Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koronawirus
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 098
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #161
RE: Koronawirus
8 dzień. Żona bez większej poprawy. Córa pojawiły się objawy. A mi dziś całkowicie zniknął smak i zapach. Ta choroba to klaustrofobiczna, przygnębiajaca kaszana.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
13.10.2020 05:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #162
RE: Koronawirus
Strasznie przykra sprawa Icon_frown .
Pozostaje zdrowia życzyć. Trzymajcie się tam dobrze!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.10.2020 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 999
Dołączył: Sep 2017
Post: #163
RE: Koronawirus
dziobaseczek napisał(a):Ta choroba to klaustrofobiczna, przygnębiajaca kaszana.
Wierzę. Po ośmiu dniach bez poprawy trudno nie odczuć strachu. Trzymamy kciuki!

Radio Epsilon
13.10.2020 05:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 460
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #164
RE: Koronawirus
Dziobas - życzę zdrowia dla Ciebie i Twojej rodzinki.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
14.10.2020 12:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 999
Dołączył: Sep 2017
Post: #165
RE: Koronawirus
Chciałem sobie zjeść śniadanie, ale do 12:00 nie mogę Icon_rolleyes

Radio Epsilon
20.10.2020 10:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #166
RE: Koronawirus
Też to niedawno przerabiałem... Doszedłem do Lidla minutę przed 12, a tam kilkanaście osób przed wejściem jeden koło drugiego. Gdzie tu sens, gdzie logika?

WOLNE MEDIA!!!
20.10.2020 11:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 999
Dołączył: Sep 2017
Post: #167
RE: Koronawirus
Że też ta pandemia musiała wybuchnąć akurat kiedy rządzą nami największe patałachy w historii.

Radio Epsilon
20.10.2020 11:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 999
Dołączył: Sep 2017
Post: #168
RE: Koronawirus
neo01 napisał(a):Doszedłem do Lidla minutę przed 12, a tam kilkanaście osób przed wejściem jeden koło drugiego
To jest dokładnie to, co ja właśnie spotkałem przed osiedlowym.

Radio Epsilon
20.10.2020 12:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 098
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #169
RE: Koronawirus
kolej_grzesiek napisał(a):Dziobas - życzę zdrowia dla Ciebie i Twojej rodzinki.
Dzięki, już jestem teoretycznie zdrowy - ale organizm, dostał strasznie po pupie. Czuję osłabienie, ciągle jakiś kaszel, zamulenie, niemoc. Moja żona ma ciągle bóle głowy i nóg. zanim wrócę do formy biegowej sprzed wirusa minie minimum miesiąc, o ile nie więcej. Dziękuje za wsparcie.
EVENo napisał(a):Że też ta pandemia musiała wybuchnąć akurat kiedy rządzą nami największe patałachy w historii.
Opozycja niestety też wybitna nie jest. Ja wiem, że rządzący biorą odpowiedzialność, ale krytyka z ich strony (obowiązek opozycji) była niespójna i chaotyczna. Co nie zmienia faktu, że Rządzą nami Janusze Polityki. Żadnej wizji, żadnego pomysłu.... Nie ma elit, przykre.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
20.10.2020 12:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #170
RE: Koronawirus
dziobaseczek napisał(a):Nie ma elit, przykre.
Dokładnie i chyba ich niszczenie rozpoczęło się już pod koniec rządów koalicji SLD+PSL? A nie gdy pierwszy raz PiS wygrał wybory...
Każda następna ekipa ceniła tylko swoich, a ci z innych kręgów politycznych, a nawet społecznych byli negowani do tego stopnia, że teraz w czasach epidemii nie mamy żadnych autorytetów moralnych. I to jest najgorsze, a winą za to obarczam zarówno PO jak i PiS, żadna ze stron sceny politycznej nie może czuć się bezgrzeszna. Icon_rolleyes
A zwykły menel pod budką z piwem, ma wręcz takie samo znaczenie jak profesor nauk, wszak i w jednym i w drugim przypadku mamy do czynienia z jednym głosem wyborczym. Icon_twisted

Aha i cieszę się, że powoli wracacie do zdrowia. Spoko
Moja bratowa też ma koronawirusa, ale na szczęście, na razie przechodzi go dosyć łagodnie.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
20.10.2020 01:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 999
Dołączył: Sep 2017
Post: #171
RE: Koronawirus
Spokojnie, ja do patałachów zaliczam cały sejm, może z kilkoma wyjątkami, nie tylko wiadomą większość rządzącą.

Cieszę się, że wracacie do zdrowia. Oby najgorsze już za Wami. Twoje wpisy mogą okazać się przydatne (oby nie), wiadomo mniej więcej na co się szykować.

Radio Epsilon
20.10.2020 01:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #172
RE: Koronawirus
Sundrajta napisał(a):a winą za to obarczam zarówno PO jak i PiS
Ale chyba nie w równym stopniu....? Icon_rolleyes

WOLNE MEDIA!!!
20.10.2020 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #173
RE: Koronawirus
No faktycznie nie w równym, jednak ktoś to musiał rozpocząć. Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
20.10.2020 05:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #174
RE: Koronawirus
(20.10.2020 10:47 AM)EVENo napisał(a):  Chciałem sobie zjeść śniadanie, ale do 12:00 nie mogę Icon_rolleyes
Śniadanie po 10?
To chyba drugie Icon_biggrin3

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
20.10.2020 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 999
Dołączył: Sep 2017
Post: #175
RE: Koronawirus
Miszon napisał(a):Śniadanie po 10?
U mnie w pracy na każdej zmianie przerwę nazywa się potocznie "śniadaniem", więc i o drugiej w nocy się je jada Icon_wink

Radio Epsilon
20.10.2020 05:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #176
RE: Koronawirus
I o 18? Icon_wink
20.10.2020 06:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 999
Dołączył: Sep 2017
Post: #177
RE: Koronawirus
(20.10.2020 06:50 PM)inżynierek napisał(a):  I o 18? Icon_wink

Tak, pisząc tamtego posta jadłem śniadanie Icon_wink

Radio Epsilon
20.10.2020 06:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #178
RE: Koronawirus
(20.10.2020 05:53 PM)EVENo napisał(a):  
Miszon napisał(a):Śniadanie po 10?
U mnie w pracy na każdej zmianie przerwę nazywa się potocznie "śniadaniem", więc i o drugiej w nocy się je jada Icon_wink
wytrzymałeś we wtorek, to dasz radę i do piątku. W weekend możesz poszaleć i zjeść śniadanie o której będziesz miał ochotę. Icon_wink

Przepis wrzucony do zwykłego rozporządzenia i daje kolejny powód do tego, jak słabo radzi sobie państwo. Icon_smile
20.10.2020 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #179
RE: Koronawirus
Ten przepis niech sobie będzie, ale według mnie nie ma on dużego wpływu na rozprzestrzenianie się wirusa. Gorszym bublem jest limit osób w sklepach i różnych placówkach (bo o jakiejś godzinie są kolejki przed sklepem, a co za tym idzie, i tak jest ryzyko zarażenia). Najlepiej to trzeba by było wprowadzić umawianie się na zakupy w danym sklepie albo na pójście na pocztę, wtedy chociaż nie byłoby kolejek. Icon_biggrin Ale tak serio, te wszystkie obostrzenia, nawet jeśli słuszne, zaczynają po prostu męczyć... Byle do wiosny. Icon_mad
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.10.2020 10:19 PM przez inżynierek.)
20.10.2020 10:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #180
RE: Koronawirus
Do wiosny którego roku?
21.10.2020 06:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości