Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 132 (14.06.09)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
DLP - Notowanie 132 (14.06.09)
The Pains Of Being Pure At Heart - This Love Is Fucking Right - Już pisałem, że ciężko się przełamać i dostać się na DLP, nawet teoretycznie tym, którzy zostali stworzeni do sukcesu na tej liście. Potem jest zwykle z górki. Debiutancki z 'Pains Being Heart mieli jeszcze gorzej, bo ze swojej niezwykle równej płyty musieli wydzielić drugiego singla (a drugi singiel też rządzi się swoimi prawami tutaj Icon_biggrin, to zawsze ciężki wybór, szczególnie jak promuje się grupę, która singli nie wydaje...raczej) i to bo takim piorunie jakim było ''Young Adult Friction''. W połowie czerwca się udało! ''This Fucking Love Is Right'' przełamuje barierę i wskakuje od razu do czołowej 30-tki. Cóż mogę dodać, jestem fucking szczęśliwy. Kto słuchał Lagwafimu gdy puszczałem ich piosenki ten wie jak brzmią, to nagranie nie różni się jakoś szczególnie od schematu ich indie rockowo-shoegazowo-indie popowo-noisowej muzyki. ''This Love'' to krótki, dynamiczny kawałek, z bardzo mało żywym wokale, ale ze wspaniałymi ścianami gitar, słodkimi organami i post-90's brzmieniem produkcji. To są debiutanci roku! Pisałem już o tym?

Placebo - Speak In Tongues - A to za to są stare trepy. Od 96 roku już grają ten swój depresyjny rock i jakoś im wychodzi. Zanim jednak przykładowe The Pains Of Being Pure At Heart wykurzy ich na dobre na emeryturę, to Placebo ma jeszcze coś do powiedzenia. Tym razem na krążku ''Battle For The Sun''. Na początku najbardziej polubiłem ''Kitty Litter'' i ''The Never-Ending Why''. Jednak ponieważ jeden z userów tego forum, z którym uwielbiam się nie zgadzać napisał, że właśnie ''Speak'' jest jednym z gorszych fragmentów płyty to nie mogłem sobie pozwolić na nie dodanie tego do DLP-owej playlisty. A tak poważniej podchodząc do tematu to uwielbiam ten klawiszowo-zegarowy (cyk-cyk-cyk) motyw z początku, który w dalszej fazie utworu wkrada się gdzieś w środek i nadzoruje całość z centrali. Jest klimat płyty Meds (o czym pewnie wspomnę w programie najbliższym) i ciekawe komputerowe efekty na końcu kawałka, a skoro Molko obiecuje mi, że ''zbuduje mi nowe jutro, i to już dzisiaj'' to wchodzę w to!

The Verve - Valium Skies - Ojej, całe lata tu ich nie było...Sam się zdziwiłem przeglądając niedawne statystyki listy, że z mojej płyty roku 2008 na DLP pojawiły się tylko trzy nagrania (inna sprawa, że rozdmuchały konkurencje i rządziły niepodzielnie). Ostatnio odnoszę wrażenie, że DLP nabywa ten sam syndrom, który stosuje teraz stara-dobra gwardia artystów nie mających szans rywalizować z dzieciakami i ich pupilami w różu. Już wyjaśniam. Dzisiaj wartość singla diametralnie spada, a co za tym idzie wszyscy jakoś inwestują w klip#1, w klip#2 i tyle. U mnie ostatnio też nikt dawno nie szalał z multi-zestawem nagrań. Promocja kończy się szybko. Tym bardziej proszę docenić fakt czwartego singla The Verve i to prawie po roku od wydania płyty. Eh, ''Valium Skies'' miało zostać wydane w marcu tego roku oficjalnie, ale nic z tego nie wyszło. Nie wiem czemu, chociaż może są tak zmieni jak ja - u mnie też inne nagranie miało być następcą ''Sit And Wonder'' (''Judas''). Powracają za to z najbardziej komercyjnym kawałkiem z płyty oprócz ''Love Is Noise''. Melodyjnie i śpiewnie, chociaż idea grania ciągle oparta o dream-popowe brzmienia z garścią britpopowej nonszalancji i wspomnień, a do tego rozwlekłe post-rockowe motywy jak za dawnych lat. Najważniejsze jednak, że pokazali jak są silni, po tylu miesiącach jestem w stanie zaufać piosence, która swego czasu rozwaliła mnie swoim mostem i wyznaniem ''She don't mind if i cry'' otulonym w naprawdę nieziemską pscyhodelie, której NIKT JUŻ W TYCH CZASACH NIE GRA W TEN SPOSÓB, ale jednocześnie wskazującą na prawdziwy smutek bijący z tego nagrania - a nie wygląda, prawda?

Wilco - You Never Know - Country mi się bardzo źle kojarzy. Wszystko co jest ''country'' dostaje ode mnie pakiet większej podejrzliwości i ''obstawy''. Czy więc jednak mam nazwać nagranie ''You Never Know'' pop-folkiem?. Tak też zrobię, by nie pamiętać o country, bo mówiąc poważnie Wilco to nie jest zespół, który gra w/w muzykę. To jest bardzo barwny rock alternatywny, który w nadzwyczajny sposób pokazał na nowej płycie swoje jasne oblicze. Ten amerykański fortepian, luźna konwencja kawałka, specyficzne dla ''tych brzmień'' chórki. Jak wy to nazwiecie to jednak wasza sprawa. Jak już napisałem, po Wilco spodziewałbym się innych brzmień, a że ich pierwszy singiel jest taki jak nie inny...no cóż. Widocznie jest to lepsza forma niż ostatnio, bo ich poprzedni album podobał mi się umiarkowanie, a żadna piosenka na DLP nie weszła. Tutaj pierwszy singiel już szaleje, a płyta w kolejce do odsłuchu. Jak to ja napisałem w wyżej widniejącym opisie ''Valium Skies''? Melodyjnie i śpiewnie? No to tu jest 2X melodyjniej i 2X śpiewniej. Summer-song pełną gębą, a Wilco pokazuje ludzkie oblicze i może im to przynieść wiele korzyści.

ŚWIEŻOŚCI NA CHOMIKU.

AP. PP. LT.

01. 02. 04. Eels - My Timing Is Off

02. 09. 04. The Veils - The Letter
03. 08. 02. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll
04. 04. 08. Jarvis Cocker - I Never Said I Was Deep
05. 06. 08. Pet Shop Boys - Did You See Me Coming?
06. 01. 07. Kings Of Leon - Revelry
07. 03. 05. Gabriela Kulka - Niejasności
08. 05. 07. Matt Elliott - Bomb The Stock Exchange
09. 11. 03. TV On The Radio - DLZ
10. 10. 04. Tori Amos - Give

11. 12. 07. Sonic Youth - Sacred Trickster
12. 27. 02. Marillion - Especially True
13. 07. 10. The Decemberists - The Rake's Song
14. 33. 03. Kasabian - Fire
15. 17. 11. Pati Yang - Summer Of Tears
16. 15. 09. Pustki - Niezdrowy Rozsądek
17. 36. 05. The Killers - The World We Live In
18. 13. 09. Bat For Lashes - Daniel
19. 26. 06. Marilyn Manson - Arma-God-Damn-Mother-Fuckin'-Geddon
20. 14. 10. Franz Ferdinand - No You Girls

21. 18. 10. Arcade Fire - Lenin
22. 21. 08. Morrissey - Something Is Squeezing My Skull
23. 20. 08. The Horrors - New Age Ice
24. 16. 10. Neko Case - This Tornado Loves You
25. 29. 09. No Doubt - Stand And Deliver
26. 23. 06. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
27. 19. 06. U2 - Magnificent
28. 32. 05. Tindersticks - Yesterdays Tomorrows
29. 24. 16. Yeah Yeah Yeahs - Zero
30. NE. 01. The Pains Of Being Pure At Heart - This Love Is Fucking Right

31. 25. 14. Cloud Cult - When Water Comes To Life
32. 22. 12. Nine Inch Nails - Not So Pretty Now
33. 28. 11. Kasabian - Vlad The Impaler
34. 30. 14. …And You Will Know Us By The Trail Of Dead - Isis Unveiled
35. 34. 13. Pet Shop Boys - Pandemonium
36. 31. 13. Keane - Better Than This
37. 37. 16. Deerhunter - Neither Of Us, Uncertainly
38. 39. 03. La Roux - Bulletproof
39. 35. 13. Placebo - Battle For The Sun
40. 40. 19. Pet Shop Boys - Love Etc.

41. 44. 07. Ladytron - Burning Up
42. 41. 10. Super Furry Animals - Inaugural Trams
43. 46. 09. Grizzly Bear - Two Weeks
44. 47. 03. Archive - Whore
45. NE. 01. Placebo - Speak In Tongues
46. 51. 02. Billy Talent - Rusted From The Rain
47. 38. 12. Depeche Mode - Perfect
48. NE. 01. The Verve - Valium Skies
49. 50. 02. Passion Pit - Swimming In The Flood
50. 49. 17. Lotus Plaza - Quicksand
51. 42. 13. Doves - Kingdom Of Rust
52. 54. 04. Les Bigos - Melancholia
53. 53. 15. PJ Harvey & John Parish - Black Hearted Love
54. 43. 16. Fanfarlo - Drowning Men
55. 48. 15. Antony & The Johnsons - Epilepsy Is Dancing
56. 56. 14. Cranes - High And Low
57. 52. 16. Strange Attractor - The Best Things Are Left Unspoken
58. NE. 01. Wilco - You Never Know
59. 59. 11. Röyksopp - The Girl And The Robot
60. 55. 18. Junior Boys - Parallel Lines
61. 57. 06. Current 93 - On Docetic Mountain
62. 45. 11. Manic Street Preachers - Jackie Collins Existential Question Time
63. 62. 09. Metric - Help I'm Alive
64. 58. 22. UNKLE - Against The Grain
65. 65. 20. Guns N' Roses - If The World
66. 61. 05. The Enemy - No Time For Tears
67. 60. 14. Camera Obscura - French Navy
68. 63. 12. Therapy? - The Head That Tried To Strangle Itself
69. 64. 15. Soap&Skin - The Sun
70. 67. 07. Dan Deacon - Paddling Ghost

Z listy wypadły:

z 66 - Depeche Mode - Wrong - po 16 tyg. (max: 12)
z 68 - Armia - Zły Porucznik - po 16 tyg. (max: 4)
z 69 - The Decemberists - A Record Year For Rainfall - po 19 tyg. (max: 1)
z 70 - Phoenix - Lisztomania - po 11 tyg. (max: 25)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.06.2009 04:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #2
 
saferłel napisał(a):'The Nevers-Ending Why''.
chyba we wszystkich recenzjach nowej płyty jakie przeczytałem do tej pory ten utwór został wyróżniony jako jeden z lepszych; Speak In Tongues nikt nie zauważa, ja również bym postawił na The Nevers-Ending Why
saferłel napisał(a):The Verve - Valium Skies
u mnie tylko poobijał się o poczekalnie jakiś czas temu Icon_confused2
saferłel napisał(a):09. 11. 03. TV On The Radio - DLZ
mój ulubiony utwór z płyty, chciałbym ,żeby zawędrował na sam szczyt Icon_smile2
saferłel napisał(a):z 66 - Depeche Mode - Wrong - po 16 tyg. (max: 12)
Cytat:z 70 - Phoenix - Lisztomania - po 11 tyg. (max: 25)
szkoda Icon_frown na mojej liście to już dwa duże przeboje tego roku Icon_arrow
saferłel napisał(a):03. 08. 02. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll
bedzie nowy numer jeden za tydzień coś czuję Icon_biggrin3 wróciłem do tej płyty po jakimś czasie, podoba mi się bardziej niż po pierwszych przesłuchaniach; jak juz zaczęli wydawać single w tej kolejności to nie mam nic przeciwko, żeby następnymi były "Soft Shock" i "Skeletons" Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
14.06.2009 05:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
''Soft Shock'' to wielce prawdopodobny wybór....a może i ''Skeletons'' też. Przyłożą ostro trzema dynamicznymi numerami i pod fanów wydadzą ten ostatni Icon_smile U mnie YYY to jedna z płyt roku i nie powinni mieć problemów z dostarczeniem tutaj właśnie tych dwóch singli (mam na myślę na razie liczbę: 2, bo co do konkretnych nazw to jeszcze się wstrzymam)

O piosence ''Wrong'' już mógłbym napisać chyba jakiś esej Icon_razz2 Nie był to mój hit roku i nie będzie i już męczyć mnie zaczyna jego popularność Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.06.2009 05:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #4
 
saferłel napisał(a):48. NE. 01. The Verve - Valium Skies
ten utwór był już baaaardzo blisko mojej listy. Nie udało się, może teraz będzie miał znowu szansę. Zobaczymy, bo to jeden z moich ulubionych numerów.
saferłel napisał(a):45. NE. 01. Placebo - Speak In Tongues
przyznam się szczerze, że myślałem, że "The Never-Ending Why" będzie szybciej na liście. Ale ten utwór i tak jest świetny, więc i tak się cieszę.
14.06.2009 05:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):02. 09. 04. The Veils - The Letter
Ale niespodzianka, u mnie się niestety obsunął Icon_frown
saferłel napisał(a):03. 08. 02. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll
Obstawiam, że za tydzień nr 1.
saferłel napisał(a):45. NE. 01. Placebo - Speak In Tongues
Bardzo dobry utwór, jeden z lepszych na płycie.
14.06.2009 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #6
 
piękny skok Marillion,u Ciebie wyżej niż u mnie, nie może tak być Icon_wink2 chociaż to co najpiękniejsze, to ja już z tej płyty wycisnąłem, wątpię żeby jakiś numer mógł dorównać Happiness i Train, musiałoby coś mnie bardzo zaskoczyć.
przez chwilę wydawało mi się, że Speak in tongues to może być mój pierwszy własny singiel z BFTS, ostatecznie wybrałem inaczej (a jak to będzie wiadomo za kilka dni). To jeden z najlepszych momentów na płycie.
14.06.2009 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Hehe, czekam w takim razie z niecierpliwością, chociaż nie podejrzewam by w twoim wypadku było tym singlem to co wszyscy tak zachwalają czyli ''The Never-Ending Why''. U mnie jak już wspominałem jeszcze kilka dni temu także ten numer był pierwszy na ''Battle''...
Marillion faktycznie u mnie wyprawa magiczne rzeczy. Gdy w 2007 roku wydał album ''Somewhere Else'', to też miał trzy single w zabawie, ale radziły sobie gorzej. Chyba nawet moje przełomowe ''Welcome Whoever You Are'' nie weszło do top 10.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.06.2009 08:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #8
 
Milutki ten numer 1.
14.06.2009 08:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Milutki, ale przy okazji i smutniutki bardzo przy okazji Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.06.2009 09:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):Milutki, ale przy okazji i smutniutki bardzo przy okazji Icon_smile
Jesli to jest takie smutne jak Matt Elliot to ja spróbuję zaryzykowac i pozwole się z nim zapoznać Icon_wink2
A poza tym gdyby u Ciebie odbywał sie Znawca wtopiłbym na całego. Icon_mrgreen
Po pierwsze Gabi - byłem przekonany ze jest "cholernie" mocna i pojawi sie nawet na szczycie,
Były lider poleciał na łeb na szyje, nowego wicka nie znam , a trójkę wspominaną tydzien temu poznałem i się załamałem Icon_wink2
Po liscie Gary'ego zmobilizowałem sie i przesłuchałem po raz wtóry Placki. Hmm... Dlaczego ja ich nie słyszę, a wy słyszycie ???? Icon_wink2 Icon_mrgreen
"This Love Is Fucking Right " - bardzo kontrowersyjny ten tytuł, ale ja sie skuszę . Mam nadzieję że nie poszli tą drogą co te YYY.
Cieszy mnie nowe Verve to jeden z tych wykonawców ktorzy trzymaja niezły poziom. Icon_smile2
14.06.2009 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Nigdy się chyba na ''elektrykę'' nie otworzysz Icon_biggrin, cóż ja wiem swoje o YYY Icon_biggrin, ale za to z opinii na temat The Verve 5+ Icon_wink

Ja Placebo też nie słyszę już tak wyraźnie jak kiedyś, ale nie ukrywam, że nowa płyta ma momenty.

Co do kontrowersyjnych The Pains Of Being, to już wielokrotnie o nich pisałem i mówiłem, ale zapewnię jeszcze raz - nie ma tam elektroniki za dużo. To gitarowy zespół na modłę Sonic Youth, MBV czy Asobi Seksu. W ogóle jestem z nich cholernie dumny, bo pamiętam jak zgrywałem ich krążek to mało kto o nich słyszał, na last.fm mieli chyba z 50 tys odsłuchu....a teraz półtora miliona Icon_biggrin3 Icon_eek2 Icon_eek2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.06.2009 09:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #12
 
To co, za tydzień głowy się potoczą na pierwszym? Icon_razz2 Trochę zdziwiłem się spadkami Kings of Leon i Gaby Kulki. KoL bo tak gwałtownie spadli ze szczytu, a Gaba bo tak szybko spada. Myslałem, że trochę pobędzie w pierwszej trójce. Marillion i Kasabian świetnie zaskoczyli. Fire to juz u mnie przebój, ale z Marillion jeszcze wszystko może się wydarzyć. O i The Killers ładnie. Widzę też, że Manson do góry. Ja poza jego dwoma kawałkami ze swojego zestawienia, daję szansę jeszcze jednemu. Moim zdaniem najlepszemu z całego albumu.. Poznałem płytę The Pains już jakiś czas temu i nie wywarli na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia, żeby tak ich wychwalać. Nawet nie zauważyłem kiedy MSP tak spadli. Myślałem, że u Ciebie dojdą do pierwszego, a chyba nie doszli..

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.06.2009 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Abok Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Dec 2008
Post: #13
 
A gdzie Moby? Icon_sad
15.06.2009 09:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
A czemu akurat Moby Icon_lol ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.06.2009 10:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
furbul napisał(a):To co, za tydzień głowy się potoczą na pierwszym? Icon_razz2
Coś wyjątkowo pewni wszyscy tego jesteście...


furbul napisał(a):Trochę zdziwiłem się spadkami Kings of Leon i Gaby Kulki. KoL bo tak gwałtownie spadli ze szczytu, a Gaba bo tak szybko spada.
Spadki w top 10 raczej dziwić nie powinni skoro tam największa walka, te piosenki nie tracą tak wiele wbrew pozorom.

furbul napisał(a):Widzę też, że Manson do góry. Ja poza jego dwoma kawałkami ze swojego zestawienia, daję szansę jeszcze jednemu. Moim zdaniem najlepszemu z całego albumu..
No, ja chyba wiem jaki to utwór, również ja go uważam, za być może najlepszy na płycie.

furbul napisał(a):Poznałem płytę The Pains już jakiś czas temu i nie wywarli na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia, żeby tak ich wychwalać.
Icon_sad Tutaj na forum mało kogo ciągnie do takich klimatów. WIELKA szkoda.

furbul napisał(a):Nawet nie zauważyłem kiedy MSP tak spadli. Myślałem, że u Ciebie dojdą do pierwszego, a chyba nie doszli..
Doszli kilka razy do 10. W ciągu ostatnich 2 czy 3 tyg. spadli z 25 do tej strefy gdzie są.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.06.2009 10:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Abok Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Dec 2008
Post: #16
 
saferłel napisał(a):A czemu akurat Moby Icon_lol ?
Bo jest fajny Icon_biggrin3 Wydaje za niedługo album, wypuścił singla do sieci, który jest śliczny. Fajnie by go było zobaczyć na Twojej liście.
15.06.2009 10:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Mam go w swoich zbiorach, ale jeszcze nie słuchałem. W każdym razie Moby już kilka numerów tutaj miał, więc nic nie stoi na przeszkodzi...o ile będzie dobry Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.06.2009 10:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #18
 
Ale Cię wszyscy komentują, no no Icon_wink2
Sam miałem to zrobić wczoraj, ale bardzo się wkurzyłem o te opisy, które zmajstrowałeś przy nowościach, a konkretnie ten o Wilco i country. Alternatywne to może i jest, ale country alternatywne, a nie jakiś pop folk. Na Boga, folk to zupełnie co innego! Skoro tak nie znosisz tej muzyki, to po co jej słuchasz tak na dobrą sprawę? Neko Case też zadziwiająco dobrze sobie tu radziła, nie za dobrze czasem? Icon_razz

No i The Pains of Being Pure at Heart to nie debiut roku, przynajmniej nie dla mnie. Nie wiem co nim jest, ale cokolwiek byle nie te dziewuchy.

Samą listę skomentuję później Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.06.2009 05:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Ja mam odmienne zdanie co do tych gatunków, a ty mi tu nie wmawiaj nic country fanatyku Icon_razz2 Country nie lubię i dlatego słucham pop folka jak już powiedziałem Icon_razz2

Ty to w ogóle duszy shoegezowej nie masz, więc krytyka Painsów spływa po mnie i nie słucham. Cieszę się ich graniem Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.06.2009 07:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Piękny awans FIRE! Fajnie też że No Doubt ciągle pną się w górę choć obawiam się, że zaczną wkróce spadać...
Bulletproof coś słabo jak na razie...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
15.06.2009 07:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości