Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP MYSLOVITZ
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
Czekam na ostateczne rozstrzygnięcia. Ciekaw jestem na którym bedzie "Szklany człowiek" - zapewne w czołówce, a moze i na pierwszym Icon_smile2 Wysoko tez powinien być "Chciałłbym umrzeć..." oraz "Good Day My Angel"

50. Z twarzą Marylin Monroe (Sun Machine) - nigdy mocno za tym kawałkiem nie przepadałem
49. Długość dźwięku samotności (Miłość w czasach popkultury) - ale mimo wszystko, mimo tego jak ten kawałek jest popularny i grany wszędzie to jest i tak mój numer jeden Myslovitz.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2009 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #62
 
tadzio, a reszty pewnie nie znasz, przyznaj sie Icon_razz Icon_mrgreen
23.06.2009 02:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
Listoholik napisał(a):tadzio, a reszty pewnie nie znasz, przyznaj sie Icon_razz Icon_mrgreen
Spokojnie, wszystko po kolei Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2009 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
43. Gdzieś (Miłość w czasach popkultury) - jako, że cała płyta jest dla mnie szczególna ten utwór bardzo lubię

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2009 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
[quote="bear"]

40. Peggy Brown (Sun Machine) - Coraz mniej lubię, ale wciąż szacunek za świetny, przebojowy kawałek. Pierwszy wielki przebój na mojej liscie.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2009 02:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #66
 
o! widzę, że chcesz bear'kowi nabić komentarzy Icon_mrgreen
23.06.2009 02:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
Długo bez lubianych przezemnie utworów. Ale teraz:
27. Krótka piosenka o miłości (Myslovitz)
26. Nienawiść(Miłość w czasach popkultury)

Jest coraz ciekawiej

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2009 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
25. Maj (Myslovitz) - Uwielbiam!

22. Alexander (Miłość w czasach popkultury) - bardzo dobry utwór, szkoda że nigdy nie wypromowany

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2009 02:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
25. Maj (Myslovitz) - Uwielbiam!

22. Alexander (Miłość w czasach popkultury) - bardzo dobry utwór, szkoda że nigdy nie wypromowany

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2009 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
 
19. Mieć czy być (Happiness is easy) - Jak był singlem tak śrenio mi się podobał, czasem nawet denerwował. Teraz jednak po czasie coraz bardziej se podoba
18. W deszczu maleńkich żółtych kwiatów (Happiness is easy) - To wprost przeciwnie, chociaż w ogóle bez większych sukscesów na mojej liście

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2009 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
bear napisał(a):15. Życie to surfing (Skalary, mieczyki, neonki)
Gdy ta piosenka podbijała lp3, wydawała mi się bardzo nudna i strasznie mnie denerwowała. Minęło parę lat... i jest tu gdzie jest.
14. Deszcz (Myslovitz)
Deszczowo - burzowy wstęp jakby wyjęty z "Riders on the storm". Utwór, który długo musiał czekać na docenienie z mojej strony, ale w końcu do mnie trafił.
13. Kraków (Miłość w czasach popkultury)
Wersja z "Miłości...", ta bardziej rockowa. A czy ta bardziej znana jeszcze będzie? hm....
12. To nie był film (Z rozmyślań przy śniadaniu)
Pamiętam jakie kontrowersje wzbudzał wtedy ten utwór. Pewnie u wielu z was byłby wyżej, ale w topie takiego zespołu jak Myslovitz to też jest wysoka pozycja.
11. Noc (Miłość w czasach popkultury)
Strasznie mi żal, że nie dał rady zmieścić się do dziesiątki, bo bardzo chciałem by tam się znalazł. Niestety, nie dało się nic zrobić...
Akurat trafiła się teraz piątka, w któej żaden kawałek nie budzi mego zachwytu, chociaż oczywiście też nie budzi odrazy. "Życie to surfing" to wciąz dla mnie nudny kawałek, po czasie nic się nie znieniło

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2009 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
Listoholik napisał(a):o! widzę, że chcesz bear'kowi nabić komentarzy
Chcę po prostu szybciej skomentować. Brak sekektywnego cytowania na poprzednich stronach od zawsze mnie frustruje, a kopiowanie, wklejanie, cytowanie, kopiowanie, wklejanie... itd jest zbyt czasochłonne.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2009 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
 
mnie też wkurza brak cytowania selektywnego z poprzednich stron.
zupełnie niezrozumiałe to jest dla mnie Icon_confused2 .
23.06.2009 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #74
 
Tadzio jak zwykle pojechał hurtowo Icon_wink2
mnie też denerwuje niemożność cytowania z wcześniejszych stron, a jakim cudem przy zdublowanych postach Tadzia, przy pierwszym jest
Cytat:Wysłany: Dzisiaj 14:11
a przy następnym
Cytat:Wysłany: Dzisiaj 14:10
?
Icon_eek2 Icon_razz

pierwsze karty zostaną odkryte za około godzinę Icon_wink2
23.06.2009 02:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #75
 
ja się przygladam, i cenie nawet kilka utworów, ale nigdy jakoś muzycznie nie było mi po drodze z Myslovitzem Icon_razz Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):mnie też wkurza brak cytowania selektywnego z poprzednich stron.
zupełnie niezrozumiałe to jest dla mnie .
dla mnie tez nie było do momentu w którym w preferencjach ustawiłem sobie z 90 postów na stronę i mam spokój. Wszystko jest na jednej stronie ... Icon_smile2
23.06.2009 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #76
 
TOP 20 MYSLOTITZ by Listoholik
[11-20]





11. Wieża melancholii [Korova Milky Bar (2002)]
12. Czerwony notes, błękitny prochowiec [Skalary, mieczyki, neonki (2004)]
13. W sieci [Skalary, mieczyki, neonki (2004)]
14. Życie to surfing [Skalary, mieczyki, neonki (2004)]
15. Amfetaminowa siostra [Sun Machine (1996)]

16. James, radiogłowi i żuk z rewolwerem jadą donikąd [Z rozmyślań przy śniadaniu (1997)]
17. My [Miłość w czasach popkultury (1999)]
18. Dla ciebie [Miłość w czasach popkultury (1999)]
19. Acidland [Korova Milky Bar (2002)]
20. Mieć czy być [Happiness Is Easy (2006)]
23.06.2009 02:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
 
ku3a napisał(a):mnie też wkurza brak cytowania selektywnego z poprzednich stron.
zupełnie niezrozumiałe to jest dla mnie Icon_confused2 .
Dokładnie. jestem pewny, że technicznie jest to wykonalne, tym bardziej, że na podobnych forach taka możliwość jest. Ale może i sie nie znam...
To już przynajmniej tak jak na forum lp3 mógłby być podgląd na ostatnie posty, to już rozwiązuje w jakiś sposób cytowanie ostatnich wiadomości

PS. I znowu kolejna strona się zaczęła...

Ale nie o tym, nie o tym...

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2009 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #78
 
marudy, tez se problem znalazły... tu o myslovitz mieliśmy pisac, a nie o cytowaniu
23.06.2009 03:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
bear napisał(a):Tadzio jak zwykle pojechał hurtowo Icon_wink2
mnie też denerwuje niemożność cytowania z wcześniejszych stron, a jakim cudem przy zdublowanych postach Tadzia, przy pierwszym jest
Cytat:Wysłany: Dzisiaj 14:11
a przy następnym
Cytat:Wysłany: Dzisiaj 14:10
?
Icon_eek2 Icon_razz
Hurtowo, bo wiem, że jakbym teraz tego nie zrobl, to potem byłby by za duże zaległości i totalnie bym tego zaniechał. I tak czuję że za mało się rozpisałem, tak bardzo skrótowo.
I powtórzyły się posty... Ech...

Aro napisał(a):dla mnie tez nie było do momentu w którym w preferencjach ustawiłem sobie z 90 postów na stronę i mam spokój. Wszystko jest na jednej stronie ... Icon_smile2
To jakaś myśl, ale mało pocieszająca.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2009 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #80
 
Listoholik napisał(a):16. James, radiogłowi i żuk z rewolwerem jadą na piknik
gdzie jadą? Icon_wink2
23.06.2009 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości