Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP notowanie 738
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Witam na forum.
Lista dość ciekawa, choć 1 miejsca nie skomentuję. Icon_wink2

Następnym razem na pewno skrobnę więcej. Icon_smile2
07.10.2007 08:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
Re: MLP notowanie 738
I ja witam na forum. Na początek narobiłeś mi trochę kłopotu Icon_biggrin3 bo jako liczyciel Forumowej musiałem dodać i Twoje piosenki Icon_biggrin3 a większość z nich od dawna tu nie była albo nawet nigdy. Ale jeżeli usłyszałeś o tym forum na LP3, o którym to poinformował zwariowany forumowicz Icon_mrgreen to sam spuściłem ten młot na swoją głowę. Icon_mrgreen Icon_lol Icon_mrgreen
A tak już poważniej, to miło było sobie przypomnieć kilka piosenek, które szalały na mojej liście jakiś czas temu. Ale może po kolei.
1. BOMBONIERKA - Basia Stępniak-Wilk & Grzegorz Turnau
No to u mnie do pierwszego nie doszło, ale było na drugim i w podsumowaniu jest w 10.
3. W żółTYCH PłOMIENIACH LIśCI - Maciej Miecznikowski
Będę musiał tego kiedyś posłuchać, bo to piękka piosenka Skaldów i Łucji.
7. HISTORIA JEDNEJ PODRóżY - Grzegorz Turnau
Akurat ta piosenka w wykonaniu Grzegorza mi nie podeszła, może dlatego, że i oryginał mi się nie podobał.
9. źRóDłO - Habakuk
Szkoda, że to nie Mury, które lubię znacznie bardziej.
10. STOKROTKA - Radosław Rakocz
O jest nowość i to odlotowa.
11. MOHEROWY NINJA - L-Dópa
To mnie cieszy, że ta z El Dóp jest wyżej.
13. LUDZKIE GADANIE - Magdalena Cielecka & Bartosz Opania
To pewnie z płyty Smooth Krajewski (czy jakoś podobnie) :?:
14. NOCNOAUTOBUSOWA - Orkiestra Na Zdrowie
Oj kiedy to było u mnie. Piękny kawałek z przecudownym textem.
17. Z ROZKAZU SERCA, OGNIA, POWIETRZA I WODY - The Gruz Brothers Band
Nie znam tej formacji, ale z tego co napisano poniżej warto byłoby, żebym poznał.
18. SłODKA CHWILA ZMIAN - Basia Stępniak-Wilk
I znów szkoda że to nie Bossanova z Poniedzielska. Icon_smile2
20. SAY AFTER ME - Bic Runga
Znów pani, którą bardzo lubię. Szkoda, że w Polsce mimo wysiłków Marka, zbyt mało znana.
25. CLOSER - Travis
Jak dla mnie największy zgrzyt w Twoim zestawieniu.
31. BABY BABY - Blue Cafe
Jedyne nagranie Blue Cfe, które lubię.
34. THROW IT AWAY - Aga Zaryan
Jak już pisałem, bardzo ładny utwór, ale na płycie są znacznie lepsze.
36. NIE WIEM O TRAWIE - Grzegorz Turnau
Z Turnauów u Ciebie wolę tego, ale jeszcze bardziej Motorek.
08.10.2007 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
bigmisiek napisał(a):
Cytat:Już lubię Twoją listę. Na nowość proponuję M.I.A. - Jimmy Icon_mrgreen
Przyznam, że nie kojarzę tego utworu, ale postaram się zapoznać z nim bo widzę na wielu listach na tym forum się pojawił.
Dla wielu tutaj piszących jest to czołowy koszmar. Piosenka jak widać jest kontrowersyjna. Dla mnie np. plasuje się tam gdzieś w okolicach Miki i ostatnich znanych mi nagrań Robbiego W (nagranych po Me and my monkey).
08.10.2007 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bigmisiek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 387
Dołączył: Oct 2007
Post: #24
 
kajman napisał(a):Ale jeżeli usłyszałeś o tym forum na LP3, o którym to poinformował zwariowany forumowicz Icon_mrgreen to sam spuściłem ten młot na swoją głowę.

Icon_smile O mycharts przeczytałem kiedyś na forum LP3, które też stale czytam (na razie się nie udzielam, ale może kiedyś...), a na liście też usłyszałem, akurat podróżowałem sobie wtedy z Krakowa w Bieszczady i miło się słuchało.

Cytat:7. HISTORIA JEDNEJ PODRóżY - Grzegorz Turnau
Akurat ta piosenka w wykonaniu Grzegorza mi nie podeszła, może dlatego, że i oryginał mi się nie podobał

Przyznam się bez bicia, że nie udało mi się jeszcze dotrzeć do oryginału, ale pewnie przy najbliższej wizycie u rodziców nadrobię to i porównam.

kajman napisał(a):13. LUDZKIE GADANIE - Magdalena Cielecka & Bartosz Opania
To pewnie z płyty Smooth Krajewski (czy jakoś podobnie)

Z tą piosenką jest tak, że usłyszałem ten kawałek w Radiu Kraków w wykonaniu bodajże Marty Bizoń i zacząłem poszukiwania po sieci. Wykonania Marty nie znalazłem, ale znalazłem to i mi się spodobało. Z tego co wiem to pochodzi ten kawałek z jakiejś składanki "Ona i on" czy jakoś tak Icon_smile

kajman napisał(a):18. SłODKA CHWILA ZMIAN - Basia Stępniak-Wilk
I znów szkoda że to nie Bossanova z Poniedzielska. Icon_smile2

Bossanova tuż za poczekalnią, ale coraz bardziej mi się podoba i pewnie już w najbliższym notowaniu się pojawi.

kajman napisał(a):20. SAY AFTER ME - Bic Runga
Znów pani, którą bardzo lubię. Szkoda, że w Polsce mimo wysiłków Marka, zbyt mało znana.

Bardzo przyjemnie się słucha, myślę, że jeszcze kilka jej kawałków się tu pojawi.

Cytat:36. NIE WIEM O TRAWIE - Grzegorz Turnau
Z Turnauów u Ciebie wolę tego, ale jeszcze bardziej Motorek.

No widzę, że w kwestii Turnaua się różnimy bo mi Motorek tak średnio się podoba.

[Obrazek: bigmisiek.gif]
08.10.2007 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
bigmisiek napisał(a):
kajman napisał(a):20. SAY AFTER ME - Bic Runga
Znów pani, którą bardzo lubię. Szkoda, że w Polsce mimo wysiłków Marka, zbyt mało znana.
Bardzo przyjemnie się słucha, myślę, że jeszcze kilka jej kawałków się tu pojawi.
No to jest szansa, że będę Cię wspierał w lansowaniu. Icon_biggrin3
08.10.2007 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
czesc.
lista elpetrojkowa, a wiec fajna Icon_wink2
ciekaw jestem jak bedzie wygladac juz "zwykle", cotygodniowe notowanie.
"W żółTYCH PłOMIENIACH LIśCI" - o, no i dobrze, spalic te kwitki Icon_lol
widze tu sporo kawalkow z mojej koszmarlisty, ale jest tez kilka ktore lubie i ciekawe co przewazy w normalnych notowanich.
oczywiscie najbardziej mnie cieszy "Bylabym" Icon_biggrin3.
10.10.2007 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bigmisiek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 387
Dołączył: Oct 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):oczywiscie najbardziej mnie cieszy "Bylabym" Icon_biggrin3 .

"Byłabym" to był ostatni numer 1 przez zawieszeniem listy, więc pojawiła się niejako automatycznie. Natomiast w najbliższym notowaniu już chyba się pożegnamy. Choć kto wie, ostatnio jestem w nastroju jesiennym a ta piosenka jest idealna na takie klimaty Icon_smile

[Obrazek: bigmisiek.gif]
11.10.2007 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
co do SDM, dzisiaj kolezanka stwierdzila, ze ich ostatnia plyta to czysta komercha. prawda to?
19.10.2007 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
prz_rulez napisał(a):co do SDM, dzisiaj kolezanka stwierdzila, ze ich ostatnia plyta to czysta komercha. prawda to?
Tak jak pisałem wyżej - to zupełnie inna płyta. A mi najbardziej z tego wszystkiego nie podoba sie - choć dziewczyna na fotce bardzo ładna - okładka, którą jest ... akt Icon_eek2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.10.2007 09:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości