Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 131 (06.06.09)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Co do ''Yeah Yeah Yeah's'' to ja bym się na twoim miejscu w ogóle nie przywiązywał do brzmienia ''Sheena'' w kontekście płyty. Album jest zupełnie inny. ''Sheena'' to numer okolicznościowy, zagrany jeszcze przez ''stare'' Yeah Yeah Yeahs. Teraz ten zespół porzucił The Clash na rzecz New Order etc....i bardzo kurde dobrze Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.06.2009 01:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):''Sheena'' to numer okolicznościowy, zagrany jeszcze przez ''stare'' Yeah Yeah Yeahs. Teraz ten zespół porzucił The Clash na rzecz New Order etc....i bardzo kurde dobrze Icon_lol
Dobrze wiedzieć i zarazem fatalnie ..The Clash zapodawali świetnego punka, a New Order obrali tą gorszą elektro-drogę Icon_lol
08.06.2009 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Icon_lol Nie wierzę w żadne twoje słowa Icon_razz Nie no, The Clash lubiłem, ale ja ogólnie mogę się chwalić, ze wiele różnych rzeczy lubię, niezależnie od tego jaką drogę obiorą. New Order było super. Kiedy się zejdą znów Icon_cry2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.06.2009 04:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Cytat:Billy Talent - Rusted From The Rain
Icon_eek2 wow Icon_lol
saferłel napisał(a):Kto by się spodziewał, prawda? Z moich wypowiedzi na temat Billy Talent można było do tej pory wywnioskować, że mam do nich stosunek obojętny, o ile nie lekko negatywny.
powiedziałbym nawet, że "lekko" negatywny Icon_wink2 Icon_lol
nie no, ale jaja, w życiu bym nie pomyślał po tym co jeszcze kilka dni temu pisałeś Icon_mrgreen .
saferłel napisał(a):Proste. ''Rusted From The Rain'' usłyszałem w ''Rockiestrze'' i miałem nadzieję, że może tym razem zrobili coś radiowego, ale tak na bardziej odstający od standardów Modern Rock Station poziom. I udało się.
bardzo się cieszę, że miałem na to wpływ Icon_biggrin3. naprawdę. serio!

"Revelry" nikogo nie dopuszcza do tronu. niezwykłe jest to jak ta płyta u mnie nagle załapała. już na podium u mnie, a przez tyle miesięcy nie mogła nawet do dziesiątki wejść! i samo "Revelry" przeżywa drugą młodość. cieszę się, że u Ciebie wciąż na pierwszym.
no i mamy kolejny polski utwór na podium. trzeba to jakoś opić Icon_wink2. a widziałeś teledysk? bardzo mi się spodobał - taki z jednej strony pogodny i energiczny, a jednak mający gdzieś drugie dno i wymowne zakończenie.

debiut w pierwszej dziesiątce imponuje. przyznam jednak, że mnie "Zero" zupełnie nie wzięło, przez co nie mam specjalnie ciągu na poznawanie ich nowych rzeczy, choć mam nieodparte wrażenie, że i tak to dziś usłyszę między 21 a 23 Icon_mrgreen .

jak na dotychczasową płytę roku, albo przynajmniej jedną z płyt roku, to utwory Kasabian nie radzą sobie w jakiś zapierający dech w piersiach sposób.
koszMAREK napisał(a):Rewelacyjny number one!!!
a wręcz revelracyjny Icon_mrgreen .
saferłel napisał(a):Nawet nie pamiętam jak to ''Notion'' leci do końca. Kojarzę tylko refren, to nie był mój ''peak'' na ''Only By The Night''
czyli tak samo jak z "Revelry", więc jeszcze nic straconego Icon_razz.
10.06.2009 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
ku3a napisał(a):nie no, ale jaja, w życiu bym nie pomyślał po tym co jeszcze kilka dni temu pisałeś Icon_mrgreen, bardzo się cieszę, że miałem na to wpływ Icon_biggrin3. naprawdę. serio!

Dokładnie takiej reakcji się spodziewałem Icon_lol

ku3a napisał(a):"Revelry" nikogo nie dopuszcza do tronu. niezwykłe jest to jak ta płyta u mnie nagle załapała. już na podium u mnie, a przez tyle miesięcy nie mogła nawet do dziesiątki wejść! i samo "Revelry" przeżywa drugą młodość. cieszę się, że u Ciebie wciąż na pierwszym.

Jak widać, to KOL ostatnio wiele osób znów do siebie przekonuje, może trzeba było wydać płytę od razu na wiosnę Icon_smile?

ku3a napisał(a):no i mamy kolejny polski utwór na podium. trzeba to jakoś opić Icon_wink2. a widziałeś teledysk? bardzo mi się spodobał - taki z jednej strony pogodny i energiczny, a jednak mający gdzieś drugie dno i wymowne zakończenie.

Nie widziałem, nie byłem nawet świadomy, że takie dzieło powstało. Muszę więc jak najszybciej nadrobić zaległości.

ku3a napisał(a):debiut w pierwszej dziesiątce imponuje. przyznam jednak, że mnie "Zero" zupełnie nie wzięło, przez co nie mam specjalnie ciągu na poznawanie ich nowych rzeczy, choć mam nieodparte wrażenie, że i tak to dziś usłyszę między 21 a 23 Icon_mrgreen .

Moim zdaniem ''Head Will Roll'' ma szansę być lepszym nagraniem od pierwszego singla, chociaż to wszystko jest w podobnym stylu. Ja już napisałem, że te piosenki jawią mi się jako największe przeboje tego roku. Z miejsca numer 1 i 2. Niesamowitą rzecz ten zespół uczynił. Zobaczymy czy wyniki na liście to potwierdzą.
''Heads Will Roll'' było grane w audycji dwukrotnie, więc chyba przegapiłeś po prostu. Dzisiaj audycja głównie o U2, nowości będzie nie wiele, ta piosenka też się nie pojawi chyba Icon_cry2

ku3a napisał(a):jak na dotychczasową płytę roku, albo przynajmniej jedną z płyt roku, to utwory Kasabian nie radzą sobie w jakiś zapierający dech w piersiach sposób.

Zarówno w audycji jak i na łamach forum wspominałem, że ta płyta jest świetna jako całość, nie musi odnosić tutaj imponujących sukcesów by być płytą roku. Chociaż i tak spodziewam się czterech singli z tego krążka na DLP. Jest na pewno bardziej ''pod listy'' niż nowe The Decemberists (i to jest moja płyt roku, o Kasabian mówiłem, że ''jedna z''), które ma na DLP jednego przedstawiciela, któremu dość długo zajęło przebić się do top 10.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2009 12:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
saferłel napisał(a):''Heads Will Roll'' było grane w audycji dwukrotnie, więc chyba przegapiłeś po prostu.
a, no to na pewno słyszałem, ale widocznie mnie nie zainteresowało po prostu i dlatego nie zarejestrowałem w pamięci Icon_wink2
10.06.2009 12:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Nowe Kasabian (Fire) i La ROux (Bulletproof) dzisiaj sobie odsłuchałem i musze powiedzieć, że oba są naprawdę dobre. Pewnie i u mnie niedługo zadebiutują Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
10.06.2009 06:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #28
 
chris975 napisał(a):u mnie niedługo zadebiutują Icon_smile2
a u mnie już są poczekalni, zapewne dotrą i do podstawowego topu :roll:

[Obrazek: kleschko.png]
12.06.2009 07:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Numer 3 bardzo cieszy. Niestety 1-szego nie znam

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.06.2009 04:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości