Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 47 z 5.10.07
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #21
 
Bardzo misie podoba ze sa na Twojej liscie rzeczy ktorych nikt inny nie ma...a mnie sie podobaja jako artysci,ale u mnie inne zasady (tylko single)
i dlatego kibicuje for : Kurt Elling! Diana Krall! AMJ! Chaka Khan!
pozdrawiam

https://radio-orbit.pl/
07.10.2007 05:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
drwycior napisał(a):Bardzo misie podoba ze sa na Twojej liscie rzeczy ktorych nikt inny nie ma...a mnie sie podobaja jako artysci,ale u mnie inne zasady (tylko single)
i dlatego kibicuje for : Kurt Elling! Diana Krall! AMJ! Chaka Khan!
A ja sądziłem, że u Ciebie może być wszystko, co jest w zestawie do głosowania, czyli AMJ też.
No tak, ale Ty pewnie mówisz o miejscu 1, a nie 2. Icon_biggrin3
07.10.2007 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
Re: kajman30 nr 47 z 5.10.07
kajman napisał(a):1. 1. 5 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. N. 1 ZRÓB TO CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
jak dla mnie kolejność mogłaby być odwrotna Icon_wink2
kajman napisał(a):9. N. 1 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
aż taki duży wpływ NL3 ??? Icon_smile2
kajman napisał(a):19. 13. 22 ICKY THUMP - The White Stripes
Icon_frown Icon_frown Icon_frown
kajman napisał(a):31. 33. 2 IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
a myślałem że wystrzeli...
kajman napisał(a):33. P. 14 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
bardzo mnie to cieszy. A za tydzień u mnie wtop30 najprawdopodobniej nowy singel ... Icon_wink2

a zpoczekalni wybieram:
STOKROTKA - Radosław Rakocz
THE FUNERAL - Band Of Horses Icon_frown
FUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys
BURN MY SHADOW - UNKLE
A BEAUTIFUL LIE – 30 Second To Mars

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.10.2007 09:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
Re: kajman30 nr 47 z 5.10.07
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):1. 1. 5 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. N. 1 ZRÓB TO CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
jak dla mnie kolejność mogłaby być odwrotna Icon_wink2
kajman napisał(a):9. N. 1 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
aż taki duży wpływ NL3 ??? Icon_smile2
kajman napisał(a):31. 33. 2 IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
a myślałem że wystrzeli...
Możliwe, że kiedyś zamiana miejsc piosenek Ani nastąpi, bo obydwie są rewelacyjne.
Po Leaving Eden zupełnie nie chciało mi się sięgać po kolejnego Antimattera. Na Naszej Liście go usłyszałem i totalnie mnie zaskoczył na plus.
No z tą piosenką Katie nie wystrzeli. Pierwotnie nawet nie podejrzewałem, że wejdzie w ogóle na moją listę. Gdyby to było to nagranie, które jest u tadzia3 to byłaby murowana dycha.
07.10.2007 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Ania szturmuje listę Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.10.2007 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
Re: kajman30 nr 47 z 5.10.07
kajman napisał(a):9. N. 1 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
Nie muszę chyba pisać, że ta nowość mnie cieszy. I na dodatek od razu w pierwszej dziesiątce. No to teraz debiut na forumowej powinien być. Icon_smile2 Mam nadzieje, że nie skończy jak "Anasthetize" w tym tygodniu. Icon_wink2 Na szczęście "Icky" utrzymuje pierwszą dwudziestkę, a co ważniejsze nadal świetnie radzą sobie oba Placebo. Natomiast pozytywnym uwiecznieniem całej listy jest debiut Garego. To mi się podoba.
09.10.2007 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
tadzio3 napisał(a):Ania szturmuje listę Icon_smile2
Przsada. Trzecia dopiero na 26. Icon_mrgreen Gdzie mi tam do ku3y z Manicami Icon_redface2
09.10.2007 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
kajman napisał(a):tadzio3 napisał/a:
Ania szturmuje listę Icon_smile2
Przsada. Trzecia dopiero na 26. Icon_mrgreen Gdzie mi tam do ku3y z Manicami Icon_redface2
Teraz załapałem, bo już myślałem, że to o Ani Dąbrowskiej pisał Tadzio. Icon_lol
09.10.2007 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
Re: kajman30 nr 47 z 5.10.07
Gary napisał(a):1. [color=red]9. N. 1 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
Nie muszę chyba pisać, że ta nowość mnie cieszy. I na dodatek od razu w pierwszej dziesiątce. 2. No to teraz debiut na forumowej powinien być. Icon_smile2 3. Mam nadzieje, że nie skończy jak "Anasthetize" w tym tygodniu. Icon_wink2 4. Na szczęście "Icky" utrzymuje pierwszą dwudziestkę, 5. a co ważniejsze nadal świetnie radzą sobie oba Placebo. 6. Natomiast pozytywnym uwiecznieniem całej listy jest debiut Garego. To mi się podoba.[/quote]1. Nie musisz, bo wystarczy, że zajrzę gdzie indziej
2. Wszystkie znaki na niebie i w ziemi na to wskazują.
3. Anesthetize też u mnie porządziło, a teraz odpoczywa. Mam wrażenie, że ten Antimatter jednak dłużej pociągnie, bo tak silnego zestawu jak będzie w tym tygodniu to nie miałem jeszcze nigdy. A kiedyś się te złote dni skończą.
4. Przestanie. I tak długo tam był.
5. Niestety, będą sobie radzić nieco gorzej, bo znów będzie szturm na 10.
6. Tutaj mogę zdradzić, że Gary zacznie u mnie punktować do Forumowej.
09.10.2007 11:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Gary napisał(a):Teraz załapałem, bo już myślałem, że to o Ani Dąbrowskiej pisał Tadzio. Icon_lol
Dąbrowskiej na mojej liście raczej nigdy nie będzie. Raczej, bo to samo napisałbym jeszcze niedawno o Pink.
09.10.2007 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #31
 
kajman napisał(a):
Gary napisał(a):Teraz załapałem, bo już myślałem, że to o Ani Dąbrowskiej pisał Tadzio. Icon_lol
Dąbrowskiej na mojej liście raczej nigdy nie będzie. Raczej, bo to samo napisałbym jeszcze niedawno o Pink.
Jak to mówił Niedźwiedź: "Nigdy nie mów nigdy" Icon_wink2

.
10.10.2007 12:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości