Ankieta: Jaka jest twoja ulubiona p
Boy
October
War
The Unforgettable Fire
The Joshua Tree
Rattle And Hum
Achtung Baby
Zooropa
Pop
All That You Can't Leave Behind
How To Dismantle An Atomic Bomb
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 TOP 50
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #101
 
25 - Original Of The Species (How To Dismantle An Atomic Bomb?)
Ależ ten utwór trzyma honor ''How To Dismantle...''. Pośród nudnego pop/rocka jedno - również popowe - natchnione niesamowitym duchem, który często nachodzi U2 i pomaga im stworzyć ''anthemy'' każdej płyty. ''Original'' to trochę kuzyn od strony rodziny ''All That You Can't...''. Wyraźna sekcja smyczkowa, bardzo rozmyte klawisze, balladowy, słodki nastrój. W sumie ostatnio za takie cechy, piosenki U2 obrywały solidne baty, tu jest inaczej. Wszak czasem o tym czy lubimy dany utwór czy nie decyduje pewien mały czynnik, którego w żaden sposób słowami opisać się nie da.

24 - The Unforgettable Fire (The Unforgettable Fire)
I jeszcze jeden ''Ogień'' do kolekcji. Singiel, który zdaje się bardziej był znany w tej części kontynentu niż na Wyspach chociażby. Nagranie tytułowe z przełomowego ''The Unforgettable Fire'', posiadające wszystkie najlepsze cechy płyty. Niesamowite klawisze w refrenie i ogólnie dość przyjazne brzmienie każą ustawić ten utwór w kanonie raczej tych bardziej popowych numerów U2. TUF to również nie pierwszy utwór U2 brzmiący bardzo nowofalowo, który można by przypisać kilku innym artystom i nikt by się nie zorientował kto to skomponował. Taki sentymentalny dźwięk 80's.

23 - Gone (Pop)
Elektryzująca gitara, brzmiąca trochę jak wytwór komputera wspaniale wprowadza intro w tym numerze. Taki dźwięk mógłby rozpoczynać całe ''Pop'', chociaż wirujący beat w ''Discotheque'' robi to wcale nie gorzej. Jak to bywa z utworem z tradycjami na płycie ''Pop'' musi być wyrazisty bas, który dominuje brzmieniowo nad resztą, kocioł w refrenie (gdzie spotyka się woda, ogień, powietrze, ogień i gitara - jej, ja kocham te noisowo-elektroniczne elementy) i atmosferę przygnębienia, chociaż tekstowo jest deklaracja, że ''i'm not coming down''. Ciekawy paradoks.

22 - Babyface (Zooropa)
O nieładnie! Bono podrywa małolatę Icon_razz2 Małolaty lubią lalki Barbie i klimat ''pink'', dlatego zespół specjalnie zaaranżował na potrzeby tego nagrania klimatyczne dzwonkowe intro. W refrenie dodają na szczęście czadu jadąc na rozchwianej gitarze w bardzo ''męski'' sposób. Edge też jedzie na dwa fronty, raz z fikuśnym ''pa pa pa pa'', a później czarują gitarowym pod koniec utworu, dobitnie podkreślając kontrasty jakie w ''Babyface'' mamy na każdym kroku. Od początku mój typ na singla z płyty, od zawsze słuchany ze świadomością ''to jest hit''. Szkoda, że nie wyszło. Aha, i jeszcze na koniec muszę dodać, że nic nie pobiję na płycie Zooropa linijki: ''Babyface, pozwól mi rozwiązać swoje sznurówki'' - i nie interesuje mnie co to może oznaczać, zawsze będę pamiętam ten zwrot w taki sposób Icon_lol

21 - Two Shots Of Happy, One Shot Of Sad (B-side, Pop)
Bono bawi się w Franka Sinatra i kopiuje jego styl. Efekt? Zachwycający. To nagranie po raz pierwszy w życiu usłyszałem gdzieś w zeszłą środę, może czwartek. Oczywiście taka awangarda w wypadku U2 nie mogła nie zostać zauważona. Brzmienie orkiestry, swingujący podkład. Totalne zaskoczenie. Miejsce 21 niech w tym wypadku posłuży za najlepszy komentarz.

Płyty:

Pop - 99 pkt.
The Unforgettable Fire - 96 pkt.
Rattle And Hum - 49 pkt.
Achtung Baby - 42 pkt.
The Joshua Tree - 42 pkt.

Zooropa - 30 pkt.
War - 29 pkt.
How To Dismantle An Atomic Bomb - 26 pkt.
All That You Can't Leave Behind - 21 pkt.
Boy - 19 pkt.
No Line On The Horizon - 11 pkt.
October - 0 pkt.

[Obrazek: U2+Pop+era.jpg]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.06.2009 10:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #102
 
saferłel napisał(a):25 - Original Of The Species (How To Dismantle An Atomic Bomb?)
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 ale wysoko Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
saferłel napisał(a):23 - Gone (Pop)
eeeeeyyyyyyhmmmmmmmyyyyyeeeee... [chwila.]
saferłel napisał(a):22 - Babyface (Zooropa)
Icon_surprised o cholercia Icon_surprised tego to bym się w życiu nie spodziewała, a na pewno nie tak wysoko Icon_surprised
ale TSOH, OSOS się spodziewałam. Icon_cool2
09.06.2009 10:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #103
 
uzi napisał(a):23 - Gone (Pop)
eeeeeyyyyyyhmmmmmmmyyyyyeeeee... [chwila.])[/quote] ??

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.06.2009 10:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #104
 
saferłel napisał(a):uzi napisał/a:
23 - Gone (Pop)
eeeeeyyyyyyhmmmmmmmyyyyyeeeee... [chwila.])
??[/quote] Icon_lol no mówię, że chwila. poczekaj. Icon_lol
09.06.2009 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #105
 
Original Of The Species u mnie pod koniec top50, ale za to The Unforgettable Fire to mój nr 2!!! I u Ciebie całkiem przyzwoita pozycja Icon_wink2

pozostałych nie stwierdzono!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.06.2009 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #106
 
A myślałem, że cenisz sobie ''Two Shots'', pomyliłem twój top w takim razie z innym...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.06.2009 11:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #107
 
saferłel napisał(a):
uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):23 - Gone (Pop)
eeeeeyyyyyyhmmmmmmmyyyyyeeeee... [chwila.]
??
no to teraz mogę jasno Icon_lol - u mnie na 11! Icon_mrgreen 23 to dużo za mało jak na Gone. Icon_razz
10.06.2009 12:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #108
 
uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):
uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):23 - Gone (Pop)
eeeeeyyyyyyhmmmmmmmyyyyyeeeee... [chwila.]
??
no to teraz mogę jasno Icon_lol - u mnie na 11! Icon_mrgreen 23 to dużo za mało jak na Gone. Icon_razz
Jasne, jasne :->

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2009 10:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #109
 
1. 21 - Two Shots Of Happy, One Shot Of Sad (B-side, Pop)

2. 24 - The Unforgettable Fire (The Unforgettable Fire)
3. 22 - Babyface (Zooropa)
4. 25 - Original Of The Species (How To Dismantle An Atomic Bomb?)
5. 23 - Gone (Pop)
10.06.2009 10:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #110
 
20 - Mofo (Pop)
Łosz kurde (delikatna wersja tego co napisała uzi w pierwszej linijce swojego opisu tego nagrania Icon_lol). Co za sound (i tu znów się zgadzamy). To jest potęga techniki, komputerów, loopów perkusyjnych, sequencerów i Bóg wie jeszcze czego jeśli chodzi o warsztat U2. Ostre, stylizowane na techno/alt. dance, wciągające swoją przebogatą bazą sampli jakie zostały w nim użyte. Znów muszę się odnieść do opisu uzi: ''ten utwór gdzieś jedzie''. Ja bym dodał, że ten utwór jedzie gdzieś razem ze mną. Jest szalony, pędzi 150/h, jest nieprzewidywalny. To jest jedna z najlepszych elektronicznych kompozycji wszech czasów i kropka. U mnie na miejscu 20 i trochę żałuję, że tego nie może już zmienić, chociaż to może z tego względu, że po chwili namysłu dochodzę do wniosku, że ten utwór brzmi tak jak TO zmieszane z TYM.....ze wskazaniem na TO Icon_lol

19 - Stay [Farewell So Close!] (Zooropa)
Sinatra musiał mieć niezłe wtyki w tym topie, że kolejny utwór wystylizowany na jego podobieństwo znalazł się szalenie wysoko. ''Two Shots'' dwa oczka niżej, a ''Stay'' w czołowej dwudziestce. Kiedyś raczej pomijany przeze mnie przy słuchaniu przepełnionego o wiele ciekawszymi wtedy moim zdaniem, transującymi dźwiękami Zooropy. Inny, bo w przeciwieństwie do sporej części płyty oszczędny. Po latach zacząłem odkrywać coś więcej niż zabójczo motoryczny motyw na gitarze. Przede wszystkim gitarowe ''fale'' w backgroundzie, które jednak ani na chwilę nie burzą głównego motywu. Refren jest dosyć oczywisty, ale przyciąga swoją szczerością.

18 - Numb (Zooropa)
Fajny, industrialny kawałek. Pierwszy singiel z Zooropy i chyba jedyny singiel gdzie główny wokal należy do Edge'a. Ileż na Zooropie piosenek, które chociaż nie są wybitnie rozbudowane potrafią zachwycić jednym, dwoma dźwiękami i nie zważa się już wtedy na żadne inne elementy. W ''Numb'' to oczywiście ta ''piła gitarowa'' i rezonująca perkusja. Falsetowe wstawki Bono cudownie uzupełniają beznamiętny main vocal. Jest też imitacja organ. A morał z tej piosenki jest taki, dzieciaki: Słuchajcie rad Edge'a to nie będzie numbowaci Icon_lol

17 - Where The Streets Have No Name (The Joshua Tree)
Icon_lol OK, ''Where The Streets Have No Name'' wbrew moim podstępnym i nikczemnym zapowiedziom znalazło się bardzo wysoko. Wyżej niż cover w topie innego zespołu Icon_lol Oczywiście jako miłośnik innego zespołu, gdy tylko dowiedziałem się, że ich udany singiel jest coverem musiałem poznać oryginał, dlatego to nagranie jest chyba pierwszym jakie usłyszałem z dyskografii U2. Wtedy jeszcze nie robiło na mnie takiego wrażenia jak teraz, wydawało mi się za wolne (niemożliwe, przecież to ma bardzo zwinne drum section!) i rozczarowywało swoim refrenie, bo nie było motywu ''I Can't Take My Eyes Off You'' Icon_lol, a właśnie tę sekcję dętą lubiłem najbardziej w coverze. Po latach jednak oryginał bardzo mnie się zahartował, a pierwszym skojarzeniem z tym utworem jest gitara, brzmiąca nie jak elektryk, ale raczej najmocniejszy akustyk na świecie, z tym swoim charakterystycznym dwu-poziomowym brzmieniem. Pamiętam też ciekawy teledysk, kręcony nielegalnie na dachu jakiejś biedronki Icon_lol

16 - Acrobat (Achtung Baby)
Achtung Baby w całej swojej okazałości. ''Acrobat'' pewnie do ostatniej minuty bił się o tytuł closera tej płyty z ''Love Is Blidness''. To apokaliptyczne brzmienie świetne zwieńczyłoby któryś-tam-z-kolei-studyjny-krążek-U2. Dryfująca gitara, bardzo art-owa, bardzo wyraźnie zaakcentowana tworzy złudzenie ''wesołego miasteczka''. W życiu trzeba być akrobatą, trzeba umiejętnie stawiać kroki, grać, nie dać się innym ''bastards'' - jak to śpiewa Bono - by jakoś to było. Kolejna w ich dyskografii przestroga.

Płyty:

Pop - 130 pkt.
The Unforgettable Fire - 96 pkt.
Zooropa - 95 pkt.
The Joshua Tree - 76 pkt.
Achtung Baby - 75 pkt.

Rattle And Hum - 49 pkt.
War - 29 pkt.
How To Dismantle An Atomic Bomb - 26 pkt.
All That You Can't Leave Behind - 21 pkt.
Boy - 19 pkt.
No Line On The Horizon - 11 pkt.
October - 0 pkt.

[Obrazek: U2.jpg]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2009 11:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #111
 
1. 18 - Numb (Zooropa)


2. 20 - Mofo (Pop)
3. 17 - Where The Streets Have No Name (The Joshua Tree)
4. 19 - Stay [Farewell So Close!] (Zooropa)
5. 16 - Acrobat (Achtung Baby)
10.06.2009 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #112
 
saferłel napisał(a):Łosz kurde (delikatna wersja tego co napisała uzi w pierwszej linijce swojego opisu tego nagrania Icon_lol ).
oj no przecież ja tylko tłumaczyłam... Icon_cool2
saferłel napisał(a):19 - Stay [Farewell So Close!] (Zooropa)
Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol
faraway to the fairgorund... Icon_mrgreen Icon_lol Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):A morał z tej piosenki jest taki, dzieciaki: Słuchajcie rad Edge'a to nie będzie numbowaci Icon_lol
Icon_lol Icon_lol Icon_lol tylko kto tego będzie słuchał? - każdy szanujący się słuchacz U2 chciałby być jak Edge Icon_cool2 Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):ozczarowywało swoim refrenie, bo nie było motywu ''I Can't Take My Eyes Off You'' Icon_lol
gdyby miało ten motyw, to w moim rankingu wylądowałoby gdzieś w okolicach So Cruel Icon_lol Icon_lol
saferłel napisał(a):pierwszym skojarzeniem z tym utworem jest gitara, brzmiąca nie jak elektryk, ale raczej najmocniejszy akustyk na świecie, z tym swoim charakterystycznym dwu-poziomowym brzmieniem.
i na akustyku to brzmi powalająco.
kiedyś w Trójce to puszczali, jak Metz rozmawiał z zespołem o NLOTH. i Edek się popisał tym riffem ze Streets na akustyku. zabrzmiało świetnie.
saferłel napisał(a):Pamiętam też ciekawy teledysk, kręcony nielegalnie na dachu jakiejś biedronki Icon_lol
Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol
saferłel napisał(a):16 - Acrobat (Achtung Baby)
u fana Achtunga niżej niż u mnie, hoho Icon_cool2 Icon_razz
saferłel napisał(a):Achtung Baby w całej swojej okazałości.
hola hola, nie obrażać mi tu akrobata Icon_lol
10.06.2009 12:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #113
 
Where the Streets Have No Name - no! Icon_wink2 bo już się bałem... u mnie tylko 2 oczka wyżej ! Do tego Stay też odpowiednia pozycja Icon_wink2

Reszyt brak...
Tak sobie myślę, że skorzystam z Waszych topów i posłucham braków, powiedzmy z top30. Może jednak się na czymś nie poznałem, albo przez 1,5 roku się zmieniło...?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.06.2009 02:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #114
 
aaaa miejsca 15-11? Icon_frown no nic w takim razie wieczorkiem...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.06.2009 07:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #115
 
Zaraz podam Icon_smile Możecie już myślę typować czołówkęIcon_razz2 Ktoś się odważy Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2009 07:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #116
 
saferłel napisał(a):Możecie już myślę typować czołówkęIcon_razz2 Ktoś się odważy Icon_razz2?
1. So Cruel
2. Vertigo
3. Is That All?
4. A Celebration
5. Boy-Girl
6. Touch
7. All Because Of You
8. Summer Rain
9. Cartoon World
10. Winter

co wygrałam? Chytry
10.06.2009 07:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #117
 
15 - Until The End Of The World (Achtung Baby)
Najpierw bawią się sprzętem, stąd te odgłosy z pogranicza zoo i science-fiction w pierwszych sekundach, potem rytm trochę jak z ''Mysterious Ways'' i wspaniała ''unosząca się'' gitara wygrywająca główny motyw w tej piosence. U2 chyba nigdy tak kolorowo nie śpiewali o tematyce religijnej, o Jezusie, ostatniej wieczerzy etc. Ma to swój styl i charakter, a na koncertach podobno wymiata.

14 - Sometimes You Can't Make It On Your Own (How To Dismantle An Atomic Bomb?)
Najlepszy z ''Bomby'' i w dodatku wydany na singlu. U2 znów korzysta z pomysłu na piosenkę-hymn, tworząc bardzo rozbudowany, monumentalny pomnik ich przed ostatniej studyjnej płyty. Opiera się znów na mocnym basie, swobodnie prowadzonej linii gitary i swoich najbardziej charakterystycznych elementach, tym razem wyjątkowo soczyście brzmiących z prawdziwym duchem dawnego U2. Trochę na pokaz, ale bardziej ''na serio''. Karolina już napisał jak ważny w tym utworze jest tekst. Ja dodać mogę tylko, że nie było mowy o tym by nie wsłuchać się w ten kawałek skoro: ''Listen to me now, i need to let you know''.

13 - With Or Without You (The Joshua Tree)
Sam jestem zaskoczony, że to tak wysoko zaszło Icon_lol Nie ma sensu jakoś dogłębniej się rozdrabniać nad tym nagraniem. Kochane, mimo bardzo wyraźnych popowych akcentów ze strony nieźle ''wyciąganych'' klawiszy. Oparte na tym motorycznym i banalnym rytmie, ''With Or Without You'' co chwila pojawia się w rankingach najważniejszych utworów w historii. I kto zgadnie dlaczego? Czy wystarczyło napisać idealny utwór o miłości z przybijającym wyznaniem w tekście i wielkim płaczem w moście? Chyba tak. Na mnie podziałało.

12 - Please (Pop)
Nagranie bez większej przynależności do konkretnych szufladek, chyba dlatego tak uwielbiane. Elektroniczne z trochę pokraczną sekcją rytmiczną z wybitym poza ''klucz'' wokalem. Leci, płynie, mija i zachwyca z każdą sekundą. W refrenie spotyka się w dobijająca swoją rozpaczliwą i beznamiętną grą gitarą. I znów powtarza się ten sam motyw. Smyki jakby niedostrojone, tak jak głos Bono, który nie potrafi nawet dobrze falsetem pojechać tytułowe ''Proszę''. Poczucie ogarniającej człowieka beznadziejności i gorzki wydźwięk tego nagrania paradoksalnie powodują, że jest tak cenione i uwielbiane. Ja musiałem trochę tego posłuchać by ''Please'' wylądowało tak wysoko. Pierwotnie startowało z miejsce 30.

11 - Even Better Than The Real Thing (Achtung Baby)
Ten numer był nawet w top 3 tego topu! Ostatecznie na 11. miejscu. Singlowy, krótki, sycący. Buja we wszystkie strony, a Bono uwodzi swoim szarmanckim wokalem, gitara co chwila wygrywa ten krótki - znów niezwykle egzotyczny i ulotny - dźwięk, by wydobyć z siebie to co trzeba dopiero w solówce, która sama w sobie jest 50% siły tego nagrania. Co za technika! i kowbojski sound made in USA. A po za tym wiem, że mało kto lubi to nagranie.

OSTATNIA 10-TKA W LAGWAFIMIE ZA NIECO PONAD GODZINĘ!

Płyty:

Achtung Baby - 150 pkt.
Pop - 170 pkt.
The Joshua Tree - 124 pkt.
The Unforgettable Fire - 96 pkt.
Zooropa - 95 pkt.

Rattle And Hum - 49 pkt.
War - 29 pkt.
How To Dismantle An Atomic Bomb - 63 pkt.
All That You Can't Leave Behind - 21 pkt.
Boy - 19 pkt.
No Line On The Horizon - 11 pkt.
October - 0 pkt.

[Obrazek: U2.jpg]
''U2 came out Icon_lol ''

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2009 07:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #118
 
uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):Możecie już myślę typować czołówkęIcon_razz2 Ktoś się odważy Icon_razz2?
1. So Cruel
2. Vertigo
3. Is That All?
4. A Celebration
5. Boy-Girl
6. Touch
7. All Because Of You
8. Summer Rain
9. Cartoon World
10. Winter

co wygrałam? Chytry

Szansę obstawienia drugi raz Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2009 07:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #119
 
saferłel napisał(a):15 - Until The End Of The World (Achtung Baby)
nie ma zaskoczenia, ale cieszę się bardzo Icon_smile2
saferłel napisał(a):na koncertach podobno wymiata.
zajrzyj chociażby do linka, który przy tym zapodałam, to się przekonasz... :roll:
saferłel napisał(a):14 - Sometimes You Can't Make It On Your Own (How To Dismantle An Atomic Bomb?)
1. ale się uparłeś na ten znak zapytania Icon_lol
2. Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 no no, wysoko Bomba zaszła... Icon_eek2
saferłel napisał(a):13 - With Or Without You (The Joshua Tree)
Sam jestem zaskoczony, że to tak wysoko zaszło Icon_lol
ja tez jestem zaskoczona... ale bardzo pozytywnie Icon_smile2
saferłel napisał(a):12 - Please (Pop)
prawie tam, gdzie u mnie Icon_smile2 świetnie.
saferłel napisał(a):11 - Even Better Than The Real Thing (Achtung Baby)
o matko Polko Icon_lol
bycie dzieckiem Achtunga musi być straszne Icon_razz
saferłel napisał(a):A po za tym wiem, że mało kto lubi to nagranie.
co Ty gadasz, Achtungowców jest od groma i trochę Icon_cool2

saferłel napisał(a):Szansę obstawienia drugi raz Icon_lol
ale po co, skoro już odgadłam? Icon_cool2
Icon_mrgreen
10.06.2009 07:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #120
 
Wiem, że to może zburzyć twój świat...ale nie odgadłaś Icon_eek2 Icon_lol Próbuj dalej!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.06.2009 07:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości