Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
442 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
442 MOJA LISTA
Notowanie 442 z 2009-06-15

[ Icon_smile2 URODZINOWE Icon_razz ]

01 . 02 . 08 . NIEJASNOŚCI - Gaba Kulka
02 . 01 . 08 . PEACE - Depeche Mode
03 . 11 . 05 . AAA... - Gaba Kulka & Czesław Mozil
04 . 04 . 13 . MAGNIFICENT - U2
05 . 05 . 05 . GOD HELP THE GIRL - God Help The Girl
06 . 03 . 07 . CZEKAŁEM - Cieplarnia
07 . 07 . 10 . KORYTARZE - Justyna Steczkowska
08 . 08 . 53 . ONE CARESS - Depeche Mode
09 . 06 . 18 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
10 . 09 . 20 . THIS I LOVE - Guns N' Roses

11 . 10 . 13 . THE WAY IT USED TO BE - Pet Shop Boys
12 . 12 . 14 . 21ST CENTURY BREAKDOWN - Green Day
13 . 21 . 02 . GHOST - Depeche Mode
14 . 13 . 16 . WRONG - Depeche Mode
15 . 17 . 04 . DAY THAT YOU GO - Archive
16 . 14 . 18 . TRAIN BACK HOME - Votum
17 . 15 . 12 . POKÓJ NA JEDNĄ NOC - The Cuts
18 . 27 . 03 . UPADAM - Lipali
19 . 23 . 03 . MELANCHOLIA - Les Bigos
20 . 20 . 52 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che

21 . 16 . 14 . THANATOS - Soap&Skin
22 . 18 . 18 . THIS TRAIN IS MY LIFE - Marillion
23 . 22 . 11 . ROBINSON - Wolna Grupa Bukowina
24 . 24 . 31 . LUNAR - Closterkeller
25 . NN . 01 . MUCHOMORY - Maria Peszek
26 . 25 . 07 . REVERLY - Kings Of Leon
27 . 29 . 02 . FOR WHAT IT'S WORTH - Placebo
28 . 19 . 11 . FLOW - Strawberry Fields
29 . 26 . 20 . TIME MUST HAVE A STOP - Votum
30 . NN . 01 . MADAGASKAR - Guns N' Roses

Statystyka TOP30:
Nowości: 2 Skoki: 7 Spadki: 14 Pozostało: 7


Moje wypadki z TOP30:
z 28 po 08 tyg. FUNERAL - Archive
z 30 po 22 tyg. BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers Icon_frown


MOJA POCZEKALNIA


poz . ub . [tyg] . UTWÓR – Wykonawca

31 . 32 . [04] . CIESZYŃSKA - Artur Andrus
32 . 31 . [07] . SZAŁ PORANKA - Karotka
33 . 33 . [05] . EGOIST HEDONIST - Riverside
34 . 41 . [02] . KOKAINA - Nosowska
35 . 36 . [05] . PEACEMAKER - Green Day
36 . 34 . [11] . COMING HOME - Pati Yang
37 . 37 . [05] . WILD WOMAN - Hetane
38 . 35 . [06] . WELCOME TO ENGLAND - Tori Amos
39 . 42 . [02] . NOTION - Kings Of Leon
40 . 40 . [02] . DON'T GIVE UP ON US - Sarah Mclachlan

41 . 38 . [04] . A RITE OF PASSAGE - Dream Theater
42 . -- . [01] . GHOST ON YOUR ROAD - Let The Boy Decide
43 . 43 . [05] . NO TIME FOR TEARS - The Enemy
44 . 47 . [04] . MOONLIT SUITE (HER ROOM) - The Lovetones
45 . 45 . [05] . MESS - Orchid
46 . 49 . [02] . MAYFLOWER - Meril Woop
47 . -- . [01] . FOOT OF THE MOUNTAIN - a-ha
48 . 48 . [02] . WILL TO SAY - Hevel Piugh
49 . 46 . [03] . A CHANCE - Maria Taylor
50 . -- . [01] . AFTERWORDS – Tweenfield

Moje wypadki z poczekalni:

z 44 . [08] . WIDE AWAKE - Lacuna Coil
z 50 . [07] . MOON AND MOON - Bat For Lashes


Polska Piosenka Tygodnia
Maria Peszek – Miś Uszatek [Na żywo w Elblągu]


Gdybym miał mp3 to byłaby to zdecydowanie nowość na ML!!! Zaśpiewany przez megafon na zakończenie świetnego koncertu!!! Rewelacja!!! Icon_smile2

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Placebo – 20 Years


Przesłuchuję sobie przed Open’erem ich płyty... Nie wiem czy to będzie nr 1, podium czy top10,20. Jakoś tak w tym tygodniu mi utkwił w uszach Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2009 10:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
I kolejne urodziny na Mojej Liście... Chodzi oczywiście o HPW Icon_razz Życzę [sobie] aby wytrwali do koncertu w Węgorzewie Icon_wink2

Nowe:
AFTERWORDS
– nie załapało się w ub. tygodniu... Dzisiaj tylko na 50, ale może będzie lepiej...

FOOT OF THE MOUNTAIN – to pierwszy album a-ha, który mi się podoba. Oczywiście poza debiutem, który jest jedną z lepszych płyt lat 80-tych. Powiedzmy że złapałby się w moim Top100 80’s Icon_wink2

GHOST ON YOUR ROAD – kolejny duch na ML Icon_razz Utwór polskiej grupy, pochodzi z kompilacji WE ARE FROM POLAND vol. 5

MADAGASKAR – Top Gunsów właśnie rozstrzyga się na forum.lp3.pl . A to mój nr 3 z ostatniej płyty. A skoro był nr 2, nr 1 ciągle w top10 no to nie mogło zabraknąć ostatniego ogniwa(?) podium Icon_smile2

I jeszcze kilka słów:

pierwsze o The Cuts – zerkałem jednym okiem na OPOLE. To był zdecydowany nr 1 Premier... Wygrał Maleńczuk... No cóż wg mnie nie Icon_razz

drugie o DM i GK – to dwa największe rozczarowania ub. tygodnia... W obu przypadkach chodzi o to samo – nie odbyty koncert... W przypadku Gaby Kulki, gdyby skończyło się na stwierdzeniu organizatorów „koncertu nie będzie” byłbym rozczarowany do dziś... Na szczęście mimo deszczu zostaliśmy pod sceną i rozmowa z Gabą oraz jej osobista zapowiedź powrotu z jesiennym koncertem zdecydowanie poprawiła nasze humory Icon_smile2 Niestety z Depeche Mode jest zupełnie zupełnie odwrotnie... Samo stwierdzenie „koncerty odwołane” to dla mnie za mało... Jak czytam o dodawanych koncertach w Niemczech czy Hiszpanii, o jedynym koncercie z odwołanej puli w naszej części Europy dla którego znalazł się termin [Zagrzeb] to czuję się jak te gołębie od Gaby – cholernie !!! rozczarowany... Myślałem, że mi minęło, ale jednak nie Icon_frown Mimo to DM zalicza jeden z największych awansów na ML [równy Gabie i ciut mniejszy niż Lipali]. Jednak lidera nie obronili... I ledwo, ledwo vice im się udało...

trzecie słowo o Kulce – upierałem się przy Gabrieli... Wyjaśnienie w Minimaxie spowodowało, że odpuściłem Icon_wink2

chomik wcina własnie kolacyjkę...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2009 10:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #3
Re: 442 MOJA LISTA
Yacy napisał(a):Notowanie 442 z 2009-06-15
[ Icon_smile2 URODZINOWE Icon_razz ]
01 . 02 . 08 . NIEJASNOŚCI - Gaba Kulka
02 . 01 . 08 . PEACE - Depeche Mode
03 . 11 . 05 . AAA... - Gaba Kulka & Czesław Mozil

Gaba prawie zawładnęła podium Icon_wink2
Spadek "Peace" Icon_frown jednak łagodzi fakt ze z 2 Kulek to TA jest na 1. Icon_wink2

Yacy napisał(a):[b]Polska Piosenka Tygodnia
Maria Peszek – Miś Uszatek [Na żywo w Elblągu]
wow Icon_biggrin3 ale fajnie! Icon_mrgreen

Yacy napisał(a):Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Placebo – 20 Years
super! ciesze sie! Icon_biggrin3
[jest u mnie w topie na podium ]
Icon_smile2

EDIT: Yeah! Pierwsza napisałam pod listą Icon_smile2 Icon_biggrin3 Icon_mrgreen

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
15.06.2009 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #4
 
Świetna jedynka Icon_exclaim Icon_biggrin3

Na Liście ewidentnie brakuje mi Placebo, jakiś uraz osobisty :?: Icon_razz Ja właśnie odebrałem płytkę i jestem pod dużym wrażeniem Icon_biggrin3

EDIT: Nie zauważyłem piosenki tygodnia Icon_lol

EDIT 2: No nie For What It's Worth też mi uciekło Icon_mrgreen Icon_lol :roll: Następnym razem trzy razy przejrzę Listę zanim coś napiszę Icon_wink2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
15.06.2009 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
Kaczy1993 napisał(a):Na Liście ewidentnie brakuje mi Placebo, jakiś uraz osobisty
Yacy napisał(a):27 . 29 . 02 . FOR WHAT IT'S WORTH - Placebo
może to nie podium, ale jednak jest!!! Poza tym wybieram/my sie na Open'er własnie w niedzielę, więc... Nawet Battle brzmi, brzmi, brzmi na płytce dużo lepiej Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2009 10:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
Lilian napisał(a):Gaba prawie zawładnęła podium
mało, naprawdę mało brakowało żeby 1 i 2 było Gaby... Ale jednak co winna piosenka, że DM mają nas ... Icon_razz

Lilian napisał(a):
Yacy napisał(a):Polska Piosenka Tygodnia
Maria Peszek – Miś Uszatek [Na żywo w Elblągu]
wow Icon_biggrin3 ale fajnie! Icon_mrgreen
a może ktoś mnie poratuje mp3 i będę mógł sobie posłuchać " pora na dobranoc, bo już księżyc świeci..." Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2009 10:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
 
Gaba na szczycie Icon_wink2 to wspaniały prezent na urodziny Icon_mrgreen
Chyba po raz pierwszy mamy wspólny numer jeden Icon_exclaim
trzymam kciuki za Placebo oraz za "Muchomory", które u mnie już zostały wyrzucone z koszyka...


Lilian napisał(a):19.06.2009 Strachy Na Lachy wystąpią w Tczewie!!!
w Jeleniej Górze śpiewali 4.06 i było całkiem fajnie, gdyby nie incydent z ochroną, która zachowała się nieodpowiednio i zaczęła bić jakiegoś człowieka, który został wypchnięty za barierkę...
Grabaż w tej sytuacji zdecydował się przerwać występ, a szkoda bo już zaczynali grać "Raissę" Icon_frown
15.06.2009 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #8
 
Yacy napisał(a):I kolejne urodziny na Mojej Liście... Chodzi oczywiście o HPW Icon_razz
he he Icon_lol oczywiście! Icon_mrgreen i żółty wróbel Icon_razz
wszystkiego dobrego dla HPW i ...dla Admina Juniora Icon_smile2

Yacy napisał(a):Życzę [sobie] aby wytrwali do koncertu w Węgorzewie Icon_wink2
też trzymam kciuki u rak i nóg Icon_mrgreen

Yacy napisał(a):Niestety z Depeche Mode jest zupełnie zupełnie odwrotnie... Samo stwierdzenie „koncerty odwołane” to dla mnie za mało... Jak czytam o dodawanych koncertach w Niemczech czy Hiszpanii, o jedynym koncercie z odwołanej puli w naszej części Europy dla którego znalazł się termin [Zagrzeb] to czuję się jak te gołębie od Gaby – cholernie !!! rozczarowany...
mi też jest żal i czuję się chyba oszukana...

Yacy napisał(a):Mimo to DM zalicza jeden z największych awansów na ML
mimo tej sytuacji awans "Ghost" cieszy!!! Icon_biggrin3

Yacy napisał(a):Jednak lidera nie obronili...
szkoda...
Yacy napisał(a):I ledwo, ledwo vice im się udało...
ooo Icon_eek2 Icon_eek2

Yacy napisał(a):trzecie słowo o Kulce – upierałem się przy Gabrieli... Wyjaśnienie w Minimaxie spowodowało, że odpuściłem Icon_wink2
a mógłbys napisac to co tam usłyszałeś? [zdaje sie że nie słuchałam] Icon_smile2
Baaaardzo podoba mi się wpis na stronie Gaby Icon_biggrin3 Icon_mrgreen

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
15.06.2009 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
Lilian napisał(a):wszystkiego dobrego dla HPW i ...dla Admina Juniora
muszę pogadać z Konradem czy nie zmienic to na ... Innego Admina Icon_razz
Lilian napisał(a):też trzymam kciuki u rak i nóg
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Lilian napisał(a):mi też jest żal i czuję się chyba oszukana...
yyy czemu chyba??? ja na pewno... może gdyby coś wyjasnili, że własciciel obiektu się wycofał, że nie damy rady, nie możemy ale zimą sie postaramy... eee szkoda kalwiatury...
Lilian napisał(a):a mógłbys napisac to co tam usłyszałeś?
coś w sytlu, że od ZAWSZE była Gabą! Tak zwali ją przyjaciele... Mi się wydawało [ktoś tak pisał, że to ze względów marketingowych skróciła Gabrielę], że to komercyjna zagrywka... I to mi sie nie spodobało... A to jak wytłumaczyła mi sie spodobało i mnie przekonała Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2009 11:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #10
 
Yacy napisał(a):a może ktoś mnie poratuje mp3 i będę mógł sobie posłuchać " pora na dobranoc, bo już księżyc świeci..." Icon_smile2
może to nie mp3 ale jakieś przypomnienie tamtego obrazka:
http://www.youtube.com/watch?v=ovJVtCx_Q...re=related

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
15.06.2009 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
Im wiecej słucham Twojego nowego lidera, tym bardziej mi sie podoba. Icon_wink2
bardzo mi sie podobała rozmowa w sobote lub niedzielę Kuźniarka z Pania Gabrielą. Widac ze kobieta wie czego chce, i żadna palemka nie odbiła sie jej o głowkę.
Wyluzowana, spontaniczna, z poczuciem humoru, dwoma słowami - "równa babka" .

Bardzo ucieszyły mnie dwie nowości. Madagascar to dla mnie także czołówka z płyty CD . Icon_biggrin3
I nr 50. A tu myslałem, ze bedzie wyzej.
Intruguje mnie kolejny utwór ktory debiutuje ze slynnej juz kompilacyjnej płyty WE ARE FROM POLAND vol. 5 . Icon_wink2 Koniecznie bede ja musiał przsłuchac w całosci.
16.06.2009 08:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ależ Cię wzięło to "Aaa...". Może jednak jeszcze spróbuję tego posłuchać...
a napisałbyś jak doszło do tego, że pogadaliście z Gabą? to była kameralna rozmowa czy w większym gronie?
ładny skok "Upadam" Icon_biggrin3.
fajne obydwie nowości Icon_mrgreen . obydwie były u mnie na liście Icon_smile2.
do koncertu Placebo coraz bliżej ;-D.
no i oczywiście wszystkiego najlepszego dla HPW Icon_wink2.
16.06.2009 09:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
ku3a napisał(a):ależ Cię wzięło to "Aaa...". Może jednak jeszcze spróbuję tego posłuchać...
wzięła mnie ogólnie Gaba Icon_smile2
uuu faktycznie zapomniałem, że Madagaskar był u Ciebie Icon_wink2

A co do spotkania z Gabą...
Czekaliśmy kilkadziesiąt minut [ok. pół godziny] pod parasolem... Organizatorzy w osobie dyrektora biblioteki poinformowali, żebyśmy poczekali jeszcze kilka minut bo "osuszają sprzęt". Niestety po dość długim czasie organizator w tej samej osobie wyszedł i powiedział, że koncert się nie odbędzie, bo stół mixerski się zalał Icon_wink2 Na szczęście po kiku minutach wyszedł i dopowiedział, że artyści zgodzili się powrócić do Elbląga na koncerty w wolnych terminach, co trochę złagodziło rozczarowanie... [L.U.C. zagrał już w sobotę. ]
Publika się wycofała, ale my mieliśmy plany aby tu spędzić tę godzinę, więc nigdzie się nam nie spieszyło... Deszcz leciutko pokapywał, podeszliśmy pod scenę, a tam okazało się, że Gaba składa swoje pianinko Icon_wink2 Para, która była z Trójmiasta wypytywała o koncert w gdyńskim Uchu... I tak chwilkę staliśmy, a że miałem płytkę to Gosia - przekrzykując deszcz, który nieco mocniej się rozpadał Icon_wink2 - spytała czy jest szansa na podpis... Ale Gaba była zajęta i prosiła aby poczekać. A że padało coraz bardziej to podeszliśmy za scenę przed wejście dla artystów. No i po kilkunastu minutach Gaba zeszła ze sceny i zaprosiła nas do środka Icon_smile2 Było nas może z 7 osób, chociaż z początku wydawało się więcej, ale trójka okazała się zespołem Gaby Icon_wink2 Parę minut pogawędki, kilka fotek, podpisów, rysunek Icon_mrgreen i już. Umówiliśmy się na koncert ... w Trójce po dwóch stronach radyjka Icon_razz I cały czas mówiła, ze podziwia ludzi którym w taką pogodę chciało się przyjść na ich koncert Icon_smile2 Bardzo sympatyczna dziewczyna, zespół zresztą też Icon_smile2

Jeśli coś po- lub prze-kręciłem to mam nadzieję, że zostanie sprostowane przez Lilian Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2009 11:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
dzięki za opis Icon_biggrin3
16.06.2009 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #15
 
jeśli chodzi o Gabę, to jestem po dwóch przesłuchaniach płyty więc nie mogę jeszcze nic konkretnego powiedzieć, ale ta różnorodność trochę mi chyba przeszkadza... koncertu w Trójce niestety ne mogłem posłuchać.
Yacy napisał(a):30 . NN . 01 . MADAGASKAR - Guns N' Roses
też postanowiłem dać szansę temu utworowi
Yacy napisał(a):40 . 40 . [02] . DON'T GIVE UP ON US - Sarah Mclachlan
u mnie jak na razie w nieszczęśliwej, lepsze z dwóch nowych nagrań na tej składance
16.06.2009 12:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #16
 
Yacy napisał(a):Było nas może z 7 osób, chociaż z początku wydawało się więcej, ale trójka okazała się zespołem Gaby Icon_wink2
he he Icon_lol

Yacy napisał(a):rysunek Icon_mrgreen i już.
teraz [=po dokładnym obejrzeniu strony oficjalnej Gaby Icon_wink2 ] to juz wcale się nie dziwię ze "Niejasności" są na pierwszym Icon_wink2 Icon_mrgreen

Yacy napisał(a):Jeśli coś po- lub prze-kręciłem to mam nadzieję, że zostanie sprostowane przez Lilian Icon_razz
nic nie jest nakręcone Icon_razz

PS. Ciekawam czy ktoś z Raalya tu zajrzy/zajrzał Icon_wink2 Icon_biggrin3

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
16.06.2009 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Lilian napisał(a):po dokładnym obejrzeniu strony oficjalnej Gaby
a co to za ryba? Icon_mrgreen
16.06.2009 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #18
 
unikatowa jedyna w swoim rodzaju Icon_mrgreen
a dokładny opis może podać Jacek jak wróci do domu Icon_mrgreen

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
16.06.2009 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
co ja bedę pisał o rybce Icon_smile2 widac ją w podpisie Icon_razz

królika na płycie jednak nie narysował gitarzysta Piotr... Bo to własnie on rysuje zwierzątka na płytach fanów Icon_smile2 do tej pory gdzieś była na pewno żaba. Co jeszcze nie wiem... A ryba skojarzyła mu sie z duuuużą ilością wody w Elblągu Icon_wink2

Kuba, mam prośbę - zerknij na ścianę w Trójce... Miał coś skrobnąć... Zastanawialiśmy sie co to może być... Miś(liwiecka) czy ogólnie coś co może Myśliwy(ecka) upolować Icon_razz A może zupełnie coś innego... Dzięki!!!
Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2009 10:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #20
 
Yacy napisał(a):do tej pory gdzieś była na pewno żaba.
zarejestrowałam że w Łodzi Icon_smile2

Bardzo ładna fotka! Icon_biggrin3

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
16.06.2009 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości