Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Taylor Swift
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #201
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
(30.12.2019 11:48 PM)Tomekk napisał(a):  
Artur.O napisał(a):W czym to jest lepsze niż cokolwiek z "1989" choćby (no może poza "Bad Blood")?
nie wiem, ciężko mi to wytłumaczyć - po prostu jest inne i nie jest takie sztampowe jak piosenki z "1989", które lubię, ale nie wracam do nich dobrowolnie.
Nie no, "Shake It Off" sztampowe? Icon_wink Nie znam drugiego utworu taki, jak ten. Może "Blank Space" przypominać Lorde, ale chyba jednak za mało na 'sztampę'. Trochę dziwi taki zarzut od fana popu. ;p

Cytat:popsułeś zabawę, bo już wiadomo co wygra.
W co drugim głosowaniu wiadomo co wygra, zanim się w ogóle zacznie. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2019 12:03 AM przez Dobromiera.)
31.12.2019 12:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #202
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Artur.O napisał(a):Nie no, "Shake It Off" sztampowe?
to akurat nie tak bardzo, ale pozostała zawartość płyty - owszem.

Artur.O napisał(a):Trochę dziwi taki zarzut od fana popu jednak.
może mam jakieś uprzedzenia co do Taylor? nie wiem, dla mnie to taki pop bez wyrazu. Znamienne jest także to, że w Polsce Taylor jest dużo mniej popularna niż za Oceanem.
Tam jest jakieś szaleństwo na jej punkcie. U nas tylko pojedyncze single się przebiły, ale kariery/popluarności takiej jak Katy Perry czy Lady Gaga nigdy u nas nie miała. Czyli nie jest odosobniony w swojej ocenie.
31.12.2019 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #203
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
mike

12 - Shake It Off
10 - You Belong With Me
8 - Blank Space

Sytuacja po wszystkich, 18 głosach (mike, kajman, EVENo, Artur.O, AKT!, 1981, Tomekk, barb42, Kuba1201, meni, Yacy, Szymek79, Kalypson, thestranglers, prz_rulez, miszony, Sundrajta, Lilian):

(12, ---, ---, 12, 03, 08, 10, ---, 03, 07, ---, 06, ---, 04, 12, 10, ---, ---) 87 Shake It Off
(03, ---, ---, ---, ---, 10, 12, ---, 12, 03, ---, 12, ---, ---, 10, ---, ---, ---) 62 Look What You Made Do
(---, ---, ---, 08, 12, ---, ---, 03, ---, 10, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 08, 10) 51 State Of Grace
(---, ---, 12, 04, ---, 03, 07, ---, 02, ---, ---, 01, ---, 02, 06, ---, ---, 12) 49 I Knew You Were Trouble
(08, ---, ---, 10, ---, ---, 06, ---, 07, ---, ---, 04, ---, ---, 04, 08, 02, ---) 49 Blank Space
(---, ---, 01, ---, 01, 12, ---, 05, 06, 08, ---, 05, ---, ---, ---, ---, ---, ---) 38 Style
(---, ---, 10, ---, ---, 04, ---, ---, 04, 06, ---, ---, ---, ---, ---, 06, 06, ---) 36 Wildest Dreams
(05, ---, 02, ---, 07, 02, ---, ---, 05, ---, 04, 10, ---, ---, ---, ---, ---, ---) 35 Lover
(---, 06, ---, ---, ---, 07, ---, 08, ---, ---, 10, 02, ---, ---, ---, ---, ---, 01) 34 Teardrops On My Guitar
(---, 08, ---, ---, ---, ---, ---, 06, ---, ---, 12, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 07) 33 Last Kiss
(01, 12, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 01, ---, ---, 07, ---, 08, ---, ---, ---) 29 The Story Of Us
(06, ---, ---, 06, ---, ---, 05, 07, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 04) 28 Love Story
(---, ---, ---, ---, 02, ---, ---, 10, ---, ---, ---, ---, 06, 08, ---, ---, ---, ---) 26 Delicate
(04, ---, ---, ---, ---, ---, 01, ---, ---, ---, ---, 08, ---, ---, ---, 12, ---, ---) 25 You Need To Calm Down
(---, 10, ---, ---, ---, ---, 02, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 06, ---, 04, 01, ---) 23 I Don't Wanna Live Forever
(---, ---, 04, ---, 10, 06, ---, ---, ---, 02, ---, ---, ---, ---, 01, ---, ---, ---) 23 New Romantics
(02, ---, ---, 03, ---, ---, 08, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 03, 07, ---, ---, ---) 23 We Are Never Ever Getting Back Together
(---, ---, ---, ---, ---, 01, ---, ---, 10, ---, ---, ---, 04, 07, ---, ---, ---, ---) 22 Welcome To New York
(10, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 04, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 02, 02, ---, 03) 21 You Belong With Me
(07, ---, ---, 02, ---, ---, 04, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 01, 07, ---) 21 Me!
(---, 05, 05, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 08, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 02) 20 Innocent
(---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 01, ---, ---, 07, ---, 12, ---, ---, ---, ---) 20 ...Ready For It?
(---, 04, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 06, ---, 10, ---, ---, ---, ---, ---) 20 Tim McGraw
(---, 07, ---, ---, 08, ---, ---, ---, ---, 05, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---) 20 Mean
(---, 01, ---, ---, 04, ---, ---, 12, ---, ---, 02, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---) 19 Soon You'll Get Better
(---, ---, ---, 07, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 12, ---, ---, ---, ---, ---) 19 I Know Places
(---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 07, ---, ---, ---, ---, ---, 12, ---) 19 Back to December
(---, ---, ---, ---, 05, 05, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 08) 18 Red
(---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 02, 08, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 07, ---, ---) 17 Out Of The Woods
(---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 12, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 03, ---) 15 Dancing With Our Hands Tied
(---, 02, 07, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 05, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---) 14 All Too Well
(---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 04, ---, ---, 02, 01, ---, ---, ---, 06) 13 The Man
(---, ---, ---, 05, ---, ---, 03, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 05, ---, ---, ---) 13 22
(---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 03, ---, 10, ---, ---, ---, ---) 13 Bad Blood
(---, ---, 08, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 05, ---) 13 Cruel Summer
(---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 01, ---, ---, 01, ---, 01, ---, 03, ---, ---, 05) 11 Christmas Tree Farm
(---, ---, 03, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 03, 05, ---, ---, ---, ---) 11 London Boy
(---, 03, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 08, ---, ---, ---, ---, ---) 11 Umbrella
(---, ---, ---, ---, 06, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 05, ---, ---, ---, ---, ---) 11 Begin Again
(---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 10, ---) 10 The Last Time
(---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 03, ---, ---, ---, ---, 05, ---, ---) 08 This Love
(---, ---, 06, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---) 06 Haunted
(---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 04, ---) 04 Tied Together With A Smile
(---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, 03, ---, ---) 03 All You Had To Do Was Stay
(---, ---, ---, 01, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---, ---) 01 Clean

Dziękuję za liczne głosy i zaraz otwieram list od AKT'a.
31.12.2019 12:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #204
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Bez punktu:

Everything Has Changed
Change
31.12.2019 12:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #205
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
(31.12.2019 12:12 AM)thestranglers napisał(a):  Bez punktu:

Everything Has Changed
Change

Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

Radio Epsilon
31.12.2019 12:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #206
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
thestranglers napisał(a):Bez punktu:
Changed
Change
Icon_lol
Wyniki całkiem przyzwoite. Mój nr 3 dziesiąty, zwycięzca jedenasty, a nr 2 piętnasty. Jest dobrze.
31.12.2019 12:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #207
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
(31.12.2019 12:05 AM)Tomekk napisał(a):  Znamienne jest także to, że w Polsce Taylor jest dużo mniej popularna niż za Oceanem.
W Polsce częściowo sie przyjęła - "I Knew You Were Trouble", "Love Story", kolejne single z 1989 były całkiem nieźle grane... a po moich głosach widać, że akurat wszystko to mam w swoim top 10. xD

Cytat:Tam jest jakieś szaleństwo na jej punkcie.
Bo to jest jedna z nielicznych głównonurtowych popowych wykonawczyń tej dekady, którą w ogóle da się wyróżnić na plus. Serio, jak nie ona, to kto? Syja? xD

Cytat:Katy Perry czy Lady Gaga nigdy u nas nie miała
A Katy Perry to dopiero niesztampowy pop z wyrazem! Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
31.12.2019 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #208
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Poczekalnie:

prz_rulez

11 Love Story
12 Haunted
13 Bad Blood
14 State Of Grace
15 Red
16 Umbrella

mike

11. Wildest Dreams
12. I Knew You Were Trouble
13. 22
14. Delicate
15. Style
16. Out Of The Woods
17. I Don't Wanna Live Forever (ft. ZAYN)
18. Mean
19. The Man
20. Everything Has Changed (ft. Ed Sheeran)

miszony

Dodatkowo wyróżnione ale zabrakło miejsca:

Style
We Are Never Ever Getting Back Together
Lover
Red
...Ready For It?

AKT!

Rezerwa:

11. 22
12. All Too Well
13. Cruel Summer
14. Wildest Dreams
15. Clean
16. We Are Never Ever Getting Back Together
17. Out of the Woods
18. Innocent
19. ...Ready for It?
20. Welcome to New York

Artur.O

11. You Need To Calm Down
12. Out of the Woods
13. I Don't Wanna Live Forever
14. Style
15. Dancing With Our Hands Tied
16. All Too Well
(Welcome to New York)
17. Lover
18. Wildest Dreams
19. New Romantics
20. ...Ready For It
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2019 12:16 AM przez thestranglers.)
31.12.2019 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #209
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Artur.O napisał(a):W Polsce częściowo sie przyjęła - "I Knew You Were Trouble", "Love Story", kolejne single z 1989 były całkiem nieźle grane.
nie nadawajcie rangi "Love Story" takiej jakiej nigdy nie miała. To, że grało to RMF nie znaczy, że zdobyło popularność. To był właściwie zapychacz na playlistach w tamtym okresie.

"I Knew You Were Trouble" stało się znane dzięki przeróbce (z kozą Icon_razz), ale teraz już tego raczej nigdzie nie słychać.

Artur.O napisał(a):Serio, jak nie ona, to kto? Syja? xD
po prostu w USA ją kochają. Nie wiem kogo można bardziej wyróżnić? Katy Perry z dwoma albumami na pewno bije Taylor na głowę (jeśli zaliczamy 2010 to obecnej dekady).

Artur.O napisał(a):A Katy Perry to dopiero niesztampowy pop z wyrazem!
przynajmniej bardziej przebojowy Icon_razz
31.12.2019 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #210
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Tomekk napisał(a):To był właściwie zapychacz na playlistach w tamtym okresie.
Może w radiu, ale na takim Vh1 Love Story dało się mocno we znaki. Tej ślicznej buźki po prostu nie dało się nie puszczać o każdej porze dnia i nocy Icon_wink

Radio Epsilon
31.12.2019 12:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #211
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
(31.12.2019 12:19 AM)Tomekk napisał(a):  
Artur.O napisał(a):W Polsce częściowo sie przyjęła - "I Knew You Were Trouble", "Love Story", kolejne single z 1989 były całkiem nieźle grane.
nie nadawajcie rangi "Love Story" takiej jakiej nigdy nie miała. To, że grało to RMF nie znaczy, że zdobyło popularność. To był właściwie zapychacz na playlistach w tamtym okresie.
No, niech będzie; faktycznie z 1.5 miesiąca była na POPliście i Hop Bęcu czyli niezbyt dużo.

Cytat:"I Knew You Were Trouble" stało się znane dzięki przeróbce (z kozą Icon_razz), ale teraz już tego raczej nigdzie nie słychać.
Tej przeróbki w ogóle nie kojarzę. Jakoś wątpię, żeby zainspirowała wielką czwórkę do milionkrotnego zagrania owej piosenki. ^^ Szczerze mówiąc nie wiem nawet, co z ostatnich 10 lat w ogóle zostało na dłużej w radiu. Zawsze jak coś słyszę w radiu to albo najnowsze kawałki, albo te same co 20 lat temu.

Cytat:przynajmniej bardziej przebojowy Icon_razz
Tylko co znaczy, że przebojowy? Czy oznacza to wyrazistość? Przecież to o niej właśnie pisałem, Pyra jest bezbarwna jak ziemiak po 2 godzinach gotowania. O pozycje na listach przebojów? To w ogóle kwestia pozamuzyczna. Że chwyta? "Look What You Made Me Do", które wskazałeś na najlepszą Taylor ani nie ma dobrego bitu, ani nie jest choć trochę melodyjne, spokojnie z 10-15 kawałków Taylor określiłbym jako przebojowe.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2019 12:34 AM przez Dobromiera.)
31.12.2019 12:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #212
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Artur.O napisał(a):co z ostatnich 10 lat w ogóle zostało na dłużej w radiu. Zawsze jak coś słyszę w radiu to albo najnowsze kawałki, albo te same co 20 lat temu.
na pewno Adele (to tak w kontekście gwiazd popowych mijającej dekady), Gotye, "Uptown Funk" i może Meghan Trainor? nie wiem.

Artur.O napisał(a):Pyra jest bezbarwna jak ziemiak po 2 godzinach gotowania.
Posłuchaj raz jeszcze "Teenage Dream" i ciekawe czy wtedy podtrzymasz swoją opinię.

Artur.O napisał(a):"Look What You Made Me Do", które wskazałeś na najlepszą Taylor ani nie ma dobrego bitu, ani nie jest choć trochę melodyjne, spokojnie z 10-15 kawałków Taylor określiłbym jako przebojowe.
nie pisałem o "Look What You Made Me Do" w kontekście przebojowości, ale o tym, że fajnie się wyróżnia na tle pozostałych piosenek, które zlewają się w jedną całość. Taylor jest jedną z niewielu tak znanych wokalistek, której największych hitów nie jest w stanie odróżnić. "Me!", "You Belong To Me", "Style", "Blank Space" - potrzebuję chwili, aby je rozpoznać, a to podobno największe przeboje tej pani.
31.12.2019 01:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #213
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
(31.12.2019 01:19 AM)Tomekk napisał(a):  Posłuchaj raz jeszcze "Teenage Dream" i ciekawe czy wtedy podtrzymasz swoją opinię.
Serio te pozostałe pół płyty, których nie znam na pamięć, jest o tyle lepsze? Bo to:

Cytat:zlewają się w jedną całość
należałoby napisać o pierwszym pół. No ja zakładałem, że przy tylu singlach, choć jeden z nich powinien być najlepszą piosenką na płycie...

Cytat:"Me!", "You Belong To Me", "Style", "Blank Space" - potrzebuję chwili, aby je rozpoznać, a to podobno największe przeboje tej pani.
"You Belong..." to jeszcze ta pseudo-kantry Taylor, która faktycznie jechała na jedno kopyto. Ale pozostałe trzy przecież mega się wyróżniają i od siebie, i od reszty radiowej plejlisty, i mają chwytliwe frazy i melodyjne refreny. Zupełnie cię nie rozumiem...

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2019 01:37 AM przez Dobromiera.)
31.12.2019 01:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #214
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Szok, byłem przekonany, że wygra "Blank Space", chociaż "Shake It Off" też typowałem wysoko. "Look What You Made Me Do" wysoko, a to nie jest powszechnie uważane za dobry numer. Nisko "Out of the Woods"...
31.12.2019 08:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #215
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Szok to tak słabe wyniki Bad Blood i Delicate. Nie wiem jak pierwszy ale ten drugi miał teledysk, więc przyjmuję, że był singlem, więc powinien być popularny.
31.12.2019 09:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #216
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
"Bad Blood" głównie miało teledysk Icon_wink

dziękuję za top! wyniki są fajne, nie spodziewałem się, że "State" tak tu zabaluje <3
szkoda, że nie wyszło "Begin" i "Romantics", ale nie można mieć wszystkiego!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.12.2019 10:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #217
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
dziękuję bardzo każdemu za głos w tym topie Icon_smile Wiem, że nie był to wasz wymarzony wykonawca i doceniam próbę jaką podjęliście Icon_smile
Trochę ode mnie na temat wyników Icon_smile


Cytat:87 Shake It Off
No i bardzo mnie to cieszy Icon_wink Moja "12".

Cytat:62 Look What You Made Do
A tego się nie spodziewałem. Nawet TOP10 bym nie obstawiał Icon_wink

Cytat:51 State Of Grace
Zawsze znajdzie się "czarny koń" od grupy alternatywnych forumowiczów. Fajnie, że to "State of Grace" ale 3 miejsce to ciut za dużo. Icon_smile

Cytat:49 I Knew You Were Trouble
U mnie ta piosenka nie przetrwała próby czasu. Kiedyś lubiłem bardzo bardzo ale teraz już do tego nie wracam.

Cytat:49 Blank Space
Jednak skłaniałbym się o oczko wyżej dla tego utworu.

Cytat:29 The Story Of Us
Nie spodziewałem się kajman, że to będzie twój zwycięzca. Szczególnie, że to ja go zgłosiłem do zabawy. Czy będzie to utwór do którego jeszcze kiedyś wrócisz? Zgadywałbym, że nie - ale mam nadzieję, że choć troszkę umilił ci poznawanie dokonań Taylor Icon_biggrin

Cytat:28 Love Story
Mam jakiś dziwny, niepoprawny sentyment do tej kompozycji.

Cytat:26 Delicate
Obstawiałem, że to może być faworyt alternatywnej części forum zamiast "State of Grace" Icon_biggrin

Cytat:21 You Belong With Me
Tu mi serduszko krwawi, że tak nisko. Dalej uwielbiam ten utwór Icon_biggrin
31.12.2019 12:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #218
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
mike napisał(a):Szczególnie, że to ja go zgłosiłem do zabawy.
Nie sprawdzam, kto co zgłaszał, w każdym razie nie przed głosowaniem.
31.12.2019 12:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #219
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
Bo i po co by się miało?
31.12.2019 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #220
RE: Mychartsowy Top Taylor Swift
(31.12.2019 12:44 PM)thestranglers napisał(a):  Bo i po co by się miało?

(31.12.2019 12:35 PM)kajman napisał(a):  
mike napisał(a):Szczególnie, że to ja go zgłosiłem do zabawy.
Nie sprawdzam, kto co zgłaszał, w każdym razie nie przed głosowaniem.

Ja też nigdy nie sprawdzam ale jeszcze nigdy moja propozycja nie dostała od kajmana "12" więc mam tu swoje małe święto Icon_lolIcon_lol
31.12.2019 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości