Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 952 - 07.06.2009
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Proszę bardzo, w tym samym tygodniu pojawiają się u nas te same piosenki jako nowość. Znów będzie mała rywalizacja, kto wyżej dojdzie Icon_wink Szkoda mi wypadków z listy, tym bardziej, że Green Day oraz Coma raczej mnie nie przekonują. ''Take On Me'' traktuję raczej jako ciekawostkę, no chyba, że nagrają jakąś studyjną wersję Icon_lol Peace zaliczyło dwa oczka w dół, czy to po obejrzeniu feralnego klipu ?Icon_biggrin Aj, Kings Of Leon wchodzą do top 10. Z tego co pamiętam nie byli tak wysoko z tym nagraniem jeszcze. Zaskakuje mnie wciąż trzymający Green Day: ''do you know the enemy,do you know your enemy, wqell, gotta know the enemy oh i ja i'' Czekam być może na lepsze dni dla tego zespołu na tej liście, w tym sensie, że pojawi się może jakiś wartościowy moim zdaniem kawałek, a lubię...aż dwie piosenki w takim dużym stopniu Icon_lol - ''Murder City'' i ''Last Night On Earth''.
W czołówce dwa razy Gasmac i dwa razy Placebo...Jej. Kiedy ostatnio zapostowałeś listę gdzie w top 10 byłyby piosenki dziesięciu różnych artystów? Mam wrażenie, że już długo tak nie było. Ja już wybrałem nowego singla Placebo dla siebie, ciekawe kiedy się pojawi. A ty napisz co o płycie sądzisz.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.06.2009 10:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #22
 
Co do "Transfuzji", to ciekawi mnie, dlaczego akurat ten kawałek wybrali na singiel. Jest to chyba najbardziej "fTopowy" utwór na płycie, z charakterystycznym riffem BARDZO podobnym do jednego z utworów Korna (i to z ich większych przebojów).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.06.2009 11:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):No to pieknie, ciekawe ja Wam wyszło to spotkanie,
3 strzeliłem Icon_wink2
Icon_lol Icon_mrgreen Icon_lol

Dla mnie bomba . Bardzo mi się podobała atmosfera wywiadu , która odbyła się na pełnym luzie i te wszystkie historie z El Dupa i Kazikiem…

* „ Przyjechał Kazik i rozkręciła się mega impreza z tego nagrywania”

* "We Wrocławiu zagraliśmy swietny koncert , ale za cholerę nie pamiętam jak sie ten klub nazywał "

* "-Co Ty tam pierdzielisz Kazik , ze ja wymyśliłem ZURT ?.
Kazik odpowiada -A co Ty nie pamiętasz "
- Byłem w stanie nie pamiętającym "

* "Szanse na zagranie koncertów oceniam na....100 % "

* "Kogo sie spotka, to nagrywamy....
- Masz czas we wtorek to wpadnij do studia, to coś tam zagramy i piwo wypijemy...."
Kręcimy co bedzie, to bedzie"

* " Przebój zespołu skandynawskiego Europe, czy jakis tam "
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_lol

Pewna częśc wywiadu zeszła na tematy Kazika, a nie samej ED… Ciekawe czy Krzysiek Radzimski Dr Yry nie był zirytowany, ale zdaje się ze mu to bardzo odpowiadało, a zreszta z Kazikiem znaja się jak łyse konie i są wielkimi przyjaciółmi .
No to czekamy na ich wspolne i osobne projekty…

A przy okazji we wtorek koniecznie musze posłuchać na żywca kolejna odsłonę wywiadu…
Swietnie wyszło im to "Take on me" .
Dodam tylko , ze fajnie byłoby usłyszec "220 V ", bezapelacyjnie moj nr 1 ED Icon_wink2 Icon_lol

Tylko o której godzinie mozna to zagrać :roll: Icon_cool2
12.06.2009 02:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
W sumie znalazłem jeden wspólny utwór na naszych listach i jest to "No You Girls" Franz Ferdinand Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.06.2009 03:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
No ptysiu miętowy Icon_wink2 pierwsza czwórka na Twojej liście bardzo mi się podoba

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.06.2009 03:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
saferłel napisał(a):Peace zaliczyło dwa oczka w dół, czy to po obejrzeniu feralnego klipu ?Icon_biggrin
hehe, nie, tego klipu jeszcze nie widziałem, ale się trochę naczytałem i wcale mi się nie spieszy do oglądania Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Kings Of Leon wchodzą do top 10. Z tego co pamiętam nie byli tak wysoko z tym nagraniem jeszcze.
zgadza się. zresztą oni w ogóle na razie mieli tylko 2 piosenki w mojej pierwszej dziesiątce. "Revelry" ma duże szanse, szczególnie z perspektywą Open'era.
saferłel napisał(a):lubię...aż dwie piosenki w takim dużym stopniu Icon_lol - ''Murder City'' i ''Last Night On Earth''.
one do moich ulubieńców na płycie nie należą Icon_razz.
saferłel napisał(a):W czołówce dwa razy Gasmac i dwa razy Placebo...Jej. Kiedy ostatnio zapostowałeś listę gdzie w top 10 byłyby piosenki dziesięciu różnych artystów?
nie wiem Icon_razz. dawno Icon_razz. mi to absolutnie nie przeszkadza. tak jak jest teraz jest naturalnie, bez sztuczności i to mi się podoba Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Ja już wybrałem nowego singla Placebo dla siebie, ciekawe kiedy się pojawi.
ciekawe czy tego samego, którego ja "wybrałem".
saferłel napisał(a):A ty napisz co o płycie sądzisz.
napiszę przy kolejnym notowaniu i trochę powiem w audycji Icon_smile2.
Aro napisał(a):Dla mnie bomba
dzięki Icon_smile2. mam nadzieję, że jutrzejsza też się spodoba Icon_smile2. ale jutrzejsza będzie już 2 razy krótsza.
Aro napisał(a):fajnie byłoby usłyszec "220 V ", bezapelacyjnie moj nr 1 ED Icon_wink2 Icon_lol
Tylko o której godzinie mozna to zagrać :roll: Icon_cool2
hehe, no właśnie. nie wiem czy dyrektor wycior by mnie nie wezwał na dywanik Icon_lol
15.06.2009 02:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
W przypadku Placebo to ja sądzę, że to nie jest ten sam singiel Icon_razz2 To będzie chyba tak jak z GD, tobie się bardzo podoba, ja się z trochę z nich śmieję. W przypadku Placebo nie jest tak drastycznie Icon_biggrin, ale raczej znów nasze typy się nie pokryją, zresztą ty pewnie do walki wystawisz ''The Never-Ending Why'' Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.06.2009 08:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
pudło Icon_wink2.
więc jest szansa 10%, że to będzie ten sam utwór Icon_wink2.
15.06.2009 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Nie wiem czy widziałeś moją listę, ale....pewnie jakbyś widział to i tak jeszcze byś się nie przyznał Icon_wink Trzeba więc czekać na kolejne ''Kuja Chart'' Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2009 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
saferłel napisał(a):Nie wiem czy widziałeś moją listę
jeszcze nie Icon_smile2
saferłel napisał(a):ale....pewnie jakbyś widział to i tak jeszcze byś się nie przyznał Icon_wink
pewnie masz rację Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Trzeba więc czekać na kolejne ''Kuja Chart'' Icon_lol
szto?? Icon_smile2
16.06.2009 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Hehe, to moje nawiązanie do tego jak czytam/czytałem twój nick, myślałem, że moja wersja tej niby oczywistej ksywki zostanie Ci na zawsze w pamięci Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2009 07:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #32
 
ku3a napisał(a):dzięki . mam nadzieję, że jutrzejsza też się spodoba . ale jutrzejsza będzie już 2 razy krótsza.
Postaram się byc uchem i ciałem przy głosniczkach Icon_wink2
ku3a napisał(a):hehe, no właśnie. nie wiem czy dyrektor wycior by mnie nie wezwał na dywanik
Ciii...Dyrektor o tej godzinie juz śpi , nic nie bedzie słyszał Icon_wink2 Icon_mrgreen
16.06.2009 08:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości