Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #90
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
wpisałem sobie na listę rzeczy do zrobienia w wolnej chwili powrót do tego wątku -- zastanawiałem się przez chwilę nad kontrowersyjnymi opiniami, z którymi się utożsamiam i myślę, że to potwornie trudne tak się rozdwoić, by z jednej strony podzielać jakieś zdanie, a z drugiej mieć je za kontrowersyjne; albo cholernie przykre -- mieć jakieś zdanie z nadzieją, że okaże się kontrowersyjne -- choć czasem taki przykry trolling uprawiam w chwilach potrzeby uwagi czy złości -- ale później szybko się reflektuję, że to nie tak

czy wygłaszam jakieś kontrowersyjne opinie? nie wydaje mi się -- mogą być tak odbierane raczej przez konkretne osoby -- np. paweł "obraził się" (wierzę, że dla hecy), bo nie wyraziłem jednoznacznej aprobaty dla ostatniej płyty psb, która niestety zupełnie mnie nie zaangażowała -- pewnie wśród was znalazłoby się kilka osób, które byłby jednak w tej kwestii bardziej jednoznaczne, ale czy gdyby kajman napisał, że to dno w dalszym ciągu byłoby to kontrowersyjne, bo tych wszystkich rzeczach, skrajnie odmiennych od przyjętego konsensu percepcyjnego, zrobiłoby to na kimś tutaj jakiekolwiek wrażenie? może na jakimś zupełnie z zewnątrz, kto nie przywykł; czy kontrowersyjny może być czyjś gust muzyczny? a te opinie, które tu wklejacie jednak na tym w duże mierze bazują -- z wyłączeniem tych pozamuzycznych, które nie tyle są kontrowersyjne, co tak żeście sobie je wymyślili, by ktoś zaprotestował (co zresztą sam zrobiłem)

np. gdybym napisał, że hip hop jest od początku xxi wieku ciekawszy niż rock, czy byłoby to kontrowersyjne tutaj? znam ludzi, którzy z marszu by się ze mną zgodzili, ale znam też was i wiem, że wielu nie -- ale to w dalszym ciągu różnica opinii; czy różnica opinii może być kontrowersyjna? nie wiem, ale po przemyśleniu sprawy szerzej myślę, że nie -- kontrowersyjne może być np. że ktoś dopuszcza się hipokryzji, ale to nie kazus forum muzycznego, bo i po co? Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.02.2020 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce. - AKT! - 13.02.2020 06:25 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
duży usmiech Roszkowski o muzyce AKT! 32 1 358 06.09.2022 02:11 PM
Ostatni post: Miszon
  Przy muzyce o koronawirusie EVENo 27 2 633 09.04.2021 01:47 PM
Ostatni post: neo01
  Ageizm w muzyce prz_rulez 15 1 998 16.03.2019 12:38 AM
Ostatni post: Miszon
  Konfikt pokoleń w muzyce abd3mz 29 5 013 13.02.2009 05:33 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości