Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kazik - Twój ból jest lepszy niż mój
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 923
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #61
RE: Kazik - Twój ból jest lepszy niż mój
Post Preisnera: klik

Dodatkowo o bojkocie Trójki wspomnieli Organek oraz Dawid Podsiadło.

Yacy napisał(a):ja tylko czytałem, a gdzie można było usłyszeć?
To tylko radio internetowe - konkretnie Radiospacja - powiedział to człowiek związany częściowo z światem mediów Grzegorz Szyma (muzyk z zespołu Das Moon). Niemniej informację pewnie zdobył z tych samych źródeł co i my (+potwierdził z ludźmi ze światka radiowego).

http://rateyourmusic.com/~meni
16.05.2020 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #62
RE: Kazik - Twój ból jest lepszy niż mój
Polsat, TVN i Onet puściły informację o odejściu Niedźwiedzia. Wprawdzie każdy z tych portali zachował jakiś tam margines błędu, ale nagłówki wyglądają jak pewniak.

Radio Epsilon
17.05.2020 12:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
RE: Kazik - Twój ból jest lepszy niż mój
Forum Lp3 nie dziala. Zaczynam sie bac, ze to nie przypadek. Oby chodzilo tylko o przeciazenie serwerow ze wzgledu na ludzi poszukujacych obiektywnego zrodla informacji...

(I tak, na chwile obecna sa wazniejsze rzeczy niz jakies pierdoly; o nich pogadamy, gdy wyp...oli sie te partie od wladzy. I tak, to, co napisalem, jest dobitne i jeszcze kilkanaście godzin temu tak dobitnie bym tego nie napisal. Ale wydarzenia dnia wczorajszego przelaly czare goryczy)
17.05.2020 06:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #64
RE: Kazik - Twój ból jest lepszy niż mój
No właśnie też zauważyłem to samo, w sensie ani z telefonu nie wyświetla strony, ani z kompa.
Tak że machina ruszyła. Icon_twisted
17.05.2020 06:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
RE: Kazik - Twój ból jest lepszy niż mój
Ma ktos kontakt do Jacka, by spytac sie co sie dzieje?
17.05.2020 07:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #66
RE: Kazik - Twój ból jest lepszy niż mój
Cześć! Ja mam nadzieję, że jest jakaś kopia Forum i ArchiwumLP3, bo jak nie to...
To samo tutaj - mam nadzieję, że ktoś z Adminów ma gdzieś kopię MyCharts?
Bo ja nie sądzę, żeby to był przypadek albo zbieg okoliczności, ale obym się mylił.
17.05.2020 08:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: Kazik - Twój ból jest lepszy niż mój
Kolejne wiadomości.
Bruździński wraca na ciemną stronę mocy:
Szlag człowieka trafia, że jakiś pacan kosztem PJK (prezesa Jarosława Kaczyńskiego - przyp.) zagrał w teatrzyku Marka Niedźwieckiego. Niedźwiecki chciał odejścia z trójki jego prawo. Jak trzeba było złożyć oświadczenie lustracyjne też odszedł. Dziś podprowadził nadgorliwców jak leszczy a odium ich głupoty spada na JK - stwierdził.
Ale (przynajmniej na razie) niepokornym stał się minister kultury:
Ale jednak bardziej bulwersujące jest zdejmowanie piosenki za „nieprawomyślność”. To chyba jakaś prowokacja. Na szczęście żyjemy w wolnym kraju i minister kultury nie musi się zgadzać ze wszystkimi decyzjami władz publicznego radia
I jeszcze dopowiedzenie do wypowiedzi prz_ruleza. Na http://lp3.pl, stronie z archiwum LP3 widnieje
BŁĄD 500
WEWNĘTRZNY BŁĄD SERWERA
17.05.2020 08:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
RE: Kazik - Twój ból jest lepszy niż mój
adameria napisał(a):Ja mam nadzieję, że jest jakaś kopia Forum i ArchiwumLP3, bo jak nie to...
Ja też mam taką nadzieję, ale boję się, że nawet jeżeli jest to może zniknąć. I jeszcze jedno. Biorę pod uwagę, że oba podmioty podlegają pod Trójkę, a Jacekk jest tylko administratorem, więc i archiwum i forum mogą pozostać, ale albo Jacekk podporządkuje się i wyrzuci nieprawomyślne posty (oraz być może wszystko inne, co się wiąże z piosenką Kazika - głosy na forumową i w topie nowości).
adameria napisał(a):ktoś z Adminów ma gdzieś kopię MyCharts?
Myślę, że aż tak daleko ich władza nie sięga (obym się nie mylił).
I jeszcze ciekawostka. Wiadomość z Onet Muzyka, która pojawiła się w piątek o 22:22 (znamienne - niecałe pół godziny po wygranej Kazika na LP3):
Już w najbliższą niedzielę 17 maja na antenę radiowej Trójki wróci "Siesta" - zawieszona w marcu audycja Marcina Kydryńskiego. Na antenę powróci również sportowe pasmo "Trzecia Strona medalu" - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. (na wirtualnych nie znalazłem godziny, ale pewnie to dużo wcześniej nie było).
Szefowa PR bije rekordy. Popiera szefa Trójki i dodaje:
- Właśnie po to, aby słuchacze mieli poczucie i gwarancję, że głosowanie odbywa się w sposób absolutnie bezpieczny i uczciwy, w tej sytuacji jedynym słusznym rozwiązaniem było unieważnienie tego notowania przez Dyrekcję Programu Trzeciego.
Odezwała się Agnieszka Szydłowska (ciekawe jak długo popracuje jeszcze w Trójce):
- Więc kiedy będziecie wpisywać # murem za Kazikiem, murem za Niedźwiedziem pomyślcie też pls MUREM ZA BARTKIEM GILEM. Z mojego od zawsze współpracownika i super druha postanowiono zrobić kozła ofiarnego - został zawieszony. Abstrakcyjność całej tej sytuacji...
O ile rozumiem wypowiedzi ludzi związanych z publicznymi mediami i PiSuarem to kompletnie nie rozumiem jak Panek z Polsatu może wypisywać takie bzdury:
- Piosenka Kazika nie była podana w propozycjach do ostatniej listy, a jednak nagle okazało się, że wygrała całe notowanie. To pierwszy taki przypadek w dziejach tej audycji
Niedźwiedź się nie odzywa (może chce dać furtkę dyrekcji do wycofania się z decyzji, a wtedy nie będzie musiał odchodzić), ale informację Preisnera potwierdził Nogaś.
Woltę Bruździńskiego wspiera wiceminister czegoś tam Kowalski:
W końcu. Marek Niedźwiecki, zarejestrowany jako tajny współpracownik komunistycznej bezpieki o pseudonimie „Bera” odchodzi z publicznego radia. Jego dokumenty zostały zniszczone przez bezpiekę 17 stycznia 1990 r., tuż przed rozwiązaniem SB - stwierdził.
17.05.2020 09:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
RE: Kazik - Twój ból jest lepszy niż mój
Strona Trójki i Archiwum wróciła. Chyba bez zmian.
17.05.2020 09:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #70
RE: Kazik - Twój ból jest lepszy niż mój
Kajman, te strony są niezależne od Trójki. Na szczęście.
Z pierwszej ręki wiem, że to było tylko chwilowe przeciążenie i nie ma co siać paniki.
Moje pytanie o kopię takiej admina jak JaceK było idiotyczne, za co przepraszam.

Ale moje pytanie o kopię mychy nadal stawiam... Tak po prostu, na wszelki wypadek.
17.05.2020 09:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #71
RE: Kazik - Twój ból jest lepszy niż mój
Ale mnie wystraszyliście z tym forum LP3. Oby to faktycznie było chwilowe i nikt niepożądany nie ma prawa na tym położyć ręki. Chociaż... oni mogą wszystko.

Wczorajszy wieczór był cholernie smutny, dołujący, przygnębiający. Zabili Polskę, zabili wolność, zabili radio. Żałowałem, że nie mam numeru do Marka Niedźwieckiego, napisałbym mu sms-a z podziękowaniami i serdecznymi życzeniami. Pewnie takowe dostaje na maila, też mu zaraz taki wyślę. Problem w tym, że hejter też może mu wysłać maila i zaburzyć całą miłą atmosferę kilkoma wrednymi słowami. PiS zrobi wszystko, żeby nas wkurwić. Od tego oni są, od tego są oni.

Jeszcze Polska nie zginęła, ale się staramy...

Radio Epsilon
17.05.2020 09:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 414
Dołączył: Aug 2017
Post: #72
RE: Kazik - Twój ból jest lepszy niż mój
Powiem tyle, że zaczynam się powoli zastanawiać, czy naprawdę już tylko internet ratuje nasze życie...
17.05.2020 10:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  T. Love - To chyba miłość jest neo01 8 497 14.01.2024 01:31 AM
Ostatni post: EVENo
  Lor - Twój Dom Szymek79 2 55 23.11.2023 05:28 PM
Ostatni post: Sundrajta
  KiM - Ta zabawa nie jest dla dziewczynek neo01 2 102 20.07.2023 05:05 PM
Ostatni post: neo01
  Sokół – Miłość zawsze jest Szymek79 1 206 20.07.2023 02:21 PM
Ostatni post: kajman
  Daria Zawiałow - Złamane serce jest OK Szymek79 6 263 02.06.2023 06:51 PM
Ostatni post: neo01
film DOC. & Marek Piekarczyk - Twój mur kacper130700 1 161 02.04.2023 12:25 PM
Ostatni post: kajman
film Nowator, Vincent Vik & Jake Lead - Nasza jest ta noc kacper130700 0 117 29.03.2023 08:05 PM
Ostatni post: kacper130700
  Męskie Granie Orkiestra 2022 - Mój jest ten kawałek podłogi neo01 1 286 24.11.2022 09:37 PM
Ostatni post: kajman
film Agnieszka Chylińska - Jest nas więcej kacper130700 3 414 30.07.2022 02:25 PM
Ostatni post: kajman
  thekayetan - twój zapach Szymek79 1 239 07.07.2022 11:06 AM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości