Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #81
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
Myślę, że trochę cyrk robicie z tego topu, dodając kolejne komponenty, więc w tym kontekście nie mam co wyjaśniać. A co do samego faktu oddania przeze mnie głosów, to na szybko skompilowałem listę znanych mi kawałków, dosłuchałem trochę, przeglądając jednoczesnie wikipedie i taki mi zestawik wyszedł. Ciężko nawet powiedzieć, żeby mi się podobały te piosenki, ale wyraźnie zaznaczyłem, że ten zespół zdecydowanie mi leży - jest chyba najgorszym zgłoszeniem do topu od kiedy biorę w nim udział. Naprawdę nie mam ochoty przedzierać się przez ich repertuar, a obecna 10-tka satysfakcjonuje mnie dostatecznie. Mógłbym odpuścić głosowanie w zupełności, ale chciałbym kiedyś wybrać wykonawcę, wiec mam tu partykularne interesy. Ewentualnie możecie obciąć mi głos do 4 pozycji, bo one są całkiem dobre. Sam tego nie chciałem robić, bo nie wiem czy zostałoby to zaakceptowane.
20.11.2019 11:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
No coz, przynajmniej przyznales sie do egoistycznego interesu.
Ale i tak mysle, ze jest to moralnie nie fair wobec tych, ktorzy propozycji jeszcze nie dodali.
20.11.2019 11:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #83
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
thestranglers napisał(a):Hmm, no to nowa ankieta? Więc kto jest za ten niech się wypowie. Uznaję, że jesteś pierwszy?
A gdzie jest słynne: "kto jest za, niech podniesie rękę i naciśnie przycisk"? Icon_twisted
Gdyby chodziło o MSP, to zapewne przeżywałbym to emocjonalnie, a tak to wstrzymuję się od głosu. Icon_wink
Kalypson napisał(a):Myślę, że trochę cyrk robicie z tego topu
Trochę niestety tak. Icon_rolleyes
Kalypson napisał(a):że ten zespół zdecydowanie mi leży - jest chyba najgorszym zgłoszeniem do topu od kiedy biorę w nim udział
Jesteś za, a nawet przeciw. Wow
prz_rulez napisał(a):ze jest to moralnie nie fair wobec tych, ktorzy propozycji jeszcze nie dodali
Odrobinę prawdy jest w tym co piszesz.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2019 12:12 PM przez Sundrajta.)
20.11.2019 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #84
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
Sundrajta napisał(a):A było zgłaszać.
Przepraszam bardzo, ale ja zgłaszałem Top Bon Jovi, a nie Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi. Nie mam zamiaru zwracać uwagi na solowe piosenki, czy to w moich głosach, czy to w ostatecznych wynikach.

Radio Epsilon
20.11.2019 12:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #85
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
Można i tak. Spoko
Ja jednak chyba coś do swojego głosu dorzucę z solowego repertuaru, ale nie za dużo, by nie zakłócić proporcji.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
20.11.2019 12:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #86
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
(20.11.2019 11:21 AM)Kalypson napisał(a):  Myślę, że trochę cyrk robicie z tego topu, dodając kolejne komponenty
Też tak myślę.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
20.11.2019 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #87
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
(20.11.2019 12:08 PM)EVENo napisał(a):  Przepraszam bardzo, ale ja zgłaszałem Top Bon Jovi
i właśnie zgłaszający powinien decydować, a nie wszyscy.

dla mnie to trochę śmieszne gdyby się pojawił RS Icon_wink2 zresztą JBJ podobnie.

do Bitli też dodalibyście wszystkich? Icon_wink2 wątpię Icon_razz
strach teraz zgłaszać np. Myslo, bo dodacie Rojka, za którym nie przepadam.
nie mówiąc już np. o Lombardzie w którego topie mogłaby wygrać Meluzyna Icon_mrgreen

z mojego punktu widzenia to ograniczy nieco wybór wykonawcy.
dobrze, że wielu już było, bo teraz tacy Floydzi czy Gensesis to mogłoby się źle skończyć... Icon_wink2 trzy osoby za i... poszło Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.11.2019 12:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #88
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
prz_rulez napisał(a):Ale i tak mysle, ze jest to moralnie nie fair wobec tych, ktorzy propozycji jeszcze nie dodali.

Myślę, że nikt po moich głosach płakać nie będzie. Mam jako-tako ułożoną zbitkę 10-ciu piosenek, które akceptuje (top 4 jest stosunkowo dobry) i nie czuję potrzeby wychodzenia poza to terytorium w przypadku tego zespołu. Racjonalnie podchodząc do tematu, to o ile ktoś nie jest śpiochem, to już dawno zgłosiłby jakieś kawałki (chyba, że robi jakieś taktyczne zamieszanie - ale to również nie jest naturalne, więc nie jest mi żal). Bardzo szybko wejdziemy w okres, gdzie "zgłaszam to, bo proponujecie", "zgłaszam, bo muszę", "ok, to uzupełnię lukę" itd. Na tym poziomie już nikt nie zyskuje, nie traci, nikt nie jest fair, nie-fair etc w łącznym rozliczeniu Icon_smile.
20.11.2019 01:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #89
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
(20.11.2019 12:47 PM)Yacy napisał(a):  
(20.11.2019 12:08 PM)EVENo napisał(a):  Przepraszam bardzo, ale ja zgłaszałem Top Bon Jovi
i właśnie zgłaszający powinien decydować, a nie wszyscy.
zdecydowanie. wyłącznie zgłaszający. Icon_smile
EVENo napisał(a):nie mam zamiaru zwracać uwagi na solowe piosenki, czy to w moich głosach, czy to w ostatecznych wynikach.
bardzo mi sie podoba taka postawa. i tak trzymaj. Icon_smile
20.11.2019 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #90
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
Nie byłoby potrzebne taktyczne rozgrywanie, gdyby byly inne zasady. Zreszta, sam przyznales sie do egoistycznych pobudek, wiec... Icon_wink

Ale z drugiej strony fakt, mozna powiedziec, ze taki top to przeciez glupota w skali wszechświata. Ale z trzeciej strony medalu Icon_wink jesli nie dziala sie odpowiednio w drobnostkach, to potem przechodzi to na powazniejsze rzeczy. Ahhh Icon_razz2
20.11.2019 01:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #91
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
Yacy napisał(a):o Lombardzie w którego topie mogłaby wygrać Meluzyna
W wykonaniu Comy byłbym jak najbardziej za! Icon_cool

Yacy napisał(a):trzy osoby za i... poszło
Otóż to. I stąd cała ta moja ironia. Wreszcie ktoś odczytał intencje moich wypowiedzi. Oklasky
Bowiem nimi próbowałem podkreślić bezsensowność tego pomysłu!
Yacy napisał(a):właśnie zgłaszający powinien decydować, a nie wszyscy
Aro napisał(a):zdecydowanie. wyłącznie zgłaszający
I tutaj już na poważnie popieram w całej rozciągłości słowa Jacka i Aro (którego wcześniej nie zauważyłem)! A zatem jest nas już trzech i chyba mamy PAT? Icon_rolleyes
Jedynie zgłaszający powinien decydować o tym czy rozszerzyć top o jeszcze dodatkowego wykonawcę, albo bardzo mocno związanego z podmiotem, albo znacząco wpływającego na jego repertuar.
Nie zawsze demokracja jest najlepszym rozwiązaniem...
I jeżeli taka opcja do regulaminu nie przejdzie, to zastanowię się czy w ogóle jest sens wybierać wykonawcę, skoro teraz może przyjść do wątku trzech kolegów i powiedzieć, że w topie Wilków, to oni jeszcze by widzieli Roberta Gawlińskiego solo. Icon_facepalm

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2019 02:05 PM przez Sundrajta.)
20.11.2019 01:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
Sundrajta napisał(a):Nie zawsze demokracja jest najlepszym rozwiązaniem
Obiecuję przypomnieć to zdanie w niedalekiej przyszłości Icon_cool

Robcie jak uwazacie. Ja tylko niesmialo przypomne, ze akurat od wspolnego topu Ákosa i Bonanzy swiat sie nie zawalil.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2019 02:08 PM przez prz_rulez.)
20.11.2019 02:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #93
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
rozumiem, że mogę zmienić utwory na JBJ?
wiem, że nie można zmieniać, ale skoro zmieniony był podmiot topu to chyba mogę?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.11.2019 02:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #94
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
prz_rulez napisał(a):Obiecuję przypomnieć to zdanie w niedalekiej przyszłości
Właśnie, Ty dużo obiecujesz. Icon_twisted

Za szybko dopisujecie kolejne teksty. I dlatego musiałem zmienić treść posta, bo wyszło by, że to czyni ktoś inny. Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2019 02:22 PM przez Sundrajta.)
20.11.2019 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #95
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
ja?

Icon_mrgreenIcon_mrgreenIcon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.11.2019 02:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #96
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
prz_rulez napisał(a):Nie byłoby potrzebne taktyczne rozgrywanie, gdyby byly inne zasady. Zreszta, sam przyznales sie do egoistycznych pobudek, wiec...

Tak, ponieważ - o czym już wspomniałem chyba - system lojalnościowy to kolejny wymyślny i utrudniający życie potworek. Zawsze się zastanawiałem, czemu nie można przydzielać topów użytkownikom na zasadzie zwykłej kolejności alfabetycznej. Oczywiście wśród osób aktywnych i wykazujących chęć udziału. Ale to nie miejsce na dyskusje o tym.
20.11.2019 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #97
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
Kalypson napisał(a):Zawsze się zastanawiałem, czemu nie można przydzielać topów użytkownikom na zasadzie zwykłej kolejności alfabetycznej. Oczywiście wśród osób aktywnych i wykazujących chęć udziału. Ale to nie miejsce na dyskusje o tym.
To nie. Ale jest inne, w którym możesz o tym napisać Icon_wink
20.11.2019 02:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #98
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
Dobrze, widzę że bardzo poważnie podchodzicie do tematu. Repertuar Jona jednak na tyle jest mały, że chyba nie wpłynie znacząco na wyniki i upieranie się by tych paru nagrań nie dopuścić jest w tym momencie już chyba złośliwością. A utworów oczywiście zmieniać nie będziemy, jeśli w ogóle chcemy by top odbył się w swoim czasie.
20.11.2019 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #99
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
Kalypson napisał(a):A co do samego faktu oddania przeze mnie głosów, to na szybko skompilowałem listę znanych mi kawałków, dosłuchałem trochę, przeglądając jednoczesnie wikipedie i taki mi zestawik wyszedł. Ciężko nawet powiedzieć, żeby mi się podobały te piosenki, ale wyraźnie zaznaczyłem, że ten zespół zdecydowanie mi leży - jest chyba najgorszym zgłoszeniem do topu od kiedy biorę w nim udział. Naprawdę nie mam ochoty przedzierać się przez ich repertuar, a obecna 10-tka satysfakcjonuje mnie dostatecznie. Mógłbym odpuścić głosowanie w zupełności, ale chciałbym kiedyś wybrać wykonawcę, wiec mam tu partykularne interesy. Ewentualnie możecie obciąć mi głos do 4 pozycji, bo one są całkiem dobre. Sam tego nie chciałem robić, bo nie wiem czy zostałoby to zaakceptowane.
ja to w zupełności rozumiem, zwłaszcza że mam podobne odczucia co do tego wyboru

co do reszty zawiłości, jest mi zupełnie obojętne -- zdecydujcie sami xD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.11.2019 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #100
RE: Mychartsowy Top Bon Jovi i Jona Bon Jovi
A co do decyzji EVENo to dopuścił on Blaze of Glory i Miracle, więc chyba są podstawy do uznania tych nagrań. Rozumiem, że ktoś chciałby dodać coś Jona jeszcze. Myślę, że w takim wypadku sprawiedliwe byłoby dołączenie po jednym utworze już całkowicie poza konkursem przez tych którzy już zgłosili swoje propozycje.
20.11.2019 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości