Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 617
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
tadzio3 napisał(a):kajman napisał/a:
Czyżby nadchodził czas Stokrotek na Forumowej?
Mam nadzieje Icon_smile2
Oj, mam nadzieję, że nie. Szybko się nudzi, bardzo szybko - mi już po 2 przesłuchaniach Icon_confused2
15.10.2007 12:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
1981 napisał(a):Szybko się nudzi, bardzo szybko - mi już po 2 przesłuchaniach
może nie po dwóch ale po dwóch tygodniach u mnie się pojawiła, po kolejnym tygodniu już bez zmian, a teraz myślę że będzie ciężko jej się obronić... Więc to tylko ciekawostka... No chyba że coś się zmieni w tygodniu... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.10.2007 12:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #23
 
tadzio3 napisał(a):Ja mam kumpla który uwielbia ten zespół i również ma koszulkę z napisem Zabili Mi Żółwia i obrazkiem takiego przewróconego żółwika. Wszyscy co widzą tę koszulkę, a nieznają zespołu dziwnie na to patrzą, albo współczują wypadku Icon_mrgreen . Zwykle traktują to jako smieszne hasełko.
No to rzeczywiście musi dziwnie wyglądać Icon_lol
[Obrazek: koszulka_zmz.jpg]
Znalazłem tylko przód, nie wiem, może z tyłu jest ten przewrócony żółw Icon_mrgreen ,a sama koszulka do nabycia w cenie 25 zł Icon_cool2

.
16.10.2007 12:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Icon_lol
Widziałem własnie te koszulkę. Z tylu nic nie ma.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
16.10.2007 09:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości