Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Trendy 2009...
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #21
 
Kumka Olik świetnie, żałowałem, że na nich nie głosowałem Icon_razz Podobało mi się The Positivie, Mateusz świetnym wokalista jest, tekst taki średni piosenka ma ale jaka energia . Bardzo zmartwiło mnie, że nie występowała Mika Urbaniak Icon_frown Co się z Ewą stało, też nie wiem, ale myślę, że była chora...bo chyba nie stres?
Wynik żenujący, ja nie wiem... Icon_neutral2 najgorszy zwycięzca trendy od 7 lat (czyli w historii festiwalu).
W topie zmiażdzyła Ania Jopek, wspaniale Nosowska, Coma jakoś nie w formie była, ale że 'Trujące rośliny' Icon_eek2 Szokiem było tez, że Dąbrowska i Peszek był wyżej niż Nosowska czy Coma Icon_evil Maryla fantastyczna jak zawsze, genialne 'Ech mała'!
Ogólnie bardzo podobał mi się festiwal, a przecież dziś jeszcze KabaretyIcon_smile
28.06.2009 10:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #22
 
mateusz91 napisał(a):Co się z Ewą stało, też nie wiem, ale myślę, że była chora...bo chyba nie stres?
Może zabalowała po zeszłotygodniowym (czy 2 tygodnie temu??) Opolu? Icon_biggrin3

Raczej to że Ania i Peszek wyżej niż Nosowska niż Coma to raczej nie jest szok. W sumie to bardziej przystępna muza, także nie dziwne, że więcej jej się sprzedało. Szkoda, że Comy nie oglądałem. Sądziłem, że "Tonacja" zagrają (co i tak byłoby niezłym wykopem), ale że "Trujące rośliny"? Może chcieli bardziej romantyczny kawałek po prostu zapuścić, miłosny znaczy się? Icon_cool2

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
28.06.2009 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
A czy ktoś się spodziewał jezior u Nosowskiej? Też chyba nie.
28.06.2009 03:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #24
 
Miszon napisał(a):
mateusz91 napisał(a):Co się z Ewą stało, też nie wiem, ale myślę, że była chora...bo chyba nie stres?
Może zabalowała po zeszłotygodniowym (czy 2 tygodnie temu??) Opolu? Icon_biggrin3

Raczej to że Ania i Peszek wyżej niż Nosowska niż Coma to raczej nie jest szok. W sumie to bardziej przystępna muza, także nie dziwne, że więcej jej się sprzedało.

Właśnie chodzi o to, że z tą sprzedażą coś nie tak, pomijam to, że przeglądam każdy OLIS i zdecydowanie częsciej, dłużej i wyżej przebywała na nim choćby Nosowska, niż Dąbrowska, ale chodzi o to, że sam lektor, który zapowiadał artystów, przy Comie, Nosowskiej i Rodowicz powiedził o podwójnych platynach, a prezentując Dąbrowską i Peszek tylko o platynach..(platyna = powyżej 30tys, podwójna powyżej 60tys.)

A "Jezior" też się zupełnie nie spodziewałem, ale bardzo się cieszę, że to właśnie je wykonała.
28.06.2009 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #25
 
Dawniej to było tak, że kryteriami w oncercie TOP, było ile ktoś sorzedał płyt nieważne ile ich wydał, nawet chyba sprzedaż starych też doliczali.A od tego roku zdecydowali się na płyty, I proble m podwójnej platyny czy platyny polega na tym, żę liczyli chyba sprzedaż tych płyt do końca roku 2008... a jakie statusy osiągnęły albumy po tej dacie to nie ma znaczenia dla wyglądu TOP


Szkoda, że Mika Urbaniak nie dojechała. Ewa Farna zawiodła.
Paulla zaśpiewała "Od dziś", a"Prosto w serce" jest na prawdę dobre. Choc mnie nie zachwycili kibicowałem The Positive

Odnośnie 100-lecia, jak mogli zrobic z tego odcinek Jak oni śpiewają, aż się wkurzyłem
Bardzo pozytywny występ Natalii Kukulskiej, wie ktoś czy na koncertach swoich też śpiewa swoje starsze numery? Bo askualny styl drastycznie się różni.
Halina Młynkova, Agnieszka Włodarczyk, Edyta Górniak, Irena Jarocka, Irena Santor, Halina Kunicka, Halina Frąckowiak, Andrzej Dąbrowski, Jerzy Połomski i ich występy świetne.

Natomiast kpiną jest, że wielkim gwiazdom wmuszali duety z gwiazdami Joś. Że też Artur Chamski miał czelnosc psuc występ Santorowej swoim duetem. Czy Laura Jarockiej Kawierenki. Podobnie Nowakowska i Kazadi jakaś kpina :roll: :
29.06.2009 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Top Trendy 2011 Tkk_Bolly 2 702 04.06.2011 12:13 AM
Ostatni post: mike
  Top Trendy 2010 Miszon 15 2 416 27.05.2010 11:16 AM
Ostatni post: mateusz91
  (Ekscytujące) Top Trendy 2009 Tkk_Bolly 6 1 512 31.05.2009 12:00 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Top Trendy 2008 prz_rulez 3 1 086 04.06.2008 05:38 PM
Ostatni post: abd3mz
  TOP TRENDY Konrad 1 1 061 28.07.2007 03:31 AM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości