Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP MYSLOVITZ
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #41
 
25. Maj (Myslovitz)
24. Gadające głowy 80-06 (Happiness is easy)
23. Przemijania (Z rozmyślań przy śniadaniu)
22. Alexander (Miłość w czasach popkultury)
21. Złe mi się śni (Happiness is easy)

Top 20 od jutra, z kometarzami
21.06.2009 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #42
 
5 razy pudło, czyli coraz więcej wspólnych utworów w TOP 20 Icon_wink2
21.06.2009 08:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #43
 
TOP 20 MYSLOVITZ by Listoholik
Poczekalnia [21 – 30]



21. Chciałbym umrzeć z miłości
22. Scenariusz dla moich sąsiadów
23. Margaret
24. The iris sleep under the snow
25. Maj
26. Zgon
27. Myslovitz
28. Nienawiść
29. Zawód fotograf
30. Zwykły dzień
21.06.2009 08:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #44
 
Czyli w tej strefie aż 5 wspólnych piosenek, nie jest źle Icon_wink2
i 4 utwory które już bez szans by być wyżej...
21.06.2009 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #45
 
bear napisał(a):28. Znów wszystko poszło nie tak (Happiness is easy)
jeden z lepszych utworów na płycie, myślałem już, że go nie będzie, ale miłe zaskoczenie Icon_biggrin3
czekam w takim razie na Top 30 i (może nawet bardziej Icon_razz ) na komentarze Icon_cool2
21.06.2009 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #46
 
Ciekawe, czy mój nr 1 znajduje się w pierwszej 20, czy poza Top 68 Icon_wink2

Miejsce 64. przynajmniej o 60 oczek za nisko, a 42. o 40 Icon_wink2

Moja prywatna galeria
22.06.2009 12:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #47
 
bear napisał(a):34. Ściąć wysokie drzewa (Happiness is easy)
31. The iris sleep under the snow
Ściąć ... u mnie 10 wyżej Icon_wink2 a Iris - 3 wyżej . I też wolę Ściankę Icon_wink2

bear napisał(a):29. Scenariusz dla moich sąsiadów (Z rozmyślań przy śniadaniu)
uuu... moje top 10!!! a reszta może nr 30 by się teraz zalapał do top30. Może...

w kolejnej piątece ... niestety nic "mojego"...

obawiam się, że mój nr 1 poza top20... A może nie... I ciekawe czy utwór, który ostatnio wskoczył z niebytu do mojego top10 się pojawi...

edit:
Za zamkniętymi drzwiami to mój były top10 [obsunął sie na rzecz czegoś innego Icon_smile2]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.06.2009 01:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #48
 
Tomekk napisał(a):czekam w takim razie na Top 30

no już raczej 20..
22.06.2009 01:40 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
heh, "Alexander" na 22...
czekałem na to, a właściwie nie czekałem, chciałem, żeby jak najpóźniej się pojawiło. od stworzenia przeze mnie ich topu to zdecydowanie największy awans do czołówki, na pewno do pierwszej dziesiątki i kto wie jak wysoko...
22.06.2009 09:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #50
 
ksch napisał(a):Ciekawe, czy mój nr 1 znajduje się w pierwszej 20, czy poza Top 68
Yacy napisał(a):obawiam się, że mój nr 1 poza top20... A może nie... I ciekawe czy utwór, który ostatnio wskoczył z niebytu do mojego top10 się pojawi...
jeśli są to utwory smętne, niezbyt dynamiczne i mało przebojowe to bardzo możliwe że będą Icon_wink2
ku3a napisał(a):heh, "Alexander" na 22...
czekałem na to, a właściwie nie czekałem, chciałem, żeby jak najpóźniej się pojawiło
pamiętam jak jeszcze niedawno wymiatał na Twojej liście, był bardzo bliski top20, zabrakło naprawdę niewiele...
22.06.2009 03:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #51
 
Piątka, w której odpadają kolejni pewniacy...
20. Fabryczna (Z rozmyślań przy śniadaniu)
Uwielbiam ten utwór. Śląsk jaki zapamiętałem z dziecięcych wakacyjnych wyjazdów do swoich kuzynów. Stary, zniszczony, niezmienny... Kto mógł to lepiej zilustrować, jeśli nie Rojek.
19. Mieć czy być (Happiness is easy)
Jeden z tych wielkich przebojów grupy, który bardzo lubię. Świetny tekst, i muzyka która zawsze daje mi kopa.
18. W deszczu maleńkich żółtych kwiatów (Happiness is easy)
Utwór, który w ostatnich dniach zyskał najwięcej. W pierwszym szkicu tego topu był w okolicach 30miejsca, ciągle jednak przesuwał się w górę, aż zatrzymał się na 18 miejscu. Dopiero przygotowując to zestawienie dowiedziałem się, że tekst tej piosenki to cytaty ze "Stu lat samotności" Marqueza. I Maria, wtedy jeszcze nie awaria...
17. Wielki błękit (Z rozmyślań przy śniadaniu)
Po prostu - piękny utwór. Z pierwszej zakupionej przeze mnie płyty zespołu.
16. Nocnym pociągiem aż do końca świata (Happiness is easy)
Kolejny spory hit z ostatniej płyty. Tekst, który daje bardzo dużo do myślenia...
22.06.2009 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #52
 
mamy jeden wspólny utwór w tej piątce - na razie nie napiszę jaki Icon_wink2

zgaduj Icon_mrgreen
22.06.2009 04:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #53
 
stawiam na 18 Icon_wink2
22.06.2009 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #54
 
Nocnym pociągiem starsznie nisko Icon_eek2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
22.06.2009 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #55
 
Pierwszy raz spoglądam na ten Top i muszę powiedzieć że jestem trochę zawiedziony niskimi pozycjami Zwykłego dnia i Historii jednej znajomości, Sprzedawców..., Znów wszystko poszło nie tak i W deszczu... Icon_smile2
A moim zdaniem Myslovitz to jeden z najlepszych zespołów polskich... Po Armii i Kulcie... Może u mnie też się kiedyś doczeka TOPu...
22.06.2009 06:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #56
 
Kertoip napisał(a):Pierwszy raz spoglądam na ten Top [...] moim zdaniem Myslovitz to jeden z najlepszych zespołów polskich...

nie przyznazwałbym się, że zaglądasz tu po raz pierwszy, skoro to Twój najlepszy zespół.. dowodzi to tylko Twojej ignorancji co do niektórych tematów, niektórych userów... ale cóż, bywa, ja też nie jestem lubiany Icon_razz

a przecież bear to taki fajny forumowicz i takie fajne topy robi, więc nie sposób zaglądać tu z częstotliwością co kwadrans Icon_mrgreen
22.06.2009 08:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #57
 
15. Życie to surfing (Skalary, mieczyki, neonki)
Gdy ta piosenka podbijała lp3, wydawała mi się bardzo nudna i strasznie mnie denerwowała. Minęło parę lat... i jest tu gdzie jest.
14. Deszcz (Myslovitz)
Deszczowo - burzowy wstęp jakby wyjęty z "Riders on the storm". Utwór, który długo musiał czekać na docenienie z mojej strony, ale w końcu do mnie trafił.
13. Kraków (Miłość w czasach popkultury)
Wersja z "Miłości...", ta bardziej rockowa. A czy ta bardziej znana jeszcze będzie? hm....
12. To nie był film (Z rozmyślań przy śniadaniu)
Pamiętam jakie kontrowersje wzbudzał wtedy ten utwór. Pewnie u wielu z was byłby wyżej, ale w topie takiego zespołu jak Myslovitz to też jest wysoka pozycja.
11. Noc (Miłość w czasach popkultury)
Strasznie mi żal, że nie dał rady zmieścić się do dziesiątki, bo bardzo chciałem by tam się znalazł. Niestety, nie dało się nic zrobić...
22.06.2009 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #58
 
w tej piątce też mamy jeden wspólny utwór...
22.06.2009 09:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #59
 
Tylko Mieć czy być załapało sie do mojego topu... ale to było 1,5 roku temu... Dziś w top10 byłby pewnie Nocnym pociągiem aż do końca świata. Po koncercie wiosną tego roku stał sie dla mnie bardzo ważnym utworem...

Kolejna piątka i Deszcz - swietny!!!
Ale To nie był film - za nisko!!! Icon_razz u mnie byłby liderem gdyby nie ... mój nr 1 Icon_mrgreen Niesamowity utwór, niesamowity tekst!!!

Czekam na dychę Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.06.2009 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
Z tych kawałków lubię:

67. Dla ciebie (Miłość w czasach popkultury) - jestem z tych, co uwielbiają "Miłość w czasach popkultury". Byc może to była jedna z najczęsciej słuchanych przede mnie płyt w całym życiu Icon_smile2
62. Acidland (Acidland) - dzisiaj zdecydownie mniej lubię, ale kiedyś to był nawet mój przebój roku!
60. Fikcja jest modna (Happiness is the road) - tez lubię
56. Książka z drogą w tytule (Miłość w czasach popkultury) - bardzo lubię
55. Peggy Sue nie wyszła za mąż (Miłość w czasach popkultury) - lubię
54. Sprzedawcy marzeń (Acidland) - teraz już mniej niż kidyś, ale wciąż z sympatią
52. Zgon (Myslovitz) - z biegiem lat coraz bardziej lubię
51. Blue velvet (Sun Machine) - dobry kawałek

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.06.2009 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości