Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Roxette
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #161
RE: Mychartsowy Top Roxette
Pytanie do Jacka: czemu nie lubisz It Must? Icon_rolleyes
04.05.2020 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #162
RE: Mychartsowy Top Roxette
thestranglers napisał(a):Może EVENo układał jego top, a nawet się nie pochwalił tym
W sumie układałem raz jego top, ale to była taka seria "obiektywnych" rankingów, w których po prostu analizowałem słupki sprzedaży i miejsca na listach przebojów i próbowałem zrobić faktyczny top danego wykonawcy. W sumie wychodziło mi to lepiej, niż tworzenie własnych topów Icon_lol

Radio Epsilon
04.05.2020 11:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #163
RE: Mychartsowy Top Roxette
EVENo napisał(a):W sumie wychodziło mi to lepiej, niż tworzenie własnych topów
wiem o czym mówisz, w życiu dwa zrobiłem
04.05.2020 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #164
RE: Mychartsowy Top Roxette
(04.05.2020 11:30 PM)thestranglers napisał(a):  Pytanie do Jacka: czemu nie lubisz It Must? Icon_rolleyes
nie wiem.
mało tego - często muzyka, która kojarzy mi się z moim ulubionym filmem, ma dodatkowe plusy.
Pretty Woman, który w kategorii komedii romantycznych uważam za no.1, bardzo lubię. jest tam kilka scen, które mnie autentycznie bawią, bardzo lubię Julię.
a utwór w żaden sposób przez to nie zyskuje.
na koncercie owszem fajnie zabrzmiał, to i tak nic nie zmieniło.
na serio nie wiem jaki jest tego powód.

w kolejnym topie główny kandydat też nie jest moim ulubieńcem Icon_lol
ale tam akurat za filmem nie przepadam Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.05.2020 11:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #165
RE: Mychartsowy Top Roxette
haha, powiem Ci, i Wam, że to był pierwszy mega hit na LP3 za mojego życia, muzycznego Icon_wink nie mogę nie mieć sentymentu
04.05.2020 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #166
RE: Mychartsowy Top Roxette
u mnie "it must have been love" jest w kategorii "piosenek, które można przeżywać" nazbyt nawet ekspresyjnie, więc nie mogłem go pominąć Icon_wink
zastanawiający wynik osiągnął mój (i neo, i kalypsona) numer jeden -- "june afternoon" -- wszystko albo nic i #12. pozycja, całkiem ładnie!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.05.2020 10:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #167
RE: Mychartsowy Top Roxette
Jak sobie przypomniałem, że Fading było na 1 miejscu LP3 uznałem to za szczęśliwy splot okoliczności lata 1991 roku, a tu proszę, muszę zrewidować ten pogląd.
05.05.2020 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #168
RE: Mychartsowy Top Roxette
No, dla mnie to też zaskoczenie, że "Fading..." uzyskało tak dobry wynik i zrównało się punktami z "It must..." - w życiu bym się nie spodziewał Icon_smile
I kolejne zaskoczenie (może nawet większe), że mamy z kolegą AKTem wspólny nr 1 - no, no... Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
05.05.2020 03:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #169
RE: Mychartsowy Top Roxette
(04.05.2020 11:16 PM)Lilian napisał(a):  
(04.05.2020 10:58 PM)EVENo napisał(a):  Akurat ja to tu raczej bez słuchania będę głosował Icon_razz2
a dlaczego bez słuchania?
Kurcze, to pytanie okazało się bardziej zasadne, niż myślałem. Bryan Adams był lata temu w moim ścisłym topie wykonawców, ale chyba żadnego innego artysty tak bardzo nie "opuściłem", jak jego. Wprawdzie gdy wracam do jego piosenek, to spędzam z nimi bardzo miło czas, ale robię to dziś tak rzadko, że Adams nie załapał się nawet do Top 100 mojego topu wykonawców (robionego na podstawie odsłuchów z poprzednich pięciu lat). Cóż, może ten top to zmieni. A jeśli tak, to będę Ci winny podziękowania Icon_smile

Radio Epsilon
05.05.2020 11:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #170
RE: Mychartsowy Top Roxette
Ech. Chciałem zagłosować, a jak zwykle zapomniałem. Zbyt wiele mieć na głowie nie jest dobrze.
Z Roxette zawsze miałem taki problem, że wydawali mi się wyjątkowo nudnym zespołem, wprost stworzonym do tego, by lecieć w RMF. Zdanie zmieniłem, odkąd jestem w pracy zmuszony słuchać Radia Złote Przeboje, w których zespół gości cały czas - z różnymi kawałkami. I jak się człowiek osłucha, to mu się podobają. Bardzo lubię "The Look" - to moje największe odkrycie. Za to nigdy chyba nie przekonam się do "Sleeping in My Car" - piosenki, która obrzydziła mi zespół, gdy znałem trzy piosenki na krzyż Icon_biggrin
Pierwsza dwójka ani trochę mnie nie szokuje, ale myślałem, że nie wygra jednak największy oklepaniec.
07.05.2020 01:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #171
RE: Mychartsowy Top Roxette
dejmieeen napisał(a):Bardzo lubię "The Look" - to moje największe odkrycie
bardzo dobry wybór! Icon_smile
to jeden z moich najbardziej ulubionych Icon_biggrin

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
07.05.2020 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości