Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goo Hara (1991-2019)
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 457
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
Goo Hara (1991-2019)
Co prawda minął już jakiś czas, ale dowiedziałem się o tym dopiero wczoraj, ale z uwagi na brak czasu piszę dopiero dzisiaj. Rzecz miała miejsce w niedzielę 24 listopada w niedzielę. Tym razem ofiarą mowy nienawiści koreańskich fanów stała się była członkini grupy Kara – Goo Hara, która targnęła się na swoje życie w wieku 28 lat. Zresztą nie była to jej pierwsza próba samobójcza. Pierwsza próba miała miejsce w maju tego roku, ale wokalistka została odratowana. Powodem była groźba upublicznienia sekstaśmy przez jej byłego partnera. Druga próba była już niestety, skuteczna. Wokalistka zostawiła list pożegnalny, którego nie upubliczniono. Kilka dni wcześniej na Instagramie, zostawiła zdjęcie z podpisem - „Dobranoc”.
W zespole Kara Goo Hara występowała w latach 2007-2015, po rozpadzie zespołu kontynuowała karierę solową. Z zespołem wylansowała takie przeboje jak „Mister”, „Lupin” czy „Step”. Jej solowe dokonania to między innymi minialbum „Alohara” z singlami „Choco Chip Cookies” oraz „How About Me?”.
Przez dziewięć miesięcy na przełomie 2011 i 2012 roku była współprowadzącą program SBS Inkigayo, które prowadziła m.in. z koleżanką z zespołu – Nicole.
Poza tym udzielała się aktorsko w koreańskich dramach (coś w rodzaju naszych seriali).

Z zespołem Kara:


WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
29.11.2019 12:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Goo Hara (1991-2019)
Co się w tej Korei dziejeIcon_questionIcon_exclaim
29.11.2019 12:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości