Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maxwell - BLACKsummers'night
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #1
Maxwell - BLACKsummers'night
[Obrazek: maxwellbsncover.jpg]
Po 8 latach milczenia, Maxwell, jeden z prekursorów i najbardziej znanych figur neo-soulu, wraca do gry i wydaje nowy krążek "BLACKsummers'night", będący pierwszą częścią trzy-płytowej sagi "Black Summers' Night". Album to neo-soul z elementami jazzu, contemporary r&b, a nawet elektroniki, na najwyższym poziomie. 9 wspaniałych kompozycji, w tym dwa pierwsze single - nieco banalne, ale poetyckie "Pretty Wings" i jazzujące "Bad Habits". Oficjalna premiera dopiero 6 lipca, ale krążek już od dwóch dni można znaleźć w sieci. Naprawdę polecam!

1 Bad Habits 5:52
2 Cold 4:01
3 Pretty Wings 5:09
4 Help Somebody 4:01
5 Stop the World 3:55
6 Love You 3:35
7 Fistful of Tears 3:40
8 Playing Possum 4:22
9 Phoenix Rise 2:41

Dla zainteresowanych...

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.06.2009 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #2
 
Szczerze mówiąc to nie jest do końca moja muzyka, ale skoro gdzieś wcześniej pisałeś jaka to ważna postać w pewnych kręgach, postanowiłem to sprawdzić. Pierwszy singiel, zgodnie z oczekiwaniami nie spodobał mi się, natomiast z drugim jest już lepiej. Słuchałem 'Bad Habits' zaledwie kilka razy, ale coraz bardziej go lubię. Albumu bardzo chętnie posłucham i wtedy może coś bardziej konkretnego tu napiszę Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
20.06.2009 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
super! czekam na relację Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.06.2009 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
A ja mogę posłuchać, czy osoby z syndromem PSB-Radiohead nie są dopuszczone do tego wynalazku Icon_lol ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.06.2009 03:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #5
 
Hahaha, bardzo śmieszne Icon_razz
Oczywiście, że możesz, nawet powinieneś, zachęcam bardzo bardzo Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.06.2009 03:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #6
 
Posłuchałem wreszcie albumu. Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne. Singlowy 'Bad Habits' jest moim zdaniem jednym z najlepszych utworów. Poza nim spodobały mi się też 'Help Somebody' i 'Love You'. Poza tym pozytywnie odebrałem 'Cold' Świetny jest także instrumentalny 'Phoenix Rise'. Wydaje mi się, że gdyby dodano do tego ostatniego jakiś przyzwoity wokal, mógłby to być bez problemu mój faworyt na płycie. Najsłabszy z całej dziewiątki wg mnie jest 'Playing Possum'. Ogólnie daję 3,5/5, ale jak zawsze zastrzegam sobie prawo do zmiany oceny, co ostatnio zdarza mi się coraz częściej Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.07.2009 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
U mnie też ''Help Somebody'' jest peak-pointem. A płyta dostaje solidne 2'5.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.07.2009 06:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):A płyta dostaje solidne 2'5
[Obrazek: Rofl_111.gif]
12.07.2009 06:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
furbul napisał(a):Najsłabszy z całej dziewiątki wg mnie jest 'Playing Possum'.
Zgadzam się w zupełności Icon_wink2
Natomiast ciężko mi powiedzieć, który jest moim ulubionym, bo podobają mi się wszystkie pozostałe. Chyba najbardziej mimo wszystko lubię "Pretty Wings", którego półtoraminutowy snippet słyszałem już dwa lata temu i od tego czasu jakoś tak za mną chodził Icon_smile2

Cieszę się, że przesłuchaliście Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.07.2009 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  U.N.K.L.E - Where Did The Night Fall: Another Night Out bugman 0 1 073 05.03.2011 10:35 PM
Ostatni post: bugman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości