Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Trendy 2009...
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Top Trendy 2009...
...odbędzie się pomiędzy 26 a 28 czerwca.

26.06.2009, koncert Top:
Ania Dąbrowska
Anna Maria Jopek
Coma
Czesław Śpiewa
Maria Awaria
Maryla Rodowicz
Nosowska
Patrycja Markowska
Piotr Rubik

Goście specjalni: Feel i Golec uOrkiestra

27.06.2009, koncert Trendy:
Ewa Farna
Kumka Olik
Michał Rudaś
Mika Urbaniak
Mrozu
Paulla
Przemek Puk
Rafał Olbrychski
The Few
The Positive

Oba koncerty rozpoczną się o 20.
10.06.2009 03:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
 
A dlaczegóż to w TOP jest 9, a nie 10 wykonawców? Kto zrezygnował?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
15.06.2009 10:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #3
 
Miszon napisał(a):A dlaczegóż to w TOP jest 9, a nie 10 wykonawców? Kto zrezygnował?

Waglewski w Fisz Emade nie mogą wystąpić Icon_frown
15.06.2009 10:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #4
 
nie mogą czy nie chcą?
15.06.2009 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
 
nie mogą, a zastąpi ich...


Feel Icon_mrgreen
15.06.2009 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #6
 
Feel jest gościem specjalnym.

A można oddać głos na wykonawców Trendy. Zwycięzcy otrzymują 100tys zł na promocję.
http://www.toptrendy.pl/TOPtrendy,1575/K...index.html

Mój głos poszedł na The Positive - uważam, że się chłopkom należy, a nie są jeszcze znani w porównaniu z niektórymi (Mika Urbaniak czy Ewa Farna). Zastanawiałem się jeszcze czy nie głosowac na Kumke Olik, ale jednak The Positive wygrało.
20.06.2009 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
a nie lepiej na mrozua \m/
to jest takie tró Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.06.2009 02:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
A ja oczywiście zagłosowałem na Michała Rudasia Icon_smile2
20.06.2009 08:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #9
 
No to dziś koncert TOP. Zapowiada się bardzo cierkawie, oby tylko pogoda nie przeszkodziła..Najbardziej czekam na Nosowską, Comę, Czesława i Marylę.
26.06.2009 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #10
 
a ja czekam na Anię Dąbrowską, Nosowską, Comę, Czesława, Annę Marię Jopek, Markowską i Marię Peszek. (średnio mnie interesuje Maryla i Rubik)
26.06.2009 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #11
 
Maria Peszek w Muchomorami była najlepsza i dała niezłe show Icon_biggrin3 A także Anna Maria Jopek-klasa i styl, Ania Dąbrowska, Maryla Rodowicz, Czesław Śpiewa,Kasia Nosowska. I występy Patrycji Markowskiej, Comy i Rubika tez można zaliczyc do udanych.
Nigdy nie było takiego dobrego składu w koncercie TOP, dużo muzyki niekomercyjnej a tzn., że wszystko idzie w dobrym kierunku Icon_wink2

Koncert Golców tez mi siępodobał, ale Agata ze Staszkiem słabo prowadzili. Jak zwykle "Szarpany". Uwielbiam tą piosenkę. Z gości to podobała mi się Maryla i Halina Młynkova, na którą wciąż czekam z jej powrotem i debiutancką solową płytą.
27.06.2009 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #12
 
Tkk_Bolly napisał(a):Nigdy nie było takiego dobrego składu w koncercie TOP, dużo muzyki niekomercyjnej a tzn., że wszystko idzie w dobrym kierunku Icon_wink2
No faktycznie, też zauważyłem. Aż dziwnie to wygląda, szczególnie jak się porówna, jakież to "gwiazdy" grały dopiero co na Opolu...

W Trendy zagłosowałem na Kumaki. Aczkolwiek powiem, że wybór był dość średni. Może ze 2-3 wykonawców sensownych.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
27.06.2009 12:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #13
 
Co ciekawe, oprócz Markowskiej, to nikogo z tej dziesiątki, w stacjach radiowych o największej słuchalności, nie grają.
Koncert rzeczywiście był na wysokim poziomie, wszyscy grali na żywo i wspaniale im to wyszło. Nie było słabego wykonania (nawet Rubik dał radę...)

a tak wyglądało Top 10:

1. DEBIUT - Czesław Śpiewa
2. MARIA AWARIA - Maria Peszek
3. W SPODNIACH CZY W SUKIENCE - Ania Dąbrowska
4. JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz
5. OSIECKA - Nosowska
6. HIPERTROFIA - Coma
7. JO & CO - Anna Maria Jopek
8. HABITAT - Piotr Rubik
9. ŚWIAT SIĘ POMYLIŁ - Patrycja Markowska
10. MĘSKA MUZYKA - Waglewski Fisz Emade
27.06.2009 12:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #14
 
Tomekk napisał(a):Co ciekawe, oprócz Markowskiej, to nikogo z tej dziesiątki, w stacjach radiowych o największej słuchalności, nie grają
Nawet Czesława?
Jeśli tak, no to faktycznie zdobycie przez niego Fryderyka w kategorii piosenka roku (kiedy to publika głosowała) oznacza, że to cudownie, że ludzie nie dali się ogłupić Icon_biggrin3.
(i że Fryderykom wróciła dobra forma i nie ma co się na nie w tym roku boczyć)

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
27.06.2009 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Miszon napisał(a):Jeśli tak, no to faktycznie zdobycie przez niego Fryderyka w kategorii piosenka roku (kiedy to publika głosowała) oznacza, że to cudownie, że ludzie nie dali się ogłupić Icon_biggrin3 .
Oj, oj, obraża pan fanów Feela, oj obraża Icon_razz

Co do występów, najbardziej podobały mi się: wokaliza Anny Marii Jopek (czy pamięta ktoś, jak ten utwór się nazywa?), szoł Marii Peszek i nostalgiczny Czesław, który, nota bene, coraz lepiej śpiewa po polsku Icon_wink2

A dzisiaj... No zabijecie mnie, ale najbardziej czekam na Ewę Farnę
27.06.2009 01:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #16
 
prz_rulez napisał(a):(czy pamięta ktoś, jak ten utwór się nazywa?),
chyba Aya 1984, ale nie jestem pewnien Icon_smile2

prz_rulez napisał(a):A dzisiaj... No zabijecie mnie, ale najbardziej czekam na Ewę Farnę
ja też chętnie zobaczę jej występ, podobnie Kumki Olik i Miki Urbaniak Icon_biggrin3
27.06.2009 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Gaba fenomenalnie zaśpiewała "Jesteśmy na wczasach"!!!!!!!!!!!!
27.06.2009 08:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Skończyła się pierwsza część koncertu Top Trendy. Niestety, już teraz wiem, że się nie wyśpię, bo pewnie przed pierwszą się nie skończy...
Pierwszy zaczął Michał Rudaś i na wstępie zwalił mnie z nóg i mam coraz większą chętkę na jego płytę. Później był Mrozu, który zabrzmiał całkiem ciekawe, tylko te "sopockie" wstawki raczej nie były potrzebne. The Positive byli OK. No i szkoda, że Mika Urbaniak się rozchorowała, bo mogłaby zabrzmieć bardzo ciekawie.

Natomiast nie mam pojęcia co stało się z Ewą Farną. Słyszałem, jak śpiewała w "Szansie na suckes", słyszałem, jak śpiewała na koncercie TSA, a "Proceder" jest moim zdaniem trudniejszy do zaśpiewania niż jej "Cicho". Przecież nie można oduczyć się śpiewać tak z dnia na dzień! W dodatku w pewnym momencie brzmiało to tak, jakby ktoś jej ściszał mikrofon. Boję się, że podchwycą to portale plotkarskie i ten występ bardzo zaszkodzi jej karierze w Polsce... Icon_frown
27.06.2009 11:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Druga część wydała mi się trochę mniej interesująca. Kumka Olik... jak Kumka Olik Icon_wink2 , utwór jak utwór, ale mam pewne obawy, bo to co w wieku 15 lat robiło na innych wrażenie niekoniecznie musi takowe robić mając lat dwadzieścia... Jak ten zespół odnajdzie się na rynku za 2, 3 lata? No, ale mam nadzieję, że moje lęki okaża się nieuzasadnione. Paula - widać różnicę między Edytą Górniak i trochę balansauje na krawędzi. Rafał Olbrychski był bardzo sprawny i doskonale wiedział, gdzie zafałszuje, dlatego ubezpieczył się zawczasu Icon_wink2 U Przemka Puka bardzo spodobał mi się sampel z "Nieustraszonego" bodajże, ale jego rola w utworze była minimalna, ogólnie dobry kawałek popowy.. No i The Few... Podobał wam się ich utwór? Bo mi tak średnio, szczerze mówiąc... Ale znając średnią gustów muzycznych tego forum, to pewnie się podobał Icon_smile2
Ciekawe kto wygra i coś mi się wydaje, że albo to będzie ktoś znany, albo ktoś rockowy. Tak więc Michał Rudaś może pomarzyć Icon_wink2
28.06.2009 12:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Nagroda dziennikarzy: Paulla
Nagroda internautów: Ewa Farna
Nagroda jury: Michał Rudaś Icon_biggrin3
Nagroda publiczności: Paulla
28.06.2009 01:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Top Trendy 2011 Tkk_Bolly 2 700 04.06.2011 12:13 AM
Ostatni post: mike
  Top Trendy 2010 Miszon 15 2 399 27.05.2010 11:16 AM
Ostatni post: mateusz91
  (Ekscytujące) Top Trendy 2009 Tkk_Bolly 6 1 506 31.05.2009 12:00 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Top Trendy 2008 prz_rulez 3 1 075 04.06.2008 05:38 PM
Ostatni post: abd3mz
  TOP TRENDY Konrad 1 1 038 28.07.2007 03:31 AM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości