Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 131 (06.06.09)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
DLP - Notowanie 131 (06.06.09)
Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll - Największa maszynka do robienia hitów powraca na DLP ze swoim najnowszym singlem planowanym na 29 czerwca. Przyznam, że do tego kawałka ''dotarłem'' z lekkim opóźnieniem, ale to chyba dlatego, że ''Heads Will Roll'' to drugi numer na płycie, zaraz po wyczerpującym umysł i nogi parkietowym superprzeboju ''Zero''. Ciężko było się wstrzelić, a jednak. Nowe YYY's to szansa na kolejny singiel roku, znów w wykonaniu tego samego zespołu. Są niesamowici. Mistrzowsko łączą w swojej muzyce elektroniczne pulsacje, ściany gitar i taneczne beaty. Ten kolorowy, nasiąknięty latami 70 i 80 klimat utworu na ziemię sprowadza twardy i charyzmatyczny wokal Karen O, kolejnej muzycznej divy w moim alfabecie gwiazd. ''Heads Will Roll'' szokuje swoim popowym refrenem w tradycji największych tego gatunków (a przecież to na dobrą sprawę pierwsza płyta gdzie YYY romansują z czymś bardziej radiowym) i nie pozostawia złudzeń kto opanował ten sektor sceny indie/alternative. Głowy faktycznie się potoczą!

Marillion - Especially True - Ah ten Marillion Icon_smile Ten zespół to moja legenda i w sumie przydział na DLP mają z góry zapewniony. Najnowsza płyta (Happiness In The Road) ma naprawdę czym się pochwalić jeśli chodzi o zawartość, wiec nie było większych problemów z wyselekcjonowaniem tej najlepszej części, która będzie walczyła o DLP. Trwało to stosunkowo długo, o czym wspominałem na antenie, ale w końcu jest, nowy utwór, singiel na DLP pod tytułem ''Especially True''. To co najbardziej lubię w Marillion to to, że w swoich kompozycjach nie boją się postawić na melodię i proste rozwiązania. Nie są już typowym, skostniałym progresywnym dinozaurem. Ich brzmienie oscyluje wokół neo proga, akustycznego rocka czy nawet progresywnego popu. Śmieją się prosto w twarz konserwatywnym zwolennikom ery Fisha, budując od kilka ładnych lat swoje nowe brzmienie, nowy świat w którym ja jestem jednym z obywateli. Ciągle potrafią zaskoczyć, tak jak właśnie w tym utworze. Zaczyna się on jako typowy, ten bardziej ''świetlisty'' i przyjazny dla ucha utwór nowego Marillion, ale cały zamysł jest w tym by całe to piękne i ujmujące za serce 2-3 minuty zakończyć niezwykle mocnym akcentem przypominającym mroczne momenty ''Brave''. Wtedy pojawia się się nawet noisowa gitara gdzieś z tyłu, a kompozycja nabiera typowych prog-teatralnych cech. Marillion nie musi tworzyć już 12 minutowych utworów by zawrzeć tam wszystko co chce przekazać. Proszę Państwa, ten zespół jest naprawdę świetny. Polecam! I ważna informacja dla fanów. Na jesień tego roku zespół szykuje specjalny album, studyjny, gdzie zaprezentuje akustyczne wersje różnych kompozycji ze swojej przebogatej dyskografii. Będzie się działo.


Passion Pit - Swimming In The Flood - Była o nich audycja i tam sporo o Passion Pit powiedziałem. Czy muszę się więc tłumaczyć z ich obecności na DLP? Elekroniczni książęta sceny indie prezentują się trochę jak kopia bardzo lightowego M83, ale to działa najwyraźniej. Słodki motyw przewodni, słodkie wysokie wokale - z mnóstwem feelingu co łamie niejednego słuchacza. Statystki nie odnotują pewnie tego nagrania za 10, 20 lat. To nie jest nic wybitnego, to doskonalenie pewnych schematów i idei w obrębie tej dziedziny muzycznej. Nie przeszkadza to jednak cieszyć się naprawdę solidną i przede wszystkim miłą dla ucha (zero trzasków, dysonansu, vocoderu, zmiennej częstotliwości) muzyką. W ramach ciekawostki mogę chyba napisać, że tworząc to nagranie inspirowali się...muzyką klasyczną i nawet kilka syntetycznych smyków zapożyczyli. Pop z nawiązaniami do klasycznego brzmienia to baroque bądź chamber pop, czyżby oni szli w jakieś chamber electro Icon_biggrin? No i prosze...może jednak tworzą nową historię Icon_wink

Billy Talent - Rusted From The Rain - Kto by się spodziewał, prawda? Z moich wypowiedzi na temat Billy Talent można było do tej pory wywnioskować, że mam do nich stosunek obojętny, o ile nie lekko negatywny. Kolejny zespół z ''tej'' stajni'' grający ''ten'' gatunek, w ''tym'' brzmieniu...bardzo mało odkrywcze i tak naprawdę dziwiłem się czemu akurat oni reprezentują całą falę amerykańskiego alt rocka drugiej kategorii nie tylko na mycharts.pl. Bo to bardzo radiowy zespół, i popularny. Proste. ''Rusted From The Rain'' usłyszałem w ''Rockiestrze'' i miałem nadzieję, że może tym razem zrobili coś radiowego, ale tak na bardziej odstający od standardów Modern Rock Station poziom. I udało się. Hołd dla lat 90. Oto cały wywód o tym nagraniu. To brzmi jak mix wszystkiego co dobre przydarzyło się na scenie amerykańskiego rocka w ostatnich latach. Wielki megamix z półki ''The best of''. Jak widać nie skreśliłem ich za to ''wtórne nowatorstwo'', ale doceniłem na tyle by dostali się w bardzo szybkim czasie na DLP. Przyda się tutaj taki mocny kopniak, w końcowej części listy - w najbliższych tygodniach może już nie tylko końcowej. Może i wokal jest do bólu przewidywalny i zero w nim własnej osobowości, ale przy takich rockowych petardach czasem nie jest to tak ważne, tym bardziej jak mają w sobie taki charakterystyczny element, jaki w przypadku ''Rusted From The Rain'' spełnia ten
szkolny motyw na perkusji w stylu jednej z bardziej ''szkodliwych'' dla mojego ucha piosenek Garbage. (i teraz się wyda dlaczego to lubię Icon_biggrin)

NOWOŚCI NA CHOMIKU.

AP. PP. LT.


01. 01. 06. Kings Of Leon - Revelry
02. 06. 03. Eels - My Timing Is Off
03. 04. 04. Gabriela Kulka - Niejasności
04. 02. 07. Jarvis Cocker - I Never Said I Was Deep
05. 03. 06. Matt Elliott - Bomb The Stock Exchange
06. 05. 07. Pet Shop Boys - Did You See Me Coming?
07. 07. 09. The Decemberists - The Rake's Song
08. NE. 01. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll
09. 22. 03. The Veils - The Letter
10. 18. 03. Tori Amos - Give

11. 33. 02. TV On The Radio - DLZ
12. 10. 06. Sonic Youth - Sacred Trickster
13. 13. 08. Bat For Lashes - Daniel
14. 09. 09. Franz Ferdinand - No You Girls
15. 14. 08. Pustki - Niezdrowy Rozsądek
16. 08. 09. Neko Case - This Tornado Loves You
17. 11. 10. Pati Yang - Summer Of Tears
18. 12. 09. Arcade Fire - Lenin
19. 21. 05. U2 - Magnificent
20. 16. 07. The Horrors - New Age Ice

21. 17. 07. Morrissey - Something Is Squeezing My Skull
22. 20. 11. Nine Inch Nails - Not So Pretty Now
23. 24. 05. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
24. 15. 15. Yeah Yeah Yeahs - Zero
25. 19. 13. Cloud Cult - When Water Comes To Life
26. 26. 05. Marilyn Manson - Arma-God-Damn-Mother-Fuckin'-Geddon
27. NE. 01. Marillion - Especially True
28. 29. 10. Kasabian - Vlad The Impaler
29. 31. 08. No Doubt - Stand And Deliver

30. 23. 13. …And You Will Know Us By The Trail Of Dead - Isis Unveiled
31. 28. 12. Keane - Better Than This
32. 37. 04. Tindersticks - Yesterdays Tomorrows
33. 43. 02. Kasabian - Fire
34. 27. 12. Pet Shop Boys - Pandemonium
35. 39. 12. Placebo - Battle For The Sun
36. 40. 04. The Killers - The World We Live In
37. 35. 15. Deerhunter - Neither Of Us, Uncertainly
38. 30. 11. Depeche Mode - Perfect
39. 50. 02. La Roux - Bulletproof
40. 36. 18. Pet Shop Boys - Love Etc.

41. 41. 09. Super Furry Animals - Inaugural Trams
42. 34. 12. Doves - Kingdom Of Rust
43. 32. 15. Fanfarlo - Drowning Men
44. 48. 06. Ladytron - Burning Up
45. 25. 10. Manic Street Preachers - Jackie Collins Existential Question Time
46. 51. 08. Grizzly Bear - Two Weeks
47. 55. 02. Archive - Whore
48. 38. 14. Antony & The Johnsons - Epilepsy Is Dancing
49. 45. 16. Lotus Plaza - Quicksand
50. NE. 01. Passion Pit - Swimming In The Flood
51. NE. 01. Billy Talent - Rusted From The Rain

52. 42. 15. Strange Attractor - The Best Things Are Left Unspoken
53. 49. 14. PJ Harvey & John Parish - Black Hearted Love
54. 54. 03. Les Bigos - Melancholia
55. 47. 17. Junior Boys - Parallel Lines
56. 53. 13. Cranes - High And Low
57. 44. 05. Current 93 - On Docetic Mountain
58. 52. 21. UNKLE - Against The Grain
59. 46. 10. Röyksopp - The Girl And The Robot
60. 57. 13. Camera Obscura - French Navy
61. 58. 04. The Enemy - No Time For Tears
62. 56. 08. Metric - Help I'm Alive
63. 59. 11. Therapy? - The Head That Tried To Strangle Itself
64. 64. 14. Soap&Skin - The Sun
65. 65. 19. Guns N' Roses - If The World
66. 61. 16. Depeche Mode - Wrong
67. 60. 06. Dan Deacon - Paddling Ghost
68. 62. 16. Armia - Zły Porucznik
69. 63. 19. The Decemberists - A Record Year For Rainfall
70. 66. 11. Phoenix - Lisztomania

Z listy wypadły:

z 67 - Archive - Bullets - po 17 tyg. (max: 9)
z 68 - Oasis - Falling Down - po 16 tyg. (max: 27)
z 69 - Silversun Pickups - Panic Switch - po 8 tyg. (max: 40)
z 70 - Guillemots - Clarion - po 16 tyg. (max: 6)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.06.2009 07:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #2
Re: DLP - Notowanie 131 (06.06.09)
Już nowe notowanie? Icon_surprised Nadspodziewanie szybko!
Nie jestem pewien, ale chyba nie zdążyłem nawet skomentować poprzedniego.

Przyznam się bez bicia, że chociaż ściągnąłem większość zawartości Twojego chomika, to przesłuchałem jedynie kilka pozycji, więc gruntownego komentarza jeszcze teraz nie będzie, ale są w odpowiednim folderze i na pewno wkrótce się nimi zajmę Icon_biggrin3

saferłel napisał(a):01. 01. 06. Kings Of Leon - Revelry
Nie satysfakcjonuje mnie to nagranie zupełnie i choć dziwi mnie z tej okazji, że już drugi tydzień znajduje się u Ciebie na szczycie, to muszę z drugiej strony przyznać, że rozumiem jak to jest, jak najpierw słuchasz czegoś i słuchasz i nie podchodzi Ci, a nagle jak grom z jasnego nieba łapie Cię na amen. Wystarczy spojrzeć na chartrun Dwele na mojej liście - to coś w podobnym stylu Icon_wink2

Cytat:03. 04. 04. Gabriela Kulka - Niejasności
To nagranie natomiast mnie przeraziło. Najpierw poczytałem miliony pochlebnych opinii, a później przesłuchałem i pytam "o co chodzi!?". Muzycznie trochę taka indie Renata Przemyk, ale znacznie nudniejsza, a tekst momentami ciężko rozczarowujący.

Cytat:08. NE. 01. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll
Tak, tak, tak! Czekałem na ten debiut! Icon_biggrin3

Cytat:12. 10. 06. Sonic Youth - Sacred Trickster
Miłe nagranie, wezmę je pod uwagę przy tworzeniu mojego kolejnego notowania.

Cytat:13. 13. 08. Bat For Lashes - Daniel
To pewnie jeszcze mi się spodoba, ale na razie nie chwyciło. 50-50.

Cytat:33. 43. 02. Kasabian - Fire
Spodziewałem się większego awansu szczerze mówiąc Icon_surprised

Cytat:46. 51. 08. Grizzly Bear - Two Weeks
W górę o 5 to już jakiś konkret. W ogóle poważnie się zastanawiam nad zakupem tej płyty, bo coraz bardziej mi się podoba Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.06.2009 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
DLP zwykle pojawia się w sobotę, to nominalny dzień publikacji. Tak było od zawsze. Ostatnio przydarzył mi się spory poślizg (wtorek), ale normalnie maxymalnie postuję w niedzielę Icon_smile

ad.1 Kings Of Leon faktycznie byli takim gromem z jasnego nieba, już nawet gdy dobrze poznałem płytę pod koniec 2008 roku, to nagranie nie było w czołówce.

ad.2 Tekst u Kulki jest znakomity właśnie. Ogromnie mi się podoba Icon_wink Ta wokalne maniery zmieniające się co chwilę, szybkie tempo. Tam się COŚ dzieję.

ad.3 Ja też czekałem, bo miało wejść już dwa tyg temu Icon_lol

ad 4. Nigdy jeszcze nie spotkałem się by ktoś nazwał muzykę Sonic Youth miłą Icon_biggrin3

ad.6 Ja i tak trochę nawet im dodałem oczek...nie sądzę by ''Fire'' to był przyszły numer 1, 2 czy też 3...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.06.2009 09:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
saferłel napisał(a):d.2 Tekst u Kulki jest znakomity właśnie. Ogromnie mi się podoba Icon_wink Ta wokalne maniery zmieniające się co chwilę, szybkie tempo. Tam się COŚ dzieję.
Popieram! I te cholerne gołębie... mrrrah Icon_biggrin3
06.06.2009 09:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):01. 01. 06. Kings Of Leon - Revelry
Rewelacyjny number one!!!
saferłel napisał(a):08. NE. 01. Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll
Tak wysoko??? Muszę przetestować.
saferłel napisał(a):33. 43. 02. Kasabian - Fire
Coraz bardziej mi się podoba, być może za tydzień...
06.06.2009 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #6
 
aaktt napisał(a):Tak, tak, tak! Czekałem na ten debiut! Icon_biggrin3
aaktt chyba wyjął mi to z ust Icon_razz

Poza tym Kulka w Top 3 - świetnie Icon_wink
Cieszą mnie ogromnie skoki TV on the Radio i La Roux.
O Depeszach tym razem ani słowa.. Icon_mrgreen

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
06.06.2009 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Na razie dużo osób się cieszy, ale czy zdołamy zrobić z ''Head Will Roll'' przebój? Jak na razie tradycyjnie tylko alternatywno-indie-electro-popowa Icon_mrgreen strona tego forum podchwyciła ich nagrania i to nie w całości Icon_frown

Depeche Mode pewnie niedługo się z ''Peace'' pojawią, więc...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.06.2009 10:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Jak na razie tradycyjnie tylko alternatywno-indie-electro-popowa Icon_mrgreen strona tego forum podchwyciła ich nagrania (...)
Nie czuję się uwzględniony :->

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.06.2009 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Jak nie, ty na pewno wchodzisz w strefę alt-electro, może w takiej małej dawce, ale jednak Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.06.2009 11:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Zazdroszczę pięknego stylu i... chartrunu.
07.06.2009 10:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
?? Znów piszesz trochę mało zrozumiale.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.06.2009 11:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
saferłel napisał(a):Jak nie, ty na pewno wchodzisz w strefę alt-electro, może w takiej małej dawce, ale jednak Icon_wink
No dobra, trochę ostatnio tak Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.06.2009 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Oby się ta tendencja utrzymała Icon_razz2

PS - przesłucham BEP Icon_mrgreen !

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.06.2009 11:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #14
 
Czuję, że Niejasności staną się wkrótce u Ciebie jasnościami.
07.06.2009 05:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
W jakim znaczeniu Icon_smile?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.06.2009 05:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #16
 
Gaba na pierwsze, za tydzień Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
i No Doubt trochę do góry Icon_smile2
a gdzie "Notion" :?:
07.06.2009 08:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Nawet nie pamiętam jak to ''Notion'' leci do końca. Kojarzę tylko refren, to nie był mój ''peak'' na ''Only By The Night''. Zresztą po co ''Notion'' jak jest ''Revelry'' ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.06.2009 09:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #18
 
saferłel napisał(a):Nawet nie pamiętam jak to ''Notion'' leci do końca. Kojarzę tylko refren, to nie był mój ''peak'' na ''Only By The Night''
Tak jak u mnie Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.06.2009 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
Re: DLP - Notowanie 131 (06.06.09)
saferłel napisał(a):03. 04. 04. Gabriela Kulka - Niejasności
pięknie!!! bardzo się cieszę!!!
saferłel napisał(a):19. 21. 05. U2 - Magnificent
w takim tygodniu powinno być duuużo wyżej... ale może za tydzien jak zakończysz swoj top ? Icon_razz
saferłel napisał(a):27. NE. 01. Marillion - Especially True
jak wyleci u mnie TRAIN to może skorzystam z Twojej podopowiedzi co do "singla" Icon_smile2
saferłel napisał(a):54. 54. 03. Les Bigos - Melancholia
uuu nisko... ale sam jeszcze nie wiem jak to się u mnie zakończy... więc nie narzekam Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.06.2009 11:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #20
 
Lidera masz całkiem niezłego Icon_smile2
saferłel napisał(a):Billy Talent - Rusted From The Rain - Kto by się spodziewał, prawda?
Przyznam , ze ja akurat wcale, tym bardziej ze tak narzekałeś. Never say never Icon_razz Ale ucieszył mnie bardzo debiut, a i mam nadzieje że nie skończy z jakims marnym wynikiem Icon_mrgreen A i dla mnie to kawałem niezłego rocka,
A czy to indie, czy amerykańskie , czy nawet jakby ze Sri Lanki było to mnie nie przeszkadza Icon_lol
Najwyzszej nowosci nie znam co prawda, ale dobrze ze zadebiutowali u Ciebie ponieważ przypomniałes mi o tym wykonawcy iz miałem juz jakis czas temu sięgnąc po ich płytę . Icon_wink2 Na LP3 poznałem swietne "SHEENA IS A PUNK ROCKER" .
Na Marillionie sie zawiodłem niestety....i co z tego ze nawet taki znawca jak Frans Keylard z mojej ulubionej progresywnej audycji, próbuje z ich wycisnąc ile sie da , to i tak mnie nie przekonuje :->
Matt Elliott to juz wczesniej mi sie podobał z pewnym utworem z Twojej listy , to i ta konstrukcja Bomby może okaze się ciekawa . Na pewno sobie sprawdzę. Nie mam zamiaru nic detonować , ale mam nadzieje ze czyms miłym mnie chwyci... może wystarczyłby granat zaczepny .
08.06.2009 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości