Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 703
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Wydanie 703
W międzyczasie wrzucam już najnowsze, jeszcze ciepłe notowanko Icon_smile2
I bez zbędnego komentarza

POCZEKALNIA:
… AND WE DANCE - Gasmac Gilmore
BROKEN, BEAT & SCARRED - Metallica
CHOOSE TO BE ME - Sunrise Avenue
CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera i Piotr Nalepa
DANCE WITH SOMEBODY - Mando Diao
FOR WHAT IT'S WORTH - Placebo
HOTEL CALIFORNIA - Belle Perez
JACKIE COLLINS EXISTENTIAL QUESTION TIME - Manic Street Preachers
LABIRYNT FAUNA - Hunter
MYKONOS - Fleet Foxes
NEW DAWN FADES - Deathcamp Project
NEW DIVIDE - Linkin Park
PESA PESA - Motema Africa
STREET OF DREAMS - Guns 'N' Roses
THE JOKER - The Brew
TOMORROW NEVER KNOWS - Bruce Springsteen
TRANSFUZJA - Coma
W PIWNICY U DZIADKA (live) - happysad
W RYTMIE JOY DIVISION - Kumka Olik



4.6.2009 703 23
1 W NASZYM NIEBIE - Cisza Jak Ta 1 2
2 MAGNIFICENT - U2 2 9
3 SATURNINE - The Gathering 3 11
4 REIGN OF LOVE - Coldplay 5 21
5 COMING BACK TO LIFE (Live) - David Gilmour 6 13
6 INTERESY - Izrael 7 8
7 ANYTHING GOES - AC/DC 8 11
8 KILKA WYJŚĆ (PM 4 TE 5 reMix) - eM 9 3
9 NAPRAWDĘ NIE DZIEJE SIĘ NIC - Grzegorz Turnau i Z. Zamachowski 24 2
10 NAGLE KTOŚ - Cree 15 16
11 BULLETS - Archive 14 11
12 PIWKO - Kazik 10 6
13 THE UNFORGIVEN III - Metallica 29 2
14 WOLA ISTNIENIA - Coma 4 9
15 YOU & ME - Believe 13 22
16 CALL ME - Shinedown 17 2
17 ZAUŁKI - Układ 19 6
18 SNOW WHITE - Maximilian Hecker 18 4
19 POD NIEBEM PEŁNYM CUDÓW - Raz Dwa Trzy 23 2
20 A KIEDY DNIA PEWNEGO - Indios Bravos 12 6
21 BATTLE FOR THE SUN - Placebo 16 9
22 TOY COLLECTION - Katie Melua 34 1
23 FAREWELL TO THE FAIRGROUND - White Lies 39 1
24 RAISSA - Strachy Na Lachy 26 3
25 PARTYZANT K (live) - happysad N 1
26 SZKLANY CZŁOWIEK - Myslovitz 11 13
27 NIEJASNOŚCI - Gabriela Kulka 32 1
28 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica 20 17
29 LUCID DREAMS - Franz Ferdinand 22 6
30 THANKS JIMI - Sebastian Riedel & Leszek Cichoński 38 8


31 LIFE IN TECHNICOLOR II - Coldplay 28
32 JESZCZE MAMY REWOLWERY - Koniec Świata 21
33 I'M NOT SURE - Renton 25
34 LET IT RAIN - Living Things 31
35 ŻYCIE TO CHWILA - Izrael 33
36 TELL ME IT'S NOT OVER - Starsailor 30
37 LŚNIENIE - Coma 27
38 POKÓJ NA JEDNĄ NOC - The Cuts 42
39 I'M IN LOVE - Maria Mena 36
40 ZGAŚ MOJE OCZY... - Akurat 37
41 NO YOU GIRLS - Franz Ferdinand 35
42 PRIMAVERA IN ANTICIPO - Laura Pausini & James Blunt 43
43 BARANY - Voo Voo N
44 KNOW YOUR ENEMY - Green Day 44
45 RAZORLITE - Ray Wilson 41

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
04.06.2009 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
wreszcie uda mi się skomentować Twoją listę bez kilkudniowego opóźnienia Icon_smile2.
poczekalnia tradycyjnie ostatnio znakomita! jest już "Transfuzja" i ciekawe czy Coma będzie mieć u Ciebie kolejny duży przebój. u mnie szykuje się debiut, może już teraz. myślę, że u Ciebie szybko wejdzie, bo "Wola istnienia" jak widać bardzo traci, więc trener musi szybko dokonać zmiany Icon_mrgreen .
no i "W piwnicy u dziadka" też będę wypatrywać w głównym zestawieniu, bo przecież nie po to wprowadzasz happysad do poczekalni, żeby się po niej plątał Icon_mrgreen . ale widzę, że "Partyzant K" może mu pokrzyżować szyki. tylko ciekaw jestem ile Cię będzie trzymał kawałek który znasz już od kilku lat. może jednak piwnica też dostanie swoją szansę.
na miejscach 31-45 niestety żaden z trzech moich faworytów nie awansuje...
"Razorlite" zaczyna mi się podobać. zdecydowanie bardziej lubię niż "Bless Me".
pomimo kilkunastu tygodni na liście i plątania się około dziesiątki, wyniki "All Nightmare Long" u Ciebie są dla mnie dużym rozczarowaniem. wciąż nie rozumiem czemu tak (nie ma co ukrywać) fatalnie sobie poradziło, jak na tak piekielnie dobry kawałek...
noooooooo pięknie! "Farewell To The Fairground" Icon_biggrin3. komentarz słowny zbędny Icon_mrgreen Icon_mrgreen .
Katie ładnie, cieszę się.
jeeeee, "The Unforgiven III"! Icon_biggrin3 zapomniałem chwilowo, że tydzień temu zadebiutowało, a tu taki skok! no i z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej od razu sobie pomyślałem, że szykuje się, że zdziała więcej niż ANL... :roll:
04.06.2009 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
 
Nowości bardzo dobre Icon_smile2 (szczególnie Gaba)
Pierwsza dziesiątka oprócz U2 powinna ustapić trzeciej dziesiątce Icon_mrgreen
05.06.2009 12:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 540
Dołączył: Nov 2008
Post: #4
 
numer jeden pozostanie chyba niezmienny przez wiele tygodni.
Turnau z Zamachowskim u mnie też byli w dziesiątce, ale potem szybko odpuścili.
Cree widzę że łapie trzeci albo już nawet czwarty oddech Icon_razz
już chyba wybrałem utwór Believe który pojawi się niedługo u mnie.
Niejasności u mnie już w top10, "Thanks Jimi" wraca do trzydziestki - pięknie Icon_biggrin3
poczekalnię tym razem przemilczę, może to przyniesie lepszy skutek Icon_wink2
05.06.2009 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #5
 
Gathering odkryłeś nie dawno czy aż tak długo Cię kręci? Kiedyś też nie mogłem się od tego kawałka odczepić.
07.06.2009 05:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):wreszcie uda mi się skomentować Twoją listę bez kilkudniowego opóźnienia
Zauważyłem. Cieszę się Icon_smile2
ku3a napisał(a):poczekalnia tradycyjnie ostatnio znakomita!
To może szkoda obniżac jej poziom i wrzucać na listę Icon_wink2
ku3a napisał(a):jest już "Transfuzja" i ciekawe czy Coma będzie mieć u Ciebie kolejny duży przebój.
Nie wiem czy duży, ale na pewno zadebiutuje. Już to czuje po kościach Icon_wink2
ku3a napisał(a):no i "W piwnicy u dziadka" też będę wypatrywać w głównym zestawieniu, bo przecież nie po to wprowadzasz happysad do poczekalni, żeby się po niej plątał
W sumie racja Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):ale widzę, że "Partyzant K" może mu pokrzyżować szyki. tylko ciekaw jestem ile Cię będzie trzymał kawałek który znasz już od kilku lat.
Za długo pewnie nie, ale z drugiej strony to jeden z niewielu, który ma swój niewykorzystany potencjał, a na dodatek świetnie brzmi na zywo. Teraz tą płytą potwierdził moją tezę Icon_smile2
ku3a napisał(a):"Razorlite" zaczyna mi się podobać. zdecydowanie bardziej lubię niż "Bless Me".
Ale na wejście na listę raczej nie ma szans?
ku3a napisał(a):pomimo kilkunastu tygodni na liście i plątania się około dziesiątki, wyniki "All Nightmare Long" u Ciebie są dla mnie dużym rozczarowaniem.
W porównianiu z Twoimi wynikami to z pewnością mozna tak powiedzieć, ale jak na moją listę nie jest źle. Fakt, że w top 10 to sobie nie pobrylowało. "The Day..." zrobił to za "All..." Icon_wink2
ku3a napisał(a):noooooooo pięknie! "Farewell To The Fairground"
W tamtym tygodniu mocniej chwyciło, ale nie wiem na jak długo
ku3a napisał(a):jeeeee, "The Unforgiven III"! zapomniałem chwilowo, że tydzień temu zadebiutowało, a tu taki skok! no i z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej od razu sobie pomyślałem, że szykuje się, że zdziała więcej niż ANL...
Trudno powiedzieć... Słuchając tej częsci mam mieszane uczucia. Czasem myślę, że to będzie numer 1, ale innym razem trochę nudzi. Zobaczymy co wyjdzie z tej mieszanki i jakie uczucie u mnie wygra Icon_smile2
Tomekk napisał(a):Pierwsza dziesiątka oprócz U2 powinna ustapić trzeciej dziesiątce
Zauważyłem, że 3 dziesiątka jest bardzo reprezentatywna dla całego forum Icon_smile2
bear napisał(a):numer jeden pozostanie chyba niezmienny przez wiele tygodni.
W tym tygodniu nie wygrała już tak bezapelacyjnie jak w ubiegłym, ale wciąż bardzo mocno mi sie podoba.
bear napisał(a):Turnau z Zamachowskim u mnie też byli w dziesiątce, ale potem szybko odpuścili.
Poznany dzięi Tobie Icon_smile2
bear napisał(a):Cree widzę że łapie trzeci albo już nawet czwarty oddech
Wystarczy tego posłuchać w jakimś odpowiednim czasie i ponownie stwierdzam, że nie może tak szybko spaść Icon_smile2
bear napisał(a):już chyba wybrałem utwór Believe który pojawi się niedługo u mnie.
Już mnie ciekawi co to moze być. Icon_smile2
bear napisał(a):poczekalnię tym razem przemilczę, może to przyniesie lepszy skutek
Wszyscy o tej poczekalni. Ciężko jest się przebić i średnio raczej do drugi kawałek może się dosać na liste.
emigrant napisał(a):Gathering odkryłeś nie dawno czy aż tak długo Cię kręci? Kiedyś też nie mogłem się od tego kawałka odczepić.
I tak i tak. Tzn uż od wielu lat, w zasadzie od powstania znam, bo w sumie miałem ich kasetę, ale to wróciło po latach, a teraz jak wrzuciłem ten kawałek do kolejnej edycji "Naszej Listy" jakoś ponownie się nim zauroczyłem i stwierdziłem, że nie może tego zabraknąc na mojej liście Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.06.2009 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
tadzio3 napisał(a):Ale na wejście na listę raczej nie ma szans?
nie, nie mogę powiedzieć, że nie ma szans. jeszcze trochę posłucham i kto wie. na razie tak ok. wirtualnego 60 miejsca się kręci.
08.06.2009 03:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości