Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feel - ''2''
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
Konrad napisał(a):saferłel, Icon_eek2 Icon_surprised zaskoczyłeś mnie. Kreujesz się na takiego "offowego" a tu czysty POP Icon_mrgreen Icon_lol Icon_wink2
Ja wchodząc tu i czytając pierwszy post potraktowałem go raczej w ramach ciekawostki Icon_wink2

No i ta płyta daje wspaniałe możliwości dyskusyjne Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.06.2009 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
aaktt napisał(a):No i ta płyta daje wspaniałe możliwości dyskusyjne Icon_biggrin3
Chciałeś napisać "wspaniałe"?
09.06.2009 10:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
kilka godzin wystarczyło aby zobyli Złotą Płytę. Sprzedano 17 000 płyt!!! Dwa tygodnie i pobiją rekord sprzedaży poprzedniej płyty [ok. 200 000 egz.] Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.06.2009 11:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #24
 
Borze broń!!

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
09.06.2009 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Temat wywołał spustoszenie.
Co do Feel to mi ten zespół nie przeszkadza (o ile za często jego nie słyszę). Piosenki mają zgrabne, miłe i zdatne do słuchania. Oprócz pierwszej piosenki "Jest już ciemno", kóra mi wybitnie się nie spodobała resztę uwazam za przeciętne. I to jest ten mankament, który powoduje, że ich nie słucham. Po prostu niczym nie wyrózniają się, nie zachwycają, nie zadowalają mnie. Nie są to jednak koszmary, bo jest tyle beznadziejnej, kretyńskiej muzyki w mediach, że akurat Feel broni się wśród nich znakomicie. Tylko, że to jednak wciąż za mało. Ten zespół dla mnie z niezrozumiałych przyczyn jest wyniesiony w niebiosa jako cudowny zespół (co oczywiście jak zwykle powoduje powstanie ogromnej rzeszy przeciwników), bo to zespół przeciętny porówywany przeze mnie do Pin, Pectus, Farba i temu podobne. Póki nie grają diso polo jest dobrze Icon_wink2
Z drugą płyta pewnie się nie zapoznam, bo jakoś mnie nie ciągnie do tego. Pierwszą przesłuchałem raz i mi wystarczyło, bez jakichkolwiek emocji, ale bez obrzydzenia, bo repertuar znośny.
Jednakże słyszałem utwór z Riedlem. Bardzo fajnie im wyszło. Piosenka nienajgorsza, musiałbym kilka razy przesłuchać, żeby coś o niej powiedzieć. Nie jest ona wybitna, ale głos Riedla podnosi jej poziom w moim mniemaniu - uwielbiam taką barwę głosu Icon_smile2 Na pewno żaden wstyd, żadna porażka, poniżenie. Z pewnością jak zobaczyłem na YouTube że jest taki a nie inny duet zrobiłem Icon_eek2 , ale to nie wynikało z rozczarowania, ale z zaskoczenia akurat takim duetem.
To tyle.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
12.06.2009 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
tadzio3 napisał(a):porówywany przeze mnie do Pin, Pectus, Farba i temu podobne
jedynie Farbę lubię - dużo tu dobrego robi damski wokal Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):Pierwszą przesłuchałem raz i mi wystarczyło, bez jakichkolwiek emocji, ale bez obrzydzenia, bo repertuar znośny.
ja też słuchałem, nie jeden raz, ale nie z własnej winy. Znaczy woli Icon_razz Bez emocji - zgadzam się!!! Repertuar może i znośny, ale wolal zdecydowanie nie do zniesienia!!! I to jest główny i być może jedyny powód dla którego tak się czepiam Feela Icon_smile2 "2" nie mam zamiaru słuchać z własnej woli!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.06.2009 12:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Wokal moim zdaniem jest dużo lepszy od tekstów przede wszystkim. Gdyby gość się postarał mógłby ciekawe brzmienie wypracować. Ma potencjał, ale nie wykorzystuje go, i na nowej płycie też czasami wokal brzmi bardzo źle. Jak się ma charakterystyczny głos trzeba go umiejętne stosować.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.06.2009 12:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Yacy napisał(a):jedynie Farbę lubię - dużo tu dobrego robi damski wokal
Ja za żadnym nie przepadam
Yacy napisał(a):Repertuar może i znośny, ale wolal zdecydowanie nie do zniesienia!!!
Mi wokal nie przeszkadza. Czasem może i jest manieryczny, ale charakterystyczny. Nie są to jednak wyżyny sztuki wokalnej Icon_wink2 Dla równowagi - znam też znacznie gorsze Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
12.06.2009 01:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
tadzio3 napisał(a):Póki nie grają diso polo jest dobrze Icon_wink2
Disco polo też może być ciekawe Icon_smile2
Yacy napisał(a):jedynie Farbę lubię
Icon_surprised To mnie zaskoczyłeś, Yacy!
12.06.2009 01:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
A przypomniałem sobie, że Kupicha i Riedel znali się od dawna. Z resztą tak jak Bastek urodził się w Tychach. Patrząc pod tym kontem ten duet nie powinien być jednak wielkim zaskoczeniem.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
13.06.2009 01:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
saferłel napisał(a):Gdyby gość się postarał mógłby ciekawe brzmienie wypracować. Ma potencjał, ale nie wykorzystuje go, i na nowej płycie też czasami wokal brzmi bardzo źle. Jak się ma charakterystyczny głos trzeba go umiejętne stosować.

Wiesz, gdy jest już ciemno to jemu wszystko jedno Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
13.06.2009 11:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
A ja wam tylko coś powiem. Temat o płycie ''Feel'' stał się dość niespodziewanie jednym z najciekawszych na forum. Szkoda, że inne - przez wielu pewnie uznawane za bardziej wartościowe - tematy o płytach stoją raczej puste :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.06.2009 12:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #33
 
No mnie przede wszystkim texty odrzucają. Bo muzę przeżyję, nie jest to straszne na pewno, jest dużo gorszych rzeczy. Typowy lżejszy rock. Wokal - faktycznie dość oryginalny. Nie potępiam, bo przecież Eddy Vedder śpiewa w podobny sposób Icon_wink2 . W Polsce raczej nikt tak nie próbował (może trochę Gadowski), jakoś to się wyróżnia na pewno.
No ale właśnie - texty sprawiają, że nie jestem w stanie słuchać dłużej niż 10 minut (jak muszę, jak nie muszę to dłużej jak kilkadziesiąt sekund). Icon_mad

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
14.06.2009 09:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #34
 
tadzio3 napisał(a):Z resztą tak jak Bastek urodził się w Tychach. Patrząc pod tym kontem ten duet nie powinien być jednak wielkim zaskoczeniem.
tylko czekać aż Lao Che albo Harlem nagra coś z Jeden Osiem L.
w końcu ziomale płocczaki. żadne zaskoczenie, nie?
Miszon napisał(a):Wokal - faktycznie dość oryginalny. Nie potępiam, bo przecież Eddy Vedder śpiewa w podobny sposób .
Eddy ściąga z Kupichy, buuuu Icon_wink2
Miszon napisał(a):W Polsce raczej nikt tak nie próbował
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
namber łan wśród Polaków małpujących Veddera - R_O_G_U_C.
a że mu wychodzi jak wychodzi... no, nie ten wątek.

no a że teksty odrzucają na kilometr, to oczywista sprawa.
14.06.2009 09:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #35
 
uzi napisał(a):namber łan wśród Polaków małpujących Veddera - R_O_G_U_C.
Hm... nie wydaje mi się. Jednak inaczej śpiewa.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
14.06.2009 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #36
 
Miszon napisał(a):Hm... nie wydaje mi się. Jednak inaczej śpiewa.
wiadomo, że nigdy nie zaśpiewa tak, jak Vedder Icon_lol, ale się biedaczysko stara, co słychać wyraźnie, choć to nie jest dla niego plus. poza tym, chyba gdzieś kiedyś coś czytałam, jakiś wywiad niewywiad, z nim, gdzie przyznał, że się 'inspiruje' PJ, i takie tam.

no ale dobra, zostawmy Piotra R. na rzecz Piotra K. to jego wąt.
idę do mojego feelowego ołtarzyka, dziś niedziela, muszę zapalić świeczkę.
14.06.2009 10:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Uzi, ty chyba musisz częściej robić topy U2. Tam jesteś najbardziej kompetentna Icon_razz
14.06.2009 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #38
 
skąd wiedziałam, że akurat Ty się przychrzanisz... Icon_lol Icon_lol

e tam, topem U2 nie jestem w stanie Cię wkurzyć, a tak... Icon_cool2
14.06.2009 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
uzi napisał(a):namber łan wśród Polaków małpujących Veddera - R_O_G_U_C.
nigdy mi takie porównanie do głowy nie przyszło Icon_smile2
15.06.2009 10:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #40
 
No na pierwszej płycie mozna by powiedzieć, że momentami tak (mam na mysli Roguca ofkoz). CHociaż jednak to była zupełnie inna technika, może z inspiracji efekty (minimalnie) podobne. Ale teraz już mocno od tego odszedł, więc nie ma o czym mówić.
A w temacie to nie wiem co powiedzieć, bo nie słyszałem (mam nadzieję) nic nowego Feela.
Cytat:idę do mojego feelowego ołtarzyka, dziś niedziela, muszę zapalić świeczkę.
No to tu mnie zaskoczyłaś. Że U2 to wiem. Ale że FEEL?
Icon_cool2

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
15.06.2009 10:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gwen Stefani - You Make It Feel Like Christmas Szymek79 12 3 448 01.11.2018 08:27 PM
Ostatni post: prz_rulez
  MS MR - How Does It Feel Szymek79 1 625 23.06.2015 07:45 PM
Ostatni post: Szymek79
  NONONO - We Are Only What We Feel Szymek79 0 670 19.03.2014 12:45 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości