Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
339 MOJA LISTA
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Jeśli chodzi o polskich wykonawców to faktycznie nieciekawie ostatnio. Obecnie szukam dojścia to tego zespołu co występował na tym festivalu w Anglii razem z Habakukiem. Nawet nazwy jeszcze nie oswoiłem, ale czytałem o nich artykuł w Wyborczej.
25.06.2007 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
THE POISE RITE

no nie powiem u Kaczora słyszałem i całkiem, całkiem....
tu mozna tez posłuchac a poza tym jest już płyta: http://www.myspace.com/poiserite

Ale to dalej jest po angielsku Icon_frown

Czekam dalej na coś polskiego...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.06.2007 12:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
No nieźli są. Tylko szkoda, że wpisali jako kraj "United Kingdom".
26.06.2007 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
Gary napisał(a):No nieźli są. Tylko szkoda, że wpisali jako kraj "United Kingdom".

to przeczytaj co piszą na Merlin.pl o nich (ryzyk-fizyk wrzuciłem płytę do koszyka ... Icon_smile2 ):

Początek rockowego pokłosia pierwszej fali polskiej emigracji zarobkowej w Londynie? Byc może, zaś na pewno jeden z najciekawszych gitarowych krążków wydanych w 2007 roku. Ten rzeszowski zespół na swym trzecim albumie (pierwszym profesjonalnie wydanym i dystrybuowanym albumie w 10-letniej historii zespołu) serwuje solidną mieszankę rocka i psychodelii. Migawkowe i impresyjne, nie pozbawione egzystencjalnej refleksji teksty - sprawiające, że prostota i sugestywność gitarowych kompozycji nabiera swoistego wdzięku i brzmi wyjątkowo obiecująco - dodatkowo potęgują wrażenie eklektycznego indie-rocka owianego posępną aurą postmodernizmu. Wyjątkowy materiał wyjątkowych muzyków, dość wspomnieć, że szerszej publiczności będą się prezentowaćw tym roku na słynnym angielskim festiwalu Glastonbury i polskim Heineken Open`er Festival.

Z jednej strony Rzeszowski a z drugiej strony jednak emigracja! Płyta zdaje się nagrana tam choć wydana tu. No zobaczymy...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.06.2007 12:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
No ładnie... Icon_biggrin3 Fair To Midland mocno do góry, debiutuje nowy 30 Seconds To Mars, a dwaj najwięksi zwycięzcy mojego ostatniego notowania nadal w pierwszej dziesiątce Icon_biggrin3 I czego tu chcieć więcej?
Do tego jeszcze trzy świetne debiuty w poczekalni, a może i czwarty, bo nie znam...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
01.07.2007 01:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości