „Caravan”, w którym Michael gra na pianinie.


20 sierpnia 2005

1 1 Krzyszto Kiljański – „I Don't Know Where Life's Going”

2 –1 Brodka – „Miałeś być”
Monika dostrzega wagę kompromisów w muzyce. „Gdybym nagrywała wyłącznie to, co podoba się tylko mnie i wąskiemu gronu odbiorców, nie miałabym w końcu co jeść” – mówi wokalistka, dodając, że to główny powód dla którego nie nagra soulowego albumu...

3 4 Goya – „Mój...”
Magda Wójcik nie narzeka, że w zespole dominuje płeć brzydka. „Mam poczucie, że jestem traktowana w zespole jak rodzynek” – mówi wokalistka dodając: „Rodzynek, ale taki, który wie czego chce”.

4 0 Anna Maria Jopek – „Don't speak”
Zdaniem Anny Marii Jopek, największą pamiątką po niej będą jej... dzieci. „Mają moją miłość, geny, wrażliwość, to jest wartość. Nikt nie wie, co przetrwa i co komu będzie potrzebne za sto lat. Płyty są na teraz” – mówi wokalistka.

5 –2 Crazy Frog – „Axel F. ”
W pierwotnych wersjach scenariusza filmu „Gliniarz z Beverly Hills”, tytułowy bohater miast Axel miał się nazywać Elly. Ciekawe, czy dziś Szalona Żaba podśpiewywałaby „Elly F.” i czy byłby to aż taki hicior...

6 0 Amy Diamond – „What's In It For Me”
W Szwecji, skąd pochodzi Amy, debiutancka płyta „This Is Me Now” rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Album kupiło już ponad 30 tysięcy osób czyniąc krążek złotym. A kiedy powtórka w Polsce?

7 5 Coldplay – „Speed of sound”
Nowy singiel Coldplay – „Fix You” – zostanie wydany 5 września. Termin przesunięto, aby nie kolidował z premierą nowej piosenki Oasis. Dodajmy, że skłóceni liderzy obu zespołów niedawno się pogodzili...

8 –3 Kazik – „Los się musi odmienić”
Wszystkie piosenki na nowej płycie powstały „na raty”. Kazik komponował je używając prostego syntezatora – zabawki, a następnie oddawał melodie do opracowania kolegom. „Była to improwizacja, ale nie w czasie rzeczywistym, tylko wydłużonym” – mówi muzyk

9 100 Akon – „Lonely”
„Samotny” to nie tylko tytuł przeboju Akona, ale także aktualny stan cywilny rapera. Muzyk przyznał, że czeka na swój ideał. „Szukam dziewczyny średniego wzrostu, z długimi włosami, ładną skórą i uśmiechniętej” – zdradził ostatnio. Fanki, do boju!

10 1 Crazy Frog – „Popcorn”
Prażona kukurydza choć pochodzi z kontynentu amerykańskiego, wcale nie jest dziełem mieszkańców USA. Najstarszy pop–corn pochodzący sprzed tysiąca lat, znaleziono w Peru. Zdaniem badaczy, wymyślili go Inkowie lub Majowie.

11 –2 Aventura – „Obsession”
Muzycy Aventury wychowali się w USA, ale przedstawiają się jako zespół z Dominikany. „Mało jest słynnych ludzi stamtąd, może kilku piosenkarzy i graczy w bejsbol. Chcemy aby nasz kraj był z nas dumny” – tłumaczą.

12 12 Mandaryna – „Ev'ry Night”
Na horyzoncie nowy teledysk Mandaryny. Jak zapowiada wokalistka, będzie „potwornie bogaty w efekty”. Na razie nie wiadomo do jakiej piosenki nakręcono klip – prawdopodobnie do utworu „You Give Love A Bad Name” z repertuaru grupy Bon Jovi.

13 –3 Flabby / Carla Boni – „Mambo italiano”
Carla Boni niedawno obchodziła swoje osiemdziesiąte urodziny a zarazem 65–lecie działalności artystycznej. Podczas urodzinowej imprezy wokalistka zdradziła, że nie zamierza jeszcze odchodzić na emeryturę i nagrywa nową piosenkę. Tak trzymać!

14 5 Mini Mini Party – „Veo Veo”
Angielka Jessica Smith to pierwszy... niemowlak na szczycie listy przebojów. Gaworzenie siedmiomiesięcznej dziewczynki trafiło bowiem na płytę „Teletubisie mówią eh–oh!”, która kilka lat temu była na Wyspach bestsellerem.

15 –1 Goya – „Smak słów”
„Potrafię się cieszyć małymi rzeczami” – mówi Magda Wójcik. „Jeśli na początku ma się niewiele, a potem własną pracą i wysiłkiem dochodzi się do czegoś, to cieszą nawet najdrobniejsze sukcesy” – wyjaśnia wokalistka grupy Goya.

16 –1 Kobranocka – „Mówię Ci, że... ”
Swoją pierwszą kapelę Kobra i Szybki Kazik założyli w 1980 roku. Do składu dołączył Piotras. „Ja miałem 17 lat, oni po 16 i graliśmy jako Fragmenty Nietoperza” – wspomina lider Kobranocki, dodając, że zaliczył też wyrzuconie z grupy...

17 10 Kombii – „Pokolenie”
Do kogo adresowana jest piosenka „Pokolenie”? Zdaniem Waldemara Tkaczyka, do wszystkich. „Każdy z nas widzi rzeczywistość przez pryzmat własnych przeżyć i myśli źe to jego życie jego pokolenie jest szczególne” – mówi basista Kombii.

18 4 The Killers – „Somebody told me”
Brandon Flowers już nie do wzięcia... Wokalista grupy The Killers został mężem niejakiej Tany Munblowsky. Ślub, w którym uczestniczyli najbliżsi i członkowie grupy odbył się... na jednej z hawajskich plaż.

19 –3 Hurt – „Załoga G”
Maciek Kurowicki kibicuje... hiphopowcom. „Prawdę mówiąc, kiedy obserwuję to, co dzieje się teraz we Wrocławiu, uważam, że poza Lechem Janerką najciekawsze rzeczy powstają właśnie w środowisku hiphopowym” – mówi lider Hurtu. Może jakiś featuring?

20 100 Joana Zimmer – „I Believe”
Joana pochodzi z niemieckiego Freiburga, ale dorastała w USA. Jak mówi, starała się nie zapominać ojczystego języka. Bardziej jednak pracowała nad swoim głosem, który szlifowała nie tylko w szkole ale też śpiewając w klubach.

21 –1 Audioslave – „Be Yourself”
Dobrą formę podczas trasy koncertowej muzycy Audioslave chcą wykorzystać do nagrania nowych utworów. „Chcielibyśmy zatrzeć granice pomiędzy próbami, sesjami w studiu i koncertowaniem” – mówi Tom Morello. Trzymamy kciuki.

22 [nowość] PIN – „Bo to co dla mnie”
PIN to zespół założony przez trzech przyjaciół – wokalistę Andrzeja Lamperta, gitarzystę Sebastiana Kowola i klawiszowca Aleksandra Woźniaka. W sklepach lada chwila pojawi się ich pierwsza płyta, zatytułowana „0001”.

23 100 Green Day – „Holiday”
Green Day doczekali się swoich pięciu minut sławy. 8 września grupa będzie jedną z gwiazd, jakie zagrają podczas inauguracji nowego sezonu futbolowego w USA. Wystąpią obok Maroon 5 i Carlosa Santany.

24 [Nowość] Mario – „Here I go again”
Mario przyszedł na świat w Baltimore. Swoją karierę zaczynał w... domu, od wspólnego śpiewania z mamą. Jako 11–latek trafił na przegląd młodych talentów i wtedy okazało się, że wyćwiczony przy karaoke głos brzmi dobrze nie tylko w kuchni...

25 3 Michael Buble – „Home”
Michael imponuje wszystkim swoją odpornością na zmęczenie. „Jeszcze parę lat temu byłem rybakiem, ciężka praca to dla mnie nic nowego. Po przesiadce z łowienia łososi, koncerty to fraszka” – śmieje się Buble.

26 –9 ATB – „Believe in me”
Kto jeszcze nie miał okazji posłuchać ATB na żywo, może to nadrobić dziś na lotnisku we Wrocławiu. Popularny DJ i producent będzie gwiazdą festiwalu „Nature One – The First Love”. Na scenie pojawią się też Blank&Jones, a z polskich muzyków – Novika.

27 100 Lao Che – „Zrzuty”
Lao Che wiedzą, że ostatnią płytą wysoko ustawili sobie poprzeczkę, jednak zamierzają przeskoczyć ją kolejnym albumem. „Będzie na nim bardzo dobry film na DVD” – zdradza Spięty. „Muzyka też będzie i będzie ważniejsza niż obraz” – dodaje Denat. Pozosta

28 [nowość] The Pussycat Dolls – „Don't cha”
Grupa Pussycat Dolls powstała w 1993 roku z inicjatywy choreografa Robina Antina. Swój pierwszy występ, wtedy jeszcze bardziej taneczna niż wokalna formacja, miała równo dziesięć lat temu w Los Angeles.

29 0 U2 – „City Of Blinding Lights”
„The Complete History” – to wydawnictwo, które być może zainteresuje fanów U2. Za tytułem tym kryje się plyta DVD ukazująca historię grupy oczami osób, które zawsze były blisko zespołu, ale spotkać je można było tylko za kulisami.

30 0 D'angelo – „Brown Sugar”
D'Angelo nie próżnuje i nagrywa – tym razem piosenkę w hołdzie dla grupy Sly And The Family Stone. Album, na którym usłyszymy także Maroon 5, Janet Jackson i Moby'ego ukaże się pod koniec września.
24.06.2009 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
30 ton lista przebojów - michaltarka34 - 23.06.2009, 01:43 PM
RE: 30 ton lista przebojów - prz_rulez - 29.11.2012, 07:42 PM
RE: 30 ton lista przebojów - Adam1992 - 30.11.2012, 05:06 PM
RE: 30 ton lista przebojów - 1981 - 30.11.2012, 02:18 AM
RE: 30 ton lista przebojów - Adam1992 - 30.11.2012, 05:05 PM
RE: 30 ton lista przebojów - Dobromiera - 30.11.2012, 05:11 PM
RE: 30 ton lista przebojów - Adam1992 - 30.11.2012, 05:12 PM
RE: 30 ton lista przebojów - prz_rulez - 26.03.2016, 02:36 AM
RE: 30 ton lista przebojów - prz_rulez - 26.03.2016, 10:44 AM
[] - prz_rulez - 23.06.2009, 04:22 PM
[] - Fresh - 23.06.2009, 05:32 PM
[] - abd3mz - 23.06.2009, 05:55 PM
[] - prz_rulez - 23.06.2009, 06:45 PM
[] - stavanger - 23.06.2009, 09:51 PM
[] - AKT! - 23.06.2009, 10:09 PM
[] - prz_rulez - 23.06.2009, 10:49 PM
[] - furbul - 23.06.2009, 11:00 PM
[] - prz_rulez - 23.06.2009, 11:51 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 12:07 AM
[] - AKT! - 24.06.2009, 12:14 AM
[] - 1981 - 24.06.2009, 02:39 AM
[] - michal91d - 24.06.2009, 10:28 AM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 11:14 AM
[] - AKT! - 24.06.2009, 12:49 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 01:18 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 01:49 PM
[] - AKT! - 24.06.2009, 02:51 PM
[] - Fresh - 24.06.2009, 02:59 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 03:01 PM
[] - AKT! - 24.06.2009, 03:08 PM
[] - adr - 24.06.2009, 03:25 PM
[] - furbul - 24.06.2009, 03:29 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 03:30 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 03:45 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 03:59 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:22 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:26 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:32 PM
[] - furbul - 24.06.2009, 04:34 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:35 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:45 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:52 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:02 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:22 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:25 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:31 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:34 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:48 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:50 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009 05:50 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:51 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:51 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:55 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:57 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:58 PM
[] - 1981 - 24.06.2009, 06:11 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 06:38 PM
[] - jszmiles - 24.06.2009, 11:53 PM
[] - stavanger - 25.06.2009, 12:02 AM
[] - furbul - 25.06.2009, 12:07 AM
[] - adr - 25.06.2009, 01:51 AM
[] - prz_rulez - 25.06.2009, 02:45 AM
[] - stavanger - 25.06.2009, 06:00 AM
[] - furbul - 25.06.2009, 01:17 PM
[] - Tomekk - 25.06.2009, 02:29 PM
[] - prz_rulez - 25.06.2009, 03:35 PM
[] - Tomekk - 25.06.2009, 03:47 PM
[] - adr - 25.06.2009, 11:02 PM
[] - dero92 - 29.06.2009, 04:08 PM
[] - michaltarka34 - 20.07.2009, 06:29 PM
[] - michaltarka34 - 20.07.2009, 06:31 PM
[] - michaltarka34 - 20.07.2009, 06:32 PM
[] - michaltarka34 - 20.07.2009, 06:35 PM
[] - AKT! - 20.07.2009, 06:39 PM
[] - tadzio3 - 22.07.2009, 11:02 AM
[] - Miszon - 23.07.2009, 02:43 PM
[] - tadzio3 - 23.07.2009, 04:51 PM
[] - saferłel - 23.07.2009, 10:18 PM
[] - dero92 - 24.07.2009, 09:14 PM
[] - furbul - 24.07.2009, 09:15 PM
[] - saferłel - 24.07.2009, 11:06 PM
[] - andm01 - 25.07.2009, 08:27 PM
[] - dero92 - 26.07.2009, 12:32 PM
[] - prz_rulez - 26.07.2009, 12:55 PM
[] - andm01 - 26.07.2009, 01:16 PM
[] - tadzio3 - 28.07.2009, 11:05 AM
[] - saferłel - 29.07.2009, 08:26 AM
bez tematu - michaltarka34 - 01.08.2009, 01:56 PM
[] - michaltarka34 - 01.08.2009, 02:11 PM
[] - michaltarka34 - 01.08.2009, 03:01 PM
[] - michaltarka34 - 02.08.2009, 02:01 PM
[] - 1981 - 02.08.2009, 02:05 PM
[] - michaltarka34 - 03.08.2009, 12:11 PM
[] - AKT! - 03.08.2009, 03:10 PM
[] - michaltarka34 - 04.08.2009, 05:02 PM
[] - AKT! - 04.08.2009, 05:22 PM
[] - michaltarka34 - 04.08.2009, 07:28 PM
[] - michaltarka34 - 08.08.2009, 05:50 PM
[] - michaltarka34 - 08.08.2009, 05:52 PM
[] - michaltarka34 - 08.08.2009, 05:54 PM
[] - furbul - 09.08.2009, 10:19 PM
[] - adr - 10.08.2009, 12:06 AM
[] - AKT! - 10.08.2009, 01:08 AM
[] - furbul - 10.08.2009, 11:05 AM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 01:06 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 01:08 PM
[] - tomas585 - 10.08.2009, 01:24 PM
[] - furbul - 10.08.2009, 01:25 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 01:30 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 01:34 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 02:04 PM
[] - furbul - 10.08.2009, 02:19 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 04:06 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 04:25 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 04:27 PM
[] - AKT! - 10.08.2009, 05:06 PM
[] - 1981 - 10.08.2009, 05:08 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 06:55 PM
[] - tomas585 - 10.08.2009, 07:12 PM
[] - furbul - 10.08.2009, 07:27 PM
[] - michaltarka34 - 11.08.2009, 11:02 AM
[] - michaltarka34 - 11.08.2009, 11:04 AM
[] - ku3a - 11.08.2009, 11:28 AM
[] - michaltarka34 - 11.08.2009, 11:51 AM
[] - AKT! - 11.08.2009, 01:40 PM
[] - ku3a - 11.08.2009, 01:41 PM
[] - furbul - 11.08.2009, 08:47 PM
[] - AKT! - 11.08.2009, 09:10 PM
[] - saferłel - 11.08.2009, 09:10 PM
[] - furbul - 11.08.2009, 09:48 PM
[] - saferłel - 11.08.2009, 10:01 PM
[] - AKT! - 11.08.2009, 10:34 PM
[] - saferłel - 11.08.2009, 10:58 PM
[] - michaltarka34 - 11.08.2009, 11:46 PM
[] - tadzio3 - 12.08.2009, 02:28 PM
[] - dero92 - 14.08.2009, 10:04 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 12:47 AM
[] - tadzio3 - 18.08.2009, 12:30 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 12:44 PM
[] - tadzio3 - 18.08.2009, 01:06 PM
[] - dero92 - 18.08.2009, 05:00 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 06:06 PM
[] - AKT! - 18.08.2009, 08:00 PM
[] - tadzio3 - 18.08.2009, 08:29 PM
[] - AKT! - 18.08.2009, 08:31 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 10:11 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 10:21 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 10:34 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 10:43 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 10:45 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 10:52 PM
[] - AKT! - 18.08.2009, 10:56 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 11:04 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 11:17 PM
[] - tadzio3 - 19.08.2009, 10:53 AM
[] - prz_rulez - 19.08.2009, 11:18 PM
[] - tadzio3 - 20.08.2009, 10:52 AM
[] - furbul - 20.08.2009, 12:02 PM
[] - tadzio3 - 20.08.2009, 12:07 PM
[] - saferłel - 20.08.2009, 04:25 PM
[] - dero92 - 20.08.2009, 06:53 PM
[] - prz_rulez - 20.08.2009, 11:20 PM
[] - michaltarka34 - 22.08.2009, 10:33 AM
[] - furbul - 26.08.2009, 06:28 PM
[] - prz_rulez - 26.08.2009, 09:45 PM
[] - furbul - 26.08.2009, 09:51 PM
[] - michaltarka34 - 27.08.2009, 02:46 PM
[] - tadzio3 - 28.08.2009, 12:47 PM
[] - furbul - 28.08.2009, 01:08 PM
[] - prz_rulez - 28.08.2009, 02:58 PM
[] - michaltarka34 - 29.08.2009, 09:46 AM
[] - michaltarka34 - 04.09.2009, 12:48 PM
[] - ku3a - 04.09.2009, 01:42 PM
[] - tadzio3 - 04.09.2009, 03:06 PM
[] - furbul - 04.09.2009, 04:02 PM
[] - tadzio3 - 04.09.2009, 04:33 PM
[] - furbul - 04.09.2009, 04:35 PM
[] - michaltarka34 - 05.09.2009, 02:50 PM
[] - michaltarka34 - 05.09.2009, 03:13 PM
[] - furbul - 10.09.2009, 11:51 PM
[] - prz_rulez - 11.09.2009, 10:21 AM
[] - tadzio3 - 15.09.2009, 12:49 PM
[] - Gary - 15.09.2009, 03:53 PM
[] - stavanger - 15.09.2009, 05:42 PM
[] - tadzio3 - 16.09.2009, 01:11 PM
[] - prz_rulez - 16.09.2009, 03:02 PM
[] - tadzio3 - 16.09.2009, 03:23 PM
[] - michaltarka34 - 20.09.2009, 10:43 AM
[] - michaltarka34 - 23.09.2009, 01:11 PM
[] - michaltarka34 - 18.10.2009, 03:40 PM
[] - 1000MHz - 18.11.2009, 12:13 PM
[] - tomas585 - 18.11.2009, 02:58 PM
[] - michaltarka34 - 03.12.2009, 05:36 PM
[] - michaltarka34 - 11.12.2009, 05:08 PM
[] - christianus - 29.12.2009, 11:15 PM
[] - christianus - 30.12.2009, 10:55 PM
[] - Tkk_Bolly - 01.01.2010, 03:29 PM
[] - 1000MHz - 25.02.2010, 06:34 PM
[] - mike - 25.02.2010, 10:31 PM
Prowadzący listę - TuneHunterz - 29.06.2010, 02:48 PM
[] - ku3a - 29.06.2010, 03:31 PM
[] - TuneHunterz - 29.06.2010, 05:25 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wakacyjna Lista Przebojów / Energetyczna Lista Przebojów (Radio RSC) kacper130700 54 1 601 02.08.2021 06:58 PM
Ostatni post: kacper130700

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości