Ankieta: Czy posty maj
Ankieta jest zamknięta.
wszystkich u 0% 0 0%
30.00% 3 30.00%
70.00% 7 70.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
łączenie postów
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
łączenie postów
Proszę o zabranie głosu

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
11.10.2007 02:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
moja odpowiedz raczej bez niespodzianki, taka sama jaka byla poprzednio, nie widze powodu zeby zmieniac zdanie - zdecydowanie nie.

1. przy laczeniu nie ma informacji gdy cos zostalo dopisane do postu Icon_exclaim
2. chyba nikt tu na sile nie nabija postow, a jesli by probowal to mozna dac banik
3. moim zdaniem takie polaczone posty sa mniej czytelne
11.10.2007 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
nie, nie, nie
11.10.2007 03:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
Łączeniu postów twardo nie.
Ja już wyraziłem swoją opinię w innym miejscu. Jest to wyjątkowo wkurzające i czasami wychodzi to totalnie idiotycznie (dla mnie wzorcowym przykładem jest lista tadzia3 z doczepioną odpowiedzią na komentarz w sprawie poczekalni).
11.10.2007 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #5
 
Głos na nie, dzisiejszy mój post przy płycie Strachów kosztował mnie sporo czasu. Icon_confused2

.
11.10.2007 05:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
ku3a napisał(a):1. przy laczeniu nie ma informacji gdy cos zostalo dopisane do postu
2. chyba nikt tu na sile nie nabija postow, a jesli by probowal to mozna dac banik
3. moim zdaniem takie polaczone posty sa mniej czytelne
NIE< NIE< NIE ...

Dzięki Ku3a za pomoc ( sam nie musiałem tego pisać )

Nie wiem czemu ten temat wraca bo to rozstrzygnęliśmy w poprzedniej wersji forum albo w jeszcze wcześniejszej Icon_wink2 A jestem pewien że większa ilość użytkowników nie będzie miała wpływu na inny wynik.

[ Dodano: 2007-10-11, 17:20 ]
O żesz Icon_evil Icon_evil Icon_evil nie moge oddac głosu? Icon_evil
Konrad czy Ty masz możliwość sprawdzenia kto oddał głos? Chciałem sprawdzić jaki był wynik zanim tu wszedłem i nie mogę cofnąć, a boję sie że coś źle zrobiłem i już oddałem głos nie wiedząc o tym Icon_evil Icon_evil Icon_evil i być może na pozycję nr 2 Icon_evil Icon_evil Icon_evil No napewno cos zamieszałem Icon_evil Icon_evil Icon_evil

[ Dodano: 2007-10-11, 17:22 ]
No i zapomniałem o jeszcze jednym...

Czy do chwili rozstrzygnięcia nie powinno być tak jak było??? Czyli bez łączenia postów?? Mam prośbę do Admina abyś kliknął tak aby było po staremu a dopier po zakończeniu ankiety ewentualnie zmienił...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.10.2007 05:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Yacy napisał(a):Nie wiem czemu ten temat wraca bo to rozstrzygnęliśmy w poprzedniej wersji forum albo w jeszcze wcześniejszej
dokladnie
Yacy napisał(a):Czy do chwili rozstrzygnięcia nie powinno być tak jak było??? Czyli bez łączenia postów?? Mam prośbę do Admina abyś kliknął tak aby było po staremu a dopier po zakończeniu ankiety ewentualnie zmienił...
jak najbardziej, tak powinno byc
Dzięki Yacy za pomoc ( sam nie musiałem tego pisać ) Icon_smile2
11.10.2007 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
A właśnie... Dlaczego ta opcja została przywrócona?
Ja zagłosowałbym na NIE, choć w zasadzie nie miałbym nic przeciwko temu, żeby zostało tak, jak teraz. A niestety żadna z opcji ankiety mi nie odpowiada, więc nie zabieram głosu.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
11.10.2007 06:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Sorry, ale uważam, że druga opcja w ankiecie jest zupełnie bezsensowna. Dlaczego mieliby być równi i równiejsi. Albo wszyscy albo nikt, przy czym ja jestem, jak już napisałem, żeby nikomu postów nie łączyć.
11.10.2007 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
kajman napisał(a):orry, ale uważam, że druga opcja w ankiecie jest zupełnie bezsensowna. Dlaczego mieliby być równi i równiejsi.
to chyba w takim razie pierwsza jest bez sensu bo dzieli na równiejszych Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.10.2007 07:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
Zdecydowane NIE Icon_evil
11.10.2007 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #12
 
Ewentualnie łączenie postów tylko dla Kajmana który sobie nabija posty. Icon_razz
11.10.2007 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
Nie złączyło? Icon_mrgreen Icon_mrgreen
11.10.2007 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #14
 
I mój głos oddało dwa razy. Icon_eek2
11.10.2007 09:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):orry, ale uważam, że druga opcja w ankiecie jest zupełnie bezsensowna. Dlaczego mieliby być równi i równiejsi.
to chyba w takim razie pierwsza jest bez sensu bo dzieli na równiejszych Icon_razz
Sorry, oczywiście masz racje. Pomyliłem opcje. No to w dodatku opcje są poukładane w dziwny sposób Icon_mrgreen , bo zawsze mi się wydawało, że powinno się przechodzić od skrajności w skrajność przez wyjścia pośrednie.

Paweł napisał/a:
Ewentualnie łączenie postów tylko dla Kajmana który sobie nabija posty.
Jakbym chciał nabijać sobie posty, to miałbym ich już z 2000. Teraz też mogłem odczekać i napisać to po jakimś czasie, a tak mi ten połączy z poprzednim.
A teraz nie połączyło, więc sam to zrobiłem i zaraz idę na drugą stronę pokastrować. Icon_lol

I tak patrzę wyżej i zastanawiam się, kto tu sobie co nabija, bo ja co najwyżej guza. Icon_mrgreen
11.10.2007 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Paweł napisał(a):Ewentualnie łączenie postów tylko dla Kajmana który sobie nabija posty. Icon_razz
Jakbym chciał nabijać sobie posty, to miałbym ich już z 2000. Teraz też mogłem odczekać i napisać to po jakimś czasie, a tak mi ten połączy z poprzednim.
11.10.2007 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Tak, tak i jeszcze raz tak - ja się dziwię że nie ma tej opcji od początku!

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
11.10.2007 09:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
Paweł napisał(a):Ewentualnie łączenie postów tylko dla Kajmana który sobie nabija posty. Icon_razz
a jak sobie nabije 2500 to co? a za 3000 jak jest nagroda ? a za 54 jaka kara Icon_mrgreen

Ktoś pisze wiecej, ktoś komentuje po kilka postów, a ktoś po jednym. Jakie to ma znaczenie? Dla przejrzystości powinno nie łączyć i tyle...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.10.2007 09:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
no to ankieta zakonczona, zwyciezca wyrazny
08.11.2007 03:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości