Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Bladych Loków
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Miszon napisał(a):zabałaganionego
No akurat z tym bym polemizował. Tam jest zdecydowanie porządek.
EVENo napisał(a):był tego wart
Przynajmniej ktoś jest zadowolony.
Miszon napisał(a):lubi Zaz
Nie do końca. Wiele utworów uważam za fatalne. W zasadzie cenię tylko płytę Paris, mocno jazzującą, z kapitalnymi partiami klarnetu.
AKT! napisał(a):chciałoby się zagrać mocniej
Moim zdaniem jest wystarczająco mocno.
23.06.2020 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #62
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
to zależy, w której klasie gimnazjum jesteś Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.06.2020 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #63
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Niestety ale po pierwszej rundzie przesłuchań wszystko się zlewa w jednorodną masę. Jeden pomysł, 26 utworów... Faktycznie na Woodstocku mogłoby sobie łupać w tle do picia, ćpania i r###ania, bo do słuchania tu wiele nie ma. Icon_wink Ciężko powiedzieć, czy jedyne znane mi wcześniej "No pasaran" wyróżnia się dlatego, że znałem już wcześniej, czy dlatego, że naprawdę się wyróżnia.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
24.06.2020 02:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #64
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Tak, to problem od zarania topu. W ostatniej edycji na pewno w pewnej mierze uległem temu 'efektowi pierwszeństwa'.
24.06.2020 02:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Ostatecznie 19 utworów uznałem za bardzo dobre i przesłuchałem dwa razy, żeby ustalić kolejność. Za pierwszym było 20, ale jeden był zdecydowanie słabszy.
28.06.2020 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #66
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Jak się wsłuchałem, to bardzo przyjemna muzyczka, rzeczywiście idealna do pohasania na jakimś koncercie pod gołym niebem.
Jednakże słuchanie w większych ilościach nuży, z kawałka na kawałek wrażenia są gorsze, najlepiej w porcjach max. 10, a może nawet 5 numerów sobie dawkować. Nadal jednak nie rozumiem, czemu akurat ten zespół podszedł kajmanowi, niczym się nie wyróżnia spośród dziesiątek tego typu Icon_wink .

Zaś co do głosowania:nie wiem czy dam radę. Przez to, że te numery są tak bardzo na jedno kopyto, to najlepszą opcją byłoby rzucanie kostką i wybranie 10 numerów w ten sposób, a potem rozrzucenie ich na podłodze i w ten sposób ustalenie kolejności.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2020 10:02 AM przez Miszon.)
30.06.2020 09:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Miszon napisał(a):dziesiątek tego typu
A możesz podać jakieś przykłady, bo ja nie kojarzę żadnego.
30.06.2020 09:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #68
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
W czasach jak chodziłem na koncerty nieznanych zespołów, to niemal zawsze natknąłem się na kogoś tak grającego. Niestety, nie pamiętam tych nazw.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.06.2020 10:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Może nie wydali żadnej płyty, a jeżeli wydali to pewnie ich nie znam.
30.06.2020 10:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #70
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
I znów okazało się, że nie jest źle, fajnie słucha się mi dziesiątki, a melodyka czołówki jest wręcz wybitna. Icon_idea
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.07.2020 10:01 PM przez thestranglers.)
30.06.2020 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #71
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
NIe dam rady, jednak za bardzo mi się to zlało w jedno.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.07.2020 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #72
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
możesz przecież nie głosować na całą dychę
06.07.2020 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #73
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Ja zagłosowałem na dwie piosence.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
06.07.2020 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #74
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Zagłosowane.
Zgadzam się z kajmanem, że czadu mają raczej wystarczająco dużo i już dlatego warto było ich szerzej poznać.
Tylko to jest muza właśnie typowo festiwalowa, grzechem jest słuchać jej w warunkach domowych, szczególnie w tak pięknych okolicznościach przyrody... No i też jakoś niektórych płyt pozostawia wiele do życzenia, ale tego się można było spodziewać.
Ja chcę na koncert...! Icon_sad

(06.07.2020 04:55 PM)thestranglers napisał(a):  możesz przecież nie głosować na całą dychę
Tak, ale skoro mu się wszystko zlało to ma zagłosować tylko na "No pasaran"? W takim wypadku jednak lepiej sobie odpuścić. Bo tu rzeczywiście min. 2 odsłuchy są potrzebne, inaczej ciężko podejść, jeśli się nie zna repertuaru.

Artur.O napisał(a):Ja zagłosowałem na dwie piosence.
Chyba piesenki. O "piosencu" nie słyszałem Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2020 05:18 PM przez neo01.)
06.07.2020 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #75
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
(06.07.2020 05:15 PM)neo01 napisał(a):  Chyba piesenki. O "piosencu" nie słyszałem Icon_wink
Używam liczby podwójnej.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Liczba_podw%C3%B3jna

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
06.07.2020 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #76
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
OK, ale i tak mi ta forma nijak nie pasuje. Pewnie dlatego, że w staropolszczyźnie nie znali takiego słowa.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2020 06:28 PM przez neo01.)
06.07.2020 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #77
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Zgłoszone utwory:

No pasaran
Nie mów nikomu
Dziewczyny nie chcą płakać
Psy i koty
Wszystko mnie wkurwia
Toxic
Październik albo wrzesień
Korowód
Ciemne miasto
Naturalnie
Odpierdol się!
Pieprz mnie!
Krystyna nie lubi ministra
Pali się
Spokój
Bobry
Frruuu
Ich liebe dich
Afgan
Podwodny
Poranna bryza
Upadasz
Vulcana
Skóra
Pomachajmy samolotom
Rozrywka hipnotyka

Głosujecie na swoje Top 10 systemem eurowizyjnym 12-10-08-07-06-05-04-03-02-01 do mnie na PW do godziny 19:00. Można zagłosować nawet tylko na jeden utwór (otrzymuje on wtedy najniższą notę). Za swoje głosy otrzymacie po dwa punkty w programie lojalnościowym.

Zagłosowali:

kajman
AKT!
EVENo
thestranglers
meni
Kalypson
Artur.O
Yacy
stokrotka
neo01

tomas585
06.07.2020 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #78
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Miszon napisał(a):zlało w jedno
To bardzo trafne określenie i dlatego niecierpliwie czekam na wyniki, bo każdemu mogło wyjść co innego Icon_lol Choć, przyznam szczerze, większe szanse mają piosenki z górnej połowy zestawu, bo i ja miałem coś takiego, że później wszystko już traciło moc i nie brzmiało tak fajnie Icon_razz2 No chyba, że ktoś słuchał w innej kolejności Icon_wink

Radio Epsilon
06.07.2020 06:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #79
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
A no właśnie. Icon_twisted
Głos wysłany w ostatniej chwili i moje wrażenia są takie, że wcale nic się tam nie zlewa, ale co do jakości niektórych nagrań, to mam ogromne zastrzeżenia! w ogóle nie rozumiałem słów (kajman by rzekł, że to nie ma znaczenia, jednak dla mnie ma). Niemalże wbijałem ucho w słuchawki i głośniki, żeby cokolwiek zrozumieć. Icon_twisted
Dęciaki faktycznie fajne i bardzo mi przypominają Kult, a znowuż wokalistka Doris przypomina Wandę Kwietniewską. Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
06.07.2020 06:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #80
RE: Mychartsowy Top Bladych Loków
Sundrajta napisał(a):znowuż wokalistka Doris
a ona nie ma Agata? Icon_rolleyes

Edit: faktycznie od zeszłego roku jest Doris, osobiście nie słyszę różnicy między paniami Icon_wink
Edit 2: Może dlatego, że chyba nie było żadnego utworu w zestawie po 2019 roku?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2020 07:00 PM przez thestranglers.)
06.07.2020 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości