Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulica poświęcona ...
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #1
Ulica poświęcona ...
Dziś mija 28. rocznica śmierci Freddiego Mercury'ego. Stołeczni samorządowcy zadbali o godne obchody mianując jedną z alei jego mianem. Jak uważacie, zasłużył sobie na to, za wcześnie, za późno może na to? A ja pójdę dalej: jakiego muzyka byście uczcili w swoim mieście? Icon_wink

Info o wydarzeniu:

https://warszawa.onet.pl/warszawa-freddi...ce/vv9s0cz
24.11.2019 11:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #2
RE: Ulica poświęcona ...
Czy zasłużył to kwestia pewnie tego, kto ocenia. Mnie to ani grzeje, ani ziębi, szczerze mówiąc. Chociaż generalnie wolałbym żebyśmy doceniali bardziej rodzimych twórców.
Za późno też nie, bo niby dlaczego, chyba nigdy nie byłoby na to za późno. Za wcześnie też raczej nie, bo ponad ćwierć wieku to chyba odpowiedni odstęp czasu...
A u nas, w Rzeszowie na pewno Tadeusz Nalepa zasługuje na takie wyróżnienie. Co prawda podobno jest jakaś mini-uliczka na peryferiach miasta, ale myślę, że taka postać zasługuje na lepsze wyróżnienie. Poza tym może jeszcze Kasia Sobczyk mogłaby być brana pod uwagę, w sumie jakaś mała alejka, czemu nie...
A z postaci światowych to nie wiem... może Cliff Burton Icon_wink
O, jak za kilkadziesiąt lat nie będzie już z nami Jacka Białego, to pewnie jego, bo babcia pochodziła z Podkarpacia Icon_razz2

WOLNE MEDIA!!!
24.11.2019 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości