Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Gacek zwolniona, Mann i Niedźwiedzki odchodzą
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #221
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
AKT! napisał(a):wierzę, że przeciw panu wpłynie jakiś proces cywilny o zniesławienie, ale może powinien też odpowiadać przed sądem za narażenie spółki?
Powodów szukać można wiele. Z tego co zauważyłem, ze strony Listy Przebojów znikło logo dumnego sponsora. Rozumiem przez to utratę dużych pieniędzy, za którą odpowiedzialny jest Pan Dyrektor-Redaktor Naczelny i którą Pan Dyrektor-Redaktor Naczelny powinien teraz zrekompensować z własnej kieszeni.

Radio Epsilon
26.05.2020 11:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #222
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Ja się poniekąd cieszę, że udało się naprowadzić ten statek na w miarę spokojny kurs i teraz można ponownie spróbować zebrać siły. Myślę, że nie ma sensu tracić siły i energię na wymyślanie tortur ludziom, którzy zrobili tak a nie inaczej z różnych pobudek. To część złożonej politycznej mozaiki, od której warto trzymać się z daleka i nie wchodzić w zwarcie, nawet gdy pojawia się kusząca okazja. A widziałem wiele takich osób, dla których honorowe rozliczenie to główne paliwo.
26.05.2020 12:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #223
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Kuba Strzyczkowski wyrobił się jako symetrysta i zwolennik dobrej debaty. Prowadząc świetny skądinąd program "Za a nawet przeciw" - dowiódł tego, że jest to realna szansa na to, że w LP3 wreszcie wrócą zrównoważone debaty i by każdy mógł się wypowiedzieć. Boję się jednak, że w rozgłośni rządowej - jego asertywność może być narażona na różne wichry.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
27.05.2020 10:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #224
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
(26.05.2020 11:29 AM)EVENo napisał(a):  Rozumiem przez to utratę dużych pieniędzy, za którą odpowiedzialny jest Pan Dyrektor-Redaktor Naczelny i którą Pan Dyrektor-Redaktor Naczelny powinien teraz zrekompensować z własnej kieszeni.
Zdanie brzmi fajnie, jak prosto w wiecu politycznego. Niestety nie do realizacji.
Cieszę się z tego co nam dali, nawet jeśli uważam, że to za mało. W 1982 inna władza też dała na coś pozwolenie, aby ocieplać wizerunek.
27.05.2020 10:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #225
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
(27.05.2020 10:44 AM)dziobaseczek napisał(a):  Kuba Strzyczkowski wyrobił się jako symetrysta i zwolennik dobrej debaty. Prowadząc świetny skądinąd program "Za a nawet przeciw" - dowiódł tego, że jest to realna szansa na to, że w LP3 wreszcie wrócą zrównoważone debaty i by każdy mógł się wypowiedzieć. Boję się jednak, że w rozgłośni rządowej - jego asertywność może być narażona na różne wichry.
I tym razem miło mi się zgodzić. Icon_smile
Tylko jedno - program rzeczywiście świetny, psuły go natomiast telefony od słuchaczy. Ciężko było słuchać niektórych "ekspertów".
27.05.2020 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #226
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
dannar napisał(a):W 1982 inna władza też dała na coś pozwolenie, aby ocieplać wizerunek.
Wpadłem na świetny pomysł na motyw dla TV Propaganda. Mogą zrobić materiał historyczny o tym, jak w 1984 ocenzurowano Maanam, a później w 1998 ocenzurowano Kazika.

Radio Epsilon
27.05.2020 11:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #227
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
(27.05.2020 11:10 AM)EVENo napisał(a):  Wpadłem na świetny pomysł na motyw dla TV Propaganda. Mogą zrobić materiał historyczny o tym, jak w 1984 ocenzurowano Maanam, a później w 1998 ocenzurowano Kazika.
Myślę, że spokojnie by przeszło, po tym jak wczoraj udowadniali, że jest rozłam w KO, bo część polityków nie dała Trzaskowskiego na tło swojego Twittera.
27.05.2020 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #228
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
dannar napisał(a):Myślę, że spokojnie by przeszło, po tym jak wczoraj udowadniali, że jest rozłam w KO, bo część polityków nie dała Trzaskowskiego na tło swojego Twittera.
Przecież tu słowa "zmień dilera" same cisną się do ust Icon_lol

Radio Epsilon
27.05.2020 12:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #229
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
(27.05.2020 12:16 PM)EVENo napisał(a):  
dannar napisał(a):Myślę, że spokojnie by przeszło, po tym jak wczoraj udowadniali, że jest rozłam w KO, bo część polityków nie dała Trzaskowskiego na tło swojego Twittera.
Przecież tu słowa "zmień dilera" same cisną się do ust Icon_lol
Przede mną najważniejszy egzamin, a nie jestem zwolennikiem energetyków, a po kawie mam migrenę. Icon_wink A to genialnie podnosi ciśnienie wieczorami.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.05.2020 12:36 PM przez dannar.)
27.05.2020 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #230
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Nekrolog
Dnia 20.08.2020 po długiej i ciężkiej chorobie umarł Program Trzeci Polskiego Radia.
15 maja zapadł w stan śmierci klinicznej. Próby reanimacji powiodły się, lecz w dniu dzisiejszym (raczej) niespodziewanie zmarł.
Jeżeli wyda się Wam, że widzicie go lub słyszycie nie miejcie złudzeń, będziecie mieli do czynienia z zombie.
20.08.2020 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #231
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
***** ***

Radio Epsilon
20.08.2020 07:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #232
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
(20.08.2020 07:41 PM)EVENo napisał(a):  ***** ***
+1
20.08.2020 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #233
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Ale to cholernie smutne jest Icon_cryIcon_cryIcon_cry

WOLNE MEDIA!!!
22.08.2020 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #234
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
neo01 napisał(a):Ale to cholernie smutne jest
Polska jest podzielona - dla jednych to jest smutne, dla drugich wkurwiające. Kraj depresji i nerwicy.

Dla mnie smutne jest to, co dzieje się w Hongkongu i na Białorusi. Te problemy nie dotyczą mojego życia osobistego, ale patrzę na to, jak na jakiś film w kinie i czuję żal, bo głównych bohaterów nie spotyka oczekiwany happy end. Nie wyobrażam sobie co muszą czuć ci ludzie, którym tak perfidnie i tak brutalnie odbiera się wolność.

To, co dzieje się w Polsce mnie z kolei wkurwia, bo dotyka mnie, moją przestrzeń, mój portfel. Cała Polska wie, że Sasin zajebał 70 milionów i nikt nie może z tym nic zrobić. Nic. Żadna prowokacja dziennikarska, żadna petycja obywatelska, no po prostu nic. Zajebał i chuj. Dlatego największym moim przeciwnikiem jest w tej chwili nie PiS, nie media, nie społeczeństwo, a poprawność polityczna. Poprawność, która nie pozwala mi głośno powiedzieć, że chętnie bym ich widział na marach. Nawet tutaj na forum nie mogę sobie pozwolić na taki komentarz. Większość z Was przeczyta to i uzna, że przesadziłem, że nie wypada, że powinienem to przemyśleć. Wiem to, bo sam czytając taki post pomyślałbym dokładnie to samo. Bo mnie też ta poprawność polityczna dotyczy. Dlatego wybaczcie agresywny ton, ale... gdzież mam dać upust moim emocjom, jeśli nie tu? Gdzież mam szukać swojego miejsca na ziemi, jeśli nie tu...

Podsumowując - tak, to jest cholernie smutne...

Radio Epsilon
23.08.2020 12:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #235
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Sasin kroi państwo od lat i to nie tylko finansowo (odpowiada za Smoleńsk, kablował Rosjanom choć nie wiem czy specjalnie, czy czy z głupoty, jak wielu innych zamieszany w SKOK-i itp.).
To jeden z największych szkodników i nie waham się użyć słów zdrajców, jakich mamy w ostatnim 10-leciu w polityce.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2020 09:56 AM przez Miszon.)
23.08.2020 09:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #236
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Nie słychać na szczęście Tomasza Michniewicza, który niestety stworzył mało klimatyczną audycję o podróżach, będącą którąś tam wodą po kisielu po tym, co fantastycznego robił w Trójce Paweł Drozd.
28.08.2020 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #237
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
(28.08.2020 11:40 AM)thestranglers napisał(a):  Nie słychać na szczęście Tomasza Michniewicza, który niestety stworzył mało klimatyczną audycję o podróżach, będącą którąś tam wodą po kisielu po tym, co fantastycznego robił w Trójce Paweł Drozd.
Jasne. Czysta radość, że słychać w zamian Migałę. Po prostu kamień z serca. Icon_rolleyes
PS. Michniewicz to nie tylko podróże, ale też genialne Kluby Trójki. Zachęcam do znalezienia, pewnie są gdzieś na stronie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.08.2020 11:47 AM przez dannar.)
28.08.2020 11:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #238
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Nie wpadajmy teraz w paranoję, że każdy zwolniony jest super. Jeśli chodzi o tego kto teraz prowadzi audycję to jest całkiem spoko.
28.08.2020 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #239
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Nie wiem kto wpada w taką paranoję. Sam nigdy nie lubiłem audycji Stelmacha, jednak nie przychodzi mi do głowy, żeby w jakikolwiek sposób chwalić teraz zmiany, które miały miejsce tydzień temu. To zostawię pani Lichockiej, bo widzę, że chętnie to robi.
Poza tym, nie został zwolniony, tylko sam odszedł. Odszedł po tym jak przez tydzień nowa dyrekcja unikała kontaktu z nim, mimo że on sam o taki kontakt w imieniu całego zespołu prosił, a do nowego wicedyrektora dobijał się nawet za pośrednictwem FB (wszystko zresztą dalej tam jest do wglądu). Dlatego nie wyobrażam sobie jak miałbym się teraz cieszyć, że odpuścił, nawet gdybym jego audycji nie lubił.
28.08.2020 11:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #240
RE: #kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Nie chciałbym po prostu teraz sytuacji, że każdej kiepściźnie należy się miejsce w radiu tylko dlatego że jest za bądź przeciw władzy. Nie był długo, a jak lepiej się czuje w takiej roli to niech walczy dalej, nikt mu tego nie broni. Wypowiadam się tylko z punktu widzenia słuchacza, bo na inne sprawy wpływu nie mam, chciałbym po prostu posłuchać czegoś dobrego z dala od polityki. Nie wiadomo jak długo będzie trwała ta sytuacja, a w międzyczasie warto by było dbać także o walory merytoryczne, mimo tego, że na to co było nadziei nie ma.
28.08.2020 12:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości