Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feel - ''2''
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
uzi napisał(a):tylko czekać aż Lao Che albo Harlem nagra coś z Jeden Osiem L.
w końcu ziomale płocczaki. żadne zaskoczenie, nie?
Chyba zbyt pochopne wnioski wyciągnęłaś. Nie chodziło mi tylko o to, że są z tego samego miasta (chociaż to też), ale przede wszystkim o to że
Cytat:Kupicha i Riedel znali się od dawna
.
Lao Che i jeden osiem L to trochę dalsze style muzyczne niż Riedel i Feel.
uzi napisał(a):namber łan wśród Polaków małpujących Veddera - R_O_G_U_C.
Icon_eek2 TOTALNIE INNY WOKAL. Uzi, masz chyba manię na punkcie Roguckiego Icon_mrgreen

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.06.2009 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #42
 
Miszon napisał(a):Że U2 to wiem. Ale że FEEL?
a tam, U2. U2 się skończyło. razem z wydaniem tejże płyty Feela.
o.
tadzio3 napisał(a):Chyba zbyt pochopne wnioski wyciągnęłaś.
a Ty zbyt poważnie przyjąłeś moje porównanie.
chodzi mi po prostu o to, że fakt, że są z tego samego miasta i że się znają, nie 'usprawiedliwia' w moich oczach Bastka za współpracę z Feelem.
tadzio3 napisał(a):Lao Che i jeden osiem L to trochę dalsze style muzyczne niż Riedel i Feel.
styl stylem, patrzę na poziom.
tadzio3 napisał(a):TOTALNIE INNY WOKAL.
tyle to ja wiem.
oj, dziwni jesteście, nie podoba Wam się, że Rogucki inspirował się Vedderem? Icon_smile2
a. no w sumie. Roguc > (przepaść) > Edi. no.
tadzio3 napisał(a):Uzi, masz chyba manię na punkcie Roguckiego
no, mam.
[chyba pójdę wypolerować pomnik mojego Mistrza Piotra R.]
15.06.2009 10:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #43
 
Miszon napisał(a):Nie potępiam, bo przecież Eddy Vedder śpiewa w podobny sposób
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2

chociaż kiedyś , chyba u Kuby W. spiewał fragment Pearl Jam!!! ŻENADA!!! porównanie do Eddiego nawet nie jest śmieszne ...

Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2009 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #44
 
saferłel napisał(a):A ja wam tylko coś powiem. Temat o płycie ''Feel'' stał się dość niespodziewanie jednym z najciekawszych na forum. Szkoda, że inne - przez wielu pewnie uznawane za bardziej wartościowe - tematy o płytach stoją raczej puste :/

ja wiem ja wiem dlaczego.

1. lenistwo poznania nowych artystów.
2. latwiej zjechac cos co z nazwy jest gowniane niż napisac cos ciekawego o tym co prezentuje pewną jakość.
3. sam sie zastanów o kim wiecej napiszesz Briteny Spears czy np. [mysli......] Future Sound Of London Icon_mrgreen

ide z tego topiku, nie bede siedział w oborze Icon_biggrin (przepraszam jesli uraziłem kogolowiek sluchającego Fill'a - nie chcialem).
15.06.2009 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
W zasadzie w tym temacie niewiele jest o ostaniej płycie Feela. Ktos śłyszał Icon_mrgreen Ja nie Icon_wink2 Jedynie piosenkę z Riedlem, która w sumie mi się podoba Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.06.2009 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
O Future Sounds Of London chętnie bym popisał, ale z kim ? Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2009 12:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
tadzio3 napisał(a):W zasadzie w tym temacie niewiele jest o ostaniej płycie Feela. Ktos śłyszał Icon_mrgreen Ja nie Icon_wink2 Jedynie piosenkę z Riedlem, która w sumie mi się podoba Icon_smile2

Ja słyszałem i jeden utwór nawet mi się podoba, jest bardzo catchy i nazywa się ''Jeśli Czegoś Pragniesz''. Niestety on i reszta mają bardzo poważny problem z tekstem. One są chyba jakoś specjalnie montowane pod ''pewną grupę ludzi'', a może po prostu ja mając takie dziwaczne podejście do muzyki odbieram je jako prymitywne i zbyt banalne? Nie wiem, ale sam przygotowałby o wiele ciekawsze rzeczy. Pewnie kilku z Was również by przebiło ich wypociny. Wkurza mnie, że ta płyta jest ciągle oparta jakby na tych samych słowach-kluczach, które spinają ją w swego rodzaju słowny koncept banały i nudy.

''sen'', ''oczy'', ''chcieć'', ''ona'', ''wiatr'', ''słyszeć'', ''jutro'', dzień''...i kilka innych. Te słowa powtarzają się w co 2-3 numerze z całkiem sporą czasem częstotliwością. To bardzo denerwujące...

''
To był twój ostatni skok
utrata snów bez chorych rąk
porządek jest i już go nie ma
nie liczysz siebie a trzeba''

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2009 12:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #48
 
saferłel napisał(a):O Future Sounds Of London chętnie bym popisał, ale z kim ? Icon_sad

mozesz popisać ze mną Icon_razz2

On topik. Nie slyszalem albumu wiec nie powinienem sie wypowiadac ale iż wiem że wlascicielka mojego mieszkania jako "granie na czekanie" ma utwor z poprzedniej plyty, jak tylko slysze slowo Feel, od razu kojarzy mi się iż muszę do niej zadzwonić poinformować iż znów coś zepsułem ew. przyszedl kolejny rachunek.... wniosek sam się nasuwa...

Kupicha czy jak mu tam ma orginalny glos to fakt, ale kompletnie nie ta bajka, nie ten repertuar, za duzo ich wszedzie (ide nawet kupic pralke to się potknę o ich plyte w Saturnie). Wszystko jest na NIE, więc i ja jestem na nie Icon_biggrin

WOLE AQUA"e Icon_biggrin
16.06.2009 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gwen Stefani - You Make It Feel Like Christmas Szymek79 12 3 448 01.11.2018 08:27 PM
Ostatni post: prz_rulez
  MS MR - How Does It Feel Szymek79 1 625 23.06.2015 07:45 PM
Ostatni post: Szymek79
  NONONO - We Are Only What We Feel Szymek79 0 670 19.03.2014 12:45 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości