Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 865 - 07.10.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 865 - 07.10.2007
"If You Were A Sailboat" wytrzymalo na szczycie 3 tygodnie. To o 1 tydzien mniej niz "Spider's Web", ale wciaz uwielbiam ta piosenke i caly czas bedzie zdobywac duzo punktow do podsumowania roku. Kto wiec wygral? "Radio Nowhere" ktore tak mocno prulo do przodu? Owszem, Bruce Springsteen wyprzedzil Katie, ale... nie wygral! Dokonali tego Avenged Sevenfold!! Niesamowitych rzeczy dokonuje "M.I.A.". Najpierw w ogole jako pierwszy kawalek A7X weszlo do dziesiatki, potem pielo sie coraz wyzej i teraz ogromny sukces! Nalezy pamietac, ze podwaliny pod ten sukces stworzylo "Seize The Day". A za tydzien nowa plytka zespolu.

Zespolem notowania chyba znowu mozna okrzyknac Muse. Nie dosc ze znowu wygrali w plytach, i to dosc zdecydowanie, nie dosc, ze "Black Holes And Revelations" jest 60. tydzien na liscie, to jeszcze wszystkie 3 piosenki ida do gory. "Sing For Absolution" co prawda skromnie, ale za to w ramach dziesiatki. Rowniez skromnie, ale za to zdobywajac wprost arcywazne punkty, awansuje "Map Of The Problematique. Pieknym skokiem za to popisuje sie "Time Is Running Out". Kto wie - moze niedlugo pierwsza dycha...

W plytach tuz za Muse znajduja sie Ira i Happysad. Bardzo silna pozycja i bedzie trudno ich wyprzedzic, choc rosnie lub pojawia sie na horyzoncie kilku naprawde bardzo trudnych przeciwnikow. Piosenki obydwu tych zespolow ida bardzo ladnie do gory. Mam nadzieje, ze sytuacja bedzie sie ladnie rozwijac, tym bardziej, ze w najblizszym czasie obydwa zespoly zobacze na zywo Icon_smile2. A na dodatek jeszcze Kult i Coma - najblizsze 1.5 miesiaca pod wzgledem koncertowym wyglada wiec pasjonujaco Icon_biggrin3.

Pieknym skokiem, a nawet wazniejszym, bo do dziesiatki, popisuja sie Zabili Mi Zolwia. Mocno mnie zlapalo, ciekawe czy tak dlugo bedzie trzymac. Poki co wydaje sie, ze wyprzedzili juz wszystkich ktorych mogli wyprzedzic i teraz awans o kazde oczko, to juz bedzie duzy sukces.

Nie pamietam juz kiedy i z jakiego powodu pojawilo sie na moim dysku "The Running Free" - Coheed & Cambria. Odsluchiwalem sobie czasem i stopniowo coraz bardziej mi sie podobalo. Teraz juz tak bardzo, ze weszlo do trzydziestki. Mysle, ze to duzy sukces. Udalo sie to w tym tygodniu tez Kaiser Chiefs. Przypomne moze, ze "Ruby" przejdzie do historii jako ta piosenka ktora zdetronizowala absolutnego rekordziste na mojej liscie pod wzgledem liczby tygodni na pierwszym miejscu - "Martyra". "Everything Is Average Nowadays" przez kilka tygodni tez mialo szanse na trzydziestke, ale w koncu sie nie zalapalo. "The Angry Mob" lapalo mnie w swe szpony bardzo powoli przez kilka tygodni, ale w koncu sie udalo. Przez kilka tygodni powinno sie w trzydziestce utrzymac.

Takze dwie nowosci sa na liscie plyt. Mark Knopfler na razie spokojnie, ale wiekszego kredytu zaufania nie ma u mnie nikt, wiec spokojnie bede sie w ta plyte caly czas wsluchiwac. Tym bardziej, ze idzie pora roku, ktora jak najbardziej bedzie temu albumowi sprzyjac. James Blunt dlugo nie mogl mnie do siebie przekonac z nowym krazkiem. Ale w koncu jak chwycilo to od razu bardzo mocno i wiem juz, ze na pewno bedzie jeszcze lepiej. Tylko ze kogo tu wyprzedziec... Podium wydaje sie nie do ruszenia, Manic Street Preachers wciaz sa strasznie mocni zespolowo, mimo ze pojedyncze piosenki juz sie pozegnaly z lista albo sie powoli zegnaja, a Arctic Monkeys jako calosc wreszcie podobaja sie tak jak chcialem. A przeciez dojdzie zaraz Katie Melua, ktora teraz jeszcze nie zdolala sie zakwalifikowac, pewnie Avenged Sevenfold i na pewno Serj Tankian. A moze i inni...

Notowanie 865:

01. 02. 07. 07. M.I.A. - Avenged Sevenfold
02. 03. 03. 03. Radio Nowhere - Bruce Springsteen
03. 01. 06. 06. If You Were A Sailboat - Katie Melua
04. 04. 09. 09. Bleed It Out - Linkin Park
05. 06. 05. 05. Take Her Back - The Pigeon Detectives
06. 17. 01. 01. Wiosna - Zabili Mi Żółwia
07. 08. 17. 17. Map Of The Problematique - Muse
08. 09. 02. 02. Sing For Absolution - Muse
09. 10. 04. 04. 1973 - James Blunt
10. 05. 06. 06. Fluorescent Adolescent - Arctic Monkeys

11. 11. 04. Hey There Delilah - Plain White T's
12. 12. 10. Goodbye - Lionel Richie
13. 18. 03. Empty Walls - Serj Tankian
14. 13. 30. The 80's - Robbie Williams
15. 23. 02. Nieprzygoda - Happysad
16. 25. 03. Londyn 08:15 - Ira
17. 07. 06. Ten Ton Brick - Hurt
18. 27. 02. Time Is Running Out - Muse
19. 19. 04. Długa droga w dół - Happysad
20. 16. 12. AutumnSong - Manic Street Preachers
21. 15. 05. The Price We Pay - Clawfinger
22. 22. 02. Critical Acclaim - Avenged Sevenfold
23. 24. 04. Milowy las - Happysad
24. NN. 01. The Running Free - Coheed & Cambria
25. 30. 23. Surrender - Billy Talent
26. NN. 01. The Angy Mob - Kaiser Chiefs
27. 20. 09. The Unthinking Majority - Serj Tankian
28. 14. 06. Evolution - Korn
29. 28. 18. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers
30. 26. 19. Icky Thump - The White Stripes

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

21. 06. Nienasycenie - Less Is More
29. 18. Running Up That Hill - Placebo

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 853:

01. 01. 04. 04. Absolution - Muse
02. 02. 04. 04. Londyn 08:15 - Ira
03. 03. 04. 04. Nieprzygoda - Happysad
04. 04. 15. 15. Send Away The Tigers - Manic Street Preachers
05. 05. 10. 06. Favourite Worst Nightmare - Arctic Monkeys
06. NN. 01. 01. All The Lost Souls - James Blunt
07. 06. 60. 60. Black Holes And Revelations - Muse
08. 07. 16. 16. Icky Thump - The White Stripes
09. NN. 01. 01. Kill To Get Crimson - Mark Knopfler
10. 08. 22. 22. Razorlight - Razorlight
10.10.2007 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Jaka miła niespodzianka na pierwszym Icon_biggrin3 I druga miła niespodzianka na 24 Icon_biggrin3 A Serj już blisko top10 Icon_smile2 Natomiast Clawfinger musieli obejść się smakiem... I dziesięciotonowa cegła też z hukiem spadła Icon_wink2 Nowy Sevenfold nie radzi sobie tak dobrze jak stary, ale może ten jeszcze nowszy przyjdzie z odsieczą? Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
10.10.2007 08:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Żółw zasuwa w iście nieżółwim tempie i przyda mu się odpoczynek, chociaż ja mu bardzo dobrze życzę. Równie dobrze jak Katie i 7krotkowi, więc proponuje Bruce'owi opuszczenie swojej pozycji. Cieszy, że Imperialny Icky jeszcze się trzyma. Z nowośco Kaiser blisko mojego zestawienia, A Cambria po pierwszym przesłuchaniu robi dobre wrażenie. Drugie w weekend i wtedy zobaczymy.
10.10.2007 08:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
W końcu nowe notowanie Icon_smile2
Avenged Sevenfold wydaje mi się, że nie słyszałem.
Katie spadła z pierwszego miejsca, ale domysliłem się po tym jak zobaczyłem twoje głosowanie na LP3. Bruce zadziwia.
Z Happysadów "Nieprzygoda" najwyżej Icon_smile2 Bardzo się z tego cieszę.
Muse wciąz atakuje listę i to nie tylko piosenek. Zadziwiające.
bardzo szkoda mi wypadków z listy. Spadły dwie piosenki, które u mnie radzą sobie nadspodziewanie dobrze.
No i trudno nie wspomnieć tutaj o Zabili Mi Żółwia. Cóż za skok! Wyżej niz u mnie. Icon_biggrin3 No i zdecydowanie najwyżej notowana polska piosenka. Jedynie szkoda, że twierdzisz iz juz raczej wyżej nie pociągnie, bo w moim odczuciu ten kawałek ma ogromny potencjał, który jeszcze nie został wykorzystany na (mojej) liście z powodu nadmiernej "eksploatacji" tego utworu.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.10.2007 10:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #5
 
Happysad dwa razy w góre i raz bez zmian Icon_razz , w sumie to jest ich już więcej niż Maników Icon_biggrin3
No i IRA do góry Icon_smile2

.
10.10.2007 11:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
p.u.r.h. napisał(a):Nowy Sevenfold nie radzi sobie tak dobrze jak stary, ale może ten jeszcze nowszy przyjdzie z odsieczą?
poki co "Almost Easy" jest na powolnej fali wznoszacej, ale licze na to, ze przynajmniej do trzydziestki sie w koncu kiedys zalapie. "Critical Acclaim" byc moze ma tylko chwilowy przestoj, tak jak tydzien temu bylo chociazby z piosenka Iry.
kajman napisał(a):Cambria po pierwszym przesłuchaniu robi dobre wrażenie. Drugie w weekend i wtedy zobaczymy.
no ciekawe czy zdola sie u Ciebie pojawic
tadzio3 napisał(a):W końcu nowe notowanie Icon_smile2
Icon_smile2
mam spore problemy czasowe ostatnio, tyle list mi zostalo jeszcze do skomentowania...
tadzio3 napisał(a):Avenged Sevenfold wydaje mi się, że nie słyszałem.
lidera jak najbardziej polecam oczywiscie. Jakby co to mozesz zawolac kuriera Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Z Happysadów "Nieprzygoda" najwyżej Bardzo się z tego cieszę.
oj, w tym tygodniu to jeszcze bede miec duzo z Happysadem do czynienia Icon_biggrin3
pomijajac fakt, ze dzisiaj sluchalem plyty w drodze do pracy Icon_smile2
o, Balonik wlasnie puszcza "Milowy las" Icon_mrgreen
tadzio3 napisał(a):Cóż za skok! Wyżej niz u mnie. Icon_biggrin3
hehe, zauwazylem to wczoraj, komentujac Twoja liste, ale jeszcze nic nie pisalem o tym, bo moja lista nie byla zapostowana.

[ Dodano: 2007-10-10, 11:33 ]
stavanger napisał(a):Happysad dwa razy w góre i raz bez zmian , w sumie to jest ich już więcej niż Maników Icon_biggrin3
i na lepszych miejscach Icon_smile2
stavanger napisał(a):No i IRA do góry Icon_smile2
z ciekawosci - czemu piszecie nazwe zespolu duzymi literami?
10.10.2007 11:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
ku3a napisał(a):
stavanger napisał(a):No i IRA do góry
z ciekawosci - czemu piszecie nazwe zespolu duzymi literami?
no to przecież skrót Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.10.2007 11:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #8
 
ku3a napisał(a):
stavanger napisał(a):No i IRA do góry Icon_smile2
z ciekawosci - czemu piszecie nazwe zespolu duzymi literami?
"Pomysłodawcą nazwy zespołu był gitarzysta i założyciel kapeli Kuba Płucisz. Będąc jeszcze w liceum bardzo interesował się językiem łacińskim. Zakładając kapelę postanowił znależć dla niej nazwę właśnie w słowniku języka łacińskiego. Ponieważ był w tamtym okresie wielkim fanem heavy metalowej grupy TSA, postanowił znależć nazwę która będzie się składać z trzech literek i łatwo skandowało na koncertach. Wybór padł na słowo "ira" które w języku łacińskim oznacza "gniew", "zło". Z początku zespół dość często tłumaczył że właśnie "gniew" jest dla nich energią potrzebną do grania muzyki rockowej. Zespół dość często był mylnie kojarzony z Irlandzką Armią Republikańską, której skrót brzmi dokładnie tak samo jak nazwa zespołu. Z tego powodu został odwołany koncert zespołu w Londynie, który miał się odbyć w 2006 roku. Obawiano się że nazwa zespołu zostanie źle odebrana i wywoła niepokój."

źródło: wikipedia

.
10.10.2007 11:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
No cóż zmiana na 1-szym nie odpowiada mi zbytnio :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
10.10.2007 11:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
stavanger napisał(a):Pomysłodawcą nazwy zespołu był gitarzysta i założyciel kapeli Kuba Płucisz(...)
to wszystko wiem, ale chodzi mi o to czemu "IRA", a nie "Ira", przeciez to nie jest skrot tylko lacinskie slowo
10.10.2007 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #11
 
Na oficjalnej stronie zespołu jest "IRA":
http://www.ira.art.pl/biografia.php

.
10.10.2007 01:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
to juz dobry argument Icon_smile2.
ja jednak pozostane przy "Ira".
10.10.2007 02:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #13
 
jeśli miałbym wybierać piosenki tylko z Twojej top 30, to na miejscu pierwszym u mnie byłoby to:

ku3a napisał(a):21. 15. 05. The Price We Pay - Clawfinger

Icon_smile2
10.10.2007 02:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #14
 
stavanger napisał(a):02. 03. 03. 03. Radio Nowhere - Bruce Springsteen
Dobrze że pnie się do góry.
Cytat:26. NN. 01. The Angy Mob - Kaiser Chiefs
Mnie to tak średnio przekonuję.
10.10.2007 05:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Paweł napisał(a):Mnie to tak średnio przekonuję.
mi najbardziej zaczyna sie podobac jak konczy sie trzecia minuta
10.10.2007 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #16
 
Przejrzę, zobaczę.... ale jednak większym "przebojem" dla mnie BYŁ "Ruby".
10.10.2007 07:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Icon_eek2 Tego się nie spodziewałem. Myślałem, że raczej nowy Avenged Sevenfold będzie zyskiwać, a tu taka niespodzianka... Szkoda, że ta nowa płyta wychodzi, bo może gdyby czas oczekiwania był dłuższy, to i u mnie "M.I.A." utrzymałaby się jeszcze jakiś czas w pierwszej piątce, a tak już prawie w ogóle tego nie słucham...

ku3a napisał(a):Piosenki obydwu tych zespolow ida bardzo ladnie do gory. Mam nadzieje, ze sytuacja bedzie sie ladnie rozwijac, tym bardziej, ze w najblizszym czasie obydwa zespoly zobacze na zywo . A na dodatek jeszcze Kult i Coma - najblizsze 1.5 miesiaca pod wzgledem koncertowym wyglada wiec pasjonujaco .
No to mamy trzy wspólne koncerty Icon_mrgreen Będę musiał przestudiować uważnie zdjęcia ze zlotów Icon_wink2

A "Milowy las" cały czas cieńko Icon_wink2
Debiuty są dla mnie niespodziankami. Liczyłem raczej na "Almost Easy", ale debiut Kaiser Chiefs i Coheed & Cambria to też nienajgorszy... pomysł Icon_razz
C&C odsłuchałem dopiero raz i nie zachwyciło mnie. Jednak z pewnością dostanie drugą szansę. Zwłaszcza, że "Welcome Home" świetnie sobie radziło na mojej liście.

Wśród płyt raczej bez niespodzianek. Cieszy szczególnie dobry wynik Arctic Monkeys.

[ Dodano: 2007-10-10, 19:58 ]
A dlaczego Hurt tak spada??? Icon_eek2 Icon_evil

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
10.10.2007 07:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
A jednak A7F na 1 miejscu, a nie Bruce. U mnie ta piosenka jest blisko listy od paru tygodni, ale zawsze ktoś ją uprzedza.
Awanse piosenek Muse bardzo cieszą, a najbardziej ubiegłotygodniowej nowości.
Plain White T's coś nie może się u Ciebie przebić do dziesiątki. Choć u mnie nie przebił się jeszcze na listę, ale sądzę że to tylko kwestia czasu.
Robbie już 30 tydzień na liście! Piękny wynik i do tego wciąż w połowie stawki.
"Długa droga w dół" zaledwie utrzymała pozycję, ale za to ostro idzie inna nieznana mi piosenka Happysad.
Wydawało się, że "Surrender" pożegna się z listą, a tu taka miła niespodzianka. Icon_smile2 Może taka sama z "Icky" za tydzień? Icon_wink2
10.10.2007 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
mrsap napisał(a):No to mamy trzy wspólne koncerty Icon_mrgreen Będę musiał przestudiować uważnie zdjęcia ze zlotów Icon_wink2
Ty masz ta przewage Icon_wink2
jutro na Happysad bede sam, a co pozniej to nie wiem. Na Kult niby kumple sie szykuja, ale ostatnio tak sie szykowali, ze w koncu jak chcialem ich olac i juz pojsc kupic sobie bilet, to juz ich nie bylo... A Coma i Ira to jeszcze daleko, ale wydaje sie, ze przynajmniej na Come powinienem jednego kumpla wyciagnac. No i nad Apocalyptika sie jeszcze razem z nim zastanawiamy Icon_smile2.
mrsap napisał(a):A dlaczego Hurt tak spada??? Icon_eek2 Icon_evil
no wlasnie, fatalny mieli tydzien. Kilka tygodni temu mialem wielki glod tego kawalka i niesamowicie mnie krecil, a teraz jakos nie chce mi sie go sluchac. Zawsze jak wybieram sobie kawalki do odsluchania to albo go pomijam albo biore, ale dlatego, ze juz dawno nie slyszalem, a nie dlatego, ze bardzo chce uslyszec. Mam jednak nadzieje, ze to sie jeszcze zmieni, bo to rewelacyjny numer.
Gary napisał(a):Plain White T's coś nie może się u Ciebie przebić do dziesiątki.
alez to juz bylo w dziesiatce, 2 tygodnie temu Icon_smile2. Tydzien temu wypadlo, po zaledwie tygodniu, a teraz powstrzymalo spadanie. Nie udalo sie jednak wrocic, a teraz bedzie bardzo trudno, bo jest kilku mocnych kandydatow, ktorzy napieraja.
Gary napisał(a):Robbie już 30 tydzień na liście! Piękny wynik i do tego wciąż w połowie stawki.
tak i ciesze sie, ze po wypadnieciu z dziesiatki nie stalo sie z nim to co z wieloma innymi piosenkami, czyli ze od razu mocno leca w dol. Robbie po wypadnieciu byl na miejscach: 11, 11, 11, 12, 12, 12, 13, 14.
Gary napisał(a):"Długa droga w dół" zaledwie utrzymała pozycję,
mysle, ze to tylko chwilowe. Po dzisiejszym przesluchaniu plyty jest juz bardzo dobrze, a goraco licze, ze po jutrzejszym koncercie bedzie jeszcze lepiej Icon_smile2
Gary napisał(a):Wydawało się, że "Surrender" pożegna się z listą, a tu taka miła niespodzianka. Icon_smile2
tez sie ucieszylem. Odsluchalem sobie kilku kandydatow do spadku i do zadebiutowania i wyszlo mi na to, ze "Surrender" od kilku tych piosenek wciaz bardziej mi sie podoba i ze powrot o kilka oczek jest konieczny.
Gary napisał(a):Może taka sama z "Icky" za tydzień? Icon_wink2
kto wie, zreszta i tak przeciez Icky dobrze sobie radzi jak na kogos kto od kilku tygodni przebywa w trzeciej dziesiatce. Inni juz wypadli, a on sie ciagle nie daje.
10.10.2007 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
ku3a napisał(a):alez to juz bylo w dziesiatce, 2 tygodnie temu Icon_smile2 .
Totalne zakręcenie z mojej strony, brak czasu i masa list do spamiętania. Tylko tyle mam na usprawiedliwienie. Icon_redface2 Z drugiej zaś strony to dopiero jak bardziej skoncentrowałem się na przesłuchaniu propozycji z "NL3" to bardziej na to zwróciłem uwagę. Icon_smile2
ku3a napisał(a):tez sie ucieszylem. Odsluchalem sobie kilku kandydatow do spadku i do zadebiutowania i wyszlo mi na to, ze "Surrender" od kilku tych piosenek wciaz bardziej mi sie podoba i ze powrot o kilka oczek jest konieczny.
Ja się ucieszyłem tym bardziej, że u mnie to się nie udało, natomiast udało się "RUTH", któremu nie udało się u Ciebie. Icon_wink2
ku3a napisał(a):kto wie, zreszta i tak przeciez Icky dobrze sobie radzi jak na kogos kto od kilku tygodni przebywa w trzeciej dziesiatce. Inni juz wypadli, a on sie ciagle nie daje.
Czyli tak jak pisałem u Yacego "pył opada, innych nie ma a "Icky" nadal jest". Icon_smile2
10.10.2007 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości