Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Dido
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #141
RE: Mychartsowy Top Dido
Yacy napisał(a):ale to Ty ją wspomniałeś. ja nawet nie wiem o której piszesz
haha, więc może niech tak zostanie póki co Icon_biggrin
13.04.2020 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #142
RE: Mychartsowy Top Dido
thestranglers napisał(a):bo lubię czasem podkręcać?
Teraz to Ty nie podkręcasz, tylko nie wysypiasz ludzi do pracy Icon_lol

Radio Epsilon
13.04.2020 10:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #143
RE: Mychartsowy Top Dido
Dziękuję za Top. Prawdę mówiąc spodziewałem się, że Here with Me będzie dosyć wysoko ale na pewno nie na pierwszym. Mój faworyt No Freedom trochę za nisko ale okay. bardzo fajnie, że Jacek wybrał Roxette.
13.04.2020 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #144
RE: Mychartsowy Top Dido
EVENo napisał(a):Teraz to Ty nie podkręcasz, tylko nie wysypiasz ludzi do pracy
oj, to już chwilunia Icon_rolleyes
13.04.2020 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #145
RE: Mychartsowy Top Dido
miszony napisał(a):Prawdę mówiąc spodziewałem się, że Here with Me będzie dosyć wysoko ale na pewno nie na pierwszym
Ja w sumie miałbym problem w wytypowaniem największego jej przeboju. Gdy robiłem odsłuchy to kojarzyłem 5, może 6 numerów i każdy z nich na tym samym poziomie. Teraz dopiero zaglądam na Lasta i okazuje się, że Thank You i White Flag to nieco wyraźniej popularniejsze piosenki od Here With Me. Ale co tam statystyki, przecież Brothers In Arms też daleko do najpopularniejszego utworu Dire Straits Icon_wink

Radio Epsilon
13.04.2020 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #146
RE: Mychartsowy Top Dido
EVENo napisał(a):Ale co tam statystyki, przecież Brothers In Arms też daleko do najpopularniejszego utworu Dire Straits
ooo, a co wygrało? No jeszcze Money zrozumiem...
13.04.2020 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #147
RE: Mychartsowy Top Dido
thestranglers napisał(a):oj, to już chwilunia
Nie miej poczucia winy, mam na czternastą, tylko tak mi się powiedziało Icon_razz2

Radio Epsilon
13.04.2020 10:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #148
RE: Mychartsowy Top Dido
thestranglers napisał(a):ooo, a co wygrało?
Na Last.fm statystyka wygląda tak:

1
Sultans of Swing
1 091 304 słuchaczy

2
Money for Nothing
778 258

3
Walk of Life
721 793

4
Brothers in Arms
622 387

Radio Epsilon
13.04.2020 10:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #149
RE: Mychartsowy Top Dido
miszony napisał(a):Prawdę mówiąc spodziewałem się, że Here with Me będzie dosyć wysoko ale na pewno nie na pierwszym.
EVENo napisał(a):Teraz dopiero zaglądam na Lasta i okazuje się, że Thank You i White Flag to nieco wyraźniej popularniejsze piosenki od Here With Me.
O, no widzicie, ja tam nie miałbym wątpliwości. Bądź co bądź to właśnie Here mam na TWC, a inne z jej utworów raczej tam szans nie mają.
13.04.2020 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #150
RE: Mychartsowy Top Dido
(13.04.2020 10:49 PM)EVENo napisał(a):  Ja w sumie miałbym problem w wytypowaniem największego jej przeboju. Gdy robiłem odsłuchy to kojarzyłem 5, może 6 numerów i każdy z nich na tym samym poziomie. Teraz dopiero zaglądam na Lasta i okazuje się, że Thank You i White Flag to nieco wyraźniej popularniejsze piosenki od Here With Me.
Ja bym bez wahania wskazał albo "Hunter", albo "White Flag", chyba najbardziej ukochane przez polskie stacje. Wikipedia za to zdecydowanie wskazuje na "White Flag".

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
13.04.2020 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #151
RE: Mychartsowy Top Dido
EVENo napisał(a):1
Sultans of Swing
1 091 304 słuchaczy
no tak się bałem, że może Sułtani... W sumie jak na utwór z lat 70 DS to ewenement w tym kontekście.
13.04.2020 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #152
RE: Mychartsowy Top Dido
Artur.O napisał(a):Wikipedia za to zdecydowanie wskazuje na "White Flag".
No, i to srogo. Nawet nie wiedziałem, że Here With Me to był jej debiut. Pewnie przez to nie miał takiej sprzedaży.

Radio Epsilon
13.04.2020 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #153
RE: Mychartsowy Top Dido
EVENo napisał(a):Nie miej poczucia winy, mam na czternastą, tylko tak mi się powiedziało
nie no, lubię być inteligentnie stymulowany Icon_biggrin
13.04.2020 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #154
RE: Mychartsowy Top Dido
EVENo napisał(a):Nawet nie wiedziałem, że Here With Me to był jej debiut.
serialnie? ulala, w takim razie to była miłość od pierwszego zasłuchania w moim przypadku Tancze
13.04.2020 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #155
RE: Mychartsowy Top Dido
(13.04.2020 10:58 PM)EVENo napisał(a):  Nawet nie wiedziałem, że Here With Me to był jej debiut. Pewnie przez to nie miał takiej sprzedaży.
W ogóle chronologia w dyskografii Dido jest bardzo dziwna. "Thank You" było na jakiejś filmowej ścieżce dźwiękowej jeszcze w 1998 roku, a "Here With Me" w Ameryce ukazało się 2 lata wcześniej niż w ojczyźnie. Zresztą "Thank You" również odczekało 2 lata, zanim ukazało się gdziekolwiek jako singiel (w UK było jej pierwszym, już po wydaniu "Stan").

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
13.04.2020 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości